Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: dariad14 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 mar 2011 - 14:52:22

Witam,
Mój prawie 17letni syn ma łuszczyce. Pojawiła sie w głowie, jedna plamke miał sie na klatce piersiowej i dopiero po jej pojawieniu zapadła diagnoza ze to ł. Najpierw myslelismy , ze to sa zmainy pokarmowe(syn byl na diecie bezglutenowej , i skaza białkowa). Od roku jest na lekach homeopatycznych. Natłuszcza głowe i czoło kremem kokosowym-ale nie daje sobie tego smarować systematyczznie, bo przetłuszcza wlosy.(stawia na mode) Raz na dwa dni robie mu płukanę z ziół owsa. Polecam ten krem kokosowy, naturalny daje rezultaty. Syn ostatnio wygłosił takie motto" jestem chory na łuszczce, ale każda swoją chorobę trzeba pokochać wtedy da sie z nia zyc' Po usłyszeniu tego mało nie 'padłam' z wrazenia, mój syn taki wrażliwiony facet na punkcie swojego wygladu doszedł do takiego wniosku. szok... Mało tego po jakim tygodniu, gdy wypowiedział to zdanie choroba troche odpuściła dlatego Wam Kochani o tym napisałam. Pozdrawiam , zycze duzo słoneczka

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Kasiula00 (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 12 mar 2011 - 19:22:15

Witam.
dariad14 czy Twojego syna swędzi głowa? Ja nie moge sie powstrzymac od drapania. Mam okropne rany na głowie... Jak reagowac na głupie przycinki ze strony uczniow w szkole. Mam 13 lat... nikt w sQl nie wie ze mam ł. wychodzi mi mocno na czolo chodze w opaskach... ale wiecznie nie moge tego ukrywac ...
Pozdrowionka winking smiley

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: lidka (---.toya.net.pl)
Data: 12 mar 2011 - 20:40:04

Droga Kasiulu 00! Ja miałam łuszczycę też wcześnie mając 9 lat i zmiany na głowie duże i problem również w szkole,chłopaki śpiewali czy ty wiesz że masz łupież,jedna koleżanka zapytała czy mam łupież w płatkach,bardzo mnie to krępowało i wogóle źle to znosiłam,do tej pory to pamiętam a minęło już 19 lat,myśle,że powinnaś powiedzieć wprost o swojej chorobie,jak ktoś ma snóć domysły co ty takiego masz i wymyślać nie wiadomo co,ja nie przyznałam się do tego,a może jakbym powiedziała mam chorobę łuszczycę itd to by dali mi spokój...pozdrawiam Ćię gorąco i dużo zdrówka!!!!!

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Przemekkkkkk (---.kotun.arxnet.pl)
Data: 12 mar 2011 - 22:18:51

A ja uważam, że nie powinnaś mówić wszystkim.. Po co. Nad łuszczycą głowy da się zapanować.. Pamiętam jak ze mnie się sypało, a teraz na głowie ok..
Mi pomógł cocois, szampon polytar i szampon emolium.. A Ty co stosujesz?

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: kk (89.238.39.---)
Data: 12 mar 2011 - 22:50:55

Ja również bym nie mówiła.. wiem jak mój kolega powiedział i wszyscy się z niego smiali i odsunęli...
staraj sie to jakoś maskowacsmiling smiley
mi teraz też się sypie z głowy, swędzi nie wiem już co robić;/
pozdrawiam gorącosmiling smiley

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Kasiula00 (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 13 mar 2011 - 17:48:08

obecnie piję serwatke, wyciag z kasztanowca, smaruje witamina A...
mam wrazenie jak by roilo sie troche bledsze winking smiley))

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: tomii1211 (---.centertel.pl)
Data: 17 mar 2011 - 13:41:22

Jeśli potrzebujesz pomocy opisz nam swój problem dostosujemy indywidualnie terapię oraz dodatkowo otrzymasz 20% rabatu oraz bezpłatną przesyłkę. Gwarantujemy 100% satysfakcji pracujemy na produktach polskiej firmy Colway.
Tylko u nas tak atrakcyjne rabaty.
Napisz na adres [email protected]

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: solaris (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 mar 2011 - 22:20:59

PIYANG PING TO NAJLEPSZA MAŚĆ Chińskiej Wojskowej Akademii Medycznej, Polecana na wszelkie dermatozy. Niezwykle skuteczna bez skutków ubocznych. Mówię to z autopsji...smiling smiley)

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: kokis (89.238.39.---)
Data: 24 mar 2011 - 22:30:20

Mnie osobiścię pomógł wyciąg z kasztanowca

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: iwa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 lip 2011 - 12:11:17

Od kiedy pamiętam też mam problem z łojotokowym zapaleniem skóry głowy, stosuję emulsję SQUAMAX jest dostępna bez recepty i kosztuje ok.24.00zł i szampon STIEPROX, ale jest na receptę i kosztuje ponad 40.00zł. po tych preparatach jest ok.

