Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1011121314151617181920...->|-->
Bieżąca strona: 15 z 26
Re: łuszczyca krostkowa na dłoniach i stopach
Wysłane przez: Wiki (---.docsis.tomkow.pl)
Data: 16 kwi 2009 - 18:54:59

Pytanie do Stokrotki. Też mnie interesuje, czy miałaś łuszczycę w innych miejscach tzn, plecy, brzuch . Dla mnie okropieństwem są w tej chwili stopy i łokcie. Boję sie pomysleć jak bedzie wyglądało kolejne lato w bluzkach z długim rękawem. Z głową sobie radzę- mycie szarym mydłem. Pazury też mają się dobrze- stosuję linomag -olejek dla dzieci, bardzo pomaga. Zimę przeżyłam bez stresu, bo mogłam zakryć nogi i ręce. Teraz zaczynam panikować. Od kilku lat nie noszę sukienek. Mój mąż jest bardzo tolerancyjny, ale jak długo tak będzie- nie wiem. Najgorsze, że najlepsze lata swojego żywota ma się przerebane.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca krostkowa na dłoniach i stopach
Wysłane przez: gosik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 17 kwi 2009 - 22:19:45

Próbowałam moczenia w szałwi i sudokremu, niestety nie pomogło. Tormentiol też na nic się nie zdał. Alantan jedynie natłuścił ale nadal swędziało i pękało. Teraz próbuje z biseptolem. Może ktoś już odkrył coś nowego. Mam straszne napady swędzenia. Jest to gorsze od bólu. Drapię się aż do zdarcia naskórka. Nie wiem co robić dalej. Próbowałam medycyny chińskiej, ale oprócz wydawania kasy nic się nie zmieniło. Błagam o pomoc już tak dalej nie wytrzymam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca krostkowa na dłoniach i stopach
Wysłane przez: atena (95.108.35.---)
Data: 22 kwi 2009 - 17:13:27

Witam was serdecznie jestem zrozpaczona przez 7 lat pracowałam w spożywce jako kierownik a teraz już nie jak mam pracować z takimi dłońmi jak mam normalnie żyć jak z dnia na dzień jest coraz gorzej nie umiem sobie z tym poradzić. diagnoz w ciągu 2 miesięcy (tyle jestem chora) miałam z 20 tylko 1 ze łuszczyca ale czytam tak to forum i wiem ze to łuszczyca dla mnie to wyrok dlaczego zawsze mnie to musi spotykać a maści to chyba z 30 już miałam i żadna nie pomaga

mam zapytanie czy sprzątanie środki chemiczne pogłębiają łuszczyce? proszę o odpowiedz pozdrawiam serdecznie Was i mam nadzieje że nam wszystkim uda się wygrać z chorobą jak ja jej nienwidze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca krostkowa na dłoniach i stopach
Wysłane przez: Jadwiga_46 (91.193.160.---)
Data: 22 kwi 2009 - 20:56:55

Do dziasiaj wiedziałam, że mam egzemę. Dziasiaj otrzymałam wynik badania histopatologicznego i określono to jako Dermatitis spongiotica (eczema). Podobnie jak Wy mam krostki na stopach i dłoniach, a właściwie miałam. Badanie miałam 8.o4.b.r. i 8 kwietnia b.r. rozpoczęłam leczenie wg nowej P.dr dermatolog.Przepisała mi maść CLOBEDERM, krem CLOBAZA i jeden zastrzyk (w tej chwili nazwy nie pamiętam, ale to silny steryd). Choruję zaś, w ostrej formie, od stycznia 2007 roku. Jak się możecie domyślić przeżyłam koszmar. Z pomocą różnych dermatologów, stosujących różne kremy i maści, a także sama (pomoc farmaceutów) udało mi się wyjść ze stanu ostrego. Nie mogłąm sobie jednak poradzić gdy krosty zaczęły wychodzić na wierzch dłoni i stóp. Usiłując otrzymać poradę w aptece, od klientki stojącej za mną otrzymałam nazwisko dermatologa w poradni na osiedlu obok. Pokazała mi swoje dłonie. Po wypryskach zostały jedynie lekko różowe ślady. Po kilku dniach stosowania maści CLOBEDERM (na noc) i kremu CLOBAZA w ciągu dnia tak często jak mi to będzie potrzebne widać było znaczną poprawę. Dziasiaj ręce i stopy mam gładkie, skóra jeszcze lekko się złuszcza, ale poprawa jest niesamowita i to w tak krótkim czasie. Z wynikiem badania idę do niej 28.04. Zobaczę co dalej. Mam nadzieję, że nie będzie nawrotu i innych komplikacji (zastrzyk był tylko jeden, a stosowany w niewielkich ilościach podobno nie szkodzi). Narazie jestem ZACHWYCONA. Skóra dłoni i stóp rokuje nadzieję na całkowite wyleczenie. Taką mam nadzieję!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca krostkowa na dłoniach i stopach
Wysłane przez: stokrotka (---.brnt.cable.ntl.com)
Data: 02 maj 2009 - 03:59:47

