Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345
Bieżąca strona: 5 z 5
Re: co to za daivonex?????????????????????????????
Wysłane przez: gtregi (80.54.48.---)
Data: 14 cze 2009 - 16:54:01

ja zakupil daivonex w plynie 69 zeta na łebek łuski nie mam ale troche strupka troche czerwona skora na głowie zobacze czy pomoze boje sie skutkow ubocznych ale wiem ze to nie steryd pochodna witaminy d i paru osobkom ponoc pomogl jakie macie doswiadczenia z tym plynem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za daivonex?????????????????????????????
Wysłane przez: gegi (80.54.48.---)
Data: 15 cze 2009 - 21:18:39

dwa x uzylem daivonex plyn no i u mnie porazka bo od razu skora sie zrobila czerwona wyschla skora nioe wiem czy dalej,,,,, a moze to tak na poczatek a pozniej bedzie oki jak macie jakies doswiadczenia z tym plynem to pisac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za daivonex?????????????????????????????
Wysłane przez: gregi (212.244.229.---)
Data: 29 lip 2009 - 17:05:18

witam Daivonex dziala naprawde moje ostatnie posty z 15 czerwca ze skora robi sie czerwona itp tak bylo na poczatku kuracji pozniej wszystkie łuski z glowy znikały az nie mam dzis nic niemozliwe stało sie mozliwe gdyz nigdy niczym tak ładnie nie zaleczylem a pisze teraz bo myslalem ze ł szybko wroci a tu o dziwo wiecie co od 3 tygodni nic na łebek nie stosuje i nie wraca oby jak najdluzej zuzylem 2 butelki na glowe cena okolo 68 zeta jedna drogo ale bylo warto teraz jest suuupeerrrrrr takie wakacje ulalalalaal na skorze nie widac zmian i glowa wyleczona -co nigdy nie mialo miejsca ciekawe czy jak mnie sypnie cialko masc tez tak fajnie dziala wyprobuje ale odpukac na razie sie ciesze i jak macie problem z ł na glowie to tylko DAIVONE- zero sterydu witamina D3 i kalcipotriol bezpieczny plynik

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za daivonex?????????????????????????????
Wysłane przez: asik (212.244.229.---)
Data: 03 sie 2009 - 23:29:25

daivonex jest dobry tez na poczatku mialam zaczerwienienie a pozniej bylo oki ladnie zeszla mi luska z glowy noi masc dobrze dziala na skore ciala t6eraz po odstawieniu jak zaleczylam łuszczyca mnie nie sypie juz 3 tygodnie ladnie wyrownala mi sie skora jak tak bedzie oj chcialabym to ten ;lek bedzie hitem no przynajmniej moim gregi napisz jakis kontakt do siebie bo podobnie pomogl ci

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za daivonex?????????????????????????????
Wysłane przez: NECIA1605 (---.centertel.pl)
Data: 04 sie 2009 - 19:28:55

a ten Daivonex stosuje się na łuskę? Czy na ciało też się nadaje? Jest bez recepty?
Co stosujecie jak łuska Wam już zejdzie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za daivonex?????????????????????????????
Wysłane przez: jush 25 (80.54.48.---)
Data: 05 sie 2009 - 22:15:46

daivonex stosuje sie na glowe natluszczona w celu zlikwidowania łuski wtedy dziala bardzo dobrze na luske tez trzeba tylko najpierw uzyc zwyklej oliwki dla dzieci baby np bialej a pozniej daivonex - jest na redcepte drogi ale super pomaga

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za daivonex?????????????????????????????
Wysłane przez: NECIA1605 (---.centertel.pl)
Data: 06 sie 2009 - 19:29:55

a czy na skórę, która już nie ma łuski też można stosować i czy plame całkowicie po tym znikają?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za daivonex?????????????????????????????
Wysłane przez: gregi (212.244.229.---)
Data: 07 sie 2009 - 11:04:29

ja stosowałem daivonex plyn na glowe i zadzialal na mnie rewelka wszystko po 2 tygodniach zeszlo a na cialo ton wiem ze jest masc i oby tez tak pomagala na razie nie sprobuje bo mam tyl;ko gdzieniegdzie pare kropek i tyle jestem zaleczony ale jak cos wiecej to natychmiast po daivonex skoro na łebek tak pomogl to i na skore tez pomoze necia oczywiscie mozesz stosowac a jak nie m masz juz łuski to dzialanie pewno bedzie szybsze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za daivonex?????????????????????????????
Wysłane przez: mag8003 (---.ip.jarsat.pl)
Data: 24 sie 2009 - 00:41:14

po 3uzyciach daivonex (na ciele nie glowie) krostki są bardzo czerwone.chyba większe niz wczesniej. czy Wy tez tak mieliscie? bede wdzieczna za informacje, bo nie wiem, czy stosowac caly czas, czy przerwac i poradzic sie lekarza? nie chce jeszcze pogorszyc sprawy sad smiley(

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za daivonex?????????????????????????????
Wysłane przez: Peku84 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 sie 2009 - 00:05:28

wiutam mam pytanko,dostąłem od kolezanki kiedyś lek o nazwie Daivobet,dostąłem 2 tuby po 60g,wszystko pisze po Francusku,Skład: 50microgrammes/0,5mg/g Calcipotriol,betamethasone,pomade 60g
moje pytanie brzmi czy to jest to samo co ten Daivonex bo jeśli tak to lecę kupić bo ta maść co miałem mi pomagałasmiling smiley
podejrzewam zę to jest to samo,aaa i producent to laboratories LEO z takim lwem w logosmiling smiley
pozdrawiam i czekam na odp szybciutkągrinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za daivonex?????????????????????????????
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 sie 2009 - 12:29:25

Piszę po raz kolejny Daivobet to nie jest to samo co Daivonex.Daivobet zawiera steryd a Daivonex nie !!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za daivonex?????????????????????????????
Wysłane przez: Peku84 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 sie 2009 - 16:58:14

dzięki Tereskasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za daivonex?????????????????????????????
Wysłane przez: gregi (212.244.229.---)
Data: 25 sie 2009 - 21:32:25

daivonex jest oki bo nie zawiera sterydu jest skladnik pochodnej witaminy D a daivobet nie polecam zawiera silny steryd - betamethasone

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za daivonex?????????????????????????????
Wysłane przez: Peku84 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 sie 2009 - 16:10:18

właśnie zakupiłem sorel plus zobaczymy jak podziałasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za daivonex?????????????????????????????
Wysłane przez: guti (212.244.229.---)
Data: 06 gru 2009 - 15:54:11

Sprzedam daivonex duza tubke promocyjnie okolo 40 proc taniej info mail [email protected] Okazja

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za daivonex?????????????????????????????
Wysłane przez: Tom (---.newt.cable.virginmedia.com)
Data: 15 maj 2010 - 21:35:21

Witam

Mam na sprzedarz w dobrej cenie krem Dovonex(calcipotriol 0.05mg/g) tuby 60g i 120g.Dovonex to angielska nazwa handlowa produktu zarejestrowanego w Polsce jako Daivonex.Jeśli jesteście zainteresowani piszcie do mnie na maila [email protected] lub gg 6667611.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345
Bieżąca strona: 5 z 5



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.