Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: ewela (---.76.classcom.pl)
Data: 25 kwi 2006 - 21:39:19

Hej, czy ktoś z Was zna tego lekarza o którym pisze w temacie? Bylam dzis u niego pierwszy raz i ustalil mi 2 kolejne wizyty, ciekawa jestem Waszych opinii. Nie lubi sterydów i to mi sie podoba, ale kosztuje 70 zl za wizyte, dlatego zastanawiam sie czy sie angażowac. Bede wdzeczna za wszelkie inf., albo nt. inych lekarzy w Krakowie.

ewelina

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: ewcia (---.azory.net.pl)
Data: 25 kwi 2006 - 22:14:07

Ja wybieram się do niego jutro i jestem ciekawa czy oprócz tych 2 kolejnych wizyt jeszcze coś ciekawego ustalił?!
pozdrawiam
Ewa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: ewela (---.76.classcom.pl)
Data: 25 kwi 2006 - 23:43:56

dostałam wyciąg z aloesu w zastrzyku i mam jeszcze dostać 2 razy, poza tym maść robioną, witaminę A i Folik. Zobaczymy. Ale sprawia wrazenie profesjonalisty. Zycze owocnej wizyty.
ewelina

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 26 kwi 2006 - 20:18:49

czesc


gdzie ten lekarz ma gabinet??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: ewela (---.76.classcom.pl)
Data: 26 kwi 2006 - 23:31:11

Witold Drexler ul. Chopina 34/3 tel 0126334707
pon, śr, czw - 12:00 - 17:00
wt - 8:00 - 10:00 i 12:00 - 17:00

Nie trzeba sie rejestrowac, tylko po prostu przyjsc i czekac w kolejce.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 27 kwi 2006 - 06:44:42

dziękuje smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: ewela (---.76.classcom.pl)
Data: 27 kwi 2006 - 11:40:17

Ewcia bylas u Drexlera? Jak bylo?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: ewcia (---.azory.net.pl)
Data: 27 kwi 2006 - 13:38:17

Byłam - też na wstępie dostałam zastrzyk, maści do zrobienia i niestety sterydy. Ustalił mi też kolejne wizyty. Szczeże ? to jestem załamana sad smiley
2 lata wytrzymałam bez sterydów po to by teraz do nich wrócić.
pozdrawiam
Ewa

Ewela jak możesz to podaj gg

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: ewela (---.76.classcom.pl)
Data: 27 kwi 2006 - 20:13:22

1795243 - mój numer
Mysle sobie ze moze on Cie chce podleczyc, a potem zrezygnuje ze sterydow? Jestes pewna ze to steryd, to co Ci dal? Ja jak do niego poszlam nie mialam lusek, bo szlam wczesneij do fryzjera i sobie moc sterydow zaaplikowalam sama. Jak sie nazywa to co Ci dal? Nie mowilas mu nic ze nie chcesz sterydow?
ewelina

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: ewcia (---.azory.net.pl)
Data: 27 kwi 2006 - 21:06:54

Tak jestem pewna że to sterydy (clobederm i lacoid) - ładny mi początek sad smiley
I oczywiście że mówiłam że nie chcę !!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: ewcia (---.azory.net.pl)
Data: 27 kwi 2006 - 21:21:23

Tak sobie też pomyślałam że to na podleczenie. Powiedział, że leczą maści robione nie sterydy. Sterydy na złagodzenie???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: ewela (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 28 kwi 2006 - 00:07:38

to nie rozumiem, moze jak Ci zejda zmiany to wtedy juz calkiem odstawisz sterydy... Pogadamy kiedys na gg, tylko ja bede mogla dopiero po weekendzie majowym, bo od jutra na luszczyce stosuje kuracje odstresowującą na wsi smiling smiley i na sloncu. Ja znalazlam tu na forum o nim pozytywne opinie, dlatego tam poszlam . Choc zdziwilam sie jak mi powiedzial ze dieta nie ma absolutnie zadnego znaczenia. Nie denerwuj sie, zobacz jak to wszystko dziala na Ciebie, jak sie jeszcze do niego wybierasz to moze spytaj jakie ma plany co do leczenia, bo mi wpisal w karcie ze nie chce sie leczyc sterydami. Pozdrawiam goraco i do pogadania. ewelina

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: t. (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 30 kwi 2006 - 12:47:17

byłem u niego w tym tygodniu. ten sam zestaw leków, także zastrzyk i 2 kolejne wizyty. jakiś schemat, miejmy nadzieję, że skuteczny.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: ewela (---.76.classcom.pl)
Data: 03 maj 2006 - 18:36:58