witam Was wszystkich bardzo serdecznie.Moje ręce są dalej czyste.Minęło wiele już dni i miesięcy,a krostki na rękach i stopach nie wracająsmiling smileyWierzę,że to chorubsko nigdy już do mnie nie wróci.Polecam Wam wszystkim mój sposób,który sprawił,że moje życie jest zupełnie inne.Dziś jestem szczęśliwa,że udało mi się pokonać to paskudztwo.W czasie walki z łuszczycą na moich stopach i dłoniach.....musiałam z powodu innej choroby łykać BISEPTOL.Chyba ten lek w parze z moczeniem dłoni i stóp w roztworze szałwi i smarowaniem tylko SUDOKREM...dał taki rewelacyjny skutek.Dziś jestem zdrowa.Martwi mnie tylko to,że wiele osób,które są chore na to "dziadostwo"...smaruje swoje ręce i stopy.....wszystkim co tylko jest możliwe(tak jak i ja to czyniłam).Pamietajcie,że nasza skora ma też swoja wytrzymałość,a nadużywanie wszelkich specyfików....wcale nie jest dla niej korzystne.Im mniej wszystkiego tym lepiej.Mam wrażenie ,że jesteśmy" SMAROWACZAMI"naszych rąk i nóg.Ja również nakładałam na siebie i sterydy i wszystkie maści,jakie były tylko w moim zasięgu...przeleciałam chyba całą aptekędrinking smileyj głupia jasmiling smileyCo do moich rąk....wykonuję nimi wszystkie możliwe zajęcia-łuszczycy ani śladusmiling smiley
Wam wszystkim radzę....spokojnie i z wytrwałością...moczyć i smarować.A gdy stan jest bardzo ostry-swędzący i krwawiący-zażyć Biseptol.
Życzę Wam z całego serca powrotu do zdrowia.Trzymam kciuki,by Wasze ręce i stopy były zdrowe.Była chora-stokrotkasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca krostkowa na dłoniach i stopach
Wysłane przez: gosik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 02 maj 2009 - 21:49:47

yczasie używałam Alantanu.Ręce moje są już prawie zdrowe. Zaczerwienienie zniknęło, pozostały jeszcze niewielkie ślady na dłoniach i nogach. Nie mam już żadnych krost.Wszystko się goi. Boję się tylko żeby choroba nie wróciła. Napisz proszę jak długo zażywałaś Biseptol i jaki? Ja brałam 10 dni dwa razy dziennie Biseptol 960. Zaufajcie Stokrotce ja to zrobiłam i jestem najszczęsliwsza, bo nawet psychika jest zdrowa. 4 maja mam pójść do szpitala, ale jak mnie zobaczą to napewno mnie nie przyjmą. Lekarze ciągle mi mówią że to nie choroba skóry tlko ognisko zapalne w organiźmie i to by sie zgadzało, bo Biseptol dał radę. Chcę wam jeszcze powiedzieć że używałam chyba wszystkich maści które są w aptece i u Chińczyka. Stokrotko jesteś wielka i dziękuję, że mnie uszczęsliwiłaś.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca krostkowa na dłoniach i stopach
Wysłane przez: gosik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 02 maj 2009 - 22:00:36

