Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...7891011121314151617...->|-->
Bieżąca strona: 12 z 47
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: jado (87.207.114.---)
Data: 01 pa� 2005 - 15:53:44

Hejka,
witam "klubowiczów" naszej przeuroczej łuszczycy. Ona ze mną a ja z nią żyjemy razem już od 25 lat ;-).
Stosowałam, jak i Wy strerydy, ale faktycznie paskudnie wpływaja na stan zdrowia np. mnie pomogły w rozregulowaniu hormonów ginekologicznych i wychodowaniu pięknego guza tarczycy, którego musiałam się pozbyć.
Kilka di temu byłam u dermatolożki, która poleciła mi nowy specyfik na Ł na głowe, który nie jest sterydem! To Blue Cap w aerozolu.... tylko czemuś nigdzie go nie mozna na niego trafić w aptekach. Na necie też szukałam i nic może ktoś z Was zna ten specyfik i podpowie gdzie na niego trafić?
Pozdroofka for alles :-D

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: gosia (---.energis.pl)
Data: 02 pa� 2005 - 12:12:53

Już raz puisałam, że na skórę głowy najlepsza jest oliwa z oliwek. Zmywa się dobrze i świetnie działa na włosy. Ja mam łuszczycę już a może 31 lat próbowałam wiele specyfików, ale tylko oliwa z oliwek mi pomaga. Jeżeli coś się dzieje na mojej głowie to wcieram oliwę i nakładam folię, póżniej pieluchą tetrową okręcam i tak idę spać i znowu mam spokój .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: ewcia (---.azory.net.pl)
Data: 02 pa� 2005 - 12:18:43

oliwa rzecz świtna ale co robisz z plamami, które po ściągnięciu łuski są czerwone jak ogień?
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: gosia (---.energis.pl)
Data: 02 pa� 2005 - 12:28:24

Jeżeli po pierwszym razie masz czerwone plamy to nawilż je oliwą bez kompresu na 2-3 godziny. następnie umyj głowę i za dwa dni powtórz kompres. Pamiętaj nie ściągaj łuski na siłę i nie szoruj głowy tylko umyj opuszkami palców.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: gosia (---.energis.pl)
Data: 02 pa� 2005 - 14:11:47

Jeszcze jedno spróbuj przez 2 tygodnie ( codziennie) myć głowę szamponem T-GEL

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: ewcia (---.azory.net.pl)
Data: 02 pa� 2005 - 19:21:50

gosia dzięki tak zrobię. A co to za szampon - możesz coś o nim więcej napisać.
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: gosia (---.energis.pl)
Data: 02 pa� 2005 - 20:40:01

Jest to szampon o konsystencji żelu a zapach dziekciu no i kosztuje około 20zł a może teraz i więcej. Może to mało zachęcające, ale jest dobry. Po wysuszeniu włosów nic nie czuć, ale jeżeli zmokną to nie dawaj facetowi się obwąchiwać. Po 2 tygodniach używaj inny szmpon , ale przeciw łupieżowi na zmianę z szamponem T-Gel. Myj codziennie głowę bo łuszczyca nie lubi wody i raz w tygodniu kompres z oliwy z oliwek. Ja nie mam już takich problemów z łuszczycą na głowie i go nie używam. Potakij kuracji mam spokój już chyba okło6 lat. Chodzą do fryzjera, farbuję włosy i nawet słyszałam, że są bardzo zdrowe. Obecnie używam tylko szamponu Head Shoulders.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: mysza (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 pa� 2005 - 23:39:48


hejka ostatnio wyprobowalam szampon Kerium intensywna kuracja FIRMY LA ROCHE POSAY KUPILAM W APTECE.dobrze sie pieni a co najwazniejsze oprocz lupiezu leczy rowniez luszczyce poprzez mikro zluszczanie,sami wiecie jak to jest wazne..stosuje sie tylko 2razy w tygodniu,przez 4 tygodnie a w miedzy czasie uzywa sie zwyklych delikatnych szamponow nawet dla dzieci badz rowniez jesli macie pieniazki to jest tez Kerium do czestego stosowania,kosztuje ok 40zl.ale powtarzam dobrze sie pieni i jest dosc skuteczny nie trzeba uzywac oliwek salicylowych ktore potem ciezko zmyc a jesli juz taka potrzeba nadal jest zeby zluszczac skore glowy to mam nastepna nowosc NIETLUSTA EMULSJE SQUMAX NA BAZIE MOCZNIKA I KWASU SALICYLOWEGO ROWNIEZ Z APTEKI i rozmiekcza natluszcza sucha skore glowy i usuwa rogowaciejaca skore.kosztuje ok22zl.i uwierzcie mi bo jestem na biezaco z racji mojego zawodu,pracuje w aptece,trzymajcie sie jestem z wami i dziekuje za to ze jestescie!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: monka33 (80.51.205.---)
Data: 04 pa� 2005 - 20:04:23

nie stosuj lorindenu to uszkadza watrobe i choroba i tak wroci

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: luccassi (---.lodz.mm.pl)
Data: 06 pa� 2005 - 15:55:10

Witam! Wracam na forum po prawie rocznej prerwie i nadal jestem b zadowolony ze sposobów leczenia o których pisałem! Powodzenia!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: lucca (---.lodz.mm.pl)
Data: 06 pa� 2005 - 15:55:58

