Re: bielactwo
Wysłane przez: JERZYK (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 sie 2013 - 13:56:37

Mam ten sam problem co wy, ja mam szczegulnie na ręcach i czole.A czy napar z bodziszka pomaga???

Re: bielactwo
Wysłane przez: madzia2222 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 sie 2013 - 23:43:06

Witam. Też mam bielactwo stwierdzone u mnie od niedawna. Czy mozesz mi powiedzieć jak leczyc te plamy na twarzy? bo akurat na twarzy je mam...

Re: bielactwo
Wysłane przez: jutka123 (176.107.108.---)
Data: 27 pa� 2013 - 16:51:25

witam ,gdzie moge kupic taki lek na bielactwo meladynine.mam recepte ale nigdzie niema tego leku ,chetnie kupie bez recepty,ale niewiem gdzie,prosze mi pomóc,

Re: bielactwo
Wysłane przez: [email protected] (---.dynamic.mm.pl)
Data: 27 wrz 2015 - 16:00:50

charlie112005 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ja lecze sie na Towarowej w Warszawie.. Chodze na
> uvb Mam dobre efekty ale jestem pewna ze dlatego
> ze mi bardzo zalezy i robie to co mi wskazano z
> duza dyscyplina . Najpierw zalecono mi leczenie i
> sloneczko z Kamuflazem ktory nie szkodzi na nasza
> skore a uaktywnia pigment ten o nazwie DERMOTAN
> . Poniewaz zobaczylam efekty a z tym kamuflazem
> moich zmian wogole nie widac w ten sposob
> przystapilam z wlasnej woli do UVB .
> Pokryte zmiany tym Dermotanem sa niewidoczne i
> dzieki temu sie sobie podobam czego nie
> doswiadczylam nigdy wczesniej . Zawsze zylam w
> cieniu i sie nie wychylalam by mnie nikt nie
> widzial . Teraz ten kamuflaz trzyma sie u mnie na
> moich zmianach tydzien.W niedziele odnawiam .
> Jest wygodny w nalozeniu bo widac kolor przy
> nakladaniu go a trzyma sie jak samoopalacz ( jest
> w formie toniku) nie niszczac jednak naszego DNA
> skory tak jak dzieje sie w przypadku samoopalaczy
> przeznaczonych dla wszystkich nie biorac pod uwage
> skory z Bielactwem . Jestem spokojna bo ktos wzial
> na siebie wszystkie moje zmartwienia zwiazane z
> choroba.I jest to dla mnie bardzo wazne .
> Osobiscie na codzien tych zmian ja zmian juz nie
> widze bo sa pokryte tym Dermotanem , wiec nie
> czuje sie tak zle jak przed leczeniem na Towarowej
> no i mam juz wyniki satysfakcjonujace . To co
> wyleczone to widze tylko w tym badaniu u nich w
> ciemni. Ale chce naprawde wszystkim powiedziec ze
> najwazniejsze to chciec sie leczyc i trzymac sie
> jednego lekarza do ktorego ma sie zaufanie.

Re: bielactwo
Wysłane przez: kiszot (---.play-internet.pl)
Data: 15 cze 2016 - 19:49:28

Dobry wieczór, zdesperowany też zacząłem się zastanawiać nad chińskimi tabletkami. Proszę powiedzieć, czy Pani pomogły? Pozdrawiam. Tomasz.

Re: bielactwo
Wysłane przez: Olo (---.play-internet.pl)
Data: 22 pa� 2016 - 12:35:13

Proszę o kontakt

Re: bielactwo
Wysłane przez: Mundzio10 (162.158.102.---)
Data: 08 kwi 2017 - 18:47:55

Witam

Od roku choruję na bielactwo, białe plamy mam rozsiane na całym ciele. Chciałabym zapytać, czy kasza gryczana na prawdę działa i czy po niej te plamy znikają? Jak długo jadła Pani tą kaszę, zanim była widoczna jakaś poprawa i czy ta kasza ma być palona, czy nie palona? Piasała Pani, ze jadła Pani 100 gram dziennie. Był to 1 woreczek zawierający 100 gram, czy 100 gram po ugotowaniu kaszy? Bo po ugotowaniu kaszy ze 100 gram robi się 300 gram. Bardzo proszę o odpowiedź, dała mi pani nadzieję na wyzdrowienie. Pozdrawiam smiling smiley

Re: bielactwo
Wysłane przez: agatka (162.158.202.---)
Data: 26 kwi 2017 - 14:04:22

Mateusz Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witam . Mam 20 lat , nielactwo mam od 10 lat,ok 70
> % ciała mam pozbawione barwnika. Od miesiąca
> biorę homeopatie dokładnie BROMUM C 200 , w
> polsce nie dostałem tego leku , było tylko C 30
> . Zwątpiłem w wszytskie maści i płyny bo to
> gówno daje ! A waracając do homeopati to wraca
> mi pigment,jest go coraz więcej.Poczytajcie o
> homeopati, naprawde działa ! POLECAM!