Nie wszystko się wpisało w moim poprzednim poście więc dopisuję.
Stokrotko kochana ja zastosowałam Sudokrem i Szałwie ale nie doczytałam o Biseptolu dopiero mój mąż jak już byłam zdruzgotana psychicznie zaczął czytać i natchnął się na twó post. Przeczytał uważnie i zaraz mi zwrócił uwagę na biseptol. Zaraz zaczęłam używać, moczyć w szłwi i smarować Sudokremem i jeszcze Alantanem. Już prawie jestem zdrowa. Mam jeszcze tylko małe pozostałości, ale już nic nowego. Ręce i nogi nie są już bordowe, tylko mają kolor mojej skóry.Kocham Cię Stokrotko.Zaufajcie Stokrotce ja to zrobiłam i jestem zdrowa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca krostkowa na dłoniach i stopach
Wysłane przez: gutek (---.bielskpodlaski.mm.pl)
Data: 06 maj 2009 - 21:30:37

Witam wszystkich. mimio iz choruje juz prawie 10 lat na te chorobie i troche jak dbac o siebie to mam bardzo duzy problem z luszczyca na dloniach nie wiem jak ja zaleczyc stosuje Daivonex i nic mi nie pomaga moze ktos zna inna masc nie sterydowa ktora pomogla. Prosze o podpowiedzi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca krostkowa na dłoniach i stopach
Wysłane przez: ~`ela ` (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 maj 2009 - 17:41:05

mnie pomaga krem albo maść daivonex ale tylko w lekkim przypadku a jak jest gorzej to stosuje niestety lek- trexan oczywiście zgodnie z zaleceniem lekarskim . Bardzo mi pomaga . Gdyby nie ten lek to nie mam pojęcia co by teraz było . Miałam okropne krosty na rękach i stopach i niesamowity ból.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca krostkowa na dłoniach i stopach
Wysłane przez: Jedrekb9 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 maj 2009 - 02:39:31

Witam,przeczytałem wszystkie posty i jutro zaczynam testowanie, poinformuje oczywiscie o wynikach leczenia .Wielkie dzieki dla wszystkich za wypowiedzi na tym forum

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca krostkowa na dłoniach i stopach
Wysłane przez: ~`ela ` (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 maj 2009 - 08:48:57

Witam - dodam jeszcze , że codziennie piję zieloną herbatę - Dilmah-Green Tea - oczywiście liściasta . Jestem przekonana , że ona mi też pomaga . Serdecznie Pozdrawiam . Trzymajcie Się.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca krostkowa na dłoniach i stopach
Wysłane przez: Aleksandra (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 12 maj 2009 - 19:57:59

Witam was wszystkich na forum czytam i czytam juz od dawna tez cierpie z powodu tej cholernej choroby i za każdym razem gdy jestem u dermatologa przepisuje mi kolejne świństwa do smarowania w tej chwili używałam clobedern i jest poprawa na krótko i spowrotem wraca jestem zrozpaczona tym za każdym razem kiedy ide do lekarza mam nadzieje że to już końec ale znów nic mam pytanie do stokrotki w jakiej szałwi moczysz nogi i rece czy to jest expresowa czy zwykła zaparzasz poprosze lekarza tez o ten biseptol moze wkońcu mi tez cos pomoże jak dotąd przepisywał mi antybiotyk unidox i NIC pozdrawiam i czytam dalej wasze opin

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca krostkowa na dłoniach i stopach
Wysłane przez: gosik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 13 maj 2009 - 19:14:48

Ja używam szałwi liściastej i Sudokrem. Biseptol już skończyłam. Wzięłam 2 opakowania Biseptolu 960 dwa razy dziennie i już od dwóch tygodni jestem czysta na dłoniach i stopach ale najzdrowsza jest moja psychika. Mam nadzieję że to świństwo nie wróci czego wam wszystkim życzę bo wiem co to znaczy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca krostkowa na dłoniach i stopach
Wysłane przez: stokrotka (---.brnt.cable.ntl.com)
Data: 14 maj 2009 - 15:28:05

Witam Was Kochani bardzo serdecznie.Chcę Was poinformować,że stan moich rąk i nóg...jest super!Proszę wysłuchajcie mojej rady i może i Wam pomoże?mam taką nadzieję.Gosik tak bardzo się ciesze,że mnie posłuchałaśsmiling smileySprawiłaś mi wielką radość swoim wyzdrowieniemsmiling smileysmiling smileysmiling smileyDostałam kilka już sygnałów,że moja recepta pomaga...to super!smiling smileyTak bardzo bym chciała żeby Wszyscy Ludzie na świecie już nigdy nie mieli problemów z tą straszną chorobą.BISEPTOL,SZAŁWIA I SUDOKREM-to cała recepta,która zwyciężyła wszystkie leki.
Jeszcze raz pozdrawiam Was Wszystkich i życzę dużo zdrowia i siły w walce!
Alicjasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca krostkowa na dłoniach i stopach
Wysłane przez: Aleksandra (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 14 maj 2009 - 20:38:59

