Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 1234-->
Bieżąca strona: 1 z 4
Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: Paweł (---.ar.wroc.pl)
Data: 13 maj 2006 - 11:48:10

U mnie łuszczyca pojawiła się w wieku 16 lat.Nie muszę wtajemniczonym pisać co to dla mnie oznaczało(tym bardziej,że opanowała całe moje ciało).Gdy dowiedziałem się,iż to choroba nieuleczalna od razu zainteresowałem się medycyną niekonwencjonalną.Nie wiem czy to prawda,ale kiedyś bardzo mądry człowiek powiedział mi,że łuszczyca jest chorobą wątroby,tzn.nie potrafi ona w sposób naturalny poradzić sobie z zanieczyszczeniami znajdującymi się w organiźmie i wyrzuca je np.przez skórę.Dlatego też często chorzy na łuszczyce są alergikami(w moim przypadku alergia na pyłki traw-katar,łzawienie oczów).
Po dwóch latach życia z chorobą objawy ustąpiły.Udało mi się.Minęło 7 lat i nadal jestem zdrowy.Mało tego,alergia nie daje o sobie znać tak jak kiedyś,a nie biorę żadnych leków i nie odczulam sie poprzez różnego rodzaju szczepionki.Stosuję dwie metody leczenia dlatego nie wiem która mi pomogła:1-"ssanie oleju" według receptury Michała Tombaka,2-metoda BSM.Nie biorę żadnych leków,które mało pomagają,a tak bardzo niszczą organizm.
Nie wiem czy moje metody leczenia są słuszne,może to tylko zbieg okloliczności i plamy na moim ciele znikły przypadkowo,może wykształcony medyk po przeczytaniu tego listu powie:"co za głupota".Ja wiem,że łuszczyca nie jest już moim zmartwieniem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: Pelka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 maj 2006 - 17:13:10

o bsm bylo juz duzo ale o co chodzi z tym olejem? jak to sie stosuje?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: Aaaa`` (---.dolsat.pl)
Data: 13 maj 2006 - 20:22:00

Kurde też dużo o oleju słyszałem o piciu i wogóle ze jest dobry w połączeniu naprzykłąd z oliwą z oliwek też bym chciał coś więcej na ten temat

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: Henryk (82.160.85.---)
Data: 14 maj 2006 - 16:16:18

Jestem również ciekawy tego oleju?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: Szaszeczka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 14 maj 2006 - 17:14:17

zapraszam do lektury książeczki Elżbiety Cybulskiej"Nowe tajemnice niekonwencjonalnej medycyny"

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: Szaszeczka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16 maj 2006 - 15:33:01

Ponieważ nie każdy ma dostęp do literatury, postanowilam opisać metodę leczenia olejem , być może komuś pomoże.... najlepszy do tego celu jest dość swierzy olej słonecznikowy lub oliwa z oliwek.Rano ,na czczo bierzemy do ust łyżkę oleju.Należy go ssać w przedniej części jamy ustnej,przepuszczając między zębami-nie wolno połykać..Na poczatku ssania olej staje się gęsty, a nastepnie rzadki jak woda.Ssanie trwa około 10-20min,po uplywie tego czasu trzeba olej wypluć do muszli klozetowej i dokladnie spłukać, w wyplutym plynie jest mnóstwo zarazkow różnych chorób.Wypluwany plyn powinien mieć kolor biały jak mleko.Gdy jest żółty ,to oznacza,że proces ssania nie został doprowadzony do końca i należy jego czas przedłużyć.Ssanie oleju można wykonywać nawet 3x dziennie.W trakcie ssania oddychamy nosem.Leczenie olejem nalezy stosować tak dlugo, dopóki nie nastąpi zdecydowana poprawa zdrowia.Przy stanach przewlekłych na efekty trzeba czekać nawet kilka miesięcy.Stosując tę metodę czasem może nastąpić pozorne pogorszenie stanu zdrowia, wówczas pod żadnym pozorem nie można przerywać kuracji.
życzę skutecznej terapii

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: Renata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 maj 2006 - 21:38:25

