Re: bielactwo
Wysłane przez: pumba (---.centertel.pl)
Data: 26 cze 2008 - 17:11:37

chciala bym wiedziec ile kosztuje masc VITIX i czy jest ona dostepna bez recepty. a moze sa jakies inne dobe leki. pomozcie. czekam na odpowiedzi.

Re: bielactwo
Wysłane przez: kek63 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 03 lip 2008 - 21:17:39

Witam! proszę o nazwę sprawdzonego lekarstwa na bielactwo.Mój mąż choruje od 8 lat ma plamy na twarzy i dłoniach.Za tydzień wyjeżdżamy do Egiptu i słyszałam , że tam można zakupić preparaty leczące bielactwo .Bardzo proszę o podanie nazwy maści lub tabletek .Nie wiem czy mąż ma unikać słońca , bo są różne opinie .Czytałam to niektóre osoby wystawiały twarz do słońca i następowała repigmentacja.Proszę aby napisały osoby które pozbyły się uciążliwej choroby i udzieliły wskazówek.Pozdrawiam

Re: bielactwo
Wysłane przez: kek63 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 03 lip 2008 - 21:25:18

Witam! proszę o nazwę sprawdzonego lekarstwa na bielactwo.Mój mąż choruje od 8 lat ma plamy na twarzy i dłoniach.Za tydzień wyjeżdżamy do Egiptu i słyszałam , że tam można zakupić preparaty leczące bielactwo .Bardzo proszę o podanie nazwy maści lub tabletek .Nie wiem czy mąż ma unikać słońca , bo są różne opinie .Czytałam ,że niektóre osoby wystawiały twarz do słońca i następowała repigmentacja.Proszę aby napisały osoby które pozbyły się uciążliwej choroby i udzieliły wskazówek.
Mój email: [email protected]
Pozdrawiam Elzbieta

Re: bielactwo
Wysłane przez: magidek 2525 (---.olsztyn.mm.pl)
Data: 04 sie 2008 - 19:44:54

Gosia Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> http://www.bielactwo.pl/ to jest jakis adres i sa
> tam jakies krople i masc nie wiem czy kupic to czy
> nie ??moze ktos z was o nich slyszal?

Re: bielactwo
Wysłane przez: Renata (---.adsl.inetia.pl)
Data: 31 sie 2008 - 21:20:58

Ja też choruję na bielactwo a może już ktoś wyleczył bielactwo? Proszę o kontakt

Re: bielactwo
Wysłane przez: masirka (---.chello.pl)
Data: 07 wrz 2008 - 22:18:56

za nasze probleby odpowiedzialna jest TYROZYNA!!! Wplywa ona na melanine itp., Ginko zawiera m.in tyrazyne dlatego chyba pomaga na nasze bielinkisad smiley ja narazie mam malutkie plamki - przeczesalam juz net i zamierzam sie "doTYRAZYNOWAC" zobaczymy co z tego wyjdzie.. mam nadzieje ze plamki nabiora koloru... w kazdym razie wyczytalam ze niski poziom aminokwasu tyrazyny powoduje rowniez zmeczenia depresje itp... u mnie wlasnie od dluzszego czasu to obserwuje - chroniczne zmeczenie mam od ok 6 m-cy i do tego teraz doszly te plamki - to wlasnie wstazuje na niedobor tyrozyny! Jest w pozywieniu i jako suplement - ja narazie zaczne od zmiany diety...

Re: bielactwo
Wysłane przez: szymon (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 wrz 2008 - 09:22:53

witam
napisz jak mozna sobie poradzić z bielactwem.mam przypadek w rodzinie.pozdrawiam szymek

Re: bielactwo
Wysłane przez: szymek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 wrz 2008 - 09:26:55

witam
podaj proszę jak stosować ginko na bielactwo.
pozdrawiam szymek

Re: bielactwo
Wysłane przez: jola (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 wrz 2008 - 19:35:32

witam jestem zainteresowany tym lekiem na bielactwo, mogę prosić o jakiś adres albo kontakt, chodzi o ten lek "ginnkgo"z góry dziekuje i pozdrawiam

Re: bielactwo
Wysłane przez: Gumiśka (---.eranet.pl)
Data: 21 gru 2008 - 22:52:04

Witam. chcialm sie wypowiedziec co do lamp UBV-311 na bielactwo. Mam bielactwo od 4 lat. juz sie cala w plamki zrobilam. masakra. myslalam ze nic mi nie pomoze ale cud sie stal. doweidzialm sie ze w mojej przychodni maja te lampy. zapisalam sie i chodze. Po 15 lampach zauwazylam ze powraca mi pigment i robia sie takie malae brazowe plamki.teraz jestem cala w piegach xD ale one sie lacza i powstaja taki wieksze plamki. Nie radze stosowania masci, kremow itp. to nic nie pomoze. a wizytu u psychologa czy psychiatryn nie pomoga wam w tym. Moga pomoc wam z psychika a nie ze skora.

