Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345678910-->
Bieżąca strona: 8 z 10
Re: bielactwo
Wysłane przez: ardian (---.231.40.81.koba.pl)
Data: 03 cze 2010 - 16:13:29

joma, dlaczego tak usilnie przekonujesz ludzi do BSM, skoro od tylu lat nie pomogło Ci na bielactwo?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 cze 2010 - 11:53:38

wcale silnie nie przekonuje nikogo, tylko podpowiadam, aby chętny może spróbował to zastosować i to na tyle z mojej strony

od ilu lat nie pomogło mi to na bielactwo, skoro tak piszesz....?


stosowałam BSM tylko raz w życiu na serio (ponad 15 lat temu) i bielactwo zaczynało zanikać wraz z łuszczycą

o tym napisałam w moim temacie

a Ty ardian piszesz, jakbym stosowała BSM od np. 10 lat bez przerwy na bielactwo i to bez skutku...

to nieporozumienie..

kto będzie chciał, spróbuje na sobie, nikogo nie zmuszam lecz tylko podpowiadam, że może to dać efekty

A tY ARDIAN NIE ZNIECHECAJ LUDZI DO POSZUKIWAŃ, bo może przez Ciebie ktoś straci szansę na wyleczenie

czy się wyleczy nie wiem, ja mówię tylko, że działało

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: dagolis (---.internetia.net.pl)
Data: 11 cze 2010 - 13:21:38

2 dni temu usłyszałam ostateczną diagnozę:bielactwo! plamy mi pijawiły sie już 1,5 roku temu. prześwietlali mnie nawet lampą Wooda( czy jakoś tak) ale nic nie stwierdzili. po ponad pól roku od tamtego czasu okazało się że to to co podejrzewałam. oprócz tego mam mnóstwo czerwonych plamek które też nie wiadomo od czego są. mam wysoki poziom ASO i nie chce mi opaść po antybiotykach.. może od tego te czerwone plamki.? dziś byłam na pierwszym naświetlaniu. nie dostałam żadnych tabletek. naświetlania mam 3x w tygodniu. na razie mam mieć 20 razy. dam znać za jakoś czas co dalej się dzieje. aha i w dniach kiedy mam naświetlania mam unikać słońca żeby nie doszło do poparzenia skóry.
życzę wszystkim dotkniętym tym problemem wytrwałości i wiary chociaż to trudne.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: dona (---.adsl.inetia.pl)
Data: 15 cze 2010 - 18:15:27

W kturymś z tematów czytałam , że ktoś pozbył się i bielactwa i łuszczycy pijąc ESSIAC herbatkę .Poczytaj w internecie na jej temat . I podejmij decyzje . Co do łuszczycy to wiem ,że działa szybko i skutecznie .Ale skoro z rakiem daje sobie radę , to z bielactwem chyba też powinien być efekt skuteczny .
Dagolis piszesz o czerwonych plamkach ,to z tego co się orientuję chyba masz stan zapalny w organiżmie .Nie zwlekaj z tym .Napewno Essiac w Twoim ,,organiżmie ,,ponaprawiałby więcej rzeczy .A czy te czerwone plamki swędzą?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: dagolis (---.internetia.net.pl)
Data: 24 cze 2010 - 15:49:11

dona, te moje czerwone plamki nie swędzą i czasami jest ich dużo a potem częściowo zanikają i za jakiś znów ich pełno. mam wysoki poziom ASO czyli świadczy o przebytym zakażeniu paciorkowcem. miałam już 3 antybiotyki i nie zbiły ASO.a z bieleactwem to: byłam już 6 razy na naświetlaniu lampami PUVA. jasne plamki po ostatnich dwóch naświetlaniach były trochę zaczerwienione(niby dobrze bo skóra reaguje). poczytam o tej herbatce. warto może spróbować. nic nie tracę. pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: milka26 (82.160.16.---)
Data: 01 lip 2010 - 19:46:52

A WITAM SERDECZNIE JA TEZ OD 6 LAT MAM BIELACTWO JAKICH LEKÓW ,LUB MAŚCI WYPRÓBOWAĆ PROSZĘ O PORADE I JAKIE WYNIKI ZROBIĆ CZYLI BADANIA PROSZE O INFORMACJE?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: dagolis (---.internetia.net.pl)
Data: 06 lip 2010 - 13:46:39

milka26 , a byłaś u jakiegoś lekarza? wogóle jakoś się leczyłaś?

a co do moich naświetlań to byłam przekonana że mam lampy PUVA a okazuje sie że nieprawda. naświetlenia mam lampami UVB 311.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: ewapozytko (83.1.144.---)
Data: 25 lip 2010 - 21:02:43

moja córka ma bielactwo,rozpoznano ją,w klinice w Wrocławiu w grudniu zeszłego roku ,teraz znów będziemy jechać do kliniki ,smaruje ją kremem protopic 1% ale on jest bardzo drogi a plam ma bardzo dużo,czy wiecie czy jest jakiś zamiennik?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: aleksandra (---.kpsi.pl)
Data: 01 sie 2010 - 15:52:07

jola Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Na niemieckich stronach internetowych jest
> rzeczywiście dużo więcej informacji o leczeniu
> bielactwa. Mam jednak wrażenie, że są to raczej
> metody eksperymentalne, ponieważ jak sami
> stosujący je lekarze piszą, nie zostały jeszcze
> oficjalnie zaakceptowane. Oglądałam program w
> niem telewizji i efekty leczenia wcale nie
> wyglądały lepiej niż u nas. To jest ruletka.
> Niektórym się udajesmiling smiley. Przykro mi, że procedura
> sprowadzenia leku jest skomplikowana, ale uważam,
> że powinnaś spróbować. Lepiej mieć go za rok
> niż wcale.
> Odkąd stosuję Vitix i dziurawiec moje plamy
> ,,nabrały kolorków" i niektóre są mocno
> różowe. Czy to dobry znak?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: Aleksandra (---.kpsi.pl)
Data: 01 sie 2010 - 15:58:52

