Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345678910-->
Bieżąca strona: 5 z 10
Re: bielactwo
Wysłane przez: Agnieszka (---.mmj.pl)
Data: 30 sty 2007 - 22:47:40

Cześć,mam bielactwo od kilku lat.Widzę Marcinie,że masz doświadczenia w leczeniu.Proszę udziel mi informacji na temat leczenia i leków.Dzięki ... pozdrawiam..


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: ALA (---.centertel.pl)
Data: 31 mar 2007 - 15:54:13

Dzień dobry.Mam bielactwo i ostatnio poiawiłt się kropki repigmentacujne na
moich dłoniach.Zastanawiam się jak działa GINKO.Czy moglabym poprosić o przesłanie bardziej szczegółowych informacji

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: Maleńka1234 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 03 lip 2007 - 19:06:39

Mam 15 lat i już rok temu zauważyłam na ciele dziwne białe plamki. Bardzo się wystraszyłam więc udałam się do specjalisty...On zapisał mi ziele bodziszka cuchnącego.Lecz długotrwałe leczenie nie przyniosło żadnych efektów, więc nie polecam tego typu leczenia.Teraz udałam się do dermatologa i smaruje plamki maścią Vitix.Lecz nie wierze w to, że się wyleczę. Proszę o kontakt z osobą której udało się wygrać z tą okropna i oszpecającą mnie chorobą sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: fix (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 14 sie 2007 - 16:14:00

najbardzej dziwi mnie to, że medycyna jest bezradna w bielactwie. Dzisiaj można sklonować prawie wszystko a z takim g... nie radzą sobie,chyba dlatego że uważają iż jest to tylko "defekt kosmetyczny" i można z tym żyć. Jeśli ma się plamy na nogach, tułowiu itp. to no prblem, ale jak twarz jest łaciata to jak z tym żyć? Lekarze,biolodzy - naukowcy weźcie się ostro za ten problem, bo życie z tą chorobą to męczarnia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: mopsik (---.gprsbal.plusgsm.pl)
Data: 11 lis 2007 - 12:53:48

Witam!

Bardzo proszę o nazwę leku, maści o której mówicie. Przebadano mnie od stóp do głów,wszystko w normie tylko nerwy szwankują i to chyba jest gł.czynnikiem choroby. Z góry dziękuję vitix i protopik nie działa. Jest jeszcze maść, którą można zakuoić w EGIPCIE, ale nie pamiętam nazwy. Z wszystko dziękuję, pozdrawiam Mopsik.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: Gatien (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 sty 2008 - 18:04:48

Czytam Twoj wypowiedz i Powiem ci Marcin ze u mnie jest identycznie jesli chodzi o objawy i miejsca jakbym doslownie sam pisal o swoich problemach mnie dochodzi jeszcze jedna palmka w miejscu intymnym no coz ale ta plamke widze tylkoja no prawie ja i jakby sie ja wcale nie przejmuje.Najgorsze sa plamki na powiekach wygladaja czasem tak jakbym sie malowal.W kacikach ust mojawily sie czasem niedawno.Mnie akurat dziwi jedno poniewaz jestem blondynem o bardzo ciemnej karnacji jak na jasny odcien wlosów nikt w rodzinie nigdy nie mial bielactwa... i tak sie zastanawiam jakie kryteria przyjmuje to schorzenie.
Wydaje mi sie ze wszystkie preparaty w necie to taki efekt placebo moze sie uda ale troche z przymru|eniem oka patrze na to...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: mopsik (---.gprsbal.plusgsm.pl)
Data: 06 sty 2008 - 21:32:50

Witam Wszystkich, bardzo proszę o informację na temat nowinek w leczeniu bielactwa.U mnie podstawą choroby są hormony i stres, nie jest to w moim przypadku dziedziczna choroba smiling smiley Marcin wysłałam do Ciebie maila, proszę o podpowiedz i pomoc.Cieszę się, że nie jestem sama, ale smutno mi ,że jest nas tylu. pozdr. Mopsik

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: Milena (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 sty 2008 - 03:14:45

Witam,nie proszę o informację jak się leczyć,bo i takie tu otrzymałam(czy są one skuteczne????).Interesuje mnie jak z tym żyć-choć nie powinnam mieć z tym problemu,ponieważ zmagam się z tym już 17lat,to nadal wstaję rano zaglądam w lustro,nie mogę się zaakceptować.Próbowałam wszystkiego;naświetlania+tabletki,sok z dziurawca+sok z ruty(wycofany z prod.),bodziszek cuchnący,ostatnio krem Elidel(skutki uboczne widoczne po tygodniu).Jestem optymistką,ale potrzebny mi jest też Marcin-czy jeszcze odwiedzasz te strony?????????????????????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: jagoda (---.wroclaw.mm.pl)
Data: 22 lut 2008 - 21:24:43