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 21 lip 2011 - 13:39:40

Mnie osobiścię pomógł wyciąg z kasztanowca




Kokis a coś więcej?


Jako że mnie też pomógł jestem ciekawa jak to było u ciebie

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Nicole (---.gdynia.mm.pl)
Data: 23 lip 2011 - 09:14:41

Ja używam Clobex do walki z łuszczycą, i jest znaczna poprawa. Polecam wszystkim Clobex. :]

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Kamila (---.gdynia.mm.pl)
Data: 23 lip 2011 - 09:22:16

Mój brat też używa Clobex, i problem z łuszczycą powoli znika smiling smiley

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 23 lip 2011 - 10:32:13

Clobex to steryd szybko działa ale na jak długo????????????????????

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: J (89.238.39.---)
Data: 24 lip 2011 - 00:47:51

Używałam clobexu .. działał odrazu ... była widoczna poprawa .. ale po miesiącu stosowania skóra się przyzywczaila i dalej aczęlo się zbierać i nic nie pomagało;/
Można stosować ale z umiarem

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: sylwcia12342 (---.ibd.gtsenergis.pl)
Data: 11 sie 2011 - 23:17:39

Witam, ja łuszcze odkryłam u siebie na glowie jakies pol roku temu, myslac ze to jest pgolnie jakies uczulenie bo wtedy nie swedzialo wiec zbagadelizowalam sprawe ze pewnie niedlugo zniknie, ale sie pogorszlo pojawilo sie z tylko glowy potem za lewym uchem i niedawno na czubku glowy.Udalam wiec wiec do dermatologa, bylam w szoku kgry uslyszalam ze to luszczyca tym bardziej ze nik u mnie w rodzinie na nia nie chorował. Dostałam przepisana maść Lorinden A i robioną oliwke. Od wczoraj uzywam t masc i już widzę ze luska schodzi choc wlosy po niej sa tluste a mam zawsze smarowac rano i wieczorem, oliwke mam odebrac jutro i trzymac ja na glowie 2 godziny pod recznikiem i folia aluminiwa i potem zmyc szamponem Polytar. Czytałam duuuzo opini i widze ze do konca zycia bede sie zmagać z ta chorobasad smiley zle zrobiłam że na poczatku olałam sprawe i nie udałam sie do specjalisty sad smiley

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Dana (213.216.105.---)
Data: 12 sie 2011 - 22:19:56

Sylwcia12342-to bez znaczenia czy wybrałaś się do lekarza teraz czy miesiąc wcześniej.Łuszczyca to diabelstwo i wywala kiedy chce i jak chce.Zobaczysz,że nie raz ustąpi nawet jak nic nie będziesz robiła ze skórą,a nie raz wywali na maxa nawet jak będziesz smarować skórę i dbać jak się tylko da. Ta choroba tak już ma. Nie martw się-z łuszczycą można żyć-choć czasami bywa bardzo trudno. Pozdrawiam i głowa do góry!!!!!

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: sylwcia12342 (---.ibd.gtsenergis.pl)
Data: 13 sie 2011 - 00:48:53

Dana a czy wiesz moze czy mozna z tym chodzic na solarium ? za tydzien mam wesele siostry a jestem swiadkowa a chcialam isc ze 3 razy zeby jakos troszke sie opalic. bylam raz przed uzywaniem lekow i teraz nie wiem czy wolno a zapomnialam spytac dermatologa. oraz czy mozna farbowac wlosy? bo mam straszne odrosty a na wesele chcialam zafarbowac bo jak mam wygladac z odrostami w roli swiadkowej ? prosze o pilna odpowiedz winking smiley

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: monika32 (---.aster.pl)
Data: 14 sie 2011 - 21:46:13

witam serdecznie,

Drodzy Państwo, widząc jak borykacie się z tak trudną chorobą jaką jest łuszczyca czy choroby skórne chciała bym wskazać Wam pewną metodę w tym leczeniu. (z autopsji mam efekty zanikania plan po 13latach choroby).Jest to terpaia bez inwazyjna i w wielu przypadkach okazla sie skuteczna nie tylko w dziediznie skórnej,ale także dotyczy to chorób cywilizacyjnych.Oparte jest to na produkcie, który dostał juz wiele prestizowych nagród za skuteczności i inowacyjność.
Jeśli ktoś chce wiecej informacji na ten temat zapraszam [email protected]

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: sylwcia12342 (---.ibd.gtsenergis.pl)
Data: 29 sie 2011 - 16:27:41

Hej wiecie moze jak przestane uzywac lekow to czy luszczyca sie rozprzestrzeni ??