Chcę się dowiedzieć Bożeno jak nazywa się ten lek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: jolanta (---.interkar.pl)
Data: 03 sie 2010 - 21:16:02

witam mam bielactwo już od 9 roku życia teraz mam 23 lata lezyłam sie róznymi maściami tabletkami i nic aż pewnego razu spotkałam pewnego pana kóry pokazał mi jak kiedyś wyglądał miał też bielactwo nie chciało mi sie wierzyć ze to on bo po bielactwie nie było śladu.....zdradził mi że jadł codziennie kasze gryczana która ma barwnik którego nasz organizm nie ma TO NAPRAWDE DZIAŁA dzisiaj mam maleńkie plamki nie jest ich tyle jak kiedyś ale dużo mniej jak byłam w ciąży odstwiłam kasze przejadłam sie nia a jadłam ja codziennie po 100gr POLECAM SPRÓBUJCIE

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: Karol Mrozik (---.chello.pl)
Data: 06 sie 2010 - 21:20:55

Witam proponuje GINKOFAR (lek ktory zawiera 40mg wyciagu suchego z liści miłorzębu japońskiego)

JAK STOSOWAC
3x 1 TAB po posiłku przez okres 6 mc dodatkowo proponuje naświetlanie poniewaz tak metoda laczy sie ze swiatlem czyli UVB 311 lub słońce

LAMPE MOZNA KUPIC ZA MAŁE PIENIADZE NP NA ALLEGRO podaje namiary

Obudowa do lampy
LAMPKA biurkowa CRETA 10 3 kolory PROMOCJA (wpisz w szukaj jak nie bedzie aukcji)
http://allegro.pl/item115...y_promocja.html

zarówka jest dostepna u tego samego sprzedajacego a wiec koszt to ok 200zł za calosc.

Jakby ktoś miał jakieś pytania to piszcie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: mama K I K (---.connected.pl)
Data: 09 sie 2010 - 11:53:54

WITAM WAS!!!
CO PRAWDA TA CHOROBA NIE DOTYCZY DOSLOWNIE, ALE JEDNEJ Z MOICH CÓRECZEK BLIŹNIACZEK. DZIEWCZYNKI MAJĄ 1,5 ROKU I DOPIERO TERAZ U KASI ZAUWAZYLAM BIALE PLAMY NA UDZIE. WYSZLY GDY KASIA LEKKO SIE OPALILA. MOJ LEKARZ RODZINNY POWIEDZIAL MI ZEBYM NIE PANIKOWALA BO TO PEWNO PRZEJDZIE I ZE U TAKIEGO MALEGO DZIECKA NIE MOZNA ZROBIC ZADNYCH PROB CZY TO NA PEWNO BIELACTWO. ALE JA WOLE DMUCHAC NA ZIMNE TYM BARDZIEJ ZE WYDAJE MI SIE ZE IM PREDZEJ ZACZNE Z TYM COS ROBIC TO BEDZIE LEPSZY SKUTEK. NAPISZCIE PROSZE CO MOGE ZROBIC, CZY SA JAKIES ZIOLA KTORE MOZNA STOSOWAC U TAKICH MALYCH DZIECI A MOZE ZNACIE JAKIEGOS LEKARZA DO KTOREGO MOGLABYM SIE ZGLOSIC( OKOLICE KRAKOWA, KRAKÓW) DZIEKI Z GORY

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: eda (194.150.97.---)
Data: 01 wrz 2010 - 01:16:42

KOBE Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> znalazłem na stronce www.bielactwo.pl kremy i
> krople które ponoć pomagaja.
> mam zamiar kupić czy ktoś z was to stosował i
> zauważył efekty???
> czekam na info
> pozdrawiam!
witam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: edda (194.150.97.---)
Data: 01 wrz 2010 - 01:18:19

witam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: eddda (194.150.97.---)
Data: 01 wrz 2010 - 01:20:47

witam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: Sławek (---.CNet.Gawex.PL)
Data: 17 lis 2010 - 22:03:09

Cześć? Z tej strony Sławek z Bornego Sulinowa, wcześniej mieszkałem w Szczecinie.Pochodze z lubuskiego dokładniej z Kostrzyna Nad Odrą.Od 5 lat mam plamki na twarzy i na plecach.Próbowałem wszystkiego ,dalej je mam.Czy możesz mi podpowiedzieć jak można je wyleczyć!Miłego wieczoru.Czekam na wiadomość.Pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: Joanna (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 18 lis 2010 - 07:28:50

Joanna, jako rodzic nie powinnaś przekazywać "przerażenia " córce. To na prawdę nie pomaga, a wręcz przeciwnie. Często bielactwo właśnie wychodzi lub pogłębia się właśnie od stresów, wiem coś o tym...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 18 lis 2010 - 07:29:39

TO BYŁ MÓJ WPIS POWYŻEJ...SORRY

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: elżbieta szewczyk (---.adsl.inetia.pl)
Data: 28 lis 2010 - 02:54:31

bardzo proszę odpisz jak pozbyłeś sie tego paskudztwa? ponieważ jestem zrozpaczona, bowiem moja 22 letnia wnuczka też to ma i nie może sobie poradzić z tym psychicznie. Bardzo będę CI wdzięczna jak się ze mna podzielisz radą . Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345678910-->
Bieżąca strona: 8 z 10



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.