Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345678910-->
Bieżąca strona: 4 z 10
Re: bielactwo
Wysłane przez: Marian (---.it-net.pl)
Data: 22 sie 2006 - 09:25:06

W Warszawie z dużym powodzeniem stosuje się laseroterapię. Zajmar6.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 sie 2006 - 10:21:55

nazwa leku Gingko Billoba (chyba dobra nazwa)
dawkowanie 3 razy dziennie tabletkę - to są informacje z internetu

pozostała metoda leczenia to BSM (pisałam o tym wczesniej)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: bogdan27 (---.1233-1-64736c10.cust.bredbandsbolaget.se)
Data: 22 sie 2006 - 22:19:44

witam prosze powiedzccie mi cos o tym leku ginko jak sie go stosuje i gdzie to mozna kupic pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2006 - 08:50:37

w aptece
stosowanie patrz powyżej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: Kinga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2006 - 10:45:06

Witam

Mam na imie Kinga i mam 26 lat. Jestem chora na ta obrzydlwa chorobe, i jestem strasznie tym zalamana.Najgorsze jest to ze mam 2,5 letnia corke i boje sie ze ona tez moze miec to po mnie.Bylam juz u kilku dermatologow ale kazdy przepIsuje tylko ta jedna masc, protopic.Ale ona nie dziala.Jestem chora od roku czasu, plamki mam na brodzie i wokol oczu, pod pachami, na brodawkach, na nogach i najgrosze cala pochwa z odbytem, to jest najbardziej krepujace.
Wiem , ze nie mozna sie przy tej chorobe denerwować,ale tak sie nie da,jak patrze na siebie to tylko plakac mi sie chce.
Pozdrawiam,papapp

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2006 - 13:03:19

kinga, witaj w klubie smiling smiley

ja tez mam z tego powodu stres
moja córka ma prawie 18 lat i nie ma nic
nie sugerój swojej wcale o takiej mozliwości

załóż, że będzie dobrze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: gośka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2006 - 20:10:37

prosze napisz cos wiecej o leczeniu. Mój syn ma bielactwo chciałabym mu pomóc.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2006 - 22:36:23

sorry, jaki błąd!
sugeruj pisze sie przez "u" otwarte!!!

gośka napisz do mnie na maila to napisze wiecej
nie chce sie tu powtarzać
bo czytajacy sie wkurzą

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: janina (193.29.207.---)
Data: 27 sie 2006 - 19:55:45

mam bielactwo od kilku lat ,ojciec też miał może macie sposób plamy mam na rękach i pojawiają się na palcach nóg i udach czekam na poradę pozdrowienia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 27 sie 2006 - 21:11:15

Przepraszam,dawno mnie tu nie bylo.Niektorzy pytaja o ten lek z gingo bilobae.(milorzeb japonski). pomaga on na wiele schorzen ,stosowany od setek lat przy zaburzeniach krazenia,sklonnosciach do trabozy,czyli zbyt gestej krwi,zmanach miazdzycowych,przy zaburzeniach koncentracji,pamieci. eksperymenty stosowania ginkgo na bielactwo przyniosly dobre rezultaty. U 80 % choroba sie zatrzymala,u 50 %,doszlo do calkowitego cofniecia sie zmian bielactwa. Tabletki mozna kupic w kazdej aptece np.GINKOFAR 60 tabl.25 zl. Stosuje sie 3 razy dziennie po 1 tabletce,przez okres ok 6 miesiecy. Moze byc tez pod inna nazwa, ale powinien zawierac 40mg wyciagu suchego milorzebu japonskiego. Nie ma skutkow ubocznych. pozdrawiam Bozena

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: bogdan27 (---.1233-1-64736c10.cust.bredbandsbolaget.se)
Data: 28 sie 2006 - 20:43:58

witaj bozenko prosze cie jesli masz gg to chetnie bym z toba porozmawial che sie dowiedziec troszke informacji na temat tego bielactwa i tego leku pozdrawiam i sie odezwij do mnie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: Bozena (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 sie 2006 - 22:36:28

poczytałam wypowiedzi osob dotknietych bielactwem.Walcze z tym juz ponad 30 lat,dotknela mnie taka choroba jak bylam malym dzieckiem.Przeszlam duzo:smarowania , naswietlania, ziola itp,niestety bez skutku.Ale nie poddaje sie i bede dalej probowac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 sie 2006 - 07:46:40

Gingko billoba wystepije w postaci tabletek o róznym składzie tego ziela.

