Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345678910-->
Bieżąca strona: 7 z 10
Re: bielactwo
Wysłane przez: jola (---.ludowa.netcominternet.pl)
Data: 03 lip 2009 - 10:37:48

Na niemieckich stronach internetowych jest rzeczywiście dużo więcej informacji o leczeniu bielactwa. Mam jednak wrażenie, że są to raczej metody eksperymentalne, ponieważ jak sami stosujący je lekarze piszą, nie zostały jeszcze oficjalnie zaakceptowane. Oglądałam program w niem telewizji i efekty leczenia wcale nie wyglądały lepiej niż u nas. To jest ruletka. Niektórym się udajesmiling smiley. Przykro mi, że procedura sprowadzenia leku jest skomplikowana, ale uważam, że powinnaś spróbować. Lepiej mieć go za rok niż wcale.
Odkąd stosuję Vitix i dziurawiec moje plamy ,,nabrały kolorków" i niektóre są mocno różowe. Czy to dobry znak?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: KOBE (---.adsl.inetia.pl)
Data: 12 lip 2009 - 16:06:10

znalazłem na stronce www.bielactwo.pl kremy i krople które ponoć pomagaja.
mam zamiar kupić czy ktoś z was to stosował i zauważył efekty???
czekam na info
pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: SABA (195.33.129.---)
Data: 20 lip 2009 - 14:20:45

HEJ,
ja mam bielactwo (piorunujace) od roku.Najprawdopodobnie to choroba tarczycy, ale pewnie tez znaczenie ma stres.Oczywiscie nie siedze z zalozonymi rekami, tylko dzialam ile moge. Troche slonca, od dwoch tygodnie bodziszek, co najmniej dwa razy dziennie i pozytywne myslenie (plus modlitwa, jako osoba wierzaca). Nie chce zapeszc, ale dziala! powoli repigmentuja sie plamki, na brodzie juz do polowy. W sumie wierzyc mi sie nie chce, bo wielu lekarzy traktuje to jako chorobe nieuleczalna. Mam zamiar dolaczyc lampe z promieniami B. Polecam poradnie na Towarowej w Warszawie i pania BOURION. Dlugo sie czeka na wizyte, ale warto.
Najlepiej miec juz zrobione badania, zeby nie isc na wizyte na prozno.
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: BASIULA (---.net.pbthawe.eu)
Data: 22 lip 2009 - 23:13:12

DZIŚ KUPIŁAM TABLETKI CHIŃSKIE I ZACZYNAM BRAĆ.LICZĘ ŻE POMOGĄ.MOŻE KTOŚ JUŻ JE ZNA I MOŻE O NICH COŚ WIĘCEJ NAPISAĆ,CZY DZIAŁAJĄ.BIORĘ JESZCZE GINKOFAR I BETA KAROTEN.LICZĘ NA POPRAWĘ POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: tinbardi (---.chello.pl)
Data: 23 lip 2009 - 20:16:31

wtam, mam 13 lat i od okolo 2 miesiecy mam bielactwo, poszlem do lekarza przypisal mi lek vitix narazie czekam na rezultaty, chce kupić przez internet lek na bielactwo ziele bodziszka cuchnącego, wczesniej była o nim mowa. I otóż to chciałbym się dowiedzieć jak stosować ziele bodziska cuchnącego przy bielactwie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: tinbardi (---.chello.pl)
Data: 23 lip 2009 - 21:49:29

witam, chciałbym się dowiedzieć jaką dietę nalezy stosować przy bielactwie żeby pomagała w leczeniu, to chyba dieta kwaśniewskiego . co konkretnie trzeba jesc?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: agnes (---.range86-133.btcentralplus.com)
Data: 31 lip 2009 - 17:49:09

Czesc WAM mam problem z tym bielactwem-mam go juz od 4 lat na palcach i w koncikach ust i nie wiem co mam stosowac.blagam plis--mieszkam w Anglii to moze tam cos jest na to bielactwo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: tinbardi (---.chello.pl)
Data: 25 sie 2009 - 19:27:17

jak szybko wyleczyć bielactwo narazie mam z 4 plamy na klacie duże 3 na plecach 4 na ręce i jedną pod okiem . jak to szybko zatrzymac i wyleczyc? czy jesli sie wyleczy bielactwo to może powrócić jeśli dalej sie nie bedziesz leczył?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: tinbardi (---.chello.pl)
Data: 25 sie 2009 - 19:39:15

czy jeśli stosuje sie pare leków na bielactwo naraz to również daje to efekty? mozna tak?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: tinbardi (---.chello.pl)
Data: 25 sie 2009 - 20:36:26

http://vitiligo.ovh.org/vitiligo/forum/viewtopic.php?t=51 chce to zaczoąć brać ale skąd to wziąść

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: jola (---.ludowa.netcominternet.pl)
Data: 09 wrz 2009 - 21:30:50

