Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Psoriadin- czy ktos uzywal?
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 16 maj 2006 - 13:50:24

czy ktos z was uzywal psoriadin creme, psoriadin shampoo badz shifafast acne creme?
poleca to koles z holenderskiego forum, napisal, ze pomaga fantastycznie i byl czysty przez 8miesiecy;
to jest stronka jak ktos by chcial przeczytac o tych preparatach: www.shifacure.com

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Psoriadin- czy ktos uzywal?
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 16 maj 2006 - 13:52:56

sorry pogmatwalam, koles napisal, ze stosuje 8miesiecy i jest czysty; tak mialo byc; nie wiem jak bedzie jak to odstawi; moze ktos wie cos wiecej na ten temat?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Psoriadin- czy ktos uzywal?
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 17 maj 2006 - 11:05:56

nikt sie nie odzywa wiec mam rozumiec, ze nie stosowaliscie tego;
hmm... zastanawiam sie nad kupnem zeby sprobowac, ale jestem taka leniwa zeby stosowac cokolwiek; hmm...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Psoriadin- czy ktos uzywal?
Wysłane przez: Magda (---.instalnet.com.pl)
Data: 07 sie 2017 - 13:52:44

stary wątek, ale trafiłam tutaj szukając informcji o maści PSORIADIN. kiedyś mój chłopak mi przywiózł z Niemiec i pomagała. chciałam ją znowu kupić i widzę, że można ją dostać w Polsce. chyba zamówię, za jakiś czas napiszę czy dalej mi pomaga smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Psoriadin- czy ktos uzywal?
Wysłane przez: Infodlawszystkich (---.146.35.95.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 30 sty 2018 - 11:17:30

Magda, dlatego ten cudowny krem pomógł że piszesz tą opinię od dostawcy internetu z tego samego miasta w którym znajduje się firma sprzedająca ją w Polsce? (Instalnet z Kraśnik, Dermacea też z Kraśnika). Skoro ten krem jest taki cudowny to dlaczego nie ma go w aptekach i hurtowniach? Ludzie nie dajcie się nabrać!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.