Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
glowa...
Wysłane przez: Kaska (217.96.74.---)
Data: 29 mar 2005 - 16:56:07

czym pomagacie sobie jak was piecze i swedzi ja mam bardzo sciagnieta skore w tym miejscu uzywacie jakis szamponow nawilzajacych, dzieki za rady

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: glowa...
Wysłane przez: Cezar (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29 mar 2005 - 18:07:10


Elocom Lotio - to bardzo udany produkt na skórę głowy.Jest na receptę. Pozwala zachować poprawny stan i wcale nie rzeba często stosować.

Bardzo ważne są używane szampony - polecam szampon chmielowy dla
mężczyzn - firmy Schwarzkopf: Schauma. Nie wiem czy jest taki dla kobiet.

Od czasu do czasu dobry jest też zastosować pokrzywowy - ale tylko markowych firm.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: glowa...
Wysłane przez: Kaska (217.96.74.---)
Data: 30 mar 2005 - 09:41:49

duze dzieki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: glowa...
Wysłane przez: Kaska (217.96.74.---)
Data: 30 mar 2005 - 09:47:37

czy to steryd nie mam przekonania do tego typu leczenia????? bo juz stosowalam diprosalic i nic

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: glowa...
Wysłane przez: Cezar (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 30 mar 2005 - 12:01:39


Jest to steryd, ale wyjatkowo łagodny. Nie polecałbym Ci gdybym nie był przekonany, że to ma w tym wypadku sens. Bez Elocomu nie dasz sobie rady. Wystarczy używać bardzo mało - a jak nastąpi poprawa - odłożyć.
Na początku jedno opakowanie na cały miesiąc, a jak będzie poprawa to odstawić. Stosuj tylko gdy zmiany się nasilają. A jak jest poprawa zawsze odstaw. Doskonale pomaga zachować równowagę. P O L E C A M.

Ps. Przeczytaj o diecie na str. głównej. Unikaj zapiekanek, pizzy, czekolady.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.