LATO
Wysłane przez: jacek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 23 mar 2005 - 11:20:02

heja wszystkim . chcialbym sie was poradzic jak sobie radzicie z tym cholerstwem w lato bo za jakies dwa miesiace bedzie trzeba wyciagnac z szafki letnie bluzeczki ,krutkie spodenki i tak dalej... . zaczna sie jakies wakacyjne wypady ze znajomymi a tu totalna porazka . jak macie jakies ciekawe sposoby jak to ukryc szczegolnie na rekach i ramionach to piszcie chetnie to wyprubóje i na pewno nie tylko ja . bo do wakacj mozna jeszcze cos z tym swinstwem zrobic wiec piszcie. pozdrawiam wszystkich.

Re: LATO
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 mar 2005 - 13:36:51

Masz jeszcze duzo czasu, wiec idz na lampy.
Ponaswietlaj sie i ci zejdzie, aj ak zrobi sie cieplo, to wtedy wyjdziesz na slonce i juz. Jezeli nie masz lamp w swoim miescie, to idz na solarium, bo inaczej z tym nie wygrasz.

Re: LATO
Wysłane przez: Alicja (213.77.75.---)
Data: 23 mar 2005 - 13:38:29

nie zasłaniaj ale odsłoń, bo słońce leczy łuszczycę ( u niektórych zmiany się zmniejszają a u innych nawet całkiem znikają) jedź w wakacje nad morze

Re: LATO
Wysłane przez: jacek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 23 mar 2005 - 16:15:12

do agaty
na te lampy to potrzebne jest jakies skierowanie? a ty jak sobie z tym radzisz bo w koncu jestes dziewczyna ? bo wydaje mi sie ze dziewczyna jest chyba trudniej sie z tym uporac w okresie letnim. pozdrowionka.

Re: LATO
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 mar 2005 - 17:44:13

...wskocz na temat leczenia łuszczycy metodą BSM, czasu wystarczy do lata. pozdro

Re: LATO
Wysłane przez: jedrek (---.a.pppool.de)
Data: 23 mar 2005 - 21:14:58

jomO1 to dobrze że udzielasz się na forum w tak dużym stopniu,ale czy możesz ograniczyć używanie zwrotu "metoda BSM"? Nie ma jednej Twojej wypowiedzi żebyś nie wspomniała o BSM.To staje się nudne.Czy znasz tylko tę metodę.A teraz rada dla Ciebie: na Twoje bielactwo zastosuj metodę BSM!

Re: LATO
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 mar 2005 - 12:46:55

OK, już nie będę radzić, no to do lata...

Re: LATO
Wysłane przez: Kucajka (---.nat.tvk.wroc.pl)
Data: 24 mar 2005 - 13:34:56

Słone morze i słoneczko to jest miodzio dla łuszczycy....Bynajmniej dla mnie winking smiley Pozdrawiam winking smiley

Re: LATO
Wysłane przez: jaro-poznan JAREK (217.153.201.---)
Data: 24 mar 2005 - 20:23:47

Słońce to jest to , mi bardzo pomaga można powiedziec ze całkowicie wszystko schodzi nawet po dwóch trzech dniach a jak do tego doda morze to już wogóle !!! Pozdrowienia dla wszystkich smiling smiley

Re: LATO
Wysłane przez: cactus (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 mar 2005 - 22:52:05

ja mam takiego pecha że kocham góry ale zawsze jeżdże nad morze bo później mam spokuj z dziadostwem do zimy

Re: LATO
Wysłane przez: Dorota (---.who.vectranet.pl)
Data: 28 mar 2005 - 23:37:08

Cześć. Też polecam lampy. Po PUVA terapii skóra zaczęła lepiej reagować na słońce- już nie oparzeniem, ale brązowieniem. Plamy zniknęły. To był czas najdłuższej remisji.Tak, tylko ze skierowaniem od derm. Ciao

Re: LATO
Wysłane przez: Cezar (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 30 cze 2005 - 14:54:44


PODTEMAT: OPALANIE W LATO


POLECAM SŁONKO RANO PRZED GODZINĄ 10 ORAZ W POŁUDNIE PO GODZINIE 17

DZIAŁANIE SŁOŃCA O TEJ PORZE MNIEJ OPALA, ALE DUŻO WYDATNIEJ LECZY I JEST ZDROWSZE
DLA SKÓRY ( JEST DELIKATNIEJSZE I ZNACZNIE MNIEJ RAKOTWÓRCZE NIŻ AGRESYWNE PROMIENIOWANIE W ŚRODKU DNIA, KTÓRE PO 15 MINUTACH SPALA ZDROWE TKANKI)

DLATEGO ZACHĘCAM DO KORZYSTANIA ZE SŁOŃCA WŁAŚNIE O ODPOWIEDNIEJ PORZE


ŻYCZĘ ZDROWIA I ŁADNEGO WYGLĄDU

CEZAR