Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
nowy lek
Wysłane przez: misiek (80.50.38.---)
Data: 31 mar 2005 - 11:58:51

ktos kiedys na tym forum wspominal o nowym leku wymyslonym gdzies w stanach i ze jest on jeszcze w fazie testow pamietacie jak on sie nazywal ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy lek
Wysłane przez: . (193.19.105.---)
Data: 03 kwi 2005 - 19:26:43

protopic mam na sprzedarz tubke 10 gram, naprawde niesterydowy lek a zajebiscie pomaga lecz w polsce tego nie ma

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy lek
Wysłane przez: Darlena (---.kappa.com.pl)
Data: 03 kwi 2005 - 22:06:12

czy mozna prosic o nazwe tego leku?i ajkis skald jak mozecie barzdo bym chciala to spr pzdr i dziekuej z gory

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy lek
Wysłane przez: . (193.19.105.---)
Data: 03 kwi 2005 - 22:58:06

Nazwa leku: Protopic
skład: nie powiem bo nie pisze na tubce ale w necie napewno najdzesz ale zapewniam cie ze to nie jest zaden steryd i jest bardzo dobry mi zostało po leczeniiu 2 tubki jedną chce sprzedac a 1 zostawie na wypadek jakis jak by mi sie na twarzy pokazało.
Działa juz po 3 razie serio

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy lek
Wysłane przez: Rafal (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 03 kwi 2005 - 23:29:21

Zamiast robić reklamę leku trzeba było napisać jego cenę (od 170 do 250 - w zależności od apteki) i dodać iż lek nie wszystkim pomaga.
I nie jest żadną nowością!

pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.