Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 1 z 47
Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Lucca (---.lodz.mm.pl)
Data: 16 pa� 2004 - 15:02:53

Witam dostałem sporo listów w zwišzku z łuszczycš głowy. Przedstawię więc na forum mój sposób leczenia.
Przez wiele lat miałem długie włosy z czego pomijajšc względy estetyczne ( podobałem się sobię) byłem zadowolony bo maskowały one chorobę. Skóra głowy wygladała jednak fatalnie- jedna wielka łuska. Pierwszym œrodkiem jaki trafił mi do ršk był diprosalic. Wiedziałem, że to steryd ale efekty były znakomite bo już po paru dniach pozbyłem się łuszczycu na owłosionej skórze głowy. Oczywiœcie były okresy nawrotu i cofania sie choroby. Testowałem różne szampony: Denorex, T-gel, oraz wiele innych.
Pewnego dnia poszedłem do fryzjera i obcišłem się na 3 mm! ( tak na marginesie podobam się teraz sobie jeszcze bardziej niż w długich włoskach ) Dzięki temu do skóry głowy zaczęło docierać sporo œwiatła. Zaobserwowałem poprawę. Zaczšłem pić zioła, łykam 3 razy dziennie po 1 tabletce Oeparolnu, używam szamponu Polyar AF, odstawiłem diprosalic, a od niedawna stosuję Daivonex ( faktycznie piszecie, że jest to drogi lek- racja, ale jego efekty działania u mnie oczywiœcie sš REWELACYJNE i sšdzę, iż wart jest swojej ceny i nie jest sterydem )
Już prawie od 4 lat mam w zasadzie spokój z łuszczycš głowy. Pojawiajš się czasem małe skupiska ale smaruję je Daivonexem i natychmiast znikajš.
ps. Dodam jeszcze, że od 2 tygodni naœwietlam się 3 razy w tygodniu i sšdzę, że to też ma wpływ na ekekty leczenia.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że troszkę pomogłem.
Powodzenia!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Emilia (212.244.164.---)
Data: 30 pa� 2004 - 21:01:08

Przypadkowo trafiłam na ta stronę szukam materiałów o pielegnacji skóry głowy.Ale to dobrze bo mam problem z łuszczyca głowy. łuszczyca obejmuje tylko głowe i partie za uszami.Ostatni bardzo sie nasiliła bardzo jest to nieprzyjemne i swedzi bardzo.Piszesz na temat ziół zastanawiam sie jakie zioła ..?Byłam u dermatologa przepisała mi szampon STIEPROX i płyn do smarowania głowy DERMOVATE aydaje mi sie ze to za mało chciałabym jeszcze dodatkowo jakies dobre tabletki piszesz oOEPPAROLNU .
Co bys mi polecila i jakie zioła pijesz ,,? Emilia


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Emilia (212.244.164.---)
Data: 30 pa� 2004 - 21:01:15

Przypadkowo trafiłam na ta stronę szukam materiałów o pielegnacji skóry głowy.Ale to dobrze bo mam problem z łuszczyca głowy. łuszczyca obejmuje tylko głowe i partie za uszami.Ostatni bardzo sie nasiliła bardzo jest to nieprzyjemne i swedzi ,Piszesz na temat ziół zastanawiam sie jakie zioła ..?Byłam u dermatologa przepisała mi szampon STIEPROX i płyn do smarowania głowy DERMOVATE aydaje mi sie ze to za mało chciałabym jeszcze dodatkowo jakies dobre tabletki piszesz oOEPPAROLNU .
Co bys mi polecila i jakie zioła pijesz ,,? Emilia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: lucca (---.lodz.mm.pl)
Data: 01 lis 2004 - 22:39:53

Witam!
Emilko tak woli œcisłoœci jestem mężczyznš winking smiley

Przykro mi ale nie znam Twoich œrodków więc nie mogę się wypowiedzieć na ich temat. Jeœli chodzi o zioła to jest to mieszanka ale niestety nie znam jej składu. Kupuję je u Bonifratów ( moge podać Ci numer telefon i może uzyskasz te informacje od nich ).

