Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 3 z 32
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 maj 2006 - 20:59:54

To co czytam jest troche intrygujące.Napewno trzeba dużo samozaparcia i systematyczności,aby codziennie pić serwatkę.Poczekamy około2-3tygodnie i dowiemy sie jakie efekty lecznicze uzyskamy.SZczerze się podzielimy spostrzeżeniami.Może Bożena dostanie Nobla?Ja też kupię mleko wiejskiei dołączam do Was.Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 29 maj 2006 - 22:37:00

ja tego nie wymyslilam,wiec na Nobla nie czekam.Serwatka leczono juz sie w starozytnosci.Trzymam kciuki,zeby wam tez tak cudownie pomoglo,jak mojemu milemu.Pozdrowionka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 maj 2006 - 16:16:34

Bożenko nie chcę być upierdliwa ale z dużym zainteresowaniem śledzę to co piszesz no i mam jeszcze pytanko.Powiedz proszę jak wiesz, po jakim czasie picia serwatki twoja znajoma wyleczyła się z łuszczycy , i chciałam zapytać też o twojego chłopaka w jakim stopniu on się podleczył czy wyleczył ?Proszę odpisz jak możesz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 30 maj 2006 - 18:01:39

Znajoma nie wiem dokladnie,ale moj chlopak juz przeszlo miesiac jest calkowicie zaleczony,pije nadal serwatke i na razie nie ma zamiaru przestac,bo woli serwatke niz luszczyce.Mysle,ze pare miesiecy powinien jeszcze pic,zeby stan zdrowia sie na tyle wzmocnil i nie bylo nawrotow.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: kasia (---.chello.pl)
Data: 30 maj 2006 - 19:31:27

kupiłam dzis serwatke w proszku ale jak ja sporzadzic Bozenko prosze napisz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: marletta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 maj 2006 - 19:32:08

kochani! serwatka to dla mnie nowa sprawa ! Kolejna nadzieja na poprawę. Będę stosować i podzielę się wynikiem. jesli chodzi o jej pozyskiwanie to problemy z zakwaszaniem melka sa dlatego ,że jest ono konserwowane , wyjaławiane i pozbawione bakterii. Najlepsze jest więc mleko ze wsi prosto od krowy jeśli możecie takie zdobyć. Nigdy nie uzywajcie mleka z kartonika UHT. Im mleko ma dłuzszy termin przydatności do spozycia od dnia produkcji tym gorzej. To znaczy że dostalo więcej konserwantów. Aby sie skwasiło musi stać w cieple. Aby przyspiszyć proces kwasnienia najlepij zakwasić tym poprzenio ukwaszonym lub jogurtem naturalnym. Tym co chca zastapić serwatke witaminami nie uda sie .Nie da sie synetetycznie wyprodukawać wszystkiego co ma serwatka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Krysia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 30 maj 2006 - 20:04:45

jesteś pesymistką.Jak sie tak nastawisz to tak bedziesz mieć.Mnie ten pomysł bardzo sie podoba i juz sie nie moge doczekac kiedy mleko mi skwaśnieje.
Bozenko jestes kochana za te informacje.Pozdrawiam wszystkich.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Krysia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 30 maj 2006 - 20:08:08

mnie tez by sie przydało upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu(ha ha)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Krysia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 30 maj 2006 - 20:11:09

mimo wszystko witaminy w pigułkach to wytwór różnych maszyn i chemi też.Serwatka to natura a tam na pewno sa takie proporcje jakie organizm potrzebuje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Krysia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 30 maj 2006 - 20:13:21

zgadzam sie z toba Bozenko, przedawkowanie witaminami nazywa sie awitaminozą i to robi gorsze spustoszenie w organiźmie niz niedobór

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 maj 2006 - 21:37:24

Przepraszam Cię Krysiu-awitaminoza to niedobór witamin.Drobiazg.Myślę,że nowe hasło SERWATKA poruszyło wielu z nas.Wszyscy szukamy złotego środka!!Ja też mam nastawione 3 litry mleka wiejskiego.I może już jutro będe piła serwatkę,którą notabene bardzo lubiłam,kiedy robiłam swojemu dziecku serki.Tyle serwatki wtedy wylałam!Ale wówczas jeszcze nie miałam pojecia co mi zgotuje los.Kochani rano na bazarek ,a po południu ważymy serki!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: mateusz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 maj 2006 - 21:58:08

mam pytanie do Bozeny czy twoj partner stosowal serwatke w proszku z apteki czy jakas inna??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: biedroneczka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 30 maj 2006 - 22:35:20

nadmiar witamin to hiperwitaminozasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Szaszeczka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 31 maj 2006 - 22:51:48

ale są to syntetyki, które przez organizm nie zawsze są przyswajalne

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: biedroneczka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 01 cze 2006 - 08:39:53

no tak z tym sie zgadzam tez bym woalala serwatke a narazie nie mam takiej mozliwosci wiec lepsze syntetyki niz nictongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: radek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 cze 2006 - 13:36:35

