Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345678910-->
Bieżąca strona: 6 z 10
Re: bielactwo
Wysłane przez: pumba (---.centertel.pl)
Data: 26 cze 2008 - 17:11:37

chciala bym wiedziec ile kosztuje masc VITIX i czy jest ona dostepna bez recepty. a moze sa jakies inne dobe leki. pomozcie. czekam na odpowiedzi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: kek63 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 03 lip 2008 - 21:17:39

Witam! proszę o nazwę sprawdzonego lekarstwa na bielactwo.Mój mąż choruje od 8 lat ma plamy na twarzy i dłoniach.Za tydzień wyjeżdżamy do Egiptu i słyszałam , że tam można zakupić preparaty leczące bielactwo .Bardzo proszę o podanie nazwy maści lub tabletek .Nie wiem czy mąż ma unikać słońca , bo są różne opinie .Czytałam to niektóre osoby wystawiały twarz do słońca i następowała repigmentacja.Proszę aby napisały osoby które pozbyły się uciążliwej choroby i udzieliły wskazówek.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: kek63 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 03 lip 2008 - 21:25:18

Witam! proszę o nazwę sprawdzonego lekarstwa na bielactwo.Mój mąż choruje od 8 lat ma plamy na twarzy i dłoniach.Za tydzień wyjeżdżamy do Egiptu i słyszałam , że tam można zakupić preparaty leczące bielactwo .Bardzo proszę o podanie nazwy maści lub tabletek .Nie wiem czy mąż ma unikać słońca , bo są różne opinie .Czytałam ,że niektóre osoby wystawiały twarz do słońca i następowała repigmentacja.Proszę aby napisały osoby które pozbyły się uciążliwej choroby i udzieliły wskazówek.
Mój email: [email protected]
Pozdrawiam Elzbieta

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: magidek 2525 (---.olsztyn.mm.pl)
Data: 04 sie 2008 - 19:44:54

Gosia Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> http://www.bielactwo.pl/ to jest jakis adres i sa
> tam jakies krople i masc nie wiem czy kupic to czy
> nie ??moze ktos z was o nich slyszal?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: Renata (---.adsl.inetia.pl)
Data: 31 sie 2008 - 21:20:58

Ja też choruję na bielactwo a może już ktoś wyleczył bielactwo? Proszę o kontakt

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: masirka (---.chello.pl)
Data: 07 wrz 2008 - 22:18:56

za nasze probleby odpowiedzialna jest TYROZYNA!!! Wplywa ona na melanine itp., Ginko zawiera m.in tyrazyne dlatego chyba pomaga na nasze bielinkisad smiley ja narazie mam malutkie plamki - przeczesalam juz net i zamierzam sie "doTYRAZYNOWAC" zobaczymy co z tego wyjdzie.. mam nadzieje ze plamki nabiora koloru... w kazdym razie wyczytalam ze niski poziom aminokwasu tyrazyny powoduje rowniez zmeczenia depresje itp... u mnie wlasnie od dluzszego czasu to obserwuje - chroniczne zmeczenie mam od ok 6 m-cy i do tego teraz doszly te plamki - to wlasnie wstazuje na niedobor tyrozyny! Jest w pozywieniu i jako suplement - ja narazie zaczne od zmiany diety...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: szymon (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 wrz 2008 - 09:22:53

witam
napisz jak mozna sobie poradzić z bielactwem.mam przypadek w rodzinie.pozdrawiam szymek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: szymek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 wrz 2008 - 09:26:55

witam
podaj proszę jak stosować ginko na bielactwo.
pozdrawiam szymek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: jola (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 wrz 2008 - 19:35:32

witam jestem zainteresowany tym lekiem na bielactwo, mogę prosić o jakiś adres albo kontakt, chodzi o ten lek "ginnkgo"z góry dziekuje i pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: Gumiśka (---.eranet.pl)
Data: 21 gru 2008 - 22:52:04

