Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...3334353637383940414243...->|-->
Bieżąca strona: 38 z 47
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Zygfryd (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 23 lip 2009 - 09:50:39

Do natluszczania skory glowy polecam Emolium do suchej skory glowy - po kilku minutach nie widac na wlosach sladu po uzyciu. Nie przetluszcza i wlosy wygladaja normalnie. Calkiem przyjemnie pachnie (napisane ze hypoalergicznie) niwelujac zapach dziegci.

pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Goya (94.254.198.---)
Data: 02 wrz 2009 - 21:17:22

witam wszystkichsmiling smiley pytanie- czy po ewentualnym zastosowaniu szamponu blue cap, moge wtrzec normalna odzywke we włósy, które są nie możliwe do rozczesanie w innym wypadku. A nie chciałabym kupić szamponu za 50zl który i tak by nie odniósł skutku- Prosze o szybką odpowiedz, bo nie wytrzymuje juz tego swędzenia a chciałabym spróbować czegos nowego. Pozdrawiam goraco

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: dermocosmetic (---.centertel.pl)
Data: 03 wrz 2009 - 23:31:45

Jako sprzedawca preparatów blue cap udostępniam Państwu wyniki badań wykonanych w Narodowym Instytucie Leków w Warszawie które udowodniają że te preparaty nie posiadają sterydów o których było głośno na tym forum.
BADANIA SPRAYU
http://www.dermocosmetic.eu/badania-blue-cap-spray.html
BADANIA KREMU
http://www.dermocosmetic.eu/badania-blue-cap-krem.html

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Kris (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 wrz 2009 - 00:27:30

CZESC .
MAM 25 LAT. NA ŁUSZCYCĘ CHORUJĘ OD STYCZNIA TEGO ROKU. WIEM ŻE TO POCZĄTEK, ALE MAM TEŻ NADZIEJĘ ŻE ZARAZEM KONIEC.
OD STYCZNIA BRALEM STERYDY-"DIPROSALIC" I MAŚĆ "CLOVEDERN", ALE PANI DERMATOLOG KAZAŁA MI ODSTAWIĆ TE ŚWIŃSTWA-TAK POWIEDZIAŁA I KAZAŁA MI ZAKUPIĆ MAŚCI FIRMY EMOLIUM. PANI DOKTOR UPRZEDZIŁA MNIE ŻE PODCZAS ODSTAWIENIA STERYDÓW BARDZIEJ MNIE WYSYPIE I TAK TEŻ SIĘ STAŁO. W GŁOWIE NIEMAM LUSEK TYLKO CZERWONE PLAMY, A NA CIELE STRUPKI W KILKU MIEJSCACH. CZY JEST KTOŚ MOŻE KTO ZNA SPOSÓB NA TE CZEROWNE PLAMY W GŁOWIE? PODOBNO ŁUSZCYCA NASILA SIĘ PRZY NADMIARZE TOKSYN W ORGANIZMIE, JA DUZO PALE I RACZEJ ODŻYWIAM SIĘ NA "ODWAL",I MAM TEZ PYTANIE W TYM KIERUNKU, CZY KTOŚ Z WAS PO PRZEJŚCIU NA RACJONALNE I PRAWIDŁOWE ODŻYWIANIE POPRAWIL SWÓJ STAN ZDROWIA?? PROSZE O POMOC ORAZ O INNE WSKAZÓWKI BEDĄCE WAŻNE I POMOCNE W LECZENIU TEGO DZIADOSTWA.
Z GÓRY DZIEKUJĘ I ŻYCZE WSZYSTKIM WYTRWAŁOŚCI I UPORU W DĄŻENIU DO ZWYCIĘSTWA NA TYM CZYMŚ..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: goya (188.33.144.---)
Data: 07 wrz 2009 - 20:16:27

z czystym sumieniem mogę powiedziec, ze dieta ma ogromne znaczenie przy zwalczaniu łuszczycy. choruje od dziecka więc mam mnostwo prob wygrania z ta choroba za soba. przez ostatnie 3 lata mieszkałam za granica, gdzie jak to ująleś odzywialam sie na "odwal" to jak mnie wysypao po okresie 6miesiecy to DRAMAT!!! teraz od jakiegos czasu jestem w Polsce i wróciłam do normalnego jedzenia tzn. nie jakaś tam zdrowa żywność ale zwykły przysłowiowy schabowy z kapustą, i do tego jakieś surówki, czy sałatki, troche owoców. Roznica jest ogromna, mam wysiewy tylko na łydkach i to są moze ze 4plamki no i ta nieszczesna glowa sad smiley a i tak na marginesie to pije okazjonalnie ale rzuciłam papierosy- to sama toksyna podejrzewam ze juz to zrobiło dużą róznice dla mojego organizmu. Także pozdrawiam i radzę zmienić nawyki żywieniowe jeśli chcesz poprawić stan swojej skórysmiling smiley)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: iwciaS (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 wrz 2009 - 20:48:59

