Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 5 z 32
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Krysia (---.anfa.pl)
Data: 04 cze 2006 - 21:21:59

sory-pomieszałam nazewnictwo. Tak czy owak nadmiar witamin jest bardziej szkodliwa niz właśnie awitaminoza.Pozdrawiam i dziękuję za sprostowanie.Pa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Krysia (---.anfa.pl)
Data: 04 cze 2006 - 21:52:39

Witam wszystkich w Serwatkowym Klubie!!! Bardzo się sieszę że poddałaś taki pomysł. Tak się napaliłam na ten sposób że wykombinowałam coś co mogę podsunąć wszystkim zainteresowanym.Można łatwo i tanio zdobyć serwatkę.Nie mam przekonania do proszków serwatkowych które są w aptekach bo prawdziwa serwatka przepuszczana jest przez całą linie produkcyjną zanim zrobią z niej suchy proszek.Wtedy ta serwatka jest bardzo"umęczona".Poza tym w mleczarniach gdy produkują sery dawają do mleka jakieś środki powodujące szybkie skwaśnienie mleka.Tam nikt nie czeka jak my w domach parę dni na skwaszenie mleka.Dlatego serwatka z mleczarni byłaby dla mnie ostatecznością. Mieszkam w Cieszynie,u nas targi są w środy i soboty.Poszłam w środę na targ rolno-spozywczy.Podchodziłam po kolei do babinek sprzedajacych sery i pytałam o serwatkę z tych serów co sprzedają na targu.Byłyby chętne do współpracy ale chciały zedrzeć ze mnie skórę.Zwietrzyły interes.Widziały że mam ważną potrzebę bo jak zobaczyły moją twarz i dłonie to chciwość zaślepiła im oczy i zdrowy rozsądek.W pierwszej wersji jedna rzuciła hasło że 1,5o zł chciałaby za litr a ja na to że w takim razie nie ubiją ze mną interesu bo ja za tę cenę kupię swojskie mleko i z tego mam śmietanę,ser i serwatkę.Próbowała mi jeszcze ściemniać że musi używać gazu do ogrzewania mleka a ja na to że przegina bo na tym serze zarabia gdy ogrzewa kwaśne mleko.Podziękowałam i poszłam dalej.Znalazłam gościa co za 2 zł(następnym razem dam mu 3zł na zachętę)przywiózł mi w sobotę 5 litrową butlę serwatki. Tak więc dziś drugi dzień piję serwatkę.Na początku gębą mi krzywiło ale najlepiej wypić duszkiem i jest ok.Mam teraz przy sobie i za chwilę porcyjkę znów zaliczę.Wierzę gorąco że nasz Klub Serwatkowy będzie się rozwijał.Serdecznie pozdrawiam wszystkich fanów serwatki! papa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: roza (---.pools.arcor-ip.net)
Data: 04 cze 2006 - 22:12:34

morzna sie tez kapac w serwatce

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 cze 2006 - 08:52:47

Można też smarować się zrobionym serkiem o którym pisała Bożenka.Faktycznie ładnie zasycha i skrusza się wraz z łuską ,polecam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Ewelina (---.smstv.pl)
Data: 05 cze 2006 - 12:13:09

a czy serwatak ma jakas date przydatności? ile czasu można ją trzymać po zrobieniu??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 cze 2006 - 13:54:17

Ja, jak zrobię serwatkę to przelewam ją do naczyń i wstawiam do lodówki.Dwa dni spokojnie może stać.Przed wypiciem wystawiam wcześniej żeby nie była bardzo zimna bo można gardło przeziębić.Nie ma sensu długo przetrzymywać serwatki bo najlepsza jest świeża,chyba że jest jakaś konserwowana chemicznie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 cze 2006 - 14:44:04