Witam. chcialm sie wypowiedziec co do lamp UBV-311 na bielactwo. Mam bielactwo od 4 lat. juz sie cala w plamki zrobilam. masakra. myslalam ze nic mi nie pomoze ale cud sie stal. doweidzialm sie ze w mojej przychodni maja te lampy. zapisalam sie i chodze. Po 15 lampach zauwazylam ze powraca mi pigment i robia sie takie malae brazowe plamki.teraz jestem cala w piegach xD ale one sie lacza i powstaja taki wieksze plamki. Nie radze stosowania masci, kremow itp. to nic nie pomoze. a wizytu u psychologa czy psychiatryn nie pomoga wam w tym. Moga pomoc wam z psychika a nie ze skora.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: gacek (---.gprs.plus.pl)
Data: 03 lut 2009 - 09:38:53

Choruję na bielactwo szukam pomocy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 mar 2009 - 15:03:33

spróbujcie zastosować metodę BSM, u mnie zeszło z twarzy po 2 miesiacach, jak leczyłam ta metodą łuszczycę, więc jest szansa...
to strona o tej metodzie www.samoleczeniebsm.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: Wiki (---.docsis.tomkow.pl)
Data: 12 mar 2009 - 22:37:34

Joma, daj sobie spokój ze swoją metodą leczenia, zawracasz ludziom tylko głowę.Ciagnij lepiej swój watek i szukaj naiwnych. Z tego co tam czytam, to wielu już próbowało tej metody i nici.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: Wiki (---.docsis.tomkow.pl)
Data: 12 mar 2009 - 23:02:27

Witam wszystkich. mój mąż ma od paru lat problem z bielactwem. Od roku systematycznie zażywa 2 x dziennie ginko / 80 mg w 1 tabletce/ + beta katoten 1 tabl. rani i 1 wieczorem. Stopniowo zaczyna wracać pigment skóry. Jedynie co mogę doradzić, to dużo cierpliwości. W jego przypadku ta metoda się sprawdza, nie stosuje żadnych dodatkowych specyfików. Co do cen ginko, to są różne, zależy od apteki. Ostatnio zaopatrujemy się w sklepie Rossman, tutaj jest najtaniej- ok. 9zł. za 60 tabletek. Pozdrawiam Was.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: kolo314 (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 31 maj 2009 - 13:49:30

Po urodzeniu dziecka zrobiły mi się na dłoniach białe plamy. Nie wiem jak z nimi walczyć Proszę o pomoc?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: BASIULA (---.net.pbthawe.eu)
Data: 05 cze 2009 - 00:27:07

Używałam kiedyś leku MELADININE i naświetlania-pomógł.Teraz znów mam plamy.Jak zdobyć ten lek,może ktoś wie?Dzięki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: jola (---.ludowa.netcominternet.pl)
Data: 24 cze 2009 - 22:11:16

Ja też używałam, będąc dzieckiem, leku Meladinine. Niestety nie ma tego leku w Polsce. Był sprowadzany z Niemiec. Mój tata to ,,załatwiał", bo to było ponad 20 lat temu. Lek całkowicie zlikwidował moje plamy, ale byłam poparzona. Teraz mam je znowu. Podejmuję walkę. Zaczynam od dziurawca i vitixu. Jak to nie pomoże jadę po Meladininę. Udam się do niemieckiego dermatologa i jużsmiling smiley. A jak i to nie pomoże, to przecież nie koniec świata. Głowa do góry.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: elka (---.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 24 cze 2009 - 22:39:47

Teraz jak jesteśmy w Uni jest procedura że mogą sprowadzać leki z innych krajów. Trzeba zapytać w szpitalu czy mogą to sprowadzić na import.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: jola (---.ludowa.netcominternet.pl)
Data: 25 cze 2009 - 07:26:57

Czy ktoś próbował kuracji kwasem foliowym i wit B12?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: BASIULA (---.net.pbthawe.eu)
Data: 02 lip 2009 - 23:39:23

Pytałam w aptece o możliwość sprowadzenia MELADININE.To koszmar.Trzeba pisać jakieś pisma do ministerstwa zdrowia i funduszu zdrowia a jeszcze lekarz musi napisać zasadność użycia właśnie tego leku.To chyba nie jest takie proste a wydaje mi się że nie można tak długo czekać tym bardziej,że wiadomo jak u nas idą wszystkie sprawy.Ja zaczęłam brać Ginkofar i zobacze czy coś to pomoże.A o kwasie i B12 nie słyszałam.Może warto spróbować.Powodzenia!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345678910-->
Bieżąca strona: 6 z 10



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.