GOYA Na twoim miejscu nie kupiłabym tak drogiego szamponu, z własnego doświadczenia wiem, że trudno szamponem ratować zajętą głowę! Stosowałam kiedyś inny ale równie drogi...i nic Oczywiście firma firmie nie równa (nie krytykuję blue cap bo używam spray ale nie na głowę) Na głowę stosuję Olej salicylowy 10-12zł Kilka nocek z wypaćkaną głową i spokój na bardzo długosmiling smiley
Jeżeli wolisz szampony to wypróbowałabym szampon dziegciowy TANI!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: thony (---.81-167-234.customer.lyse.net)
Data: 08 wrz 2009 - 21:39:42

Dokładnie. Najpierw trzeba zdjąć łuskę , a wtedy ... co kto woli.
Jestem też za szamponem z dzięgciem . To pomaga . Ale najpierw łuska won ! smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Goya (188.33.49.---)
Data: 09 wrz 2009 - 18:19:08

Dziękuje za radesmiling smiley na razie postawiłąm na emulsje Squamax, lecz tak jak wiele osob wczesniej tu pisalo, ten srodek rozwiazuje tylko problem luski.olej salicylowy wyprobuje napewno, ale w czasie dluzszego wolnego albo choroby hahasmiling smiley mam wlosy i nie wyobrazam sobie pojscia do pracy ze smalcem we wlosach. przy okazji wlosow- czy waszym zdaniem luszczyca wplywa na ich wypadanie? czy sa to moze tluste srodki ktore obciazaja wlosy przez co te wypadaja?.ostatnio to takze jest moim problememsad smiley no nic glowa do gory, grunt to dobre samopoczuciesmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: ivy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 wrz 2009 - 13:18:09

Czy może mi ktoś lekarza w Warszawie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: KOLEŚ (79.162.129.---)
Data: 10 wrz 2009 - 20:01:57

CZEŚĆ, W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH KOŁO "ROLNIKA" OBOK PIZZERI ROMA. DYSKRETNIE I BEZ PROBLEMÓW.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: iwciaS (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 wrz 2009 - 12:55:02

Hej Goya to jeszcze raz ja Chciałam powiedzieć, że zajęta skóra głowy to powód wypadania większego niż zazwyczaj włosów! Trzeba po prostu zaleczyć głowę dlatego poleciłam Ci salicylol bo on nałożony na noc a rano potrójnie zmyty i włosy nie są tłuste (ja też musiałam wyglądać) pomaga szybko co więcej WZMACNIA WŁOSY!!! To nie jest tylko specyfik na łuszczycę ale przede wszystkim na wzmacnianie cebulek włosowych- jak olejek rycynowy na rzęsysmiling smiley Pozdrawiam i pomyśl czy nie wato przez 3,4 dni myć po salicylolu głowy trzy razy zwykłym szamponem i mieć potem długo spokój???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Goya (188.33.85.---)
Data: 11 wrz 2009 - 19:00:58

Hej IwciaS smiling smiley dziekuje za twoje rady, to mile miec okazje sie w koncu poradzic kogos kto ma te same problemy. wlasnie szukalam opini na temat salicylolu ale nie ma zadnych. moglabys opisac w przyblizeniu jego dzialanie, jak sie zmywa i czy rzeczywiscie jest taki skuteczny? z gory dziekuje i pozdrawiam cie goracosmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: iwciaS (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 wrz 2009 - 23:57:35

Salicylol-oliwa salicylowa ok.12zł bez recepty,
U mnie jest tak, że on wystercza: Nacieram tym gęstym olejem zmiany a gdy mam też dużo drobnych to całą głowę, na poduszkę kładę ręcznik by nie zatłuścić podusi( kiedyś nakładałam folię ale spanie jest nie komfortowe) rano myję szamponem który stosuję na co dzień tylko myję głowę trzykrotnie i jest normalnie! Wieczorkiem delikatnie usuwam namokniętą łuskę palcami dokładnie lecz ostrożnie (nie musisz nawet wyciągać tego z włosów bo rano po myciu wyczeszesz resztki łuski) i znowu na wieczór salicylol- po usuniętej, dużo łatwiej łusce, Olej ma możliwość zadziałać lepiej na zmianie i zaczerwienienie znika po następnych dwóch nockachsmiling smiley U mnie nie wraca szybko i jeżeli potem zasmaruję małe zmiany to wystarczy nawet tylko raz użycie tłuścioszkasmiling smiley Pozdrawiam i zapewniam to jest łatwe!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Goya (188.33.2.---)
Data: 12 wrz 2009 - 17:37:01

