Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: dana (---.ceron.pl)
Data: 31 maj 2006 - 15:00:46

Przestrzegam przed obieraniem zawodów gdzie jest bezpośredni kontakt z ludżmi. To przykre ale klienci nie będą dla Was wyrozumiali ,jeżeli wysypie na dłoniach nie ma zmiłuj się klienci do was nie przyjdą i nic na to nie poradzicie.
Mam 15 lat pracy w handlu ile mnie spotkało upokorzeń jak mi wylazła łuska na dłoniach to tylko ja wiem. LUDZIE NIE Są WYROZUMIALI I NIGDY NIE BęDą
nie można żyć marzeniami one niestedy nie dają chleba a na życie trzeba jakoś zarobić. Pamiętacie taki wątek dziewczyna ma strasznego doła bo jak płaci w sklepie panie ekspedientki traktują ją jak trędowatą.A teraz wyobrażcie sobie kto przyjdzie do kosmetyczki ,której się brzydzi?Chyba ,że kosmetyczka skarze się na wieczne noszenie rękawiczek.
Przykre to co piszę -wiem -ale nie marnujcie lat nauki na coś co wam nie da pracy ani zadowolenia, wiecie jak to ciężko być pod ciągłym obstrzałem.
Ja wręcz usłyszałam od klientki ,że dużo osób nie przychodzi do mnie do sklepu bo się boją czymś zarazić.
UFFFFFFFFFFFFFFFF przykre ale prawdziwe.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: agacinka (---.chello.pl)
Data: 31 maj 2006 - 17:11:12

ja mam 16 lat i nie wiem co chce jeszcze robic w zyciu bo interesuje mnie wszystko... hehe i badz madry narazie kieruje sie w kierunku chemii i biologii bo to najbardziej mnie fascynuje ale co bedzie dalej nie mam baldego pojecia pozyjemy zobaczymy...smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: pestka (---.tkdami.net)
Data: 31 maj 2006 - 18:59:06

hejsmiling smiley ja jestem na ostatnim roku studiów magisterskich, na kierunku medioznawstwo, marzy mi sie praca w jakiejs gazecie, pisanie felietonów itd.smiling smiley nie mam widocznej łuszczycy, obecnie pracuje jako hostessa, mam stały kontakt z klientami, i bardzo to lubiesmiling smiley pozdrawiam wszystkich i życze spełniania swoich zawodowych marzen wbrew pzreciwnoscią losusmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: agacinka (---.chello.pl)
Data: 31 maj 2006 - 19:23:54

mojej ł tez nie widac troche nogi ale to nic dam radesmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: Sabi (212.244.155.---)
Data: 31 maj 2006 - 21:27:53

Dzisiaj złożyłam podanie spróbuje, może łuszczyca bedzie dla mnie łaskawa i nie wysypie mnie strasznie smiling smiley a jak nie to trudno zostanie mi sie pogodzić z losem! POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: radek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 cze 2006 - 13:39:20

UWAGA: OD 15.06.2006 POSIADAM W CIĄGŁEJ SPRZEDAŻY SKUTECZNY I POSZUKIWANY W POLSCE KREM NA ŁUSZCZYCE "UDDERLY SMOOTH" (PRODUKCJA USA) 114ml.CENA 170zł.+koszt wysyłki.
ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAM ([email protected])

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.