Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 2 z 4
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: krystyna (---.attu.pl)
Data: 09 cze 2006 - 09:07:36

przemek dziekuje,że napisałes o tym moze akurat kogos wyleczy,ja równiez spróbuje ,pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: krystyna (---.attu.pl)
Data: 09 cze 2006 - 22:39:22

Dziekuje od dzis robie kuracje olejowa, robiłam dzisiaj ,nawet zadowolona jestem jakos mam przyjemnie w buzi,licze ,ze pomoze,pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 cze 2006 - 10:49:22

A nie wiecie czy tę kurację z olejem można w każdej chwili przerwać ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: Szaszeczka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 cze 2006 - 16:14:03

cytat"metodę ssania oleju można stosować dowolnie długo,dopóki nie odczujecie rześkosci, energii, spokoju,nie powroci zdrowy sen i dobra pamięć.Ostre stany chorobowe mijają szybko-w ciągu 2-3 tygodni, chroniczne w ciągu kilku miesięcy-do roku.Nalezy mieć na uwadze,że przy chorobach chronicznych (reumatyzm, artretyzm, zapalenie żył)w pierwszym tygodniu mogą wystąpić lekkie niedomagania, słabość itp.Zjawiska te występują przy oslabieniu ognisk choroby.Jest to normalne i nalezy to przetrzymać.Widocznym objawem pomyslnego przebiegu leczenia są ;energia w ciele po przebudzeniu, lepszy apetyt,rześkośc.Kwestię , jak długo nalezy stosować ssaniwe oleju, każdy powinien rozstrzygnąć sam, bi
orąc pod uwagę stan własnego zdrowia"
metodę tę można stosować w leczeniu zapalenia żył,chronicznej anemii,paraliżu,egzemy,obrzęków,chorób żołądka,jelit,serca,układu krwionośnego,nowotworów, chorób stawów i wielu innych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: aga kropeczka;] (---.lodz.dialog.net.pl)
Data: 10 cze 2006 - 18:47:03

mam pytanie czy ssajac ten olej to jak mam go tylko w przedniej czesci szczeki jak on mi ucieka hehe i rozumiem ze nawet odrobinka ma sie nie dostac do gardla tak??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: piotr (86.41.148.---)
Data: 11 cze 2006 - 14:39:58

jezeli ta kuracja jest od wszystkiego to znacz od niczega po ponad 30 latach przestalem wierzyc w cokolwiek a wierzcie mi prubowalem durzo

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: Szaszeczka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 11 cze 2006 - 20:28:36

cytuję"....najtrudniejszą barierą do pokonania jest pogodzenie się z łatwością stosowania tej metody,ktora może przynieść rewelacyjne rezultaty" kurację stosuję 2 tygodnie ...za wcześnie aby cokolwiek pisać , jestem dość konsekwentna w swoich poczynaniach, zobaczę jakie efekty będą za kilka miesięcy....o czym Was powiadomię

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: elzbieta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 cze 2006 - 20:48:29

niesamowite jestem przeciwniczka siedzenia przed komputerem ale dzis mnie cos ruszylo , i nie wiedzac ze jest cos takiego weszlam na to forum , nad Morze Martwe w najblizszym czasie nie pojade wiec sprobuje ten olej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: Paweł (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 lis 2006 - 00:24:50

Witam.zaczołem temat ssania oleju w maju i od tej pory mnie nie bylo na forum.pojawilem sie teraz poniewaz na mojej skorze pojawily sie 3 plamy łuszczycy(po 7 latach spokoju!!!)od razu postanowilem sie wziasc za "ssanie".nie mam nic do stracenia.niektorzy z was napisali ze spróbuja tej metody.jestem ciekaw czy komus z was pomogła?????pozdrawiamsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: michal (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29 lis 2006 - 17:32:46

czasem zapominam o tej chorobie ale kiedy patrze w lustro to odrazu mnie bierze szal napisz mi jaki ten olejek mam kupic?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: zen (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 lut 2007 - 12:31:59

JESTEM BARDZO CIEKAWY CZY TA METODA NAPRAWDĘ JEST SKUTECZNA NAPISZCIE KOMU JUŻ POMOGŁA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: Archie globetrotter (---.b-ras1.lmk.limerick.eircom.net)
Data: 26 lut 2007 - 23:12:43

Witam wszystkich.mam 27 lat a choruje z przerwami juz 15 lat,chce podzielic sie swoim doswiadzeniem:

