Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 4 z 5
Re: co to za daivonex?????????????????????????????
Wysłane przez: magda (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2006 - 16:05:17

teresa! zastosuj na sobie i sama się przekonasz...po co masz się denerwowac? jeśli nie zauważysz oczekiwanych rezultatów w określonym czasie....u każdego inaczej schodzi...u mnie po 2 -3tygodniach stosowania większośc zmian juz była połowę mniejsza a częśc zniknęła...potem zrobiłam sobie przerwę, stosowałam nieregularnie. Obecne "niedobitki" smaruję 2 razy dziennie...a co do długości stosowania to na pewno znajdziesz w ulotce ile można stosowac...
zachęcam do poczytania...http://karotka.urpl.gov.pl/rejestr_ch/
szukaj pod S...sorel ....tam znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania
pozdrawiam i powodzenia...napisz o rezultatach.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za daivonex?????????????????????????????
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2006 - 21:48:51

Dzięki za rady.Ja kupiłam daivonex za 60 zł. Wypróbuję na pewno i dam znać.Pa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za daivonex?????????????????????????????
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 09:35:03

Po pięciu dniach stosowania daivonexu stwierdzam , że kolejny już raz się zawiodłam.Wcale nie jest on taki skuteczny , łuski niby zanikają ale czerwone placki pozostają i to większe bo po smarowaniu robi się w koło dodatkowa czerwona obwódka i plama przez to się zwiększa.Nie wiem może trzeba go dłużej stosować ale ja rezygnuję bo nie widzę poprawy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za daivonex?????????????????????????????
Wysłane przez: magda (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 10:14:56

teresa! 5 dni to za mało aby rezygnowac! wysil się jeszcze trochę i efekty będą. a jak często stosujesz? moze za dużo nakładasz? w ulotce pisze , że moze troszkę podrażniac skórę...może smaruj cieniutko i tyllko miejsca chore.odezwij sie i nie poddawaj sie tak od razu!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za daivonex?????????????????????????????
Wysłane przez: magda (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 10:23:03

tersesko! muszę cię podtrzymac na duchu....nie załamuj się przedwcześnie! mój gg:2656224...łatwiej się będzie skontaktowac. trzymaj się !!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za daivonex?????????????????????????????
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 11:54:39

Dzięki , ale boję się stosować dłużej bo jest gorzej ,a smarowałam 2 razy dziennie.Chyba się przestawię na ziółka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za daivonex?????????????????????????????
Wysłane przez: magda (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 12:25:08

teresa! mi zaczerwienienie zchodziło dopiero po jakimś czasie...najpierw stopniowo zanikało łuszczenie, potem się zrobiło płaskie, ale kolor rózowy pozostał...dopiero jak już przestałm smarowac zaczęlo blednąc...( jak już namacalnie czułam że skóra w miejscu "placka" jest gładka przestawałam smarowac...)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za daivonex?????????????????????????????
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 12:35:10

Madzia skóra u mnie namacalnie też jest płaska ale czerwona no i nie mogę chodzić z takimi czerwonymi plackami muszę to tuszować.Przy smarowaniu powychodziłam minimalnie za obwódkę plamy no i przez to placki się powiększyły i w koło też się zaróżowiły.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za daivonex?????????????????????????????
Wysłane przez: magda (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 12:37:31


teresko...to zrób przerwę, niech skóra odpocznie...trzymaj się!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za daivonex?????????????????????????????
Wysłane przez: Ewa (---.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 23:07:51

czy ten Daivonex tak samo parzy zdrową skórę jak np. cignoderm

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za daivonex?????????????????????????????
Wysłane przez: magda (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 cze 2006 - 11:39:15

Ewo...odpowiem jak było w moim przypadku. U mnie nie było takich objawów jak u Tereski.Nawet jak "wyjechałam" na zdrową skórę.Na łokciach mam troszkę brązowego przebarwienia.( ślady po łuszczycy na ciele też mają lekko bązowawe zabarwienie, ale nie w takim stopniu jak na łokciach i kolankach)Chyba po tym , bo nic innego nie stosowałm. Byc może Tereska stosowała coś z cygnolin wcześniej - nie wiem, albo po prostu ma kolejny wysiew łuszczycy. Sama jestem ciekawa czy ktoś miał podobne objawy jak Tereska????
pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za daivonex?????????????????????????????
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 cze 2006 - 14:31:48