dziekujesmiling smiley napewno sprobuje, ale tak jak mowilam przed dluzszym wolnym, albo sie przelamie haha sama nie wiem. ostatnie moje pytanie i nie bede cie juz zameczac. Czy używalas masci laticort? wiem, ze to steryd ale nie ma ona tak duzego stezenia jak np. clobederm, czy po laticorcie usuniecie zmian luszczycowych jest takze tylko chwilowe? Pozdrawiam cieplutkosmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: iwciaS (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 wrz 2009 - 22:27:52

Nie używałam ale używałam innych słabszych czy mocniejszych sterydów, nie jest przesądzone, że zaraz zmiany powrócą (często sterydy dają długotrwały efekt najbardziej na początku zaleczania) inaczej nie byłyby nam do niczego potrzebne, Jest natomiast duża możliwość silniejszego wysypu niż ten zaleczony i to jest ten feler okrutnych sterydówsad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: matek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 wrz 2009 - 17:01:06

aGa Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> > Witajcie, ja też stosowałąm Daivonex , w
> płynie na dłowę i w maści na ciało...
> bez rezultatów, najmniejszych...
> ale stosowałam krótko.. ok 1 miesiąca...
> lekarka w szpitalu na Szaserów powiedziała mi ,
> że lek który działą dopiero przy dłuzszym
> stosowaniu...
> ale ja nie chciałam dokonywac kolejnej próby
> drenującej mi całkiem kieszeń...
>
> Dodam że przez wiele lat miałąm kłopot z Ł na
> skórze głowy i przez cały czas miałąm
> farbowane włosy ... zresztą średnio co 2
> miesiące miałąm inny kolor i inna fryzurę...
> tylko robiłam to u fryzjera i farbami
> niezawierającymi amoniaku, takimi które są
> delikatne i wypłukuja się ... Po za tym fryzjer
> zawsze nakłądał mi te farby bardzo umiejętnie,
> tak by nie smarować farbą skóry głowy tylko
> włosy zaraz przy skórze ...
> Moje kłopoty nie były w miare pod kontrolą ..
> teraz nie farbuje włosów miesiącami a stan
> skóry jest najgorszy z mozliwych...
>
> Więc.... sami sobie odpowiedzcie...


Wiec tak mam luczyce od 3lat na poczatku przez 1 rok bralem Elecom pozniej przeszedken ba diprosalic i elecom w kremie... i pomoagalo mi to ale na jakis czas teraz stosuje mydlo bilay jelen ktore kosztuje z 5 zl a pomaga bardzo dobrze jezeli raz umuje glowe to mam gota na 1 mies spokoj z luszycą

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Goya (188.33.202.---)
Data: 19 wrz 2009 - 07:45:25

witamsmiling smiley chciałam tylko powiedziec ze w przypadku mezczyzn uzycie mydla do umyciia glowy, jest bezproblemowe i moze rzeczywiscie pomaga ale dla kobiet to juz nie jest takie proste. mamy dlugie wlosy ktore bez nalozenia odzywki wygladaja koszmarnie. Wiem, mozecie powiedziec ze zdrowie najazniejsze nie wyglad, zetnij włosy, zalecz głowe i zapusc jeszcze raz- ale ja nie chce poswiecac chocby jeszcze jednej najdrobniejszej rzeczy na rzecz Luszczycy!!! wystarczajacym klopotem jest codzienne wyszukiwanie zmian we wlosach i smarowanie ich i nastepnego dnia mycie tych tlustych strakow- i tak dzien w dzien. takze pozdrawiam wszystkie Panie i panow z dlugimi wlosami tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: kiwi (---.toya.net.pl)
Data: 23 wrz 2009 - 12:07:36