Hej, troszkę mnie tu nie było, ale mam dobre wieści. Stosuję od ponad dwóch miesięcy vitix, sok z dziurawca i wystawiam się bez ograniczeń na słoneczko. Moje plamy na twarzy wyglądają ja wyspy i półwyspy, tzn. od brzegów ku środkowi coraz więcej brązowegosmiling smiley. To co było białe jest też dużo ciemniejsze i jak posmaruję korektorem drula pigment to nic nie widać, a jeszcze 3 miesiące temu wyglądałam jak reklama mleka łaciategosad smiley. Na dłoniach też widzę zmiany, ale mniejsze niż na twarzy. Kupiłam świetlówkę 311 nm i zaczynam naświetlać. Dam znać za jakiś czas, czy działa. Ostatnio zaczepiła mnie kobieta i powiedziała że ma bielactwo od 30 lat i stosuje witaminę E. Łyka ją 3 razy dziennie i zniknęło 90% plam. Ktoś próbował?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: czarna (---.adsl.inetia.pl)
Data: 13 pa� 2009 - 13:40:35

Witam ja tez mam bielactwo,Prosze napiszcie do mnie jakie leki stosować!!!!poz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: miniulek 83 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 17 mar 2010 - 15:16:35

Witam! Jakieś 2 miesiące temu zauważyłam u 4 letniego synka białą plamkę na rączce,od razu domyśliłam się że to bielactwo ponieważ ma to też jego ojciec,plamka rośnie w oczach,pojawiły się też kolejne.Jego ojciec ma tylko kilka dużych plam (plecy,klatka piersiowa,ręce) więc raczej nic strasznego.Moje pytanie,czy dziecko dziedziczy taki sam "stopień " choroby,czy może mięć tych plam znacznie więcej? Dziękuję

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: Redds (---.idc.net.pl)
Data: 17 mar 2010 - 17:30:44

bielactwo jest analogiczne do łuszczycy.
moja babcia miała w jednym miejscu na łokciu,jak byłem mały miałem na łokciu, ale teraz w okresie dojrzewania mi się rozeszła na cialo, natomiast u kuzyna objawiło się to własnie bielactwem i on ma ciągle w tym samym miejscu (na brzuchu)

wniosek:

co człowiek to inna historia smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: Asia (194.152.51.---)
Data: 22 mar 2010 - 01:28:58

ja choruje od 10 lat a mam 20 to cholerstwo na stopie i troche na plecach. Na początku miałam plamy dosłownie na całej stopie po około 5 latach zaczełam chodzic na solarium i jak tylko robiło się ciepłoo po troche nie za czesto bo skóra w tych miejscach jest szczególnie wrażliwa i łatwo poparzyc co może jeszcze pogorszyc sprawe jednak skóra zaczeła mi sie regenerowac i teraz pozostały tylko małe plamki winking smiley. Nie stosowałam żadnych leków maści ani nic z tych rzeczy jedynie solarium i słońce podejrzeam że jeszcze z 1 rok i się tego pozbęde bo jest juz prawie nie widoczne.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: aga (---.rwd.prospect.pl)
Data: 08 kwi 2010 - 23:06:55

Czytając Wasze wypowiedzi nasuwa mi się jeden wniosekyawning smileytóż jak wiadomo kazdy z nas jest inny dlatego w walce z białym paskudztwem jednym pomaga to,co innym szkodzi.Choruję od 10 lat,plam jest coraz więcej,próbowałam już naprawdę wszystkiego,od czerwca 2009 piję bodziszka,kiedy po pół roku plamy zaczęły się repigmentować postanowiłam spróbować lamp+oksoralen.W efekcie 6-cio miesięcznej udręki z naświetlaniem plamy powiększyły się koszmarnie i uzyskany po ziołach pigment zniknął.Wróciłam więc do bodziszka i będę czekać na cud,może się wydarzy.Pozdrawiam wszystkich zmagających się z tym świństwem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: minkiel (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 maj 2010 - 21:07:13

witam,
mam już bielactwo od 26 lat, na początku troche mnie to wkurzało, ale dziś mnie to nie rusza, może spróbuję jakiegoś specyfiku o którym tu się pisze, tymczasem nie przejmujcie się za bardzo.

pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: tomasz2223 (---.play-internet.pl)
Data: 18 maj 2010 - 19:47:10

hej z 10lat tem byłem nad mozem dgy wruciłem miałem plamy na kolanach od tej pory doszły na palcach u dłoni stopach i miejcu intymnym na dłoni,stopach i kolanach zeszły ale na miejcu intymnym zostały i zauwazyłem ze sie powiększa napiszcie jak to leczyć moze macie sposób pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: Klaudia (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 01 cze 2010 - 16:29:20

Witam studiuje farmacjie i do niedawna zainteresowalam sie bielactwem <moj kuzyn posiada> porownuje wszystkie leki na rynku dostepne jednak odrzucam tabletki..uwazam ze masc jest bardziej efektowna z wnioskow Polecam
http://aptekajakmarzenie.pl/drula-pigment-krem-specjalny-twarzy-ciala-plamy-typu-bielactwa-nabytego-p-3231.html

jest masc,krem Drula bardzo dobry patrzac na sklad mysle ze jestes w stanie zamaskowac z czasem te plamywinking smiley Pozdrawiam..

P.S. osoby w mlodym wieku maja wieksze szanse na pozbycie sie bielactwa..DLATEGO IM WCZESNIEJ TYM LEPIEJ..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02 cze 2010 - 12:45:31

spróbujcie metody BSM.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345678910-->
Bieżąca strona: 7 z 10



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.