Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: ewela (---.76.classcom.pl)
Data: 09 maj 2006 - 09:36:02

No ja tez nie mam wielkich zmian, wlasnei po sterydach zaczynalo byc coraz gorzej, bylam juz drugi raz i mam mocniejsza masc na kolano, bo jakos nie chcialo schodzic po tej pierwszej. Dzieki i tez zycze zdrowia Tobei i córce.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: Kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 maj 2006 - 21:30:20

Czy są u was jakies postepy w leczeniu po wizytach u drexlera?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: t. (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 18 maj 2006 - 12:24:51

jestem po drugiej wizycie: znowu zastrzyk, minimalne zmiany w receptach. na rękach i nogach wyraźna poprawa, troszke wolniej "złazi" z głowy. Dr zdradził mi branżową tajemnicę: im dłużej się zalecza. tym dłużej skóra pozostaje czysta. A za 5-7 lat Amerykanie przewidują lekarstwo, hehe (już mają tzw. środki biologiczne - skuteczne ale niszczą nerki, wątrobe i kto wie co jeszcze).

pozdr.

p.s. NIE DRAPAĆ SIĘ!!winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: ewela (---.76.classcom.pl)
Data: 07 cze 2006 - 17:29:49

Na poczatku z glowy schodzilo równie dobrze, teraz wszystko sie odnowilo. Uzywacie moze czegos dodatkowego, poza lekami od niego an glowe? Ja mam masc na glowe i szampon Xerial P. Moze oliwą z oliwek smarowac, albo cos innego? zapowiadalo sie swietnie i nie wiem co sie stalo, ale on mi chcial dac sterydy ostanio, powiedzialam ze absolutnie. Moze znacie jakies naturalne sposoby

ewelina

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: ewela (---.76.classcom.pl)
Data: 10 sie 2006 - 00:10:40

hej ktos moze od doktora ma nowe wieści? bo mi zmienił strategię, mam nową maść i dołożył wit E

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: eh (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 22 sie 2006 - 13:34:52

doktor ostatnio nie tylko zmienia terapie, ale i zegarki: raz ma złoty, raz platynowy chronographwinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: bigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 gru 2006 - 14:23:58

e tam hehehe

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: Wiesia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 gru 2006 - 19:27:46

Ja też byłam u tego lekarza i to wszystko jest stratą pieniedzy i nic nie warte taniej i lepiej leczyć się naturalnie np. kefirem czy kiszonymi buraczkami i przy tym sobie nie szkodząc a co dobrego może wymyślić lekarz jedynie coraz droższe wizyty a zastrzyk z aloesu to nic szczególnego przecież można takie ampułki kupić w aptece i samemu zażywać albo dać sobie wstrzyknąć, ten aloes nosi nazwę biostymina.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: bigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 gru 2006 - 20:24:55

dziki sory za moja zlosliwosc pozdro smiling smiley))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: Ina (---.ntvk.com.pl)
Data: 05 sty 2007 - 21:58:34

Ania, na forum polecasz dr Drexlera. Bardzo Cię proszę napisz coś więcej na jego temat. Jestem na etapie poszukiwania dobrego dermatologa leczącego łuszczycę a w szczególności łuszczycę skóry głowy. Jak dotąd żaden lekarz sobie z tym nie poradził. Będę Ci wdzięczna za każdą informację.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: Ania (---.ists.pl)
Data: 11 mar 2007 - 22:37:26

A ja się leczyłam u niego z trądziku i uważam , że jest swietnym lekarzem. Co prawda troche sie nachodziłam do niego, ale efekty sa juz następnego dnia po wizycie. I co jak co, on potrafi optymistycznie człowieka nastawić do leczenia. Niestety trądzik powrócił, i jutro wybieram się znowu do niego. I licze że za 2 dni koszmar sie skonczy smiling smiley Zawsze sie kończy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: myszon (---.ds7.agh.edu.pl)
Data: 05 maj 2008 - 22:32:30

