Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
watpliwosci co do luszczycy
Wysłane przez: Maciej (---.chello.pl)
Data: 01 kwi 2005 - 20:20:24

czytalem gdzies ze to moze rozpoczac sie od glowy, ja mam lupierz chyba ale kilka lat juz, i niechce zniknac nic niepomaga, czesto chodze do fryzjera golic glowe na lyso i wtedy mam takie duze plamy na glowie czerwone ktore po 2-3 dniach znikaja nic mi sie niesypie wtedy z glowy smiling smiley ale jak troche zarosne to odrazu zaczyna sie pojawiac,plamy,sypanie sie, ostatnio jakies grudki wykrylem we wslosach, jak pare razy je scyzorykiem zdrapalem tak tak scyzorykiem smiling smiley to zauwazylem ze to jest podobne do strupa tylko ma biala otoczke jakby taka szersza ~2mm,ale nieczulem zebym glowe skaleczyl wiec raczej zwykly strup to niebyl bo najpierw musi byc rana itd. sam juz niewiem czy to lupierz czy luszczyca co o tym sadzicie bo mnie juz k... bierze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: watpliwosci co do luszczycy
Wysłane przez: Barthez juz nie piszacy (---.szczecin.mm.pl)
Data: 01 kwi 2005 - 21:44:20

Nie ma rady, musisz isc do dobrego dermatologa,zeby zdiagnozowal co to jest... Sa rozne choroby skory,wiec trudno z Twojego opisu stwierdzic czy jest to luszczyca...

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.