Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
LATO
Wysłane przez: jacek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 23 mar 2005 - 11:20:02

heja wszystkim . chcialbym sie was poradzic jak sobie radzicie z tym cholerstwem w lato bo za jakies dwa miesiace bedzie trzeba wyciagnac z szafki letnie bluzeczki ,krutkie spodenki i tak dalej... . zaczna sie jakies wakacyjne wypady ze znajomymi a tu totalna porazka . jak macie jakies ciekawe sposoby jak to ukryc szczegolnie na rekach i ramionach to piszcie chetnie to wyprubóje i na pewno nie tylko ja . bo do wakacj mozna jeszcze cos z tym swinstwem zrobic wiec piszcie. pozdrawiam wszystkich.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LATO
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 mar 2005 - 13:36:51

Masz jeszcze duzo czasu, wiec idz na lampy.
Ponaswietlaj sie i ci zejdzie, aj ak zrobi sie cieplo, to wtedy wyjdziesz na slonce i juz. Jezeli nie masz lamp w swoim miescie, to idz na solarium, bo inaczej z tym nie wygrasz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LATO
Wysłane przez: Alicja (213.77.75.---)
Data: 23 mar 2005 - 13:38:29

nie zasłaniaj ale odsłoń, bo słońce leczy łuszczycę ( u niektórych zmiany się zmniejszają a u innych nawet całkiem znikają) jedź w wakacje nad morze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LATO
Wysłane przez: jacek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 23 mar 2005 - 16:15:12

do agaty
na te lampy to potrzebne jest jakies skierowanie? a ty jak sobie z tym radzisz bo w koncu jestes dziewczyna ? bo wydaje mi sie ze dziewczyna jest chyba trudniej sie z tym uporac w okresie letnim. pozdrowionka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LATO
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 mar 2005 - 17:44:13

...wskocz na temat leczenia łuszczycy metodą BSM, czasu wystarczy do lata. pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LATO
Wysłane przez: jedrek (---.a.pppool.de)
Data: 23 mar 2005 - 21:14:58

jomO1 to dobrze że udzielasz się na forum w tak dużym stopniu,ale czy możesz ograniczyć używanie zwrotu "metoda BSM"? Nie ma jednej Twojej wypowiedzi żebyś nie wspomniała o BSM.To staje się nudne.Czy znasz tylko tę metodę.A teraz rada dla Ciebie: na Twoje bielactwo zastosuj metodę BSM!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LATO
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 mar 2005 - 12:46:55

OK, już nie będę radzić, no to do lata...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LATO
Wysłane przez: Kucajka (---.nat.tvk.wroc.pl)
Data: 24 mar 2005 - 13:34:56

Słone morze i słoneczko to jest miodzio dla łuszczycy....Bynajmniej dla mnie winking smiley Pozdrawiam winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LATO
Wysłane przez: jaro-poznan JAREK (217.153.201.---)
Data: 24 mar 2005 - 20:23:47

Słońce to jest to , mi bardzo pomaga można powiedziec ze całkowicie wszystko schodzi nawet po dwóch trzech dniach a jak do tego doda morze to już wogóle !!! Pozdrowienia dla wszystkich smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LATO
Wysłane przez: cactus (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 mar 2005 - 22:52:05

ja mam takiego pecha że kocham góry ale zawsze jeżdże nad morze bo później mam spokuj z dziadostwem do zimy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LATO
Wysłane przez: Dorota (---.who.vectranet.pl)
Data: 28 mar 2005 - 23:37:08

Cześć. Też polecam lampy. Po PUVA terapii skóra zaczęła lepiej reagować na słońce- już nie oparzeniem, ale brązowieniem. Plamy zniknęły. To był czas najdłuższej remisji.Tak, tylko ze skierowaniem od derm. Ciao

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: LATO
Wysłane przez: Cezar (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 30 cze 2005 - 14:54:44


PODTEMAT: OPALANIE W LATO


POLECAM SŁONKO RANO PRZED GODZINĄ 10 ORAZ W POŁUDNIE PO GODZINIE 17

DZIAŁANIE SŁOŃCA O TEJ PORZE MNIEJ OPALA, ALE DUŻO WYDATNIEJ LECZY I JEST ZDROWSZE
DLA SKÓRY ( JEST DELIKATNIEJSZE I ZNACZNIE MNIEJ RAKOTWÓRCZE NIŻ AGRESYWNE PROMIENIOWANIE W ŚRODKU DNIA, KTÓRE PO 15 MINUTACH SPALA ZDROWE TKANKI)

DLATEGO ZACHĘCAM DO KORZYSTANIA ZE SŁOŃCA WŁAŚNIE O ODPOWIEDNIEJ PORZE


ŻYCZĘ ZDROWIA I ŁADNEGO WYGLĄDU

CEZAR

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.