Hej!!Jestem pierwszy raz na tej stronie i bardzo mnie ona zaciekawiła, ja z chorobą żyje od 14 roku życia, a moja starsza siostra od wielu wiecej. Bardzo ciekawa ta metoda z olejem, tak poprostu przez kilka miesiecy trzeba ssać ten olej.W jamie ustnej mamy tak jakby "bawić" sie tym olejem az zmieni barwe???musze wyprobowac, ogolnie forum jest fajnie dowiedzialam sie wielu ciekawych rzeczy, dzieki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 maj 2006 - 09:00:13

Czy ktoś oprucz Pawła stosował tę metodę ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: Paweł (---.ar.wroc.pl)
Data: 17 maj 2006 - 10:33:54

Szaszeczka bardzo dobrze opisała proces ssania oleju.Ta metoda napewno nie zaszkodzi,a pomóc może.tak jak mi.Polecam naprawde książkę Michała Tombaka(wyszły chyba 3,ale wszystkie są bardzo dobre i warto je przeczytac).
Oprócz ssania oleju można dowiedzieć sie o wielu ciekawych sposobach leczenia różnego rodzaju chorób,ktore w wielu przypadkach nawet w mojej rodzinie przyniosly rezultaty.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 maj 2006 - 10:46:29

smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: biedroneczka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 17 maj 2006 - 10:59:23

Paweł prosze podaj mi tytuł tej książki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: MARIA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 maj 2006 - 13:07:23

PAWEŁ TO JAK CI TAK POMOGŁA TA METODA TO CZEGO SZUKASZ NA FORUM,PRZECIEZ JESTEŚ ZDROWY- BEZ OBRAZY!!! łuszczyca nie ma swojego ogniska w jamie ustnej żeby ssać olej ,a działać ma na cały organizm .


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: butterfly (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 maj 2006 - 13:31:46

JA NIE MAM ALERGI.... NA NIC....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: przemek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 17 maj 2006 - 21:06:12

BZDURA!!!!!!!!!!!!!!!!! jesli juz cos z oleju to najlepiej kapsulki z wątroby rekina pomagaja watrobie
Pozatym oljem to sobie mozna ale głowe posmarowac pomaga na łuszczyce ai moze cos doniej splynie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: aaaa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 maj 2006 - 22:34:47

ja tez sie wyleczylam mam tam kilka krostek ale to sie nie rzuca w oczy,zostaly mi biale plamki na ciele po masciach ale ogolnie to jest spoko,pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ja sie wyleczylem
Wysłane przez: arek (194.187.32.---)
Data: 18 maj 2006 - 14:55:18

arek czesc wam tak z ta watroba morze byc prawda ze nie daje rady i puszcza bakterie w obieg ciala i przyczyna luszczyca bo jeden zielarz znany w moim miescie powiedzial mi ze luszczyca jest spowodowana niewydolnoscia watroby wiec to ssanie oleju morze byc pomocne ja z tym olejem zobacze co mi szkodzi czesc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: Małgorzata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 maj 2006 - 22:15:13

mozesz mi o tym powiedziec dokladnie tez chce sie wyleczyc moje gg9790247

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: Szaszeczka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 19 maj 2006 - 23:24:57

ja polecam książki Elżbiety Cybulskiej "Tajemnice niekonwencjonalnej medycyny" i "Nowe tajemnice niekonwencjonalnej medycyny"zwłaszcza tym , którym proste metody leczenia wydają się absurdem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 08 cze 2006 - 21:15:57

Metoda ssania oleju opisana jest w ksiazce M.Tombaka i J.Gornickiej.Jako dziecko juz o tym slyszalam od ukrainskiej staruszki. Mysle,ze cos w tym jest.Ta metoda zostaja wydalane bakteri i trucizny z organizmu.Na koniec trzeba to wypluc do ubikacji i,wyplukac usta i dokladnie splukac ubikacje. Przemek nie smiej sie ,jezeli ktos daje szczere rady.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: Kazik (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 cze 2006 - 23:32:00

Przemek to sobie forum pomylił smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 1234-->
Bieżąca strona: 1 z 4



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.