Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345678910-->
Bieżąca strona: 9 z 10
Re: bielactwo
Wysłane przez: martynka:) (---.play-internet.pl)
Data: 09 maj 2011 - 13:54:36

Moja córcia ma 7 lat ma bielactwo od dwóch latsad smiley
Kupiliśmy meladinine w Niemczech.
Posmarowałam ją na buzi i wyszłyśmy na słońce.
Właśnie jest poparzona sad smiley
Wygląda strasznie ma bąblesad smiley
Uważajcie przy stosowaniu tego płynu....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 maj 2011 - 14:03:25

trzeba pójść z tymi poparzeniami do lekarza, po Meladynine tak jest, nie wolno na słońce wychodzić - tez tak miałam swego czasu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: martynka:) (---.play-internet.pl)
Data: 09 maj 2011 - 14:21:22

Właśnie rano umówiłam się z lekarzem rodzinnym na popołudnie...
Idziemy-musi ją obejrzeć. Zobaczymy co powie...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: Simon (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 maj 2011 - 10:02:03

Bielactwo mam od 16lat
W latach 90tych leczyłem się w szpitalu na dermatologi Nic z tego nie wyszło
Teraz od roku leczę się przez akupunkturę Efektów jeszcze nie ma Leczenie ma trwać dwa lata Może ktoś próbował akupunktury na bielactwo

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: XXX (---.sta.xxxxx.pl)
Data: 31 maj 2011 - 21:24:13

Witam mam bielactwo hmmm od 20 lat a mam 30 zaczęło się od małej plamki i poszło dalej kiedyś nie ukrywam miałem z tym problem. Z wiekiem problem zmalał nauczyłem się z tym żyć, jak znajomi idą się opalać ja idę na piwko do baru smiling smiley słuchajcie przerabiałem temat meladininy wiele lat temu w szpitalu wojskowym w łodzi wtedy też tata załatwił to lekarstwo z Niemiec a było to jakieś 17 lat temu. W tych czasach ten lek był totalną nowością. Leżałem miesiąc w szpitalu i jeśli dobrze pamiętam służyłem za królika doświadczalnegosmiling smiley smarowali mnie 2 razy dziennie ale to była rozcieńczona meladinina i z tego co pamiętam i mówili lekarze to bardzo niebezpieczny lek więc gratuluje używania go we własnym zakresie. Pamiętam że rano smarowali mnie meladininą później lampy i tak cały miesiąc. I co i to samo co z uzdrowicielami a jak byłem młody odwiedziłem ich dziesiątki banda wyzyskiwaczy i ludzi którzy żerują na ludzkim nie szczęściu!! Ale szacunek do moich rodziców nie szczędzili czasu ani pieniędzy. Doradzę wam jeden jedyny mega sposób na to !!!!!! Kupcie sobie opalanie airbrush jest na allegro. Ja mam kompresor i kupuje taki pigment pryskam się i nic nie widać kompletnie działa co prawda białe koszule się brudzą ale tydzień bajka!!. Przerabiałem Egipt czyli opalałem się filtry w kremie i było ok!! Mam nadzieje że ktoś z tej rady skorzysta bo naprawdę warto w razie pytań pomogę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: Mateusz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 cze 2011 - 11:28:54

Witam . Mam 20 lat , nielactwo mam od 10 lat,ok 70 % ciała mam pozbawione barwnika. Od miesiąca biorę homeopatie dokładnie BROMUM C 200 , w polsce nie dostałem tego leku , było tylko C 30 . Zwątpiłem w wszytskie maści i płyny bo to gówno daje ! A waracając do homeopati to wraca mi pigment,jest go coraz więcej.Poczytajcie o homeopati, naprawde działa ! POLECAM!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: unikat23 (---.saite.com.pl)
Data: 14 lip 2011 - 00:13:43

Witam Marcinie gdzie kupiłeś ten homeopatyk

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: unikat23 (---.saite.com.pl)
Data: 14 lip 2011 - 00:31:19

