Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1415161718192021222324...->|-->
Bieżąca strona: 19 z 47
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: madziorka (---.brda.net)
Data: 30 mar 2006 - 23:55:38

czytam i czytam i troszku mi lepiej....myslalam ze tylko mi sie cos takiego przytrafia. Ja choruje na lupież tlusty.To chyba nie luszczyca....choc pojawila sie pewna niepokojaca plamka na pleckach. Zmagam sie z problemem od dwoch lat a mam 26.Stosowalam sporo dostepnych szmponow od joannny czarnej rzepy, Vichy, Polytar Af, Kerium La Roscha, Selsun blue, Stieprox i nie widze wielkich rezultatow. Dodam ze jestem w stalym kontakcie z dermatologiem ktory przepisal mi po rza drugi plyn Dermowate pomaga, ale na czytalam sie , ze to steryd i mam mieszane uczucia....Dodam ze nikt w rodzinie nie chorowal, mysle ze dobrze sie odzywiam i wielu stresow tez nie mam. Piszecie o pilingu z soli jak go sie stosuje, jaki roztwor?Serdecznie pozdrawiam wszystkich ktorzy maja problemy skorne....jednoczmy sie i nie poddawajmy razem mozemy wiecej......Bede wdzieczna za wszelkie informacje...Buzialkismiling smiley)))))))))))))))))0

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: anna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 mar 2006 - 10:30:08

madziorka
jesli chodzi o piling z soli to ja robie tak : myje glowe szamponem a nastepnie nabieram na rece troche soli i zaczynam na mokre wlosy ( skore glowy) ja wcierać delikatnie aby nie poranic skory( nalezy raczej miec sol drobna) tak ze dwa razy po czym splukuje i znowu myje szamponem> I to wszystko . slyszalam ze sol wysusza cialo totez moze tez wysuszac skore glowy , ja smaryje glowe 1-2 razy w tyg tak na ok 2 godz oliwa z oliwek lub ( co teraz nie dawno nabylam w aptece) cerkosol ( to jest taki tlusty plyn na sucha skorę glowy ) , zobacze co bedzie dalej , napewno bedę o tym informowac . Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Daniela (---.slowianin.pl)
Data: 31 mar 2006 - 13:30:22

Choruję na Luszczycę od 9 r.ż. a mam w tej chwili lat 55. Przez 25 lat miałam remisję. Ale stresy i problem powrócił. W roku 1975 dr. Langner z kliniki na Koszykowej zapisał mi ALPHOSYL LOTION tego leku w Polsce nie ma , ja kupowałam go w Angli albo w Szwecji/bardziej cuchnie/ zapach szybko wietrzeje, włosy po nim nie są tłuste . Smarowałam głowę kilka razy dziennie.Pomogło na 25 lat. Jest i ALPHOSYL KREM tego nie stosowałam.Mam receptę, dzisiaj idę do Niemiec może u nich ten lek będzie w aptece. Warto kupić. Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: agacinka (87.207.254.---)
Data: 31 mar 2006 - 14:56:30

wpadla tu przypadkiem mam luszeczyce na glowie od 2 lat i nic a nic nie dziala probowalam juz chyba wszystkiego. najlepsze efekty daje mi elosalic ale to steryd i stosuje go czasami tylko miejscowo od wczoraj smaruje sie srebrem koloidalnym zobaczym czy da to jakies efekty mam nadzieje ze tak ale czasem trudo mi wierzyc w poprawe buziaki dla wszystkich jezeli znacie jakies metody oczywiscie skuteczne to dajcie znac buziole moje skarbenki ciesze sie ze nie jestem sama licze na wasza pomoc jak cos to piszcie papaty wpadne jutro=*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Daniela (---.slowianin.pl)
Data: 31 mar 2006 - 18:19:21

Niestety w Niemczech nie dostałam tego preparatu / chodzi o ALPHOSYL LOTION / ale w Angli jest na 100%

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: agacinka (87.207.254.---)
Data: 31 mar 2006 - 20:51:04

daniela a czy ten preparat jest skuteczny wydaje mi sie ze juz stosowalam wszystko co sie tylko da dobra niech to bedzie tak jak jest na glowie ale dlaczego to sie rozprzestrzenia nawet ja sie smaruje kilka razy dziennie...? sama nie wiem co mam juz robic jedyne co wam moge polecic to masc robiona mocznikowa po niej schodzi luska bardzo natluszcza skore i nie swedzi to jest najwiekszy plus tego wszystkiego aha niedlgo bede miala jakies tabletki z niemiec od razu tu lookne i podam nazwesmiling smiley szybkiego powrotu do zdrowia wam zycze lolki moje kochane =*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: madziorka (---.brda.net)
Data: 01 kwi 2006 - 00:28:30

bardzo dziekuje anula...z pewnoscia skorzystam...bede na bierzaco informowac o postepach moich dzialan...jestem dobrej mysli...pozdrawiam serdecznie buzialkismiling smiley))))))))))))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Daniela (---.slowianin.pl)
Data: 01 kwi 2006 - 10:33:50

Do Agacinki. Po tym preparacie miełam czystą głowę przez ponad 20 lat.Ale smarowałam tak często jak tylko pamiętałam. Skład możesz zobaczyć w internecie. Wystarczy wpisać nazwę leku w adresie. Problem w tym, że jest tylko w Angli, Szwecji może w Irlandii.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: agacinka (87.207.254.---)
Data: 01 kwi 2006 - 11:20:44

daniela dzieki poszukam zobacze moze sie udasmiling smiley a czy do kapieli macie cos specjalnego czy zwyklym mydlem sie myjecie ja sie myje od tygodnia mydlem siarkowym i musze powiedziec ze jest swietne skora po nuim nie swedzi a czrerwone plamki bledna mydlo to mozna kupic bez recepty w aptece za 4,50zl moze wam tez zlagodzi objawy tak jak mi co prawda ja nie mam prawie nic na ciebie ale zawsze to prawie jestsmiling smiley buziol=*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Daniela (---.slowianin.pl)
Data: 01 kwi 2006 - 16:23:44