Re: bielactwo
Wysłane przez: gacek (---.gprs.plus.pl)
Data: 03 lut 2009 - 09:38:53

Choruję na bielactwo szukam pomocy.

Re: bielactwo
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 mar 2009 - 15:03:33

spróbujcie zastosować metodę BSM, u mnie zeszło z twarzy po 2 miesiacach, jak leczyłam ta metodą łuszczycę, więc jest szansa...
to strona o tej metodzie www.samoleczeniebsm.pl

Re: bielactwo
Wysłane przez: Wiki (---.docsis.tomkow.pl)
Data: 12 mar 2009 - 22:37:34

Joma, daj sobie spokój ze swoją metodą leczenia, zawracasz ludziom tylko głowę.Ciagnij lepiej swój watek i szukaj naiwnych. Z tego co tam czytam, to wielu już próbowało tej metody i nici.

Re: bielactwo
Wysłane przez: Wiki (---.docsis.tomkow.pl)
Data: 12 mar 2009 - 23:02:27

Witam wszystkich. mój mąż ma od paru lat problem z bielactwem. Od roku systematycznie zażywa 2 x dziennie ginko / 80 mg w 1 tabletce/ + beta katoten 1 tabl. rani i 1 wieczorem. Stopniowo zaczyna wracać pigment skóry. Jedynie co mogę doradzić, to dużo cierpliwości. W jego przypadku ta metoda się sprawdza, nie stosuje żadnych dodatkowych specyfików. Co do cen ginko, to są różne, zależy od apteki. Ostatnio zaopatrujemy się w sklepie Rossman, tutaj jest najtaniej- ok. 9zł. za 60 tabletek. Pozdrawiam Was.

Re: bielactwo
Wysłane przez: kolo314 (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 31 maj 2009 - 13:49:30

Po urodzeniu dziecka zrobiły mi się na dłoniach białe plamy. Nie wiem jak z nimi walczyć Proszę o pomoc?

Re: bielactwo
Wysłane przez: BASIULA (---.net.pbthawe.eu)
Data: 05 cze 2009 - 00:27:07

Używałam kiedyś leku MELADININE i naświetlania-pomógł.Teraz znów mam plamy.Jak zdobyć ten lek,może ktoś wie?Dzięki

Re: bielactwo
Wysłane przez: jola (---.ludowa.netcominternet.pl)
Data: 24 cze 2009 - 22:11:16

Ja też używałam, będąc dzieckiem, leku Meladinine. Niestety nie ma tego leku w Polsce. Był sprowadzany z Niemiec. Mój tata to ,,załatwiał", bo to było ponad 20 lat temu. Lek całkowicie zlikwidował moje plamy, ale byłam poparzona. Teraz mam je znowu. Podejmuję walkę. Zaczynam od dziurawca i vitixu. Jak to nie pomoże jadę po Meladininę. Udam się do niemieckiego dermatologa i jużsmiling smiley. A jak i to nie pomoże, to przecież nie koniec świata. Głowa do góry.

Re: bielactwo
Wysłane przez: elka (---.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 24 cze 2009 - 22:39:47

Teraz jak jesteśmy w Uni jest procedura że mogą sprowadzać leki z innych krajów. Trzeba zapytać w szpitalu czy mogą to sprowadzić na import.

Re: bielactwo
Wysłane przez: jola (---.ludowa.netcominternet.pl)
Data: 25 cze 2009 - 07:26:57

Czy ktoś próbował kuracji kwasem foliowym i wit B12?

Re: bielactwo
Wysłane przez: BASIULA (---.net.pbthawe.eu)
Data: 02 lip 2009 - 23:39:23

Pytałam w aptece o możliwość sprowadzenia MELADININE.To koszmar.Trzeba pisać jakieś pisma do ministerstwa zdrowia i funduszu zdrowia a jeszcze lekarz musi napisać zasadność użycia właśnie tego leku.To chyba nie jest takie proste a wydaje mi się że nie można tak długo czekać tym bardziej,że wiadomo jak u nas idą wszystkie sprawy.Ja zaczęłam brać Ginkofar i zobacze czy coś to pomoże.A o kwasie i B12 nie słyszałam.Może warto spróbować.Powodzenia!