1/lekarze mowia o przyczynach wspolnych wystepowaania u chorych:
-problemy watrobowe-alkohol,ciezkie potrawy,uczelenia pokarmowe-ja nie moge jesc kukurydzy i pochodnych np platkow sniadaniowych,popcornu i telepizzy!!!!!oni uzywaja tej maki
-stany zapalne np. zeby(kiedys wyleczony odezwal sie po kilku latach-leczylem kanalowo ok roku a pozniej i tak wyrwalem) ,migdalki(jeden mi sial z przerwami az dostalem takiego zapalenia gardla,ze musialem sie go pozbyc),zatoki,zapalenie ucha i hemoroidy
-stres i zly wypoczynek,problemy rodzinne

eliminowanie tych przyczyn i stosowanie lekow pomagalo mi na pewny okres czasu .niestety do pojawienia sie nowych wysiekow.teraz wybilo mi dosc mocno na glowie,przedramieniach,kolanach ,udach,posladkach.

2/pomagalo duzo lekow ale po pewnym czasie na stepywal nawrot.leki czesciowo wspomagaly leczenia ale musialem czekac na wykrycie nowego zrodla(alergenu) .
-sterydy byly super na chwile,bo pojawily sie problemy z zebami(odezwal sie ok 2 miesiecy od nowego wysiewu,wyleczylem ale po roku znowu byl z nim problem i jak odezwal sie znowu to go usunalem-pomoglo i efekty po miesiacu dopiero)
-massci dziegciowe pomagaly ale walczylem z przegroda(pamiatka po upadku w dziecinstwie-przyczyna wielu angin i przeziebien,katarow i boli glowy,ograniczenia wysilku fizycznego)-mogli mi ja wyprostowac operacyjnie dopiero po zakonczeniu wzrostu-mialem 18lat-ale oczywiscie to kosztowalo troche bo(u)lu i postepami luszczycy-poprawa byla po 2 miesiacach
-teraz byly migdalki i szukalismy innych lekow,niestety chory migdalek wplynal na ucho i w zeszlym roku zima dostalem zapalenia ucha-wszystko od nowa
-aloes do picia oczyscil organizm (watrobe) i pomogl w leczeniu (masci)-byly efekty ale pojawil sie nowy problem(w pracy +wypadek) i nie odpowiedzialnie z mojej strony go odsunalem-zrozumialem to po czasie

-metoda z kursu odchudzania mojej mamy polegajaca na oczyszczeniu organizmu z toksyn-za pomoca picia na czczo pol (1/2)literatki oliwy z oliwek i soku z calej cytryny -efekt byl dobry ale smak paskudny-ten kurs mialem pewne wady wiec nie zastosowalem go w calosci(dochodzi do tego oczyszczanie jelita grubego-lewatywa przez tydzien i zerowa dieta ,a pozniej parzone warzywa bez soli i mieszanka ziol do picia i duze ilosci wody)///na marginesie to mama przestala po tym paliic papierosy i byla rzeska
-slone morze , slonce,relax na plazy lub lezenie bykiem,troche ruchu fizycznego-plywanie ,gra w pilke,spacery,,duzo wody do picia i wypocenie toksyn
-zima to troche sauny i sollarium(ale nie naraz)

3/dwa lata temu bylo super ale trzeba dodac ze pare rzeczy wyeliminowalem naraz tzn.
-wyleczylem zeba
-po latach wyrzeczen mialem prace bez stresu,podrozowalem sluzbowo dbajac o wypoczynek codzienny(drzemka cos wspanialego),
-mialem godziwe wynagrodzenie(odeszly problemy finansowe),
-bylem troche od izolowany od bliskich co wplynelo na polepszenie kontaktow z nimi
-co tydzien w wakacje kapalem sie i opalalem nad morzem w hiszpanii
-lekka dieta -duzo owocow np winogron,oliwek gotowane mieso i ryby odrobina bialego wina do posilkow!!!
-gorace zrodla mineralne zawierajace duzo siarki,np Slowacja(woda +relax)

Teraz niestety ustepuje chorobie od 4 miesiecy ale mam powody i wszystko wyprostuje do wakacji:
-zab sie odezwal i kanalowe leczenie poszlo na marne(blad dentysty) ale zdecydowalem sie wyrwac
-spodziewalismy sie dziecka i zeby zapewnic utrzymanie nowej rodzinie zaczelem pracowac ciezko-na dwa i pol etatu,nie spac po nocah(tygodniami spalem po3-4 godziny na dobe-odsypiajac w niedziele)
-pewne problemy rodzinne_
-brak slonca i cieplego morza(zamienilem hiszpanie na irlandie)
-zaniedbania wypoczynku +zima zapraszaja przeziebienia i znowu dostalem zapalenia ucha
-ale bedzie dobrze -mamy srodki na wlasny kat,maluch i jego mama sa zdrowi,jezdze juz do hiszpanii sluzbowo a jade do Turcji na wakacje,zmieniam prace na spokojniejsza