UWAGA: OD 15.06.2006 POSIADAM W CIĄGŁEJ SPRZEDAŻY SKUTECZNY I POSZUKIWANY W POLSCE KREM NA ŁUSZCZYCE "UDDERLY SMOOTH" (PRODUKCJA USA) 114ml.CENA 170zł.+koszt wysyłki.
ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAM ([email protected])

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Aagulka (---.zgora.dialog.net.pl)
Data: 01 cze 2006 - 14:47:35

Witam Was Kochani ! ;*

Bożenko , gdy poczytałam to co pisalaś , mam iskierkę nadzieji, że może mnie też się uda wyleczyć. Ponieważ od 13 lat, a mam 14 mam ł. krostkową. Na calutkimciele, wielkie ok. 10-15 cm ropne rany. ,,Paznokci" nie mam. Na głowie skorupa. I już próbowalimy wszystkiego, nic nie pomaga ! sad smileySwędzi, boli, picze,zachacza.Mam już dosyć. Mam myśli samobójcze.. Nie chcę się leczyć.Nie chcę się smaorać, bo gdy myśle, że mam się wysmarować tłusta, położyc , wszystko bedzie się kleić, to mi się płakać chcę. CHociaż wiem , ze inaczej sie nie da...
Bożenko powiedz, w jakim stadium Twój Chłopak miał łuszczycę?? Na całym ciele czy tylko na np. Łokciach ? Bo jeśli ja mam wszędzie, to czy mi pomoże???? Oby...

Może się powtórzę, ale proszę napisz czy <jeśli wiesZ> w czasie picia serwatki trzeba się smarować czy wystarczy tylko pić? I czy można się smarować tą serwatka, jestona tłusta? Może głupie pytania, ale chciałabym się wszystkiego dokładnie dowiedzieć. Bo zrobiłabym wszystko żeby sie nie smarowac i położyc ,,zdrowa" , nie tłusta. I mam jeszcze jedno pytanko : Bożenko czy Twój Chłopak po tym jak już było mu lepiej , jeśli się nie wysmaruje, to ma więcej łusek i trudno mu się ruszyć , bo suche ? Czy picie serwatki wystarcza i potem już nie trzeba ? Przepraszam za taki nawał pytań, ale rposzę jeśl znajdziesz chwilkę to odpisz winking smiley

Pozdrawiam Was serdecznie ! Trzymajcie się ! ;**

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 01 cze 2006 - 22:46:40

Aagulko nie trac nadziei,moj chlopak przed rozpoczeciem tej kuracji mial zajete ok 60% ,paznokcie tez,byly matowe zdeformowane.Teraz sie juz blyszcza.Na samym poczatku stosowal oprucz serwatki onkluzje ,czyli smarowal sie dermowate i owijal w folie.Poniewarz pracuje nie mogl doprowadzic sie do zesztywnienia skorupa,bo nie wiedzialam jak szybko zacznie serwatka dzialac.
Opisalam wszystko dokladnie wyrzej.Serwatka ma dzialanie przeciw grzybicze,p/bakteryjne i wirusowe.Z tego co opisujesz,ze zmiany ropieja dolaczyla sie prawdopodobnie infekcja bakteryjna.Serwatka nie jest tlusta,jezeli wiesz jak wyglada kwasne mleko,to ten zadki przezroczysty plyn miedzy bialymi klumpkami,to jest serwatka.Mozna sie nia doskonale smarowac,po paru godz.zmyc i pozniej mascia czy balsamem.Jezeli masz troche czasu przeczytaj ,moje inne forum"12 mineralow droga do zdrowia",tam sa opisane przyczyny powstawania luszczycy, i jak z tego wyjsc.Mysle,ze serwatka posiada wiele z tych mineralow ktore tam opisalam,przez to lleczy tak wiele chorob.Na ropiejace i zapalne wszyskie zmiany jest cudowna zwykla biala kapusta.z liscia kapusty wyciac gluwny nerw ,walkowac,az zaczna soki wychodzic i przylozyc na rane,na noc.Juz na drugi dzien powinna byc wyrazna poprawa,a wygojenie w krotkim czasie.Juz krotko po przylozeniu jest ulga i ustepuje bol.//Twarorzek tez ma wlasciwosci p/zapalne.Wyczytalam w internecie,ze nalezy smarowac na grubosc milimetra strupy luszczycowe,po 2-3 godzinach dobrze odchodza.Trzymaj sie Aagulko,nie daj sie te paskudzie wierze,ze bedziesz zdrowa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 01 cze 2006 - 22:56:04

On teraz nie ma zadnych lusek,ani zmian.Byl juz pare razy na solarium (delikatnie)i wyglada slicznie.Smaruje sie jeszcze czasami serwatka,stosuje tylko lotion nawilzajacy.Serwatke pije nadal.Zachecony efektami,zaczal sie nawet zdrowo odzywiac.Czego przedtem jak byl chory nie potrafil.A moze serwatka przyczynila sie do tego,ze organizm sie przestawil.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: kasia (---.chello.pl)
Data: 02 cze 2006 - 12:09:56

BOZENKO A CZYSKÓRE GŁOWY TEZ MOZNA SMAROWAC

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 3 z 32



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.