Witam! Wracam na forum po prawie rocznej prerwie i nadal jestem b zadowolony ze sposobów leczenia o których pisałem! Powodzenia!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: EWA.P (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 pa� 2005 - 15:44:42

w Katowicach masz szpital kliniczny gdzie maja mardzo dobre lampy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: dorota (---.espol.com.pl)
Data: 08 pa� 2005 - 15:55:03

JA FARBUJE TZN.ROZJASNIAM CO 6-TYG. PO PROSTU STARAM SIE NA GRUBA LUSKE-NIE SMARUJE KILKA DNI WCZESNIEJ I MOZNA PRZEZYC.WCALE NIE POGARSZA MI SIE PO FARBOWANIU,WIEC SMIALO...winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Monika (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 pa� 2005 - 15:56:28

Witam wszystkich!
Mam 24 lata a z łuską borykam się od 7 lat. Zaczęło się od strupka na głowie, przez całkowity kask pod włosami, plamki na łokciach, plecach, brzuchu i nawet na palcach i paznokciach. Najpierw leczyłam się tradycyjnymi nieszodliwo-niepomagającymi maśćmi, ale jak wszyscy za pewne wiedzą nie obyło się bez sterydów, Diprosalic, Dermowate, i jescze pare innych świństw które tylko oszukują człowieka że już po wszystkim a tu nagle powrót z nasileniem. Czego ja nie robiłam... smarowałam głowe olejem i tłustymi specyfikami, przez co musialam już ją zmywać płynem do mycia naczyń (ludwika polecam próbującym). Niestety czego bym nie zrobiła łuska była i była. Raz pojechałąm do wietnamskich lekarzy którzy przepisali mi płyn własnej roboty i po 3 dniach wszystko zeszło.... wszystko, ale 150 PLN kosztowała mini buteleczka, więc odpuściłam. W końcu wylądowałam na puwie i geraltenie i choć mówili że na głowe nic to nieda bo mam długie włosy to sie pomylili i to grubo bo całkowicie mi zeszło zarówno z ciała jak i głowy. Potem z 8 miesięcy nawet nie musiałam sie smarnąć czymkolwiek. I znowy zaczęło wyłazić ale ze 100 razy mniej agresywanie. W każdym razie dążę do tego że nie opłaca się absolutnie urzywać jakichkolwiek maści, niczym się nie smarować. Łuszczyca to odzwierciedlenie wewnętrznych zniszczeń i chorób organizmu. Wątroba, zęby, płuca, zauważcie jak wygląda łuska po imprezie zakrapianej alkoholem, zaostrza się na maksa.
Jak wygląda podczas kataru, kaszlu, grypy... pogarsza się ewidentnie. To też choroba umysłu, emocji - pogarsza sie przed egzaminami, w czasie stresu, gdzy jesteśmy z kimś nieodpowiednim w związku, gdy mam kłopoty w domu w pracy.
W tym roku w wakacje byłam półtora tygodnia na słońcu, po rozstaniu z toksycznym partnerem, bez alkoholu i papierosów, bez leków i maści. ... nie miałam nic na głowie i na ciele przez dwa miesięce. Trzeba nauczyć się pozytywnego myślenia, wiary w siebie, nie przejmować się nikim i niczym. Jak uwierzycie że łuszczyca zniknie to zniknie.
Taka jest moja opinnia na temat leków, gdy używałam miałam łuski coraz więcej i była nie do zniesienia, pieniądze wyrzucone w błoto, nie smaruje jej niczym i jest zadowolona.
Pozdrawiam
Monika

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Kaśka (217.96.74.---)
Data: 21 pa� 2005 - 09:55:04

Do Myszy czy KERIUM uzywasz na lupiez tlusty czy suchy???Prosze o odp

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Zaneta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 pa� 2005 - 14:43:27

Witam
Czy Daivonex jest dostepny bez recepty?
Prosze o odpowiedz.
Zaneta

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: martuska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 pa� 2005 - 18:12:45

Siema Jola! Znam ten ból gdy ma się tłuste włosy.
Oliwke salicylową możesz zmyć szamponem POLYTAR brązowy (ok.20zł) brzydko pachnie ale pomaga (umyj głowę przynajmniej dwa razy) pozdrowienia smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: gosia (---.energis.pl)
Data: 23 pa� 2005 - 20:06:18

Po co używać oliwkę salicylową,która się ciężko zmywa

spróbujcie oliwę z oliwek taka jadalną pomaga ,

Ł A T W O się zmywa i ma się piękne włosy!!!


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: mysza (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 pa� 2005 - 20:17:57

hej biedronki do zanety-daivonex jest na recepte. do kaski odp.szampon kerium mozna stosowac nie tylko przy lupiezu ale rowniez przy luszczycy.w aptece sa 3rodzaje kerium firmy la roche posay.najpierw stosyjesz czerwony tzw,intensywna kuracja2razy w tyg,a potem najlepiej zastosowac badz w miedzyczasie jak stosujesz czerwony to do lupiezu tlustego bo wiadomo ze nasza luska odchodzi gorzej nawet szampon musi sie pomeczyc,naprawde pomaga,tylko trzymaj na glowie ze 3minuty,powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: ada (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 lis 2005 - 17:17:09

bardzo dobre jest mleczko LACALOID CRELLO tylko ze to na recepte. za to sprawia cuda.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...7891011121314151617...->|-->
Bieżąca strona: 12 z 47



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.