Ja sie smaruje juz tydzien i zmiany sie zmieniaja, ale powoli tzn schodzi luska a zostaje zaczerwienienie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: ania (62.29.136.---)
Data: 08 maj 2006 - 11:58:46

Witam Was serdecznie
ja też się leczę razem z córką u tego lekarza , jestem bardzo zadowolona z efektów , chodzimy już pół roku , zwłaszcza u córki jest duża poprawa , ponieważ skóre głowy miała zaatakowaną bardzo , a teraz jest super , jestem zadowolona zwłaszcza z tej maści co się robi na zamówienie / a to nie jest steryd / , bo właśnie do fatalnego stanu skóry głowy doprowadziła ją lekarka sterydami w przychodni najpierw była duża poprawa , a później koszmar . Uważam że warto wydać kase na leczenie u niego , bo są duże efekty , ja nie wierze w żadne On-*clinic i tym podobne , ten gośc ma duże doświadczenie w leczeniu łuszczycy , co widać po ilości osób oczekujących na wizyte u niego , z czystym sumieniem polecam go , choć trzeba się przygotować na chodzenie co miesiąc na wizyte , no i koszty pozdrawiam i życze zdrowia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: ewela (---.76.classcom.pl)
Data: 08 maj 2006 - 12:19:26

hej Ania, milo ze napisalas bo zastanawialam sie czy isc na druga wizyte. Ale on mi pwoedzial, ze bedzie to dluzej trwalo niz leczenie sterydami. Ja tez sterydami troche pogorszylam sprawe, ale teraz wierze ze bedzie ok. A czy to normalne, ze ta masc robi sie taka ciemna? Moze ja ja zle pzrechowuje, tzn normalnie w temp. pokojowej a moze trzeba w chlodnym miejscu? Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: Lidia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 maj 2006 - 23:11:30

Czy receptura tychmasci ktore przepisuje p.dr Drexler to:
Ac. salicylici 3,0
Sulph.ppt. 5,0
Vaselini fl. ad 100,0
Mf. ung.
Taka masc dostawalam od innej lekarki, w innej czesci Polski i ciekawa jestem czy to nie to samo. Jakbyscie mogly Ania albo Ewelka spisac sklad tej masci to moze by moja lekarka przepisala. Z gory dzieki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: ewela (---.76.classcom.pl)
Data: 08 maj 2006 - 23:35:04

Nie, to coś innego:
Cignolini 0,1
Ac. salicylici 10,0
Hascobaza ad 100,0

Mam nadzieje ze niczego nie przekrecilam
Pozdrawiam
ewela

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: Lidia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 maj 2006 - 00:48:43

To to jest chyba cygnolina ta co terza robia w aptekach, a ta moja to salicylowa do smarowania po cygnolinie. Nie wiem co ona robi ale chyba natluszcza i lagodzi poparzenia cygnolina. Kosztuje tylko 5 zl. Ja mam jeszcze cignoderm ze starych zapasow, bo podobno juz teraz go nie ma w sprzedazy.
Dzieki za odpowiedz. Zycze Ci szybkiego wyleczenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: ania (62.29.136.---)
Data: 09 maj 2006 - 07:43:33

Witaj Ewelko
naprawde radze Ci nie zniechęcaj się , ja zanim się zdecydowałam na leczenie u niego zrobiłam dobry wywiad , bo już nie mało pieniędzy wydałam na różnych pseudo uzdrowicieli , wiesz ja choruje już 9 lat , ale nie jestem bardzo zaatakowana przez łuszczyce , najbardziej nie mogę się pogodzić że zachorowła moja 13 latnia córka , dałabym wszystki pieniądze jakie mam żeby ją ktoś wyleczył , ale wiem że to narazie niemożliwe .
Chodzimy do niego i naprawde jest duża poprawa , ona miała bardzo zaatakowaną skóre głowy , a teraz po pół roku jest dobrze , prawie czysto , smaruje ją coraz rzadziej. Co do maści to ona się robi taka ciemna , trzymam ją w lodówce . Wiesz jak poszłam z córką na pierwszą wizyte to normalnie się facet za głowe złapał , kto mojemu dziecku przepisał tak silne sterydy , powiedział mi że to dla tego tak szybko się rozniosło . To właśnie mnie do niego przekonało ,że nie obiecuje cudownego uzdrowienia , a stara się nie szkodzić i dobiera leczenie indywidualnie do wieku i stopnia zaawansowania łuszczycy .Zycze Ci dużo zdrowia i wytrwałości w leczeniu tego paskudztwa .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.