Re: bielactwo
Wysłane przez: ewe1ina85 (---.net.lannet.org)
Data: 16 sie 2017 - 09:36:29

A czy mogę prosić o dawkowanie tego leku Bromum c200. Moje 6 letnie dziecko ma bielactwo i chcę mu podać ten lek.

Re: bielactwo
Wysłane przez: ewe1ina85 (---.net.lannet.org)
Data: 18 sie 2017 - 08:20:08

Mogę prosić o kontakt. Chciałabym zasięgnąć więcej informacji na temat Bromum C200. Mam ten lek.

Re: bielactwo
Wysłane przez: Nowa (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 01 wrz 2017 - 23:31:21

Ja bym ptoponowala teraz masc z konopii maja takie w Lodzi w gabinecie OLMEDICUS www.olmedicus.pl maja wiele kosmetykow leczniczych z konopii polecam

Re: bielactwo
Wysłane przez: Ewelina (---.146.0.93.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 02 gru 2017 - 20:45:30

Jedynym naprawde sensownym i dobrym kamuflażem na bielactwo jest : DERMOTAN . Tonik Dermotan i kreme DERMOTAN

Re: bielactwo
Wysłane przez: Malgosia - młoda mama (---.146.0.93.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 02 gru 2017 - 21:59:21

Dokładnie dowiedziałam sie wszystkiego o BIELACTwie w Poradni leczenia bielactwa w Warszawie ul Towarowa 22. Przyjmuje tam frsncuskiego pochodzenia dr Bourion
Odradziła mi kategorycznie samoopalacze sad smiley wyjaśnia wszystko dlaczego i jakie skutki ) ale i odradziła leczenia internetem bo to co jednego wyleczy innemu moze zaszkodzić bo ma inny organizm i jego inne potrzeby . A samoopalacz niszczy pigment w naszej chorobie . Ale mozna go zastąpić Dermotanem w toniku ( daje efekt nawet lepszy , bardziej naturalny jak samoopalacz do tego nie niszczy pigmentu
Zaufałam jej i dzis jestem wyleczona i spokojna ze bielactwo nie wróci . Znalazła mi dlaczego organizm niszczył pigment i znalazła sposob i pomogla mi by wrócił .
Niestety uprzedziła mnie ze mam takie znamię ktore mowi ze moje bielactwo moga odziedziczyć dzieci . Nie ze napewno ale zeby wyczulić za nim bedzie za późno
I teraz mam 3 letnia coreczke Urodziła sie z bielactwem ale myślałam ze jako dziecko moze zniknie i tez byłam zmęczona nie miałam sił i energii by jechac do Warszawy ( a po urodzeniu córci zmarła mi mama ) złe se nie pojechałam od razu . To był błąd bo teraz mała na śniadej skórce ma wielkie bielactwo . Mam zal do siebie ze poszłam za późno
Nikt nie widzi ze ma te plamy bo na nie kładę ten Dermotan( dobry dla dzieci : z naturalnych skladnikow . zaczęłam jej leczenie tam i tak choc późno . Licze ze nie za późno .
Dermotan ktory zakrywa plamy mnie uspokaja . ( dusze ) Po za tym ja tez go ciagle używam ale teraz jako podkład .Jestesmy z Krakowa . Przysyłają mi poczta za pobraniem wiec żaden problem ale na wizyte jeździmy . Byłam raz i teraz za2 mce (bo dwa juz sie leczy ). Widać juz efekty . Szkoda ze nie lato ale leczymy ja by latem nie było juz widać jej plam bez dermotanu
Dobry , profesjonalny adres. Moge spokojnie powiedzieć wszystkim ze na inne wizyty szkoda czasu . Warto czekać by nie rozmieniać sie na drobne . Kazdy lekarz cos wrzuci z apteki a nie słyszałam by kogokolwiek kto inny wyleczył . U niej wyleczeni sa i to nie mało
Pełna profeska

Re: bielactwo
Wysłane przez: Krzysztof (---.146.0.93.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 02 gru 2017 - 22:22:40

Niektórzy polecają na plamy po BIELACTwie makijaż permanentny . Zrobiłem
Niestety jak wychodze na słońce zdrowa skora sie opala a te spigmentiwany sa takie jak zrobione ( kolor ) kontrast wiec jest różniasty bo teraz mam moj kolor , białe bielacze plamy i ten tatuaż permanentny
Czas duzo bo kilka miesięcy no i kasa . Drogo . Ja żałuje . Wy zróbcie jezeli nie macie co niego do roboty i co spieniężeniu zrobic to czemu nie ? Powodzenia

Re: bielactwo
Wysłane przez: aga (---.k2media.com.pl)
Data: 05 gru 2018 - 08:28:46

MAM BROMUM C200 ale jak go stosować? jak dawkować?proszę o pomoc

Re: bielactwo
Wysłane przez: roxii (155.133.70.---)
Data: 14 cze 2019 - 19:50:07

Witam,czy te Bromum C200 pomoglo na bielactwo i jak brac?

Re: bielactwo
Wysłane przez: roxii (155.133.70.---)
Data: 14 cze 2019 - 19:55:04

Witam,czy ten lek pomogl na bielactwo Bromum C200,i jak brac jak dawkowac???