Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...3738394041424344454647-->
Bieżąca strona: 45 z 47
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: dariad14 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 mar 2011 - 14:52:22

Witam,
Mój prawie 17letni syn ma łuszczyce. Pojawiła sie w głowie, jedna plamke miał sie na klatce piersiowej i dopiero po jej pojawieniu zapadła diagnoza ze to ł. Najpierw myslelismy , ze to sa zmainy pokarmowe(syn byl na diecie bezglutenowej , i skaza białkowa). Od roku jest na lekach homeopatycznych. Natłuszcza głowe i czoło kremem kokosowym-ale nie daje sobie tego smarować systematyczznie, bo przetłuszcza wlosy.(stawia na mode) Raz na dwa dni robie mu płukanę z ziół owsa. Polecam ten krem kokosowy, naturalny daje rezultaty. Syn ostatnio wygłosił takie motto" jestem chory na łuszczce, ale każda swoją chorobę trzeba pokochać wtedy da sie z nia zyc' Po usłyszeniu tego mało nie 'padłam' z wrazenia, mój syn taki wrażliwiony facet na punkcie swojego wygladu doszedł do takiego wniosku. szok... Mało tego po jakim tygodniu, gdy wypowiedział to zdanie choroba troche odpuściła dlatego Wam Kochani o tym napisałam. Pozdrawiam , zycze duzo słoneczka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Kasiula00 (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 12 mar 2011 - 19:22:15

Witam.
dariad14 czy Twojego syna swędzi głowa? Ja nie moge sie powstrzymac od drapania. Mam okropne rany na głowie... Jak reagowac na głupie przycinki ze strony uczniow w szkole. Mam 13 lat... nikt w sQl nie wie ze mam ł. wychodzi mi mocno na czolo chodze w opaskach... ale wiecznie nie moge tego ukrywac ...
Pozdrowionka winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: lidka (---.toya.net.pl)
Data: 12 mar 2011 - 20:40:04

Droga Kasiulu 00! Ja miałam łuszczycę też wcześnie mając 9 lat i zmiany na głowie duże i problem również w szkole,chłopaki śpiewali czy ty wiesz że masz łupież,jedna koleżanka zapytała czy mam łupież w płatkach,bardzo mnie to krępowało i wogóle źle to znosiłam,do tej pory to pamiętam a minęło już 19 lat,myśle,że powinnaś powiedzieć wprost o swojej chorobie,jak ktoś ma snóć domysły co ty takiego masz i wymyślać nie wiadomo co,ja nie przyznałam się do tego,a może jakbym powiedziała mam chorobę łuszczycę itd to by dali mi spokój...pozdrawiam Ćię gorąco i dużo zdrówka!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Przemekkkkkk (---.kotun.arxnet.pl)
Data: 12 mar 2011 - 22:18:51

A ja uważam, że nie powinnaś mówić wszystkim.. Po co. Nad łuszczycą głowy da się zapanować.. Pamiętam jak ze mnie się sypało, a teraz na głowie ok..
Mi pomógł cocois, szampon polytar i szampon emolium.. A Ty co stosujesz?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: kk (89.238.39.---)
Data: 12 mar 2011 - 22:50:55

Ja również bym nie mówiła.. wiem jak mój kolega powiedział i wszyscy się z niego smiali i odsunęli...
staraj sie to jakoś maskowacsmiling smiley
mi teraz też się sypie z głowy, swędzi nie wiem już co robić;/
pozdrawiam gorącosmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Kasiula00 (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 13 mar 2011 - 17:48:08

obecnie piję serwatke, wyciag z kasztanowca, smaruje witamina A...
mam wrazenie jak by roilo sie troche bledsze winking smiley))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: tomii1211 (---.centertel.pl)
Data: 17 mar 2011 - 13:41:22

Jeśli potrzebujesz pomocy opisz nam swój problem dostosujemy indywidualnie terapię oraz dodatkowo otrzymasz 20% rabatu oraz bezpłatną przesyłkę. Gwarantujemy 100% satysfakcji pracujemy na produktach polskiej firmy Colway.
Tylko u nas tak atrakcyjne rabaty.
Napisz na adres [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: solaris (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 mar 2011 - 22:20:59

PIYANG PING TO NAJLEPSZA MAŚĆ Chińskiej Wojskowej Akademii Medycznej, Polecana na wszelkie dermatozy. Niezwykle skuteczna bez skutków ubocznych. Mówię to z autopsji...smiling smiley)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: kokis (89.238.39.---)
Data: 24 mar 2011 - 22:30:20

Mnie osobiścię pomógł wyciąg z kasztanowca

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: iwa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 lip 2011 - 12:11:17

Od kiedy pamiętam też mam problem z łojotokowym zapaleniem skóry głowy, stosuję emulsję SQUAMAX jest dostępna bez recepty i kosztuje ok.24.00zł i szampon STIEPROX, ale jest na receptę i kosztuje ponad 40.00zł. po tych preparatach jest ok.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 21 lip 2011 - 13:39:40

Mnie osobiścię pomógł wyciąg z kasztanowca




Kokis a coś więcej?