Proszę Marcinie o kontakt na emaila [email protected]. Strasznie proszę bo jestem zrozpaczona chorobą syna.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: daniel (212.244.16.---)
Data: 25 lip 2011 - 12:06:24

joma Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Klaudia, bielactwo sie nie opala, ale plamy od
> słońca robią sie rózowe: to oparzenie I
> stopnia.
> Plamy nie mają barwnika, który chroni skórę od
> słońca.
> Jeżeli chodzi o metode BSM na leczenie bielactwa,
> to dobrze opisałam ja wczesniej w innym poście o
> łuszczycy.


Ja mam bielactwo na okolo 60% powierzchni ciala i opalam sie kiedy to tylko mozliwe bo widac repigmentacje, glownie na rekach.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: charlie112005 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 04 pa� 2011 - 21:22:11

Ja lecze sie na Towarowej w Warszawie.. Chodze na uvb Mam dobre efekty ale jestem pewna ze dlatego ze mi bardzo zalezy i robie to co mi wskazano z duza dyscyplina . Najpierw zalecono mi leczenie i sloneczko z Kamuflazem ktory nie szkodzi na nasza skore a uaktywnia pigment ten o nazwie DERMOTAN . Poniewaz zobaczylam efekty a z tym kamuflazem moich zmian wogole nie widac w ten sposob przystapilam z wlasnej woli do UVB .
Pokryte zmiany tym Dermotanem sa niewidoczne i dzieki temu sie sobie podobam czego nie doswiadczylam nigdy wczesniej . Zawsze zylam w cieniu i sie nie wychylalam by mnie nikt nie widzial . Teraz ten kamuflaz trzyma sie u mnie na moich zmianach tydzien.W niedziele odnawiam . Jest wygodny w nalozeniu bo widac kolor przy nakladaniu go a trzyma sie jak samoopalacz ( jest w formie toniku) nie niszczac jednak naszego DNA skory tak jak dzieje sie w przypadku samoopalaczy przeznaczonych dla wszystkich nie biorac pod uwage skory z Bielactwem . Jestem spokojna bo ktos wzial na siebie wszystkie moje zmartwienia zwiazane z choroba.I jest to dla mnie bardzo wazne . Osobiscie na codzien tych zmian ja zmian juz nie widze bo sa pokryte tym Dermotanem , wiec nie czuje sie tak zle jak przed leczeniem na Towarowej no i mam juz wyniki satysfakcjonujace . To co wyleczone to widze tylko w tym badaniu u nich w ciemni. Ale chce naprawde wszystkim powiedziec ze najwazniejsze to chciec sie leczyc i trzymac sie jednego lekarza do ktorego ma sie zaufanie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: katarzyna (---.adsl.inetia.pl)
Data: 22 lut 2012 - 23:56:35

No i bardzo dobrze ze stosujesz ten Dermotan . Teraz aptekom przestalo sie oplacac zamawianie vitiksu bo jest. duzo mniej skoteczny niz Demotan wiec ludzie mniej kupuja Cos przebakuja na Towarowej w AFPV ze maja zmienic z tego powodu nazwze Dermotanu bo w Italy zaczeli go robic najpierw dla tanu czyli do farbowania bialych zmian . Teraz ci co znaja te nazwe z tamtych czasow nie wiedza ze dziala jak vitix tzn lepiej niz vitix ale w tym celu co vitiks . Dlatego tez tam pracuja by zmienic nazwe. Wolalbym by nic nie zmieniali bo z kazda zmiana jest obawa ze cena wzroscie . A Wlochy to tak jak Grecy. Nie maja oporow by doic z forsy . Zreszta Grecy i Wlosi to ten sam klimat. .. hehehe . Kupie se 4 butelki i mam Grekow i Wlochow w powazaniu he he

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: MMMM (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 sty 2013 - 12:57:39