A ja wam powiem że co prawda mam chorobę która nie występuje tak często i jest w zasadzie nieuleczalna (jak się wypowiada o niej większość forumowiczów) ale i tak wiele osób o niej słyszało - to dr. Drexler nie sprawił wrażenia profesjonalisty. (po prostu siedział przy mnie i czytał książkę na temat tego rodzaju chorób i po chwili pokazał mi artykuł i zaczął mnie leczyć tak jak tam było napisane). byłem już dwa razy (widocznie dr. ma jakiś plan co do mego leczenia) ale jak po trzecim razie nie zobaczę rezultatów to te 80zł przeznaczę na wódkę (to jedna z nielicznych rzeczy która jest dobra na pokrzywkę cholinergicznąsmiling smiley
pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: Gienio (---.chello.pl)
Data: 05 maj 2008 - 22:52:13

Sory że się wtracam, ale czytajac wasze posty odnosze wrażenie że ten cudowny doktorek cały przebieg leczenia dobrze steruje, na początku pomoże , a później wszystko nawraca i znowu zachęca do wizyt na których nieźle zarabia, taki odniosłem wrażenie. Tolepiej oszczędzić na tych 3 wizytach i kupić Exorex który tak wszyscy chwala smiling smiley Nie chcę niekogo urazic poprostu opisałem swoje wrażenie smiling smiley

Pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: madzia282611 (77.236.0.---)
Data: 17 pa� 2008 - 11:08:44

Witam!!!
Czy mógłby ktoś napisać jakieś nowe komentarze na temat skuteczności leczenia przez pana doktora???? Będę bardzo wdzięczna również za informację ile obecnie kosztuje wizyta. Z góry dzięki!!!
Pozdrawiam!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: Dvarhk (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 pa� 2008 - 07:21:29

A ja NIE polecam!

Miałem problemy ze skórą głowy. Poszedłęm do Drexlera bo mi go ktoś plecił.
Moim zdaniem to oszust i szarlatan. Każdemu daje te same zastrzyki (rzekomo jakaś szczepionka czy coś a jak ktoś tam sprawdzał to okazało się, że jakaś witamina za parę groszy. Mnie nie pomógł a wręcz przeciwnie. po jego leczeniach probvlemy ze skórą miałem nadal a do tego wypadło mi połowę włosów.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: iworadol (83.230.35.---)
Data: 07 lis 2008 - 14:22:16

Mam to paskudzctwo 30 lat, Siedem let temu miałam potworny wysiew - od stóp do głów, i ustawicznie każdego roku z nadejsciem wiosny to samo, dopiero 6-7 wizyt u niego i szczepionki za każdym razem spowodowały ze łuszczyca zaczeła niknąć w oczach. Od 7 lat mam spokój, nie było ani jednego wysiewu, nawet w czasie i po ciąży - no łokcie i kolana to inna sprawa, towarzysza mi całe życie, ale już nie przeżytwam corocznej traumy z nadejsciem lata. Wczoraj byłam z synem na wizycie - niestety odziedziczył po mnie i dostalismy maść Protopic - niestety nie znam - podobno dotosowana do wieku, poczekamy na efekty. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: xxx (---.play-internet.pl)
Data: 12 gru 2011 - 13:32:17

kiedyś miałam ogromne problemy z cerą, Dr Drexler leczył mnie przez 3 lata i wyleczył mój trądzik, a raczej zaleczył (trądzik młodzieńczy występuje do 25 roku życia), kiedy więc poczułam, że wszystko ok z moją buzią odstawiłam leki i wiyzyty i po pewnym czasie problemy znów się pojawiły, co prawda nie tak silne co kiedyś, ale jednak. w związku z tym znów wybieram się do Krakowa po latach, a zaznaczę, że przyjeżdżam specjalnie z Warszawy! Dr Drexler nie jest tani i być może niektórym może nie odpowiadać jego system pracy/leczenia ale z pewnościa zna się na rzeczy! Mnie bardzo pomógł!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Drexler Kraków
Wysłane przez: Ania (---.cust-31.exponential-e.net)
Data: 20 lut 2018 - 10:54:19

ewela Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witold Drexler ul. Chopina 34/3 tel 0126334707
nie umie leczyć , blednie wystawia opinie !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.