Jako że mnie też pomógł jestem ciekawa jak to było u ciebie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Nicole (---.gdynia.mm.pl)
Data: 23 lip 2011 - 09:14:41

Ja używam Clobex do walki z łuszczycą, i jest znaczna poprawa. Polecam wszystkim Clobex. :]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Kamila (---.gdynia.mm.pl)
Data: 23 lip 2011 - 09:22:16

Mój brat też używa Clobex, i problem z łuszczycą powoli znika smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 23 lip 2011 - 10:32:13

Clobex to steryd szybko działa ale na jak długo????????????????????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: J (89.238.39.---)
Data: 24 lip 2011 - 00:47:51

Używałam clobexu .. działał odrazu ... była widoczna poprawa .. ale po miesiącu stosowania skóra się przyzywczaila i dalej aczęlo się zbierać i nic nie pomagało;/
Można stosować ale z umiarem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: sylwcia12342 (---.ibd.gtsenergis.pl)
Data: 11 sie 2011 - 23:17:39

Witam, ja łuszcze odkryłam u siebie na glowie jakies pol roku temu, myslac ze to jest pgolnie jakies uczulenie bo wtedy nie swedzialo wiec zbagadelizowalam sprawe ze pewnie niedlugo zniknie, ale sie pogorszlo pojawilo sie z tylko glowy potem za lewym uchem i niedawno na czubku glowy.Udalam wiec wiec do dermatologa, bylam w szoku kgry uslyszalam ze to luszczyca tym bardziej ze nik u mnie w rodzinie na nia nie chorował. Dostałam przepisana maść Lorinden A i robioną oliwke. Od wczoraj uzywam t masc i już widzę ze luska schodzi choc wlosy po niej sa tluste a mam zawsze smarowac rano i wieczorem, oliwke mam odebrac jutro i trzymac ja na glowie 2 godziny pod recznikiem i folia aluminiwa i potem zmyc szamponem Polytar. Czytałam duuuzo opini i widze ze do konca zycia bede sie zmagać z ta chorobasad smiley zle zrobiłam że na poczatku olałam sprawe i nie udałam sie do specjalisty sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Dana (213.216.105.---)
Data: 12 sie 2011 - 22:19:56

Sylwcia12342-to bez znaczenia czy wybrałaś się do lekarza teraz czy miesiąc wcześniej.Łuszczyca to diabelstwo i wywala kiedy chce i jak chce.Zobaczysz,że nie raz ustąpi nawet jak nic nie będziesz robiła ze skórą,a nie raz wywali na maxa nawet jak będziesz smarować skórę i dbać jak się tylko da. Ta choroba tak już ma. Nie martw się-z łuszczycą można żyć-choć czasami bywa bardzo trudno. Pozdrawiam i głowa do góry!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: sylwcia12342 (---.ibd.gtsenergis.pl)
Data: 13 sie 2011 - 00:48:53

Dana a czy wiesz moze czy mozna z tym chodzic na solarium ? za tydzien mam wesele siostry a jestem swiadkowa a chcialam isc ze 3 razy zeby jakos troszke sie opalic. bylam raz przed uzywaniem lekow i teraz nie wiem czy wolno a zapomnialam spytac dermatologa. oraz czy mozna farbowac wlosy? bo mam straszne odrosty a na wesele chcialam zafarbowac bo jak mam wygladac z odrostami w roli swiadkowej ? prosze o pilna odpowiedz winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: monika32 (---.aster.pl)
Data: 14 sie 2011 - 21:46:13

witam serdecznie,

Drodzy Państwo, widząc jak borykacie się z tak trudną chorobą jaką jest łuszczyca czy choroby skórne chciała bym wskazać Wam pewną metodę w tym leczeniu. (z autopsji mam efekty zanikania plan po 13latach choroby).Jest to terpaia bez inwazyjna i w wielu przypadkach okazla sie skuteczna nie tylko w dziediznie skórnej,ale także dotyczy to chorób cywilizacyjnych.Oparte jest to na produkcie, który dostał juz wiele prestizowych nagród za skuteczności i inowacyjność.
Jeśli ktoś chce wiecej informacji na ten temat zapraszam [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: sylwcia12342 (---.ibd.gtsenergis.pl)
Data: 29 sie 2011 - 16:27:41

Hej wiecie moze jak przestane uzywac lekow to czy luszczyca sie rozprzestrzeni ??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...3738394041424344454647-->
Bieżąca strona: 45 z 47



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.