Witaj Marcinie.
Własnie weszłam na forum i widze ze Ty masz jakies konkrety o tym głupim bielactie,ja juz pomału sie poddaje. Czy mogłys podpowiedziec mi jakies skuteczne metody. Najgorsze plamy mam na brzuchy i dłoniachsad smiley prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: Beata (---.toya.net.pl)
Data: 12 lut 2013 - 01:03:14

Witam,
mam bielactwo od ok 13 lat (rozpoznane).
Zaczęłam je leczyć dopiero 6,5 roku temu,wiem jak to brzmi,ale bardzo szybko postępowało i były bardzo duże zmiany.Metoda którą leczę to fototerapia(pobudza pigment).
Proszę poczytać o tej metodzie i przede wszystkim porozmawiać z kompetentną osobą czyli lekarzem.
Jedno jest pewne - każdy organizm jest inny i nikt nie da gwarancji ,że będą efekty natychmiastowe , ja tez długo czekałam.
Podstawa to cierpliwość i systematyczność.
Pozdrawiam ,Beata.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: Beata (---.toya.net.pl)
Data: 12 lut 2013 - 01:11:03

przepraszam,ale wyszło,że ja leczę chorych na bielactwosmiling smiley,źle się wyraziłam - miało być - metoda z której ja kmorzystam to fototerapiasmiling smiley.
pozdrawiam raz jeszcze,Beata

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: jedra kolbusz (---.ip.euro.net.pl)
Data: 20 cze 2013 - 19:25:31

Dzień dobry mam 34 lata bielactwo od 5 lat. Umrę z bielactwem.Nie ma leku na to. Chciałbym teroret być zdrowy, Spróbujesz mi Pomóc?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 22 cze 2013 - 21:02:20

Jednak kminek to zioło, które nie tylko można dodawać do potraw, działając od środka, ale stosuje się go także zewnętrznie, w dolegliwościach związanych ze skórą, na przykład trądziku. Kminek działa również przeciwzapalnie, co pozwala zachować naskórek w dobrej kondycji. Pomaga także w zwalczaniu łuszczycy, chorób ropnych czy nawet bielactwa. Oprócz tego można stosować go do inhalacji oraz jako okład w razie zapalenia spojówki czy na zmęczone oczy. Dzięki niemu poprawia się także słuch. Roztwór zawierający kminek zwalcza także dolegliwości, na przykład zapalenie, związane z nosem, błonami śluzowymi, gardłem, oraz niweluje katar alergiczny. Jego dobroczynne działanie obejmuje więc praktycznie same najważniejsze organy i czynności życiowe. Trudno wiec zaprzeczyć stwierdzeniu, iż jest on doskonałym lekarstwem ulepszającym nasze życie.
http://czytelnia.av.pl/niezastapione-wlasciwosci-kminku/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 29 cze 2013 - 07:51:52

Ziółko, które dobrze sprawdza się przy bielactwie, to bodziszek.
znalezione w sieci

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 30 cze 2013 - 08:40:06

Zaburzenia pigmentacji skóry (bielactwo) ma również, według Tradycyjnej Chińskiej Medycyny związek z wątrobą i nerkami. Nie należy więc leczyć objawów na skórze, tylko działać na te narządy. Trzeba też ocenić stan innych narządów.
http://a2b4.2ap.pl/news.html#21

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: karolina (---.icpnet.pl)
Data: 29 lip 2013 - 09:55:58

WITAJCIE ! CZY KTOŚ Z WAS STOSOWAŁ MAŚĆ NA BIELACTWO PROTOPIC , JEŻELI TAK TO PROSZĘ O WPISANIE CZY JEST SKUTECZNY.
DZIĘKUJĘ

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: bielactwo
Wysłane przez: dysia (---.18-3.cable.virginmedia.com)
Data: 29 lip 2013 - 12:37:07

Czy ktos wie jak moge zdobyc meladinine w tabletkach?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345678910-->
Bieżąca strona: 9 z 10



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.