Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: chora (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15 lis 2005 - 21:03:36

popieram cie Aga mi tez najskuteczniej pomaga diprosalic coprawdarz nie całkowicie ale naprawde łagodzi pozdrawiam

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: jola (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 lis 2005 - 14:02:40

Witam wszystkich, ja też choruję na łuszczycę i wiem co to znaczy być chorym i popadać w depresję z tego powodu. Łuszczyca głowy jest tak silna ze czasem nie pozwala mi funkcjonować. Mam uczucie "spinania" skóry głowy, uczucie "kasku na głowie", czy ktoś mógłby mi pomóc, bardzo chętnie nawiąże z kimś kontakt mailowy [email protected] - jeśli możecie to odezwijcie się. Moj numer gg 7245167 Jola

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Kaśka (217.96.74.---)
Data: 17 lis 2005 - 12:18:07

Co robie nie tak,ze sczesujac luske rano w nocy jest znowsad smileytragedia

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: razorramon (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 lis 2005 - 13:30:43

od mniejwiecej 4-5 miesiecy mam na granicy skory owłosionej na głowie tuz nad czołem stwardniałą schodzącą skorę.kiedy się ją zdrapie jest czerwonapo czym odrasta przez noc i rano jest znowu co drapać.3 dni temu byłem u dermatologa.Dowiedziałem sie ze to pojedyncze ogniwo luszczycy.Lekarka przepisała mi maść Elocom.posmarowałem nią głowę i naskorek ktory był do tej pory twardy stał się bardziej miękki i zaczął lepiej schodzić.W mojej rodzinie nikt na łuszczyce nie chorował.Od 2 lat chodzę na siłownię i od roku stosuję sterydy anaboliczne w celu szybszego zwiększania masy mięśniowej(omnadren250, metandienone,metanabol,itd.,i muszę powiedzieć że podczas cyklow sterydowych jakie sie stosuje w kulturystyce wykwit łuszczycy wyraźnie się łagodzi w moim przypadku.Nie wiem jaki wpływ mają sterydy na stosowanie lekw przeciw łuszczycy.Z opinni na forum wynika ze osłabiają ich działanie.Jak bedzie w moim przypadku.........wkrotce się dowiem.

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Elżbieta (---.ksawnet.one.pl)
Data: 21 lis 2005 - 18:26:04

do doroty jakich farb uzywasz bo jak jak uzyje tradycyjnych to bardzo zaczyna mi sie "wysypywac" łuszczyca i jest to bardzo krepujace doroto pomóz

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Elżbieta (---.ksawnet.one.pl)
Data: 21 lis 2005 - 18:37:15

21.11.2005 godz18:32
witam was!!
Choruje ma łuszczyce wystepuje ona takze w głowie chciałabym wiedziec jakich mogłabym uzywac farb koloryzujacych by nie podraznic skóry na głowie bo jak uzywam tradycyjnych farbi dosteonych w drogeriach np venuity joanna czy garnier... to łuzyczca w głowie sie bardzo nasilała i mnie to krepowało gdyz jestem młoda osobo mam lat 20 lubie pomózcie mi mój nr gg 8672732 lub adres e mailowy [email protected] serdecznie wasz pozdrawiwm;-)

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: ZuZa (---.tczew.net.pl)
Data: 21 lis 2005 - 21:06:33

witam wszystkich łuszczycowców winking smiley
łuszczyce mam od 2 miesięcy i całe szczeście trafiłam na ta stronę ponieważ po 3 wizytach u dermatologa stwierdziałam ze lepiej samemu poszpererac a dermatologa odwiedzac tylko gdy zabraknie recepty... jesli wy znacie jakis dobrych dermatologow to gratuluje...
w kazdym razie po tym co tu wyczytalam to napewno zacznę od bardziej "lajtowych" sposobów... uzywalam szamopnu polytar no i troche zlagodzil skutki mam strasznie wysuszona skore glowy skóra sie sypie wyglada jak łupież, rezygnuje z czarnych bluzek sad smiley no ale najgorsze SWĘDZENIE!!! sad smiley czasem nie moge przez to nic robic bo tylko o tym mysle sad smiley wloski tez troche bardziej zaczely wypadac ale to pewnie przez te wszytkie zabiegi mascie pierdoly no i drapanie ktorego nie jestem w stanie powstrzymac! czekam na kolejne cenne rady!!! jestem na 1 roku studiow wiec stresu mi nie brakuje... ale przeciez nie zrezygnuje z ksztalcenia sie!! czasem rece opadaja a przeciez to dopeiro poczatek... w koncu ludzie chorują na luszczyce 5 10 20 ... nawet do koca zycia sad smiley(
pozdrawiam i dziekuje wszytkim za cenne radysmiling smiley

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Elżbieta (---.ksawnet.one.pl)
Data: 22 lis 2005 - 16:58:49

witaj ZuZa! mam ten sam problem miamowiec rezygnacja z czarnych czy ciemnych bluzeksad smileymnie pomaga masc o nazwie DERNOVATE jest ona na recepe ale jednak jest dobra jesli oczywiscie nie farbujesz włosów bo ja ma własnie ten problem gdy nie fabowanie włosów było okey pozniej własnie problem z "łupiezem"łuszczca w głowie nasiliła sie.Moze znasz jaką dobra farbe która nie podraznie skóre na głowie??była bym ci wdzeczna serecznie cie pozdrawiamsmiling smiley

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: mariola (193.201.167.---)
Data: 23 lis 2005 - 03:31:34

Gdzie jest taka fajna fryzjerka ? Od kilku lat nie byłam u fryzjera, z powodu obawy, że fryzjer może czuć obrzydzenie.

