Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234
Bieżąca strona: 4 z 4
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 24 lis 2011 - 18:48:21

to dlugo jak 15 minut

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 24 lis 2011 - 18:56:34

Niektórzy radzą żeby zaczynać od 5 min i 1 łyżeczki to wcale nie jest takie proste na początku żeby tego nie połknąć,z tego co czytam efekty obserwują po miesiącu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: maris (---.adsl.inetia.pl)
Data: 22 sty 2012 - 23:00:11

Jaki to ma być ten olej słonecznikowy? Czy te popularne stosowane w kuchni sie nadają? Czy one są tłoczone na zimno?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 23 sty 2012 - 08:22:12

Najlepszy ponoć słomecznikowy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: [email protected] (109.95.200.---)
Data: 14 lut 2013 - 09:19:15

Pelka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> o bsm bylo juz duzo ale o co chodzi z tym olejem?
> jak to sie stosuje?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 14 lut 2013 - 10:40:08

Pełny opis


Wziąć do ust olej roślinny w ilości stołowej łyżki i trzymając w przedniej części ust (przed zębami) ssać go przy zaciśniętych zębach, by przedostał się do jamy ustnej. Następnie rozluźnić zęby, by olej przedostał się z powrotem do przedniej części ust i ponownie go ssać, itd.
? Ważne jest, by językiem i policzkami stworzyć jak największy opór wymagający wytworzenia jak największego podciśnienia podczas ssania.
? Na początku olej nieco gęstnieje, ale szybko, zemulgowany z śliną, staje się wodnisty i spieniony. Po kwadransie olej należy wypluć.
? Zabieg wykonuje się jeden raz dziennie przez kilka miesięcy ? do pół roku. Częstsze ssanie oleju (np. dwa razy dziennie) nie ma istotnego wpływu na przyspieszenie procesu zdrowienia. Natomiast płukanie jamy ustnej dwa razy dziennie alocitem zasadniczo ten proces przyspiesza.
? Ssanie oleju jest bardzo dobrą metodą usunięcia w obrębie jamy ustnej wszelkich zmian chorobowych, takich jak: obłożony język, nadżerki śluzówki jamy ustnej, zapalenie dziąseł, powiększenie migdałków w tzw. pierścieniu limfatycznym gardła (7 migdałków), a także zajęcie zatok przynosowych. W efekcie usunięcia zmian chorobowych przywracamy prawidłową florę bakteryjną w obrębie jamy ustnej, co ma istotny wpływ na funkcjonowanie organizmu jako całości, gdyż nieprawidłowa flora bakteryjna jamy ustnej ma negatywny wpływ na funkcjonowanie ważnych organów, m.in. serca, wątroby, nerek, no i oczywiście przewodu pokarmowego.
? Do ssania nadaje się każdy olej roślinny, ale najlepszy jest chyba słonecznikowy. Może być w plastikowej butelce ? w końcu i tak go wypluwamy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 14 lut 2013 - 17:55:44

Powiedz mi N, w jakim stanie zdrowia jesteś jeśli chodzi o łuszczycę? Duże masz zmiany?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 14 lut 2013 - 18:46:10

Po ostatnim grudniowym wysypie ręce na przedramionach i łydki
na głowie kilka niedużych plamek mam nadzieje na następną remisje niebawem grinning smiley
coś jeszcze chcesz wiedzieć

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 14 lut 2013 - 20:42:57

Zastanawiałem się tylko, czy wiedza którą dysponujesz na temat łuszczycy (a bez wątpienia ją masz) jest tylko teoretyczna, czy też praktyczna.
Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 14 lut 2013 - 21:09:13

Każdy kolejny wysyp choć jest słabszy od poprzedniego uczy mnie czegoś nowego grinning smiley
każdy wysyp jest inny nawet u tej samej osoby

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: j (---.gtnet.net.pl)
Data: 15 lut 2013 - 14:16:05

Dokładnie jest tak, jak napisał N.
Ba, do wysypów po chorobie,czy uwzględniając porę roku należy zawsze podchodzić indywidualnie. Poczytać o chorobie uwzględnić strategię działania z lekarzem( w pierwszej kolejności wykorzystywać dziegcie, cygnolinę, UV311,calcypriol)
Nie wierzyć w skuteczność i rewelacyjne dermokosmetyki, które sprzedawcy super zachwalają. Przykłady macie z tego forum. Rok temu wychwalany pod niebiosa był PUrnadur B12. Niby dziesiątkom osób miał pomóc i co? Marketing był totalny.
Pomimo, że jestem młody, to mam doświadczenie, bo choruję od paru dobrych lat. Z łuszczycą nikt jeszcze nie wygrał, a choroba znana jest od zarania ludzkości.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: Krzysiek (---.dynamic.chello.pl)
Data: 04 lut 2017 - 23:25:47

Cześć,
na problemy z Łuszczycą cierpię od kilku dobrych lat (ok 6).Nie będę opisywac przebiegu choroby, napiszę tylko w skrócie, że u m,nie zaczęło się na łokciach, później przeszło na nogi (kolana, łydki), uszy, okolice ust.
Daruje sobię opisy przepraw z lekarzami i aptekami, wiadomo, że to szajs i lepiej się trzymać z daleka.
Od ok dwóch lat po zmianie diety objawy u mnie zelżały (choć nigdy też nie były bardzo rozległe, ot kilka miejsc na ciele). Od tej poprawy pozostały jedynie na nogach.
Od ok dwóch tygodni ssię olej kokosowy (nierafinowany) i muszę powiedzieć, że coś w tym jest. Przeszedłem przez pogorszenie stanu zdrowia co często następuje przy kuracji ssania oleju - i jest dowodem, że kuracja działa - (w okresie między ok 3 a 10 dniem) kiedy to miałem wysyp pryszczy na twarzy i bardzo powiększony węzeł chłonny pod lewą pachą. Od tamtego czasu zauważam stopniową poprawę kondycji skóry twarzy (znikają niepogojone od dawna zmiany skórne) i powolny, ale sukcesywny zanik zmian łuszczycowych !! grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Kur... nie wierzę, jeśli to serio mnie wyleczy to woooooowww, bega happy będę grinning smiley grinning smiley

Oby tak dalej.
Ludzie trzymajcie się z dala od chemii z aptek bo to trujący badziew!!> Odtruwajcie organizmy, oczyszczajcie, dbajcie o to co jecie!!

Kzysiek, 33 lata, śląskie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: jemi (---.215.192.205-internet.zabrze.debacom.pl)
Data: 26 sty 2019 - 15:57:02

Dziękuję też postanowiłam ssać olej na łuszczycę...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234
Bieżąca strona: 4 z 4



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.