Re: Cygnolina
Wysłane przez: Ola (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 kwi 2006 - 10:52:08

ale ja juz nie mam wcale luski tylko ciemne plaskie plamki po cygnolinie ;P

Re: Cygnolina
Wysłane przez: nastolatka (212.244.34.---)
Data: 30 kwi 2006 - 13:29:50

cygnolina jest dobra pomoga tylko ze trzeba umiec ja stosować najlepiej posmarować sie nia na noc i po dwóch godzinach zmyć a pozniej rano posmarować się mascia salicynowa naprawde dziala!!!

Re: Cygnolina
Wysłane przez: Robert (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 kwi 2006 - 22:49:34

była fajna maść cignoderm ale ja wycofali.Teraz jest robiona cignolina ale nie we wszystkich aptekach . WRybniku jest w aptece "pod lwem" może w innych miastach tez jest w takich aptekach.U mnie na osiedlu nie ma musze jechać do centrum.
pozdrawiam

Re: Cygnolina
Wysłane przez: Bogdano (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 maj 2006 - 20:06:36

kurde smaruj smaruje i smaruje;/
smaruje juz z miesiac czasu i nie powiem poprawa jest ale jak dlugo jeszcze wszystkie plamy porobily sie takie bialutkie(seedza okrutnie) jakby mialy zaraz zniknac tylko ten stan utrzymuje sie juz tydzien czasu;/ ja chce juz miec czysta skorke smiling smiley;p

Re: Cygnolina
Wysłane przez: kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 maj 2006 - 21:54:49

Witam,ja choruję od 17 lat.Cuda stosowałam,czasem pomagało dwukrotnie w tym długim okresie miałam czas reemisji - bez szczególnych zmian w życiu typu dieta itp.Ostatnio stosuję aloes 99% do picia z ,,Laboratorium natury",kosztuje około 42 złote za litr,starcza na miesiąc.Czasami pozwalam sobie na luksus i jeden dzień nie smaruję zmian i nic się nie dzieje-nie ma hełmu na głowie i sztywnych miejsc na ciele.Zniknęło mi wszystko z rąk , pleców,mam trochę zmian na nogach i głowie.Niezły efekt,zwłaszcz,że zimąś miałam na całym ciele masakrę.Pozdrawiam.