Ja przez 25 lat wypróbowałam wszystko, oprócz tabletek z miłorzębu.I nic nie
pomogło, szkoda czasu i pieniędzy.Myślę,że spróbuję zbadać włosy, czy wykażą
brakujące pierwiastki w organizmie.Dużą rolę odgrywa stres, jak wiecie we
wszystkich chorobach,Ze smutkiem myślę o zbliżającej się wiośnie i słońcu.Zaopatrzyłam się w bluzki z długimi rękawami i spodnie. A twarz będę smaro
wać kremem z filtrem 60.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: marlena (62.87.223.---)
Data: 04 kwi 2008 - 18:43:29

cześć!ja choruję na te paskudna chorobę od 21 lat.Zachorowałam gdy miałam 7lat.i wierzcie mi mam plamy dosłownie wszedzie,najmniej na buzi(na całe szczesciesmiling smiley),ale najważniejsze jest nie przejmowac sie.Dwa razy w tygodniu smaruje samoopalaczem i nie jest źle,chociaz przyznaje że jest to uciązliwe.Mam męża i dwoje wspaniałych dzieci,i powoli zapominam ze jestem plamiasta.W każdym razie nie jest juz to dla mnie koniec świata.Najlepszym lekarstwem jest zaakceptowanie samej siebie.ja też próbowałam ogromu metod,ale to tylko strata nerwów i kasy.Trzeba przyjąc do wiadomości że to jest choroba nieuleczalna.Jeżeli ktoś plamiasty chce sie czegoś dowiedziec na temat tej choroby to piszcie na mejlasmiling smileyZ checia popisze "bratnią duszyczką":-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: jagoda (---.wroclaw.mm.pl)
Data: 07 kwi 2008 - 19:59:05

Czy ktoś z problemami bielaczymi wypróbował ostanio reklamowane na stronach

intern. mascie z Dorzecza Amazonii? Czy zna przepis na miksturę z czarnego

pieprzu. Proszę niech się odezwie!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: jagoda (---.wroclaw.mm.pl)
Data: 07 kwi 2008 - 20:00:47

Czy ktoś z problemami bielaczymi wypróbował ostanio reklamowane na stronach

intern. mascie z Dorzecza Amazonii? Czy zna przepis na miksturę z czarnego

pieprzu. Proszę niech się odezwie!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: Julka12 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 maj 2008 - 14:00:19

wiesz bielactwo się nie opala a skoro masz różowe plamki to oznacza ze je poparzyłaś mogą trochę piec więc nie siedź za dużo na słońcu. mam 12 lat i czuje sie z nimi okropnie. stosowane były u mnie lampy i dziurawiec-nie pomogło. zauwazyłam że w niektórych miejscachplamki zanikają. mam je na stopach,nogach i innych

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: Paweł J (---.brzesko.net.pl)
Data: 04 cze 2008 - 10:28:28

witam
ja mam bielactwo od 27 lat ale najbardziej obawiam sie że moi synowie zachorują.
czy twoje dzieci nie mają bielactwa? odpisz poszę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: Bartek (---.centertel.pl)
Data: 17 cze 2008 - 09:14:45

heehhe... ja nie mam dzieci mam dopiero 14 lat,a bielactwo pojawił się u mnie w 3 roku życia. napoczątku na kolanach pojawiły się białe plamy a po roku moja właściwa skóra została na szyi i i rękach. Teraz gry mam 14 lat jetem pół na pół.Przez te chorobe spotkało mnie wiełe przykrości np. zostałem pobity za to że niepasuje do reszty.
Ja tej choroby nie lecze kiedyś leczyłem ale nikt mi nie pomógł. Najbardziej w tej chorobie nie podoba mi się że wszyscy się pytają co ci jest. Was też tak pytają ???odp.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: Ela (88.197.129.---)
Data: 17 cze 2008 - 23:13:30

Czy ktos ma moze jakis lek na bielactwo? Oczywiscie skuteczny.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: Ela (88.197.129.---)
Data: 17 cze 2008 - 23:26:41

Czy ktos ma moze jakis lek na bielactwo? Oczywiscie skuteczny.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: martuska (---.mmpnet83.tnp.pl)
Data: 21 cze 2008 - 18:07:17

hej ja mam bielactwo juz ponad 10 lat i musze wam powiedziec ze uzywalam juz protopic i elidel(czy jakos tak) i niestety nic nie pomaga...leczylam sie ziolami i homeopatia i tez bez zadnych zmian...bielactwo mam na dloniach i stopach i niestety dzieki niemu zryta psychikesad smileyzamierzam w tym roku zrobic przeszczep miejsc bielaczych...czy ktos moze wie czy ten przeszczep to pomaga i ile kosztuje i gdzie go wykonuja
pomozcie PROSZE

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: Paweł J (---.brzesko.net.pl)
Data: 23 cze 2008 - 09:49:29

Ja miałem rozległe plamy bielacze na nogach torsie i twarzy. Piłem sok z dziurawca i nie osłaniałem plam przed słońcem. Wiele razy były poparzone ale dzięki temu jak sądzę znikły. Pozosłay tylko na dłoniach i stopach w ilości nie przeszkadzającej mi w życiu. Rozmawiałem też z pewnym lekarzem, który też miał bielactwo i wyleczył się w ten sam sposób. Tylko słońce i opalać plamy a skóra się zacznie repigmentować!! Odwagi ludzie i na słońce.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: pumba (---.centertel.pl)
Data: 26 cze 2008 - 17:08:06

od kilku lat choruje na bilelactwo. stosowalam rozne masci ale nie wudzilam rezultatu. ostatni przeczytalam na forum o masci VITIX czy ktos z was jej uzywal. chcial bym wiedziec czy to prawda ze po nalozeniu jej nalezy wystawic biale plamy na slonce i czy mozna takze na solarium. pomozce mi jestem bardzo zdsperowana. czekam na odpowiedz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345678910-->
Bieżąca strona: 5 z 10



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.