Chciałam wam powiedzieć że nie mam żadnego wysiewu ani nie stosowałam nigdy cygnoliny.Wcześniej używałam DCT ale po tym też wszystko wracało.Odstawiłam daivonex bo po nim w koło plamy schodzi mi skóra no i nie wiem na razie używam do podleczenia maści ziołowych.Wyczytałam na innym forum że daivonex trzeba używać ok.miesiąca żeby była poprawa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za daivonex?????????????????????????????
Wysłane przez: ilona (80.51.31.---)
Data: 27 cze 2006 - 22:44:46

moze troche nie na temat.. ale czy ktos stosowal Daivonex na bielactwo???
slyszlam ze stosuje sie go rowniez przy takiej chorobie ... smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za daivonex?????????????????????????????
Wysłane przez: Pavlick (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 lip 2006 - 12:18:41

Witam
Wczoraj przyjechali znajomi z Francji, przywieźli tubę 120 g Daivonexu maści, przetestuję opakowanie dam znać. Łuszczycę zwalczam od 17 lat, mam nadzieję, że Daivonex + słońce załatwią zmiany przynajmniej do gwiazdki ;D
Raport przedstawię na początku sierpnia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za daivonex?????????????????????????????
Wysłane przez: joasia (---.tpspark.pl)
Data: 05 lut 2008 - 10:35:00

witajcie, ja również uzywam płynu daivonex. jestem bardzo zadowolona . oczywiście co jakiś czas łuszczyca powraca ale przeważnie na jesień kiedy zachoruje. moja łuszczyca jest na tle bakteryjnym.ten plyn jest naprawde dobry tylko trzeba troche cierpliwości po 5 dniach jeszcze nigdy nie udało mi sie calkowicie pozbyć sie jej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za daivonex?????????????????????????????
Wysłane przez: simon (---.gprs.plus.pl)
Data: 05 lut 2008 - 23:58:10

witam kochani mam takie pytanko no wiec czy mozna podczas uzywania tego leku chodzic na solarium???a moze ktos tak robil???pozdrawiam!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za daivonex?????????????????????????????
Wysłane przez: julia kotowska (---.lomza.mm.pl)
Data: 19 lut 2009 - 19:47:07

Zaczełam od tygodnia stosowaś Sorel i widzę poprawę. Choruję bardzo bardzo długo na łuszczycę i w prawie nic nie wierzę w żadną maśc. Ale zaczynam nabierac zaufania do tejże maści.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za daivonex?????????????????????????????
Wysłane przez: lornetka (94.254.160.---)
Data: 21 lut 2009 - 13:31:05

Jeśli chodzi o daivonex... mi on pomagał tylko przy naświetlaniach i PUVA i UVB. Bez lamp był prawie nieskuteczny. Obecnie jestem n etapie testowania sprayu Blue Cap.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za daivonex?????????????????????????????
Wysłane przez: Anka (---.aster.pl)
Data: 06 mar 2009 - 01:04:49

Łuszczyce mam od ponad 15 lat, leczyłam prawie wszystkim co tylko było na rynku. Przez kilka lat także sterydami i właściwie nigdy nie miałam zupełnie czystej skóry. 2 miesiące temu dostałam receptę na DAIVONEX (maść). Krem wolniej się wchłania, ale jest prawie 20 zł. tańszy (59zł w Wa-wie). Smarowałam rano i wieczorem. Początkowo rzeczywiście wyglądało chyba gorzej. Zrobiły się czerwone plamy. Ale skóra zaczęła się robić gładka. Wtedy rano zmiany smarowałam Tormentiolem a Daivonexem tylko na noc. Zeszło wszystko z nóg (tam były duże zmiany), z dłoni i łokci.Na nogach zostały mi jaśniejsze plamy ale to prawdopodobnie wina sterydów, bo skóra tam jest jak pergamin. Łokcie, które były w najgorszym stanie: pękające, krwawiące zmiany po 3 tygodniach stosowaniu Daivonexu wyglądają jak przysłowiowa "pupa niemowlaka". Brałam także tran i wiesiołka. W tym samym czasie miałam trądzik posterydowy więc brałam także Unidox i kilka innych leków (Wątek: jak leczyć trądzik) i może jedno z drugim wywołało taki efekt. Dla mnie SUPER. Wiadomo, że każda infekcja pobudza panią Ł. do działania i może unidox -antybiotyk coś tam wyleczył. Na razie jest jak 20 lat temu. Jeśli będzie nawrót napiszę o tym...
pozdrawiam i życzę cierpliwości, może wam tez się uda.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za daivonex?????????????????????????????
Wysłane przez: hannah (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 mar 2009 - 14:32:05

Ej ludzie czy Daivonex jest tez w kremie?? Mi lekarka przepisala taki w płynie... Pomoga Wam to? Jesli chodzi o głowe o stosujecie go na łuske czy dopiero po jej zdjeciu?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 4 z 5



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.