Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Łuszczyca a karmienie piersiš
Wysłane przez: iza (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 pa� 2004 - 17:08:59

Czeœć, mam nadzieję, że na tym forum jest jakaœ kobieta z podobnym problemem. Choruję na łuszczycę od 10 roku życia, więc zdšżyłam się już do niej przyzwyczaić. Jednak teraz w moim życiu pojawił się mały dzidziuœ, którego karmię piersiš. Nie wiem, czy mogę stosować maœci, czy nie będzie to maiło wpływu na mój pokarm. Prosze o radę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca a karmienie piersiš
Wysłane przez: Dorcik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 pa� 2004 - 11:28:43

Witam serdecznie!
Przeczytałam Twoje pytanie na forum, zadane dawno, więc już pewnie masz odpowiedŸ, ale... piszę. Niestety maœci majš ogromny wpływ na karmienie, szczególnie jeœli masz rozległe zmiany. Postaraj się wydębić od dermatologa receptę na maœć robionš, na bazie dziegciu. Skutecznie łagodzi objawy też zwykła oliwka dla dzieci winking smiley, wtedy gdy nie można stosować nic innego. Zyczę powodzenia i serdecznie gratuluję, D.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.