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: andzia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 24 lis 2005 - 18:28:25

Ja z tą chorobą borykam się od kilkunastu lat .Teraz okazało się że ta coroba dotknęła także moją 8-letnią córkę.Dwa lata temu przeczytałam o diecie niskowęglowodanowej dr Kwaśniewskiego.Długo wybijano mi ją z głowy, sama bałam się tej decyzji, ale moja choroba doprowadziła mnie do skrajnego dołka .Spróbowałam -efekty były widoczne z dnia na dzień. Zachwycona wynikami powróciłam do starych nawyków żywieniowych-wszystko wróciło jak bumerang. Nie stosuję żadnych leków-wróciłam do diety

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: andzia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 24 lis 2005 - 18:49:04

Ja z tą chorobą borykam się do kilkunastu lat. Mało specyfików pomagało. Teraz okazało się że tą przypadłość ma również moja 8 letnia córka.Pare lat temu wpadła mi w rękę książka o diecie niskowęglowodanowej. Wiele było podejść, wiele wysłuchanych "za" i "przeciw",głupich uwag i śmiechu za plecami.Nie miałam nic do stracenia .Byłam tak załamana .....W akcie desperacji chwyciłam się diety.Na rezultaty nie musiałam długo czekać , właściwie były z dnia na dzień.Zachwycona wynikami wróciłam do starych nawyków żywieniowych i ........wszystko powróciło jak bumerang.Jestem na diecie-znów pomaga.

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: andrzej 77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lis 2005 - 15:00:50

Cześć. Czy ktoś stosował COCOIS na ile szkodzi na ile pomaga? Dostałem namiar od derma. można kupić bez recepty i prawdopodobnie strasznie cuchnie. Pozdrowienia 77


Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Renata (---.adsl.inetia.pl)
Data: 28 lis 2005 - 20:25:27

Mój chłopak ma łuszczycę. Planujemy dzieci czy one też mogą być już obciążone tą chorobą?

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: ZuZa (---.tczew.net.pl)
Data: 30 lis 2005 - 16:58:01

moim zadniem to bardzo prawdopodobne... luszczyca moze bowiem byc dziedziczona ale nie musi... w kazdym razie jak bylam u dermatologa to odrazu sie pytala czy ktos w rodzinie ma... musisz byc dobrej mysli...
pozdrawiam

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: kasia (---.249-200-80.adsl-fix.skynet.be)
Data: 30 lis 2005 - 18:01:37

andziu, mozesz cos wiecej powiedziec na temat tej diety niskocukrowej? czy tzn ze chleba tez sie nie je?


Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: elka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 01 gru 2005 - 16:49:33

Przeczytałam wszystko.Moje dziecko ma łuszczycę skóry głowy od kilku lat dopiero niedawno nasz lekarz derm. doradził nam aby przed smarowaniem oliwką salicylową podgrzać ją ,wstawić butelkę do dobrze ciepłej wody i taką posmarować ,następnie założyć czepek foliowy na to chusteczkę np. ładną bandamkę /to dla nastroju/ a po 2,3,godz umyć szamponem np,Polytar brązowy/o tym ktoś tu już też pisał/ skóra się ładnie oczyszcza, pozostają czerwone plamy ale to naprawdę nic w porównaniu ze skorupą,Ja, na własną odpowiedzialność ,dodaję do oliwki parę kropel olejku pichtowego /do kupienia w zioł.aptece/ma właściw.antybakter.Najistot. podgrzanie oliwki i dobra wiara aha!krótkie włosy i fajna fryzurka ,nawet z żelem Najnowsza medycyna ma już takie osiągnięcia ,że nikt nie jest zdrowy!Pozdro od mamy chorego 17let dziecka Kocham wszystkich ,którzy walczą z łuszczycą !


Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: OLO (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 gru 2005 - 13:29:49

MAM PROSBE POMOZCIE MI MAM POD PAZNOKCIAMI TAKIE ZOLTE TO LUSZCZYCA I MOJE PAZNOKCIE MI SCHODZA I NARASTAJA NOWE JAK TO ZWALCZYC CZY ZNACIE JAKIES LEKI NA TO CHOLERSTWO.PS MAM NA GLOWIE WYPRYSKI STOSUJE DERMOWATE CHCE GO ZASTAPIC MASCIA DAIVONEX CZY JEST DOBRA TA MASC???

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Justyna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 sty 2006 - 23:28:53

Witam wszystkich "czerwonych"! Sama borykam się z problemem łuszczycy i pieruństwa pod nazwą łuszczycowe zapalenie stawów od prawie 6 lat, czyli od momentu porodu (cała ciąża była jedną wielką traumą), ale chyba nauczyłam się z tym żyć i nauczyłam żyć ze mną i moiją łuszczycą moje grono znajomych. Jest mi dzięki temu lżej. Cały czas się leczę i szukam sposobu , ale ludzie na litość boską dajcie spokój z tą żółcią z królika. Mam nadzieję, że to był tylko żart. Pozdrawiam!

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: lolo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 sty 2006 - 13:45:50

olo sbrubuj na paznokcie tabletki orungal lub lamisil.maść daivonex też pomaga

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: lolo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 sty 2006 - 13:47:13

olo sbrubuj na paznokcie tabletki orungal lub lamisil.maść daivonex też pomaga,a na głowe elokom płyn jest skuteczny