Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
farbowanie włosów
Wysłane przez: ewa (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 21 kwi 2006 - 19:25:27

czy możecie mi powiedzieć, czy mogę farbować włosy? łuszczycę mam od niedawna.. przynajmniej od niedawna o tym wiem, i teraz chciałabym ufarbować włosy, ale trochę sie boję, czy to nie pogorszy stanu skóry.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: farbowanie włosów
Wysłane przez: agacinka (87.207.254.---)
Data: 21 kwi 2006 - 19:39:57

raczej niepowinno zaszkodzic slyszalam przypadki ze po farbowaniu ł schodzila szkoda ze ja nie moge pofarbowac wlosow bo chodze do szkoly i jest zakaz a noz moze i mi by pomoglo... powinnas sprobowac takie jest moje zdanie buzka =*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: farbowanie włosów
Wysłane przez: Ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 kwi 2006 - 19:44:58

hej imienniczko!!!! wlasnie sobie zafarbowalam wlosy i wyobraz sobie ze zeszla mi cała luska . oczywiście jesli masz jakies rany saczace lub krwawiace na glowie to lepiej nie farbuj ale jesli tylko luska to mozesz zafarbowac a może i tobie pomoze , pozdrowionka pa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: farbowanie włosów
Wysłane przez: ewa (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 21 kwi 2006 - 19:51:22

Dzięki za wasze odpowiedzi. Bardzo się cieszę, że trafiłam na to forum w internecie, bo czytając posty dużo się dowiaduję o tej chorobie... Mam ją od niedawna i właściwie to jeszcze nie bardzo wiem jak z tym żyć, ale jak widzę, nie jestem jakimś wyjatkiem. Pozdrawiam wszystkich. Musimy sobie poradzić z chorobą smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: farbowanie włosów
Wysłane przez: agacinka (87.207.254.---)
Data: 21 kwi 2006 - 19:59:05

tez nic nie wiedzialam o tej chorobie i myslalam ze tylko ja jestem chora siesze sie ze znalazlam to forum kocham was =*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: farbowanie włosów
Wysłane przez: marzena (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21 kwi 2006 - 21:08:36

proponuje farbowac u profesjonalisty,ja to zrobilam miesiac temu i nic sie nie dzieje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: farbowanie włosów
Wysłane przez: Katherina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 kwi 2006 - 10:18:41

Ja nie wiem czy farba rzeczywiście może pomóc skórze głowy,ale zauważyłam u siebie pewną zależność.Do niedawna systematycznie farbowałam włosy i nie miałam żadnych zmian na głowie,w chwili obecnej kiedy postanowiłam wrócić do naturalnego koloru i nie nakładałam farby od kilku m-c, mam całą główkę obsypaną i nie moge tego zaleczyć:/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: farbowanie włosów
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 kwi 2006 - 11:29:01

ja też tak miałam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: farbowanie włosów
Wysłane przez: Justin (37.31.28.---)
Data: 06 mar 2012 - 10:30:09

Ja też dowiedziałam się nie dawno że mam łuszczycę skóry głowy, ale szczerze jak miałam wlosy pofarbowane nie miałam tego...od kiedy nie farbuje wyszlo mi to na głowie czyżby moja skóra głowy byłaby uzalezniona od jakis toksyn wystepujacych w farbach...tego nie wiem...ale szczerze to jest dziwne na tej głowie pierwszy raz to mam i szlak mnie na to trafia czuje sie tak troche dziwnie ze ktos to zobaczy chodz mam włosy na głowie..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: farbowanie włosów
Wysłane przez: Edytka (---.opera-mini.net)
Data: 31 mar 2012 - 17:18:20

Witam ja mam luszczyce od ok 7lat. Farbuje wlosy od 5lat. I nie pomoglo. Wkoncu biore to w swoje rece bo lekarze nic nie pomagaja a tylko pogarszaja sprawe. Walke zaczelam wczoraj i juz dzisiaj luski w polowie brak.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: farbowanie włosów
Wysłane przez: Pałka (---.play-internet.pl)
Data: 31 mar 2012 - 23:02:14

Utleniacze pomagaja niekiedy na luszczyce nawet. Czyli jak farbujesz na ciemnny kolor to utleniacze maja niewielkie procenty, natomiast kiedy farbujesz na blond, lub rozjasniasz wlosy i masz np utleniacz 13 % to moze Ci zejscwinking smiley Mi to pomagalo

