Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: daga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 wrz 2011 - 11:29:45

co najlepiej zastosowac na łuszczyce skory głowy?

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: magdalena (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02 wrz 2011 - 17:26:32

Witam smiling smiley
Chciałabym się podzielić z Wami moim nowym odkryciem smiling smiley Jest to szampon do włosów NOWOŚĆ Garnier Fructis przeciwłupieżowy ze składnikiem antybakteryjnym (z kwasem salicylowym) - ten niebieski. Używam go od ok 2 tygodni i zauważyłam poprawę. Działa powoli ale ważne, że DZIAŁA smiling smiley. Nie jest to duży koszt (ok 11 zł) i można go kupić w każdej drogerii.

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: magdalena (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02 wrz 2011 - 17:32:01

Mogę jeszcze polecić Salicylol (oliwa salicylowa) dostępna w aptekach, koszt ok 10 zł. jednak po stosowaniu oliwy bardzo wypadają włosy (tak było w moim przypadku).
Widziałam też, że ktoś poleca kosmetyki firmy Colway - stosowałam i odradzam. Są to drogie kosmetyki i nieskuteczne.

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: daga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 wrz 2011 - 18:30:24

dzieki magdalenasmiling smiley szampon wypróbuje a pozniej dam znac jak zadziałał na mnie,ja juz wszystkiego probowałam i marna poprawa.najgorsze jest to ze tak to swedzi i sypie sie jak łupiez,mam nadzieje ze ten szampon chociaz troche pomoze.

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: magdalena (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 04 wrz 2011 - 21:12:06

Mi pomógł (mam jeszcze kilka łusek ale jest ich coraz mniej) smiling smiley widzę poprawę. Bardzo się cieszę tym bardziej, że jest to zwykły szampon a nie jakiś drogi specyfik smiling smiley Daga, życzę powodzenia w leczeniu smiling smiley

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: marcin66544 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 sty 2012 - 15:46:31

Witam, mam 18 lat. Łuszczyce mam juz 7 miesięcy,miałem już dziesiątki preparatów od dermatologa (bardzo drogich) i co jakiś czas jest lepiej ale łuszczyca powraca ale jest jej bardzo mało na głowie ,teraz zaledwie kilka plamek i krostki.Ale mam inny problem przez to bardzo wypadaja mi włosy (więcej niz 100 na dobe a nawet czasami do 200 ) nie wiem co mam robic?!.
Mam rózne witaminy,cynk od dermatologa ale to nic nie daje. Zauważyłem że jak wyjdę na dwór bez czapki,kaptura itp a jest wiatr nawet leciutki to kilka godzin pózniej pojawiaja sie krostki a pózniej zmiany łuszczycowe. Co zrobic żeby włosy nie wypadały ?? dodam że myję codziennie bo bardzo szybko mi sie przetłuszczają po preparacie Xamiol którym smaruje zmiany łuszczycowe .Używam szmponu Anaphase i Novoxidyl..

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 06 sty 2012 - 20:08:40

A jakie dawki tego cynku masz zalecone????????
Płukaj włosy naparem ze skrzypu polnego,dobrze działa przy osłabionych cebulkach,i nie dopuszczaj do skorupy na głowie.

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: marcin66544 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 sty 2012 - 20:20:15

2 tabletki cynku na dzień,to 11 mg jonów cynku. Mam drobne łuski i coś takiego jak kulki łupieżu. Włosy wypadają z białymi końcówkami (z łuską) nawet przy lekkim pociągnięciu ..

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Krzysztof (---.ghnet.pl)
Data: 07 sty 2012 - 03:00:11

Witam.

Pracuję dla pewnej szwajcarskiej firmy, jedną z naszych klientek jest Pani, której siostra miała bardzo dużą łuszczycę. Odkąd ta Pani z polecenia lekarza zaczęła podawać siostrze nasze preparaty, łuszczyca bardzo się osłabiła. Nie chcę pisać że mamy lek na nieuleczalną chorobę, ale wiem co są w stanie zdziałać naturalne środki pochodzenia roślinnego.

Widziałem tą dziewczynę, na rękach zostały plamy, ale w małym stopniu, podejrzewam, że podobne efekty mogę być z łuszczycą głowy. Zainteresowanym umożliwię rozmowę z tą Panią, jeśli ktoś później zechce, pomogę wykonać zamówienie. Więcej informacji na [email protected]

Mieszkam w Krakowie, bywam w Warszawie, na Śląsku, sporadycznie Wrocław, Świętokrzyskie.

Krzysztof

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 07 sty 2012 - 08:48:36

Ja kiedyś brałam dużo większe dawki ale na własną rękę to nie mogę ci tego polecać
Jak masz drobną łuskę spróbuj smarować na godz przed myciem maścią z wit A z niebieskimi napisami a po umyciu wcieraj żel z żywokostu sam bez dodatków z Gorvity

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Emilka (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 09 sty 2012 - 18:15:26

Mając problemy z łuszczycą zaczęłam stosować proskin lf preparat, który natłuszcza skórę od środka dzięki czemu ma przewagę nad kremami oraz różnymi maściami i co najważniejsze jest z naturalnych składników.