Ja jeszcze raz bardzo ale to bardzo polecam DAIVONEX
Pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Gaba (---.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 08 lis 2004 - 14:15:42

Witam. Czy mógłbyś napisać coś więcej na temat tych leków które stosujesz? ( [email protected]) Pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Michał (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 lis 2004 - 09:34:29

mi pomogł lorinden A i oliwka salicylowa 0,5 % zmieszane razem ostatnio kładłem sobie to na głowe jakiś miesiąc temu i dermatolog nie mogł uwiezyc ze tak ładnie mi zeszło narazie suka mi nie wychodzi na głowie.Pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: franio (---.ien.gda.pl)
Data: 12 lis 2004 - 12:13:11

a czym sie naswietlasz?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Michał (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 lis 2004 - 12:44:31

na reszte ciała cygnolina 0,5 % i pomaga też najlepsze jest to ze moge sie przeziebic przepic spalić tongue sticking out smiley i nic mi nie wyłażi.Moim zdaniem kapitalną zeczą jest wyleczenie zębów. probojcie mi sie udało

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: pomocy (193.19.105.---)
Data: 12 lis 2004 - 13:34:10

mozecie mi opisac czym charakteryzuje sie luszczyca glowny, co sie dzieje jak sie zdrapie luske
wielkie dzieki pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: marta (195.136.35.---)
Data: 12 lis 2004 - 19:33:37

możecie napisać ile kosztuje ten daivonex bo w mojej aptece niewiedzieli co to jest i czy ten daivonex trzeba stosować z innym środkiem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: lucca (---.lodz.mm.pl)
Data: 13 lis 2004 - 14:04:25

Daivonex kosztuje ok 60 zł
Poproś niech go sprowadzą.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: asia (---.torun.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 13 lis 2004 - 19:44:34

czy ktos słyszał o psorisan? czy mozna ten lek stosowac na głwoe jak i jak długo?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Aga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 lis 2004 - 15:58:49

nawiązując do wypowiedzi lucci.
Już od kilku lat męczę sie z łuszczycą skóry i wydałam majątek na różne preparaty ale najskuteczniejszy okazał się diprosalic płyn(ok.30zł) i szampon Polytar AF (24zł), również piję zioła ale z Vilcacory

Lucca napisz co to są za tabletki Oeparoln i ile kosztują
Pozdrawiam!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Tadeusz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 lis 2004 - 18:13:12

najlepszym lekiem na łuszczyce jest DERMOVATE są dwa duże pjemniki i małe.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: marta (195.136.35.---)
Data: 14 lis 2004 - 19:45:20

ależ dermovate to steryd stosuj se stosuj to póżniej nie dasz sobie rady sama to wiem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: marta (195.136.35.---)
Data: 14 lis 2004 - 19:49:58

czy daivonex to maść czy płyn czy musze mieć to na receptę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: wyspiarz (---.dipservice.com.pl)
Data: 15 lis 2004 - 10:49:36

U mnie skuteczne jest polaczenie szamponu Provictiol (cena ok. 53zl za duze opakowanie) i plynu do glowy Dermovate. Ani luski ani lupiezu juz nie mam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: berbil (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 17 lis 2004 - 13:57:55

ja kiedyś stosowałam Lorindent A i T na zmianę (tak mi przepisał lekarz). Ale efekt był taki, że pozbyłam się połowy włosów a nie łuski na skórze.
Zastanawia mnie, czy stosujecie jakąś dietę, która może ograniczyć w jakimś stopniu to dziadostwo? Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: wyspiarz (---.dipservice.com.pl)
Data: 18 lis 2004 - 15:11:05

Nie berbil, nie stosuje zadnej diety. Jestem otyly, a to dodatkowo ulatwia luszczycy rozwoj. Tym nie mniej tak jak napisalem w poprzednim poscie w tym watku, Dermovate w plynie + Provictiol bardzo dobrze ze soba wspolgraja i nie mam juz luski na skorze glowy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: lucca (---.lodz.mm.pl)
Data: 19 lis 2004 - 15:08:13

Aga- Diprosalic to STERYD!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 1 z 47



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.