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: farbowanie włosów
Wysłane przez: Edytka (---.opera-mini.net)
Data: 02 kwi 2012 - 10:07:31

Hmm cos w tym jest. Bo ja akurat farbuje na czarno. I chyba musze zmienic kolorwinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: farbowanie włosów
Wysłane przez: xxxxxxP.S (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02 kwi 2012 - 16:59:33

hej mam takie pytaniE moze mi pomozecie mam łuszcyce juz 3 lata ale wiem o niej od nie dawna. zblizaja sie świeta wiec chciała bym zeby moje włosy wygladały inaczej niż obecniie. czy jak je ufarbuje moja łuszczyca na głowie powiekszy sie????? dermatolog przepisała mi squamax bez recepty kosztuje ok 40zł i powiem wam pomaga(to jest na skóre głowy),chodz uzywam wiele innych lekarstw bo mam wysyp na całym ciele a takze w miejscach intymnychsad smiley((( moze wy znacie jakieś łatwe i nie meczace sposoby na leczenie tej choroby???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: farbowanie włosów
Wysłane przez: daga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 kwi 2012 - 20:07:06

ja farbuje włosy regularnie co 1,5 miesiaca,farbuje je na blond i jest ok,nigdy nie miałam pogorszenia po farbie,a lecze skore głowy na przemian jednego dnia krem daivonex a na drugi dzien smaruje skore głowy mascia daivonex,masci stosuje regularnie codziennie i jest super,nie sypie sie z głowy i łuszczyca zanika,squamax uzywałam ale mało co pomogłsad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: farbowanie włosów
Wysłane przez: Marrgott (---.hvc.res.rr.com)
Data: 07 kwi 2012 - 06:07:59

Hej hej
Mialam straszliwa luszczyce na glowie...kiedyssmiling smiley)
Od czasu kiedy smaruje glowe RAZ W TYGODNIU!!! wazelina plynna firmy Melkfet- NIE MAM PROBLEMU!!Wazelina ta nie tlusci i latwo ja zmyc z wlosow....bo skora WYPIJA ja w sekundy! Goraco polecam!
PS.Pod paznokcie ...tez sie swietnie nadaje.....moze nie tak szybko widac poprawe...ale ja juz mam tylko pod jednym paznokciem luszczyce..smiling smileyZreszta...poszukajcie moich postow i poczytajcie...MI POMOGLO!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: farbowanie włosów
Wysłane przez: spookyyo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 maj 2015 - 21:09:20

Katherina Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ja nie wiem czy farba rzeczywiście może pomóc
> skórze głowy,ale zauważyłam u siebie pewną
> zależność.Do niedawna systematycznie
> farbowałam włosy i nie miałam żadnych zmian na
> głowie,w chwili obecnej kiedy postanowiłam
> wrócić do naturalnego koloru i nie nakładałam
> farby od kilku m-c, mam całą główkę obsypaną
> i nie moge tego zaleczyć:/


farba pomaga, bo ma amoniak smiling smiley mam łuszczycę, tzn. wiem o niej od około 10 lat i wiem, że mocznik, amoniak itp. bardzo pomagają przynajmniej w moim przypadku środki z tymi substancjami działają bardzo dobrze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: farbowanie włosów
Wysłane przez: Iwona (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 28 sie 2020 - 00:22:27

Kochani moi. Łuszczyca jest nieuleczalna. Jest to choroba przewlekła, mamy wrażenie że znika, lecz znów się pojawia. Włosy można farbować, nie ma przeciwwskazań. Proponuję szampony i olejek który złagodzi i zaleczy łuszczycę. Osoby zainteresowane mogą pisać na email, zapraszam również na stronę, aby zapoznać się z naturalnymi produktami http://5885025.mymonat.com

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: farbowanie włosów
Wysłane przez: Lixi (---)
Data: 09 kwi 2022 - 14:21:46

Właśnie od jakiegoś czasu bardzo bym chciała pofarbować lub rozjaśnić włosy, ale dermatolog mi odradza, gdyż stan łuszczycy na głowie może się pogorszyć. Niestety ciężko mi zaleczyć skórę na głowie i praktycznie cały czas muszę stosować sterydy, dlatego tym bardziej boję się ruszać włosy, żeby jeszcze bardziej nie pogorszyć jej stanu i nie doprowadzić do powiększenia zmian :c myślałam ewentualnie żeby poprosić o rozjaśnienie włosów nie od samej nasady lub zrobienie tego w specjalnym czepku

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.