WITAM WSZYSTKICH

JA TEŻ MAM Ł CO PRAWDA ZALECZONĄ,ALE OSTATNIO NA WAKACJACH SIE ZANIEDBAŁAM,TERAZ ZNOWU WRÓCIŁAM DO OCZYSZCZANIA ORGANIZMU,ALE NA GŁÓWCE WYSZŁAsad smiley JA MAM TEZ SPRAWDZONY SPOSÓB,OCZYWIŚĆIE NAJWAZNIEJSZE JEST OCZYSZCZENIE OD SRODKA JA SIE DIETAMI NIE KATUJE, ALE STARAM SIE NIE ZAŚMIECAĆ CAŁKOWICIE,JEM NA CO MAM OCHOTE,ALE NIE W MEGA ILOŚCIACH NO I PIJE ALGI I ZIELONĄ HERBATKE I SIE STARAM NIE STRESOWAĆsmiling smiley A NA GŁOWKE POLECAM PAPKE Z DROŻDZY WYCZYTAŁAM NA INNYM FORUM I NA CIAŁO TEŻ I JAK DWA LATA TEMU MIAŁAM WYSYP TO WŁASNIE TYM ZALECZYŁAM I DO DZIS NIE MAM, NO JEDNA KROPKE POD PACHA I TERAZ W GŁOWIE TROSZKE ALE NA WŁASNE ZYCZENIE TERAZ ZNOWU BIORE SIE ZA SIEBIE JAKBY KTOS CHCIAŁ WIEDZIEC WIECEJ PISZCIE TO DAM PRZEPIS NA PAPKE

POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: goya (89.108.204.---)
Data: 23 wrz 2009 - 17:32:10

hej Kiwismiling smiley z chęcia dowiem sie cos wiecej na temat tej papki, wiem tez ze drozdze maja zbawienny wpływ na cebulki wlosow oprocz tegosmiling smiley takze poprosze o ten przepis i wiecej informacji jak dziala i jak twoje odczucia smiling smiley pozdrawiam Goya

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: kiwi (---.toya.net.pl)
Data: 23 wrz 2009 - 17:45:57

HEJ GOYAsmiling smiley


PODAJE PRZEPISNA GŁOWEsmiling smiley: DO MISECZKI PÓŁ KOSTKI DROŻDŻY SPOŻYWCZYCH SOK Z PŁÓWKI CYTRYNY I DWIE ŁYŻKI DUŻE OLWY Z OLIWEKLUB OLIWKI SALICYLOWEJ LUB ZWYKŁEJ OLIWKI CO MASZ POD RĘKĄ, MIESZASZ WSZYSTKO I NAKŁADASZ NA SKÓRE GŁOWY ODZIELAJĄC PASMA WŁOSÓW JA TO NAKŁADAM TAKĄ STZRYKAWKĄ CO JEST DODAWANA DO LEKARSTW NP DO PANADOLU DLA DZIECI LUB JAK MI GESTA WYJDZIE TO RĘKĄ I WSMAROWYWUJE NIE JEST TO ŁATWE BO WŁOSY SIE LEPIĄsmiling smiley PÓŻNIEJ NAKŁADASZ REKLAMÓWKE JEDNORAZOWĄ I PODGRZEWASZ SUSZARKĄ TROSZKE A PÓZŻNIEJ RĘCZNIK NAKŁADASZ NA TO I TAK 3 GODZ SOBIE PO DOMKU BIEGASZ POTEM SPŁUKUJESZ MYSJESZ SZMPONEM I ODŻYWKA DO WŁOSÓW I PÓŻNIEJ TRZEBA JAK SĄJESZCZE MOKRE TAKIE PODSUSZONE TO NIRNKIM GRZEBYCZKIEM TĄ ŁUSKE Z WŁOSÓW ŚCIGAĆ I JEŚLI BĘDZIESZ MIEĆ CZERWONE PLAMKI NAGŁOWIE NO JA TROSZKE DAJE ELOCOMU W PŁYNIE(STERYD,ALE W MAŁYCH ILOŚCIACH NIE SZKODLIWY) I TAK CODZIENNIE JAK MOŻESZ WYDAJE MI SIE ZE SALICYLOWA OLIWKA BEDZIE NAJLEPSZAsmiling smiley

JA MIAŁAM NA GŁOWIE ŁUSZCZYCE ODKĄD PAMIETAM (POTEM MI NA CCIELE WYSZŁA)I PO TEJ PAPCE MIAŁAM SPOKÓJ ROK NO I TERAZ ZNÓW MAM TROSZKE BO SIE ZANIEDBAŁAMsad smiley NO AL WŁASNIE SIEDZE SOBIE Z PAPKĄ:

NA CIAŁO TA PAPKA TEŻ JEST ZBAWIENNA TYLKO WTEDYWSZYSKO PODWÓJNIE Z DODATKIEM ŁYŻKI SODY OCZYSZCZONEJ I OWINĄC SIE FOLIĄ SPOŻYWCZĄ I UBRAC MI POMOGŁO OCZYWIŚCIE RAZEM Z ODTOKSYNIANIEM ORGANIZMUPATRZ NOWY TEMAT ALGI

POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...3334353637383940414243...->|-->
Bieżąca strona: 38 z 47



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.