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: silva (---.netia.com.pl)
Data: 12 maj 2009 - 19:09:11

czy ssanie oleju pomaga z walczeniu alergi i smrodu z buzi ?:>czekam na szybko odpowiedz :]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: villanova (---.range86-157.btcentralplus.com)
Data: 23 lip 2009 - 23:09:48

.poczytajcie sobie książkę M.Tombaka "Uleczyć nieuleczalne"

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: Darek (---.hsd1.il.comcast.net)
Data: 17 sie 2009 - 02:00:19

Witam !

To nie przypadek. Jesli chcecie wiecej wiedziec na temat plukania ust olejem i jego skutecznosci w walce z luszczyca (i nie tylko) napiszcie na adres [email protected] - przesle darmowe opracowanie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: toudi (---.abp.pl)
Data: 12 gru 2009 - 17:31:32

to ściema
na wszyskich forach cytuje sie tombaka lub inną książke
a nie ma żadnych świadectw ludzi wyleczonych
sam ssałem pól roku - alergią, astmą i nic

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: Maryla (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 gru 2009 - 09:42:50

Witam wszystkich .Od trzech miesięcy stosuję metodę "oil pulling" czyli płukanie ust olejem. Ma ona za zadanie detoksyzację organizmu. Na podstawie moich obserwacji mogę stwierdzić,że moja skóra a właściwie zmiany chorobowe na niej są wiele mniejsze. Przy tym codziennie wypijam po 6 szklanek wody z cytryną.
Odstawiłam w swojej diecie warzywa psiankowate tj, ziemniaki ,pomidory,paprykę i oberżynę. Muszę powiedzieć ,że dieta w połączeniu z płukaniem olejem daje efekty. Ponadto schudłam 8 kg (miałam nieznaczną nadwagę).
Do metody "oil pullingu" należy stosować olej tłoczony na zimno. Ja stosuję słonecznikowy, ponoć najlepszy jest kokosowy,ale jest bardzo drogi ( 70 zł za 0,5 l).Jednorazowy czas płukania wynosi 30 minut, zaleca sie 20 minut ale dłuższe płukanie daje lepszy efekt odtrucia organizmu.Bardzo ważnym jest czyszczenie języka przed takim zabiegiem płukania.
Pozdrawiam wszystkich życząc zdrowych i wesołych świąt.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: monolit (---.164.246.94.artcom.pl)
Data: 13 gru 2009 - 14:00:00

Życzę powodzenia. Ciekawe czy sprzedaż Tombaka wzrosła. Ktoś tam pisał, że wątroba rozsiewa bakterie - hehe nieznajomość anatomii i fizjologii podstawowych organów nakręca idiotyczne plotki, dając fałszywe nadzieje chorym.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: Paweł (---.tktelekom.pl)
Data: 30 gru 2009 - 10:34:48

Witam,
Nie było mnie 2 lata na forum. Mam kilka plamek łuszczycy. Zaczynam dziś bsm i ssanie oleju. Nie robiłem tego od 2 lat, zobaczymy czy tym razem przyniesie efekty. Będę Was informował o rezultatach. Jeśli pomogły wam te metody to napiszcie. Będzie mi łatwiej z mobilizacjąsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ja się wyleczyłem
Wysłane przez: Daniela (---.uznam.net.pl)
Data: 30 gru 2009 - 15:01:04

Ciężko jest napisać " ja się wyleczyłam " bo wiadomo, to powraca. Ale od 4 miesięcy stosuję tylko ssanie oleju (słonecznikowy, tłoczony na zimno) i nie wysypuje mnie. Normalnie to o tej porze chodziłam na solarium, dzisiaj moja skóra jest blada i nie mam nowych ognisk, jedynie z tyłu głowy bardzo stare, ale już się robią mniejsze i cieńsze. Na początku ssałam regularnie 3 razy dziennie, później 2 razy. No a teraz wiadomo dużo roboty było w domu więc bardzo często stosuję ssanie tylko rano. Jak ktoś nie wierzy to jego sprawa, ale nie wydawajcie wyroków. Poza tym gdyby na forum nie zaglądali ci którym coś pomogło, to czym byśmy się dzielili? pesymizmem? Pozdrawiam wszystkich i Szczęśliwego Nowego Roku.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 2 z 4



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.