Ulgę przynosi kąpiel w krochmalu.Dzisiaj zrobiłam okład na głowę z drożdży, oleju rycynowego i soku z cytryny pod ceratkę na 3-4 godz. No i muszę stwierdzić, że po żadnej maści nie było takiego efektu. Wszystko pięknie odstało. zostały różowe plamy które posmarowałam płynem Afrodyta /przeciwświądowy/ trzeba to będzie powtarzać ale jaka ulga. Skóra nie jest ściągnięta i już tak nie swędzi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Dorotka (---.net.pl)
Data: 02 kwi 2006 - 13:18:39

hej!trafiłam przez przypadek na tę stronę i sobie uświadomiłam że być może mam łuszczycę lub inne świństwo...:/ nie znam się,do lekarza już nie chcę iść<za dużo sie nachodziłam-brak rezultatów-w sprawie ciezkiej choroby skóry sutka>.Wiec tak,mam krostki na twarzy,plecach,klatce piersiowej,rękach,nogach,brzuchu.nie jest ich dużo,ale zawsze jakies są...myślałam ze to trądzik,ale po przeczytaniu waszych postów już nie jestem tego taka pewna...zauwazylam ze najwiecej wyskakuje pod wplywem stresu,po imprezach i złej diecie<słodycze,tluste potrawy>.co o tym myślicie?to łuszczyca?uzywam miejsowo czasami LATICORT 0.1.Czy ktoś może mi napisac coś wiecej o tej masci?czytałam ze to steryd...POMóżCIE,PROSZę!!!
POZDRAWIAM WSZYSTKICH I ZYCZE WAM POWODZENIA W WALCE!smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: ana (---.eranet.pl)
Data: 02 kwi 2006 - 14:07:52

Do Danieli,
chciałam cię spytać czy ten Alphosol to steryd i ile może kosztować, a recepta musi być od kogo?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: agacinka (87.207.254.---)
Data: 02 kwi 2006 - 14:11:24

laticort to ja mialam plyn a nie masc ale to steryd i razie ci odloz to ja tez mialam chrostki na plecach i w okolicy piersi ale mam masc ktora pieknie mi wszystko zaleczyla mianowicie chodzi mi o Oxycort jest to masc na recepte wcale nie jest droga a pomaga uwierz wszystkie chrostki mi poschodzily rewelka juz nie mam tego od 3 miesiecy zeszlo mi chyba po tygodniu samrowania ale oplacalo sie najgorsze jest to ze ta masc jest zoltawa znaczy ma zolta poswiate i skora po posmarowaniu jest zolta ale jak umyjesz to nic nie widac mam nadzieje ze ci pomoglam odezwij sie jeszcze ciaosmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: mirek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 kwi 2006 - 20:46:21

A na uszach to jak ta łuszczyca wygląda u mnie są to takie jakby grudki okropnie swędzące - muszę troszkę się drapać ale to tylko wzmaga świąd poza tym na głowie strupki i łupież czy to jest łuszczyca?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: krzysztof (---.chello.pl)
Data: 02 kwi 2006 - 22:02:57

witam ja stosuje szampon pix za 4,70 zl rewelacja polski na bazie dziekciu polecam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Daniela (---.slowianin.pl)
Data: 03 kwi 2006 - 08:18:04

Alphosyl lotion nie jest sterydem. Zapach ma trochę dziegciowaty. Wpisz nazwę leku w pasek adresowy, otworzy się strona na której jest skład tej zawiesiny, niestety wszystko jest po angielsku. Niestety ceny nie pamiętam bo to było na początku lat 70-tych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Daniela (---.slowianin.pl)
Data: 03 kwi 2006 - 10:36:46

do any! receptę na
a Alphosyl lotion może wypisać każdy lekarz. Jest jeszcze Alphosyl Crem 100g, ja stosowałam lotion. opakowanie butelka 250 ml. Daj znać jak Ci poszło. papapa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Dorotka (---.net.pl)
Data: 03 kwi 2006 - 13:52:05

dzięki Agacinkasmiling smiley spróbuje...narazie znów wykupiłam laticort,bo jak mam jakies suche zmiany skórne to pomaga.ale nie bede uzywac za czesto bo tak własnie myslałam ze nie warto:/ a jeśli chodzi jeszcze o mnie,to mam na skórze głowy kroski,najgorzej jest przy czole:/ co na to? pozdrawiam,trzymajcie się:]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: agacinka (87.207.254.---)
Data: 03 kwi 2006 - 13:59:24

wiesz ja na czole mialam tez male chrostki ale schodzily jak luszczyca to raz posmarowalam sterydem gdzies tak tydzien temu i po jednym diu mi zeszlo teraz nie mam nic czasem trzeba chyba steryd sama nie wiem ja posmarowalam na czolo raz i zeszlo a glowy po sterydach mi w ogole nie chodzilo i teraz tez mi sie schodzitongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 kwi 2006 - 22:57:43

krzysztof, ten szmpon pix kupuje sie w aptece ??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1415161718192021222324...->|-->
Bieżąca strona: 19 z 47



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.