Jaki zawód!
Wysłane przez: Sabi (212.244.155.---)
Data: 20 maj 2006 - 23:12:35

Witam ! Ostanio dosyć poważnie zaczełąm sie zatanawiać nad obraniem nowego kierunku a mianowicie chce robic studium kosmetyczne, nie jestem pewna czy mając łuszczycę mogę wykonywać ten zawód ? Studiuję obecnie marketing ale to nie jest to co chce w życiu robić. Chciałabym poznać waszą opinię na ten temat, do końca maja muszę złożyć podanie i się wacham co powinnam zrobić: czy zrezygnować z marzeń?

Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: sylwiaa (---.chello.pl)
Data: 21 maj 2006 - 09:26:01

Dlaczego miałabys rezygnować przecież Łuszczyca nie jest zarazliwa więc nie widze powodów do zamartwiań sie grinning smiley

Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: Ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 maj 2006 - 10:28:47

niegdy nie rezygnuj z marzeń , jesli chcesz byc kosmetologiem to zrob to , a moze to wlasnie Ty znajdziesz "zloty środek" na łuszczyce??

Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: beti (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 maj 2006 - 11:03:21

Nie możesz rezygnować z marzeń. Moim marzeniem i pasją była księgowość. Wykształciłam sie w tym kierunku i pracuję co daje mi to naprawdę dużo przyjmeności i zadowolenia. Marzenia warto realizować.

Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: agacinka (---.chello.pl)
Data: 21 maj 2006 - 13:30:59

ja nie moglabym pracowac jako kosmetyczka bo wszystko mi podraznia skore...tylko szare mydlo nie :/

Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: Edyta (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 22 maj 2006 - 13:41:05

No nie wiem jak TwojA ŁUSZCZYCA zareaguje na te wszystkie mazidełka, maseczki itp. Ja nie mogę nawet dzieciom umyc głowy bo ręce mnie pieką w tym miejscu gdzie ją mam. Ale próbuj.
Pozdrawiam.

Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: agacinka (---.chello.pl)
Data: 22 maj 2006 - 14:33:03

kurcze zlozylam dopiero podanie do budowlanki i boje sie bo jutro mam badania lkerskie bo potrzebuje zaswiatczenia i musze dolaczyc do podania nie wiem jak on mnie bedzie badal i czy mam mu mowic o ł??

Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: Dominik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 maj 2006 - 19:06:32

Spokojnie agacinka.
Ja tez przechodzilem takie badania i nic nie bylo mowy o przeciwskazaniach do kontynuowania nauki w szkole o profilu budowlanym, bo takowych przeciez nie ma. W zasadzie to jedynym miejscem gdzie by cie nie chciano to służby mundurowe. Ale z tego akurat powodu to chyba nie ma co rozpaczac winking smiley
Tak wiec, jak mawia ojciec Dyrektor:"....alleluja i do przodu..." grinning smiley
Głowa do góry.
Powodzenia

Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: agacinka (---.chello.pl)
Data: 22 maj 2006 - 19:16:33

latwo mowic glowa do gory wysypalo mi cale lydki i lewa reke ja chyba z domu nie wyjde brzydze sie siebie nie moge sie na siebie patrzec juz nie mam sily...jak patrze na te masci czy ziola to mi sie niedobrze juz robi a jak sobie pomysle ze tak ma byc cale zycie to w ogole od rana placze w szkole plakalam i chyba nigdy juz nie przestane...sad smiley

Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: Darlena (---.os2.kappa.pl)
Data: 23 maj 2006 - 00:07:36

hej nie rezygnuj z marzen !!!!!! to podastawa ja studiuje farmacje i jest ok chcialam i mam to co robie czasem mnei dopdaa deprecha ale jest oki zyje i to sie liczy!!!pzdr i 3maj sie

Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: Sabi (212.244.155.---)
Data: 23 maj 2006 - 12:11:01

Dzieki za wypowiedzi chyba spróbuję grinning smiley Pozdrawiam bardzo gorąco smiling smiley

Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: Piotr (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 23 maj 2006 - 16:04:16

agatka przytulił bym cie bo kochana jestes smiling smiley nie przejmuj sie ta łuszczyca ... ja mam taki sposob zawsze pierwszy mowie ze mam łuszczyce i jeszcze nikt zle nie zareagował po drobnym wytłumaczeniu wszyscy mnie pocieszaja ze dolina by była jak bym miał downa albo cos innego a nie jakas chuda łuszczyce smiling smiley

Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: agacinka (---.chello.pl)
Data: 23 maj 2006 - 16:08:23

smutno mi nadal ze jestem chora ale nie wierze w to co sie stalo cala noc nie spalam bo sie balam a jedna lekarz wydal mi zaswiadczenie do szkoly strasznie sie ciesze z tego powodu ale od wczoraj nie wiem czemu mi nie przechodzi...zobaczymy moze niedlugo hyor mi sie poprawi a puki co to sie odlaczam i zajme sie tym co lubie ide przesadzac i pielegnowac kwiatki buziaczki wszystkim =*

Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: Dominik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 maj 2006 - 17:37:02

...a nie mówiłem... grinning smiley
Pozdrawiam i dobrego nastroju życze.

Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: agacinka (---.chello.pl)
Data: 23 maj 2006 - 17:45:34

Dominik dziekuje dzieki Tobie mialam jeszcze nadzieje ze bedzie wszystko dobrze lekarz byl uprzejmy i wyrozumialy porozmawialam z nim sobie szczrze starszy pan kolo 70 ale swietny profesjonalista potzrebowalam takiej rozmowy...buziaczki=* Dominik jeszcze raz wielkie dzieki jestes wielkismiling smiley

Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: Dominik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 maj 2006 - 22:12:12

Nie przesadzaj z ta wdziecznościa bo jeszcze w narcyzm wpadne winking smiley
A tak generalnie to za pare lat znowu czeka cie podobny dylemat, czyli wybór uczelni, i podobne zreszta badania. winking smiley
Poszło tutaj to i pojdzie dalej.
Trzymam kciuki.
Hej.

Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: agacinka (---.chello.pl)
Data: 24 maj 2006 - 13:18:45

hehe bez kitu niedlugo wpadniesz w samouwielienie a co do uczelni nawet o tym nie mysle mam chyba jeszcze czas...a z reszta ja chce robic wszystko od lekarza po kucharza...i na co tu sie zdecydowac interesuje mnie doslownie wszystko ale bede miala dylemat buziolkismiling smiley

Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: Krysia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 maj 2006 - 20:32:33

nie rerzygnuj z marzeń w zadnym razie!

Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: Małgosia (80.51.218.---)
Data: 27 maj 2006 - 23:00:58

Czy z taką chorobą można pracować w gastronomii

Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: Krysia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 30 maj 2006 - 03:54:38

jeśli nie jest widoczna ł to zero problemu ale jak tylko to sie pokaże w widocznym miejscu to możesz miec problem ze sanepidem mimo zaświadczenia lekarskiego.powodzenia