Np, wczoraj miałam w ręku tabletki 40 mg i 80 mg....

Na bielactwo to chyba lepiej jezeli maja wiecej tego miłorzębu?????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: AGNIESZKA (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 30 sie 2006 - 20:09:09

witaj Joma,czy ty stosowalas ten gingko billoba?i czy byly jakies postepy?A jak tam metoda bsm-na bielactwo?pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 sie 2006 - 14:13:48

zauważyłam, ze BSM na bielactwo tez działa
BSM wymaga samozaparcia
zamierzam smiling smiley się za BSM zabrać smiling smiley))) ... niedługo... smiling smiley))

od 2 dni zajadam Gingko Biloba 80 mg w tabletce 3 razy dziennie
musze powiedzieć, że mnie telepie - tak jak po mocnej kawie

chyba za duza dawka, ale troche chce podreperować pamięć smiling smiley i tak myślałam, że sobie zaaplikuje ten specyfik

ale BSM jest jednak niepodważalne, jeżeli chodzi o skutek leczenia, a z Gingko nie mam jeszcze doświadczeń (może przerwę ... i przerzucę sie na BSM)
ale jestem leniuch sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: AGNIESZKA (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 31 sie 2006 - 17:43:40

DO JOMY..
DZIEKI BARDZO ZA ODPISANIE,JA TEZ SPROBUJE TO BSM,NAJPIERW MUSZE KUPIC TA MADRA LEKTURE:-)POZDAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: anka (---.adsl.inetia.pl)
Data: 08 wrz 2006 - 14:00:53

witam wszystkich, ja mam bielactwo od dziecinstwa glownie dlonie stopy kolano, troche na twarzy, o mozliwosci leczenia dowiedzialam sie dopiero jak zalozylam internet, bardzo mi to utrudnia zycie, poniewaz mam sniada karnacje i slonce lapie mnie nawet w cieniu, najpierw przeczytalam o vitixie ,dlugo nie moglam sie zebrac na to zeby go kupic bo jest drogi, ale w koncu zaczelam go stosowac pod koniec czerwcz br, minelo ponad dwa miesiace i zaczela sie najpierw repigmentacja na twarzy, teraz pojawilo sie kilka plamek na dloniach, praeczytalam na tym forum o ginko, o BSM, praeszczepach naskorka, prosze wiec aby ktos mi podpowiedzial przede wszystkim co to jest to BSM , i czym moglabym jeszcze wspomoc to leczenie i jezeli komus pomoglo to ginko, to prosze o informacje, pozdrawiam .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: ania (62.255.240.---)
Data: 27 sty 2007 - 13:58:03

czesc.ja tez choruje na bielactwo od 5 lat.mam 4letn synka po porodzie pojawila sie tez luszczyca i do tego luszczyca stawowa.to dopiero byl problem.musialam odstawic od piersi po 3miesiacach,bol potworny.teraz stawy i luszczyca w normie ale zostalo te bielactwo. w lato smaruje samoopalaczem,ale maze o krotkich,swobodnych ubraniach.teraz przeprowadzilismy sie do angli;mam nadzieje ze tu lekarz cos poradza bo w polsce beznadzieja.wiec rozumiem cie w 100%.trzymaj sie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: ania (62.255.240.---)
Data: 27 sty 2007 - 14:02:41

czesc.ja tez choruje na bielactwo od 5 lat.mam 4letn synka po porodzie pojawila sie tez luszczyca i do tego luszczyca stawowa.to dopiero byl problem.musialam odstawic od piersi po 3miesiacach,bol potworny.teraz stawy i luszczyca w normie ale zostalo te bielactwo. w lato smaruje samoopalaczem,ale maze o krotkich,swobodnych ubraniach.teraz przeprowadzilismy sie do angli;mam nadzieje ze tu lekarz cos poradza bo w polsce beznadzieja.wiec rozumiem cie w 100%.trzymaj sie


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: ANEKA (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29 sty 2007 - 20:42:28

WITAM,.MAM PYTANIE CZY SA OSOBY NA TYM FORUM KTORYM POMOGLO NP. GINKOFAR..,ALBO GINGKO BILLOBA??POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345678910-->
Bieżąca strona: 4 z 10



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.