Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...4567891011121314...->|-->
Bieżąca strona: 9 z 47
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Kriss (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2005 - 16:37:25

Witam wszystkich.
Mam tę przypadłość od dwóch lat a leczę od roku. Najpierw miałem na nogach a potem się przeniosło na klatkę piersiową i plecy w postaci kilku plamek wielkości paznokcia a teraz mam jeszcze we włosach nad czołem i za uchem.
Mój lekarz mnie zabrał do swojej znajomej (podobno drogiej) specjalistki a ta przepisała mi DERMOVATE 0,5 krem a ostatnio maść i jest to najmocniejszy lek z tej grupy.
Powiem krótko- pomaga jak jest smarowany na noc i okładany folią żeby sie nie wytarł. Po trzech- czterech dniach kuracji zostaje delikatny ślad w którym to było ale niestety wraca po kilku, kilkunasu dniach. To jest steryd i mam pytanko- co powodują sterydy?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: KAŚKA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2005 - 18:05:01

a co myslicie o płynie do smarowania głowy Dermovate?? pomaga?? jest sterydem?? proszę o opinie - będe wdzięczna.

Opcje: OdpowiedzCytuj
barthez
Wysłane przez: robert (---.uni.opole.pl)
Data: 21 cze 2005 - 18:23:35

barthez mam pytanienie czy na solarium chodzisz jak masz łuszczyce czy dopiero po jej zaleczeniu???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 21 cze 2005 - 19:30:19

Chodze w trakcie zaleczania i po zaleczeniu kilka razy profilaktycznie...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: robert (---.uni.opole.pl)
Data: 23 cze 2005 - 09:46:04

czy dermovate maśc to steryd?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 23 cze 2005 - 09:56:30

Jest to silny steryd

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: dorota (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 cze 2005 - 13:50:00

Stosowalam DAIVONEX przed szpitalem i pomagal.Teraz stosuje na cialo cygnoline 1%.Mam problem z glowa, bo zaczyna mi sie znow z niej sypac. W szpitali przepisali mi pinmium czy cos w tym rodzaju, ale nie wiem co to jest. Jakis nowy srodek bez recepty i na pewno na P.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: agnieszka (---.chello.pl)
Data: 23 cze 2005 - 23:50:37

ehhh diprosalic znam i to az za dobrze - mam alergie i musialam sie nim smarowac chyba az za dlugo , lekarka mi go przepisala i przepisywala pzrez 2 lata , teraz zmienilam lekarza i zastosowal slabsze srodki i kurcze wysypka nadal jest nie wiem jak sobie znia poradzic - moze sa jakies inne srodki niz te sterydy- bo ginekolog powiedzial ze mogly one spowodowac poronienie(ostanio dostalam zbytyszybko okres co bylo bardzo dziewn) chcialbym, miec dziecko i te wszytkie sterydy... eh az starch pomyslec co do diprosalicu to heh niby jest dobry ja mam wyspke okragly rok jak jest to smarowalam sie diprosaliciem i bylo po klopocie- na pared eni potem znowu to samo..... to tyle z mojeje strony a tak przy okazji moze ma ktos wyprubowane domowe srodki jak walczyc z wysypka lub zna jakies fajne masci kremu bez recepty( bo nie satac mnie zeby dawac lakarzowi 70zl za wypisane recepty na 15 ml jakies masci )

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: dorota (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 cze 2005 - 09:32:19

Ten srodek do glowy nazywa sie PINIDEM II lub PINIOLEM II. Czy ktos go zna i uzywal???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: goska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 cze 2005 - 23:10:14

ten diprosalik to g.on powoduje ,ze sie robi ta skorpa ,jeszcze sobie potrzesz i masz nowe ognska. ktos polecil na forum polycear odnajdz stare strony .zadowolona bylam i ktos powiedzial ,zeby tylko szampo opuszkami, dzieki. jestem nowa w tym temacie i w internecie. ale piszcie .nie chce mi sie myc łba ale musze.lato wzywa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Lena (---.zgora.sdi.tpnet.pl)
Data: 28 cze 2005 - 18:51:21


