Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...3738394041424344454647-->
Bieżąca strona: 46 z 47
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: daga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 wrz 2011 - 11:29:45

co najlepiej zastosowac na łuszczyce skory głowy?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: magdalena (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02 wrz 2011 - 17:26:32

Witam smiling smiley
Chciałabym się podzielić z Wami moim nowym odkryciem smiling smiley Jest to szampon do włosów NOWOŚĆ Garnier Fructis przeciwłupieżowy ze składnikiem antybakteryjnym (z kwasem salicylowym) - ten niebieski. Używam go od ok 2 tygodni i zauważyłam poprawę. Działa powoli ale ważne, że DZIAŁA smiling smiley. Nie jest to duży koszt (ok 11 zł) i można go kupić w każdej drogerii.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: magdalena (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02 wrz 2011 - 17:32:01

Mogę jeszcze polecić Salicylol (oliwa salicylowa) dostępna w aptekach, koszt ok 10 zł. jednak po stosowaniu oliwy bardzo wypadają włosy (tak było w moim przypadku).
Widziałam też, że ktoś poleca kosmetyki firmy Colway - stosowałam i odradzam. Są to drogie kosmetyki i nieskuteczne.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: daga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 wrz 2011 - 18:30:24

dzieki magdalenasmiling smiley szampon wypróbuje a pozniej dam znac jak zadziałał na mnie,ja juz wszystkiego probowałam i marna poprawa.najgorsze jest to ze tak to swedzi i sypie sie jak łupiez,mam nadzieje ze ten szampon chociaz troche pomoze.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: magdalena (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 04 wrz 2011 - 21:12:06

Mi pomógł (mam jeszcze kilka łusek ale jest ich coraz mniej) smiling smiley widzę poprawę. Bardzo się cieszę tym bardziej, że jest to zwykły szampon a nie jakiś drogi specyfik smiling smiley Daga, życzę powodzenia w leczeniu smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: marcin66544 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 sty 2012 - 15:46:31

Witam, mam 18 lat. Łuszczyce mam juz 7 miesięcy,miałem już dziesiątki preparatów od dermatologa (bardzo drogich) i co jakiś czas jest lepiej ale łuszczyca powraca ale jest jej bardzo mało na głowie ,teraz zaledwie kilka plamek i krostki.Ale mam inny problem przez to bardzo wypadaja mi włosy (więcej niz 100 na dobe a nawet czasami do 200 ) nie wiem co mam robic?!.
Mam rózne witaminy,cynk od dermatologa ale to nic nie daje. Zauważyłem że jak wyjdę na dwór bez czapki,kaptura itp a jest wiatr nawet leciutki to kilka godzin pózniej pojawiaja sie krostki a pózniej zmiany łuszczycowe. Co zrobic żeby włosy nie wypadały ?? dodam że myję codziennie bo bardzo szybko mi sie przetłuszczają po preparacie Xamiol którym smaruje zmiany łuszczycowe .Używam szmponu Anaphase i Novoxidyl..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 06 sty 2012 - 20:08:40

A jakie dawki tego cynku masz zalecone????????
Płukaj włosy naparem ze skrzypu polnego,dobrze działa przy osłabionych cebulkach,i nie dopuszczaj do skorupy na głowie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: marcin66544 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 sty 2012 - 20:20:15

2 tabletki cynku na dzień,to 11 mg jonów cynku. Mam drobne łuski i coś takiego jak kulki łupieżu. Włosy wypadają z białymi końcówkami (z łuską) nawet przy lekkim pociągnięciu ..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Krzysztof (---.ghnet.pl)
Data: 07 sty 2012 - 03:00:11

Witam.

Pracuję dla pewnej szwajcarskiej firmy, jedną z naszych klientek jest Pani, której siostra miała bardzo dużą łuszczycę. Odkąd ta Pani z polecenia lekarza zaczęła podawać siostrze nasze preparaty, łuszczyca bardzo się osłabiła. Nie chcę pisać że mamy lek na nieuleczalną chorobę, ale wiem co są w stanie zdziałać naturalne środki pochodzenia roślinnego.

Widziałem tą dziewczynę, na rękach zostały plamy, ale w małym stopniu, podejrzewam, że podobne efekty mogę być z łuszczycą głowy. Zainteresowanym umożliwię rozmowę z tą Panią, jeśli ktoś później zechce, pomogę wykonać zamówienie. Więcej informacji na [email protected]

Mieszkam w Krakowie, bywam w Warszawie, na Śląsku, sporadycznie Wrocław, Świętokrzyskie.

