Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: Ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 maj 2006 - 17:55:07

to nie jest tlumaczenie tylko wyjasnienie , mozliwe ze ktos pomysli ze propozycja w kropeczki jest zlosliwa chociaz osobiscie mnie sie tak nie wydaje ale nie zlosliwoscia napewno bylo to ze akurat taki kolor mi wpadl do glowy w koncu sama choruje rowniez , tak jak napisalam wczesniej ten sam pomysl jest wart zastanowienia , moze ktos kiedys to spelni ???? no i przeciez sami o sobie mowimy " biedronki" , tak wiec trzymajmy sie razem Biedronki !!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: agacinka (---.chello.pl)
Data: 18 maj 2006 - 18:45:37

dla mnie to nie jest zlosliwe... bawi mnie z ektos w ogole wpadl na taki pomysl...a z reszta najpier cos zorganizujmy a potem bedziemy kolory wymyslac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: pogoda (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 18 maj 2006 - 20:05:21

agacinka na tobie można zawsze polegac pa złotko

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: pogoda (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 18 maj 2006 - 20:18:30

ludzie ja o tycz branzoletkach napisałam tylko tak może sie uda? atu widze że nerwy macie nie denerwujcie się.Wszyscy jestescie kochani jaj zdobędę informacje na ten temat dam znac.A napewno zdobęde!!!!!!!!!!!!! agacinka 5 kropek mniej zycze jaro 5.ewa5,kucajka5.
pozdrawiam serdecznie pa.wiolcia przeszedł mi nerw o czerwonych kropeczkach.spokojnej nocy zycze ci

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: ziom (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 maj 2006 - 20:28:48

a mi tez zyczysz mniej kropek?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 18 maj 2006 - 22:46:31

przeciez ja sie nie denerwuje, chyba bardziej ty; po prostru dla mnie pomysl jest nie trafiony, ale jestem tylko i az czlowiekiem i jak kazdy czlowiek moge sie mylic/moze i w tym przypadku tez tak bedzie/; a ja tam zycze wszystki mniej kropek nie tylko tym ktorzy podzielaja to samo zdanie co ja/to jest zlosliwe, a raczej ironiczne wzgledem tego co napisalas, a o kolorze napisalam tylko tak bo podchwycilam to od kogos powyzej/; dobranoc
p.s.sorry, ale musze to napisac, bo wpadlo mi cos smiesznego do glowy; pomysl na napis na bransoletce: nie boj sie mnie ja mam tylko luszczycetongue sticking out smiley
sorry nie odbierzcie tego zle, ja sama nie mam jakiegos wiekszego optymizmu do tej choroby, ale to mi wpadlo do glowy i jest smieszne, moze was tez rozsmieszy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 18 maj 2006 - 22:57:55

aha dzieki za spokojna noc, bo przyda sie, bo od kilku dni zle sypiam;
tobie tez spokojnej nocy i mniej kropek i nie zlosc sie tak, bo po 1.zlosc pieknosci szkodzi, po 2.i najwazniejsze nie dziala kojaco na nasza luszczycetongue sticking out smiley
pa pa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: pogoda (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 19 maj 2006 - 20:39:05

ludzie!!!!!!! chyba mam coś rozmawialam z Panem z irlandi ma podać mi adres .fundacji która zajmuje sie tą sprawą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 19 maj 2006 - 21:47:55

wow; ale zes sie wciagnelatongue sticking out smiley
i dobrze trzeba myslec nie tylko o chorobie;
jestem tylko ciekawa koloru i napisu...tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 25 maj 2006 - 10:15:49

i co z tymi bransoletkami???? zaintrygowalas mnie/mimo ze jestem lekka przeciwniczka tej ideiitongue sticking out smiley/; ja mam pomysl w jaki sposob mozna by bylo je rozpowszechnic, wiec napisz co i jak;

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: pogoda (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 25 maj 2006 - 13:04:11

wiesz co jednak są walnieci ludzie na tym globie.Facet okazał sie zwykłym podrywaczem i kłamcą az mi przykro.Zwykły palant, poprostu mnie oszukał.szukam dalej.ale nic nie moge znaleść nawet nie mam punktu zaczepienia.Gdzie szukać?Pisałam do fundacji pomagajacej dzieciom jak to załatwiali ale,jakas tam baba od tego jest na urlopie i znowu nici!ale nie poddaje sie walcze jak lew papa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 25 maj 2006 - 23:09:07

nie ma to jak wziac sprawy w swoje rece; zajrzyj na moj post "impreza o luszczycy" moze razem cos wykombinujemy; a co do goscia to nie ma co sie smucic bo nie od dzis wiadomo, ze sa ludzie i krawezniki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: Krysia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 25 maj 2006 - 23:22:37

ja na pewno w to nie wejdę!nie podoba mi sie ten pomysł,bardziej mi sie podoba pomysł z uświadamianiem społeczeństwa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 25 maj 2006 - 23:44:54

pogoda jak chcesz to zlookaj na strone http://twojaopaska.pl/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: roza (---.pools.arcor-ip.net)
Data: 26 maj 2006 - 20:21:55

wreszcie moglam cie "poznac "pogodo branzoletka niejest zly pomysl ale wystarczy mi jak mam plamy na twarzy irekach i bez branzoletki widac ze choruje a jeszcze jeden znak szczegulny dla luszczyka to za duzo dla mnie wy nascie sobie branzoletki a ja moje plamy napewno sie spotkamy pozdrowienia dla wiolusi i zuzanki caloski

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: Martula (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 maj 2006 - 21:54:05

myśle ze to jest bardzo dobry pomysł!trzeba wymyślec kolor bransloletek i po prostu zamowic ile sie da !! ja sie rozejrze gdzie moznaby zamowic sporą ilość i kazdy by zamowił ile chce na swoj adres. Tylko najpierw trzeba wymyslec jaki to bedzie kolorsmiling smiley (czarny biały zolty jest napewno zajęty) pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: ?ukaszzz85 (---.zgora.dialog.net.pl)
Data: 26 maj 2006 - 22:17:52

...moze zielony ...??..jakiis taki 'normalny' winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: dana (---.ceron.pl)
Data: 26 maj 2006 - 23:43:39

wiecie co mi się skojarzyło jakby były czerwone w białe kropeczki -to by wyszło,że solidaryzujemy się z siecią handlową "Biedronka"-a tam afera z wyzyskiem pracowników, ale by wyszły jaja.
Co do samej ideii- popieram
Kolor faktem jest ,że kolor biedronkowy od razu wskazywał by na naszą chorobę przecież sami nazywamy sie biedronkami -to jest ważne bo ludzie zastanawiają się -jaki kolor -jaki to cel -i pytania "Różowa a dla kogo to?" i nie kupi bo nie wie po co to -podaję przykład z autopsji. Bez reklamy pomysł leży.
Napis "Łuszczyca nie zaraża"(chyba z tym mamy najwięcej problemów w kontaktach z ludżmi)
bo "Mam tylko łuszczycę" nie kupi człek zdrowy,który chce wesprzeć akcję a o zdrowych klientów też trzeba walczyć.
Generalnie,każdy pomysł ,który zwraca uwagę na nasz problem jest dobry
gorzej z dystrybucją

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: Karolina (82.160.28.---)
Data: 27 maj 2006 - 11:53:39

biedroneczki sa w kropeczki mozwe czerwone w czarne albo czarne w czerwone. mnie sie idea podoba trzymam kciuki za powodzenie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: Martula (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 maj 2006 - 21:40:14

mysle ze zielony byłby dobry z napisem 'nie boj sie nassmiling smiley '

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.