hej..witam wszytskim - jestem tu pierwszy raz , trafilam przypadkowo na ta strone - choc celowo szukalam informacji na temat szapnonu STIEPROX .
Dzis bylam u swojego dermatologa - polecila mi ten specyfik ,nie wiem czego mam sie spodziewac - ale z tegoco mi mowila to jej inni pacjenci rzeczywiscie chwala dzialanie tego szamponu. Choruje od 3 lat na lojotokowe zapalenie skory - u mnie choroba dotknela tylko <na szczescie> skore glowy . najgorsze jest to ze zaostrza sie gdy jestem w duzym stresie ,sesja ,praca w szpitalu itp... Problem polega n tym ze wraz w ta choroba trace -wypadaja mi - moje kochane dlugie ,krecone wlosy - ubolewam nad tym ...
Pisze na tym forum majac swiadomosc ze ktos jest w podobnej przypadlosci - jesli tak bylabym wdzeczna za jakiekolwiek opinie na temat szamponu i innych srodkow rownie dobrych / z gory dziekuje pozdrawiam .../ LENA

Ps.w miedzy czasie stosowania szamponu STIEPROX mam masowac sobie skore glowy plynem ACNOSAN czy ktos cos na ten teat uzywania wie???
Dodam jeszcze ze rozne inne srodki- szampony takie jak DENOREX NIZOXIN NIZORAL mi nie pomogly... sa slabsze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: pycia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 30 cze 2005 - 17:12:02

witam, powiem wam o mojej metodzie "wyczyszczenia" skory glowy. Zaznaczam ze jest to kuracja bezsterydowa, ktora szybko zadzialala i mam czysta glowe od 1,5 m-ca. Otoz nakladacie Mydlo Potasowe FP VI (na recepte) producent Pharma Cosmetics, to tlusta i b.gesta maz, ciezka do nalozenia na glowe (w szczegolnosci na dlugich wlosach) ale da rade. Nakladacie ta maz na noc, przykrywacie jakims workiem i rano zmywacie szamponem STIEPROX. To nowy szampon ale musze przyznac ze jest rewelacyjny, drogi bo 45 zl za 100ml ale naprawde polecam. Uzywalam tego szamponu jeszcze przez nastepny tydzien "profilaktycznie" i naprawde mam spokoj. Polecam, mi pomoglo bardzo wiec zycze powodzenia, jak komus pomoze to krzyczec.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Kaśka (217.96.74.---)
Data: 01 lip 2005 - 12:35:33

Jaki macie pomysl na pozbycie sie luski oprocz oliwki salicylowej od niej glowa mnie boli i jescze czuje ze gorzej mnie piecze napiszcie cos, a poza tym wracam do tematu daivonex plyn?????????? kto stosowal i jakie efekty

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 01 lip 2005 - 13:00:12

krem do stop przesuszonych dr.Ireny Eris z wyciagiem z drzewa herbacianego

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Lolek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 lip 2005 - 13:08:19

A czy taki krem do stóp dostanę w aptece ???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Ania (193.30.160.---)
Data: 01 lip 2005 - 13:12:48

sa w drogeriach i hipermarketach, Rossmanie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: anna (62.29.133.---)
Data: 01 lip 2005 - 21:52:31

czesc mam łuszczycę długo =stosowałam sterydy i to mi chwilowo poagało
teraz już nie wiele mi pomaga .
ciało ma czyste tylko glowa na ciało stosuje jeśli wysypie maść lorindenA ale zaklejam plastrem na kilak dnii zchodzi

piję zioła nie jem wieprzowiny to pomogło ale po grypie wróciło i nie chce zejśc pozdrawiam wszystkich

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: roza (---.dyn.optonline.net)
Data: 01 lip 2005 - 22:46:05

Anna piszesz, ze cialo masz czyste a potem mowisz co stosujesz na cialo.hmmm

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: anna (62.29.133.---)
Data: 01 lip 2005 - 22:50:49

teraz mam czyste ale jesli mam wysyp to tak stosuje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: roza (---.dyn.optonline.net)
Data: 02 lip 2005 - 21:33:02

aha

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...4567891011121314...->|-->
Bieżąca strona: 9 z 47



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.