Krzysztof

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 07 sty 2012 - 08:48:36

Ja kiedyś brałam dużo większe dawki ale na własną rękę to nie mogę ci tego polecać
Jak masz drobną łuskę spróbuj smarować na godz przed myciem maścią z wit A z niebieskimi napisami a po umyciu wcieraj żel z żywokostu sam bez dodatków z Gorvity

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Emilka (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 09 sty 2012 - 18:15:26

Mając problemy z łuszczycą zaczęłam stosować proskin lf preparat, który natłuszcza skórę od środka dzięki czemu ma przewagę nad kremami oraz różnymi maściami i co najważniejsze jest z naturalnych składników.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: daga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 sty 2012 - 19:41:31

do EKILKA
JAK DŁUGO STOSOWAŁAS TEN PROSKIN LF? ILE TABLETEK DZIENNIE? PO JAKIM CZASIE ZACZAŁ POMAGAC?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Rokitnik (---.play-internet.pl)
Data: 10 sty 2012 - 15:49:21

Dermokosmetyki są czasami bardzo skuteczne jeśli chodzi o łagodzenie i leczenie objawów ł. Oczywiście trzeba je dobrze dobrać bo jednym pomagają te innym inne. mi np bardzo pomogł tonik + żel od dr Michaels + naświetlanie, ale już u znajomego rezultaty były średnie. W każdym razie zawsze lepiej leczyć się czymś takim niż sterydami, które bardziej chyba szkodzą.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Marcin (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 11 sty 2012 - 13:31:17

Rokitnik Napisał(a):
> lepiej leczyć się czymś
> takim niż sterydami, które bardziej chyba
> szkodzą.


Nie zawsze leki sterydowe szkodzą, ale prawdą jest że na początku leczenia oraz w stanach gdzie wykwity nie są duże i nie ma stanu zapalnego lepiej leczyć się naturalnymi sposobami, chociażby wspomnianymi przez ciebie masciami dr michaels.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: DAGA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 sty 2012 - 09:58:15

ODSPRZEDAM SZAMPON CLOBEX DATA WAZNOSCI TO 2014,NOWY NIE OTWIERANY.CENA 25 ZŁ.ZAINTERESOWANYCH PROSZE O KONTAKT MEILOWY [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
cccc
Wysłane przez: donna (---.zapnet-isp.net)
Data: 10 lip 2012 - 17:26:30

hej! ja mam łuszczycę 12 lat i mam już dosyć , kapiele w olejach, płynach natłuszczających, cygnolina, szpitale i wieczne chodzenie w golfach i wieczne zamiatanie! nie tego cierpienia nie da się opisać! to jakiś koszmar ta choroba! i ciągle powraca coraz więcej jej mam już prawie wszędzie! zamówiłam dzisiaj kartalin zobaczymy możę coś pomożę! wiem żę ludzie mają gorsze choroby i bardziej cierpią! ale jak jest tak ciepło i widzę laski w sukienkach a ja w golfie się pocę bo jak inaczej wyglądać w pracy trzeba! ja już mam dosyć jestem załamana! czy ktoś możę mi przysłać linki do jakiegoś zrzeszenia łuszczyków! pozdrawiam donnaygewd
>

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cccc
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 10 lip 2012 - 20:24:38

http://forum.luszczyce.pl/
http://www.biedronkowo.info/
poczytaj tu dostaniesz i wparcie i podpowiedż

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Agata (176.31.202.---)
Data: 10 lip 2012 - 21:42:54

N Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> http://forum.luszczyce.pl/
> http://www.biedronkowo.info/
> poczytaj tu dostaniesz i wparcie i podpowiedż


Niestety, ale większość waszych rad jest dobra dla ludzi niepracujących, czyli rencistów. Kąpiele, okłady, smarowania i inne cuda - wianki bez gwarancji, że w ogóle pomoże. Kiedy na to znaleźć czas gdy się normalnie pracuje, a po pracy chce się trochę pożyć...?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 10 lip 2012 - 22:20:25

Agata .......wiele osób leczy się w ten sposób pracując ale te osoby chcą się zaleczyć na dłużej nie szkodząc sobie po drodze
polecany jest tam np. exorex bardzo łatwy w zastosowaniu nawet w pracy ale ...........trzeba chcieć
łatwiej przecież zastosować sterydy i chodzić w golfach
od koloru do wyboru
Ps.leczyłam się kiedyś sterydami i wiem jaki skutek, renciści czy niepracujący też mają swoje obowiązki i muszą wychodzić do ludzi choć przyznam że mają łatwiej
http://forum.luszczyce.pl/moje-leczenie/moje-leczenie-prosba-o-porady-t1584.html
poczytaj tutaj osoba leczy się w ten sposób i pracuje ale tego che

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: goska (---.centertel.pl)
Data: 13 cze 2014 - 13:47:22

a ja wam powiem ze super jest maslo kokosowe odrazu nie ma luski po nim. sama choruje na luszczyce nie mam jej za duzo ale jest choruje juz z kilka lat. a mam pytanie ostatnio wysypalo mnie na glowie i nie wwiem czy moge farbowac wlosy moze ktos pomoze?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...3738394041424344454647-->
Bieżąca strona: 46 z 47



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.