Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...3738394041424344454647
Bieżąca strona: 47 z 47
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 14 cze 2014 - 08:54:16

odkad pamietam cos kombinowałam z kolorami winking smiley mam z urodzenia czarne włosy ale potrafiłam rozjasnic do blondu.Teraz pojawiły sie siwki wiec farbuje przecietnie 1x na miesiąc,dodajac kolorowych pasemek.Co prawda łuszczycy nie mam zbyt agresywnej na głowie ale dawniej bywało naprawde ostro.Postaraj sie używac jedynie dobrej jakosci farby.Tyle znam osobiscie dziewczyn z łuszczycą i farbujacych włosy,oczywiscie zawsze może sie cos wydarzyc ,nikt ci nie da gwarancji e bede dobrze ani że bedzie zle.Koniecznie sprawdz za uchem,reakcje skóry.

Jak to mówią kto nie ryzykuje szampana nie pije :* Powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Harry (---.dynamic.chello.pl)
Data: 23 cze 2014 - 13:32:32

Cześć, mam dobre info dla osób borykających się z chorobami skóry głowy. Klinika włosów Hair Medica prowadzi aktualnie darmowe, dofinansowane badania. Podsyłam link do rejestracji: http://www.hairmedica.pl/specjalisci/trycholog/

Skorzystałem i polecam.

Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
z innej beczki
Wysłane przez: Zzz (---.dynamic.chello.pl)
Data: 17 lip 2014 - 11:19:54

Najlepsza armatura przemysłowa: www.valterm.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 20 lip 2014 - 00:48:51

Witam,
wszystko jest dobre i najlepsze ale jeżeli chcecie się pozbyć łuszczycy na głowie i nie tylko, to poszukajcie maści i żelu "ZEJ-a".
Zapewniam bezpieczne i skuteczne pozbycie tej zarazy.
Pozdrawiam Z.E.J.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: master (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 20 lip 2014 - 13:38:10

szampom ATOPERAL i po tygodniu czyśćiutko, polecam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: orungal Otrakonazol sprzedam (---.revip9.asianet.co.th)
Data: 10 cze 2018 - 05:50:38

Itrakonazol Orungal grzybica drożdżyca kandydoza łupież

Odstąpię Itrakonazol 100mg pod nazwa Icozole, 10 tabletek w listku.

Liczę 3.5zł/tabletka plus wysyłka pobraniowa z Polski lub lotnicza rejestrowana z Tajlandii 20zł.

Firma V.S. Pharma Co z Bangkoku. Ważny 01.2020.
Każdy listek opisany nazwą, składem, numerem rejestracyjnym zezwolenia na produkcję, na folii wytłoczona data produkcji 1.2018, ważność i numer produkcji.
Przy zakupie całego zapieczętowanego opakowania 100 tabletek cena 300zł, włącza koszt wysyłki.

Jan Krongboon
massagewarsaw gmail com

Grzybice układowe lub wieloogniskowe: aspergiloza, kandydoza, kryptokokoza (włącznie z kryptokokowym zapaleniem opon mózgowo-rdzeniowych i mózgu), histoplazmoza, sporotrychoza, parakokcydioidomikoza, blastomikoza, chromomikoza i inne rzadkie grzybicze zakażenia układowe.

Dermatologia: łupież pstry, grzybice skóry, grzybice paznokci, a także kandydozy jamy ustnej wywołane przez dermatofity i/lub grzyby z rodzaju Candida.

Okulistyka: grzybicze zapalenie rogówki wywołane przez dermatofity i/lub drożdżaki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...3738394041424344454647
Bieżąca strona: 47 z 47



Słowo, którego użyłeś w twojej wiadomości znajduje się na liście słów zabronionych. Proszę skorzystaj z innego słowa lub skontaktuj się zadministratorem.
Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.