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: daga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 sty 2012 - 19:41:31

do EKILKA
JAK DŁUGO STOSOWAŁAS TEN PROSKIN LF? ILE TABLETEK DZIENNIE? PO JAKIM CZASIE ZACZAŁ POMAGAC?

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Rokitnik (---.play-internet.pl)
Data: 10 sty 2012 - 15:49:21

Dermokosmetyki są czasami bardzo skuteczne jeśli chodzi o łagodzenie i leczenie objawów ł. Oczywiście trzeba je dobrze dobrać bo jednym pomagają te innym inne. mi np bardzo pomogł tonik + żel od dr Michaels + naświetlanie, ale już u znajomego rezultaty były średnie. W każdym razie zawsze lepiej leczyć się czymś takim niż sterydami, które bardziej chyba szkodzą.

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Marcin (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 11 sty 2012 - 13:31:17

Rokitnik Napisał(a):
> lepiej leczyć się czymś
> takim niż sterydami, które bardziej chyba
> szkodzą.


Nie zawsze leki sterydowe szkodzą, ale prawdą jest że na początku leczenia oraz w stanach gdzie wykwity nie są duże i nie ma stanu zapalnego lepiej leczyć się naturalnymi sposobami, chociażby wspomnianymi przez ciebie masciami dr michaels.

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: DAGA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 sty 2012 - 09:58:15

ODSPRZEDAM SZAMPON CLOBEX DATA WAZNOSCI TO 2014,NOWY NIE OTWIERANY.CENA 25 ZŁ.ZAINTERESOWANYCH PROSZE O KONTAKT MEILOWY [email protected]

cccc
Wysłane przez: donna (---.zapnet-isp.net)
Data: 10 lip 2012 - 17:26:30

hej! ja mam łuszczycę 12 lat i mam już dosyć , kapiele w olejach, płynach natłuszczających, cygnolina, szpitale i wieczne chodzenie w golfach i wieczne zamiatanie! nie tego cierpienia nie da się opisać! to jakiś koszmar ta choroba! i ciągle powraca coraz więcej jej mam już prawie wszędzie! zamówiłam dzisiaj kartalin zobaczymy możę coś pomożę! wiem żę ludzie mają gorsze choroby i bardziej cierpią! ale jak jest tak ciepło i widzę laski w sukienkach a ja w golfie się pocę bo jak inaczej wyglądać w pracy trzeba! ja już mam dosyć jestem załamana! czy ktoś możę mi przysłać linki do jakiegoś zrzeszenia łuszczyków! pozdrawiam donnaygewd
>

Re: cccc
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 10 lip 2012 - 20:24:38

http://forum.luszczyce.pl/
http://www.biedronkowo.info/
poczytaj tu dostaniesz i wparcie i podpowiedż

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Agata (176.31.202.---)
Data: 10 lip 2012 - 21:42:54

N Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> http://forum.luszczyce.pl/
> http://www.biedronkowo.info/
> poczytaj tu dostaniesz i wparcie i podpowiedż


Niestety, ale większość waszych rad jest dobra dla ludzi niepracujących, czyli rencistów. Kąpiele, okłady, smarowania i inne cuda - wianki bez gwarancji, że w ogóle pomoże. Kiedy na to znaleźć czas gdy się normalnie pracuje, a po pracy chce się trochę pożyć...?

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 10 lip 2012 - 22:20:25

Agata .......wiele osób leczy się w ten sposób pracując ale te osoby chcą się zaleczyć na dłużej nie szkodząc sobie po drodze
polecany jest tam np. exorex bardzo łatwy w zastosowaniu nawet w pracy ale ...........trzeba chcieć
łatwiej przecież zastosować sterydy i chodzić w golfach
od koloru do wyboru
Ps.leczyłam się kiedyś sterydami i wiem jaki skutek, renciści czy niepracujący też mają swoje obowiązki i muszą wychodzić do ludzi choć przyznam że mają łatwiej
http://forum.luszczyce.pl/moje-leczenie/moje-leczenie-prosba-o-porady-t1584.html
poczytaj tutaj osoba leczy się w ten sposób i pracuje ale tego che

Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: goska (---.centertel.pl)
Data: 13 cze 2014 - 13:47:22

a ja wam powiem ze super jest maslo kokosowe odrazu nie ma luski po nim. sama choruje na luszczyce nie mam jej za duzo ale jest choruje juz z kilka lat. a mam pytanie ostatnio wysypalo mnie na glowie i nie wwiem czy moge farbowac wlosy moze ktos pomoze?