Witam ponownie wszystkich stokrotko od dzis zaczynam ta samą kuracje już wszystko mam biseptol również przepisany mam nadzieje że za kilka tygodni też bede szcześliwa dziekuje serdecznie i pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca krostkowa na dłoniach i stopach
Wysłane przez: Bogdan (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 maj 2009 - 11:16:14

Witam,pierwszy raz wchodzę na tą stronę i po przeczytaniu kilku dziesięciu wypowiedzi też chciałbym coś, napisać.Jestem z tą chorobą juz długo-łuszczycą .Nie wiem czy wszyscy wiedzą i czy słyszeli, o tym że łuszczycę leczy się w 90-100%
w Izraelu nad morzem martwym wyleczyłem chorobe w 100% co prawda ona powraca po jakimś czasie, to zalezy od rodzaju choroby, ale z tego co się zorientowalem i widze po sobie to na pewno na pół roku jest spokój.Są przypadki że jest spokój na rok i dłużej np.: 3lata. Ja bylem w Izraelu trzy razy i w następnym roku też pojadę, gorąco Was namawiam, sprobójcie również! Tam leczy się wszystkie choroby sóry. Teraz czuję się fantastycznie i Wy też tak będziecie się czuli jak tam pojedziecie i to bez żadnego trucia świństwami Waszego organizmu. Sam wyjazd jest drogi dla pojedyńczej osoby, nie można dostać dobrej ceny ,ale w tym roku kiedy poznalem właściciela hotelu, coś sie zmieni, zaproponowałem mojemu bardzo dobremu przyjacielowi który ma biuro podrózy organizowanie takich wyjazdów- to jest jedyny sposób żeby obniżyć koszty wyjazdu-
To kropla w morzu co chcialbym Wam bracia i siostry napisać (nie jestem księdzem)podaję mój nr.tel: 601 72 01 68 jeśli ktoś ma pytania to zapraszam jeśli bym nie odbierał próbuj ponownie za jakiś czas bo ja też pracuje i moge nie byc czasami osiągalny Pozdrawiam Bogdan

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca krostkowa na dłoniach i stopach
Wysłane przez: stenia (89.231.199.---)
Data: 13 cze 2009 - 20:53:28

piszę do was pierwszy raz bo też choruję na tęciężka chorobe juz 30 lat a dopiero teraz bylam raz wszpitalu gdzie pierwszy raz bylam czysta przez 2 miesiace i choroba powrocila nie mam juz nadzieji ze kiedy kolwiek bede mogla ubrac cos letniego

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca krostkowa na dłoniach i stopach
Wysłane przez: marzenie (188.33.18.---)
Data: 13 cze 2009 - 21:53:24

Witam ,wszystkich ja zachorowałam rok temu miałam wypadek i mysle ze stres wywołal ta chorobe leczyłam juz wszystkim metodami najbardziej z masci to pomaga mi egzorexlotion ,w styczniu pojechalam do australii na miesiac wrucilam czysta słonce plaza zero stresu,super ale juz w maju zauwazyłam powrót choroby i zaczyna sie znowu gechenna jestem załamana,nie chce mi sie juz walczyc za bardz biore paraprotex iczekamna efekty pozdrawiam wszystkich .M

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca krostkowa na dłoniach i stopach
Wysłane przez: misio (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15 cze 2009 - 10:17:56

czy ktos z was leczył sie w ON CLINIC
i z jakim skutkiem ja po 2 tygodniach smarowania mam coraz więcej tego dziadostwa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca krostkowa na dłoniach i stopach
Wysłane przez: heniadopierala (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 cze 2009 - 20:14:21

Witam! Mam to na dłoniach i stopach. W tej chwili mam popękane i bolące stopy.Pani doktor na urlopie. Ja chyba zwariuję. Pomóżcie, przynajmniej psychicznie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1011121314151617181920...->|-->
Bieżąca strona: 15 z 26



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.