Krysiu bardzo dobry pomysł z tą serwatką.Ale jak ktoś nie ma targu blisko to niech sobie sam robi tą serwatkęsmiling smileyTak jak pisłam wcześniej można samemu ogrzewać kwaśnie mleczko i jestsmiling smiley
Ja też trzymam tak do 2 dni serwatkę w lodówcę choc zazwyczaj robię sobie z dnia na dzieńsmiling smiley
A i u mnie są jeszcze inne korzyści...Robię przy okazję serek, z któego mama robi mi pyszne pierożkismiling smileyNo bo przeceż serek nie może się zmarnowaćsmiling smileysmiling smiley
Pozdrawiam cieplutkosmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: kaah (---.proxy.aol.com)
Data: 05 cze 2006 - 14:48:27

jak tak moze z innej beczki, czy wie ktos przypadkiem czy my juz mamy jakis swoj czat? Taki tylko dla nas?Zeby mozna bylo na biezaco wymieniac sie efektami roznych kuracji.
Choruje od 14 lat i jestem otwarta na rozne metody. Na niemieckim forum znalazlam np informacje o oleju z czarnego kminku, ktory polecal egipski lekarz jednemu z chorych na forum.Ten chory koles jest sanitariuszem w szpitalu i poznal tego lekarza osobiscie.Pisal ze bardzo mu pomoglo.
Kupilam ten olej w pastylkach i tez czekam na efekt.Czy ma ktos juz z tym doswiadczenie i w ogole czy ktos o tym juz slyszal?
pozdrawiam serdecznie wszystkich kochanych psoriatkow

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Klawesyn (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 cze 2006 - 15:35:18

he he he a ja tez mam targowisko w srody i soboty, no i od placu targowego ze tak to nazwedzieli mnietylko ulica.
Ale nie bede kupowal bo nie warto, wszyscy chca zdzierac kase tylko. Mam juz zamowione 3 litry serwatki od znajome ktora pracuje w szpitalu, nie wiem jaki co ale wazne ze jest. :/
(taka mala dygresja)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: EWa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 cze 2006 - 16:25:21

napisz cos wiecej o tych pastylkach i o cenie i gdzie mozna je nabyć > wlasnie tu na tym forum wymimieniamy sie doświadczeniami i pomysłami smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: kaah (---.proxy.aol.com)
Data: 05 cze 2006 - 17:12:26

kupilam je w niemczech w Reformhaus, po niemiecku nazywa sie "schwarzkümmelöl" i kosztowal gdzies 13euro. Nie mam pojecia czy w polsce mozna go dostac. O efektach w kazdym razie bede informowac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Witek (---.112.4.160.bbplus.ptn-ag1.dyn.plus.net)
Data: 05 cze 2006 - 19:26:05

Mam pytanie, czy ktoś wie może gdzie w Angli można dostać serwatkę?
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: jaro (---.lublin.mm.pl)
Data: 05 cze 2006 - 21:06:17

Czytając wasze posty,przypomniałem sobie jak mój ojciec zatwardziały koneser młodych ziemniaków z siadłym mlekiem delikatnie przyspieszał jego ssiadnięcie jeśli takowego nie było w danej chwili w domu. Mianowicie do kubka mleka wduszał dosłownie kilka kropel soku z cytryny i po zgoła godzinie było jak te po dwóch dniach. Co do serwatki to i owszem piję od kilku dni a z zakupem mleka nie ma problemu mam na myśli zakup na targu lub od znajomego posiadacza krówek. Jedynym problemem jest jej przechowywanie notabene z 2 litrów mleka wychodzi prawie 1,5 litra serwatki i ser który już rodzinie wychodzi bokiem, nawet pies do niedawna fanatyk już na niego warczy. Co tam,ofiary na wojnie muszą być więc pije i z nadzieją czekam na rezultaty.

Trzymcie się.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 06 cze 2006 - 10:41:24

Twarozkiem mozna smarowac lzmiany luszczycowe,moze w ten pozyteczny sposob sie go pozbedzesz.Pozatym jest bardzo zdrowy,moze dla zroznicowania jadlospisu z zastosowaniem twarozka ktos podsunie ciekawe recepty.Pozdrowionka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Marta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 cze 2006 - 12:41:38

Czesc wszystkim.
Bardzo ciekawy sposob z ta serwatko. moj mily tez ma luszczyce i juz mu zadna masc nie pomaga. czasem mu sie troszkie polepsza ale za kilka dni wraca do tego stanu. moi rodzice majo gospodarstwo wiec z serwatko niebedzie problemu smiling smiley moze zrobie mu nawet kompiel, al enajpierw skontaktuje sie z kolego ktory pracuje w mleczarni czy mozna od nich zakupic duzo ilosc serwatki bo moj chlopak ma 2 m wzrostu wiec troche bedzie trzeba serwatki do jego kompieli.
a wlasnie mi sie przypomnialo ze jakies kilka lat temu moj sasiad chodowal swiniaczki i mu przywozili calymi cysternami tako serwatkie... tylko ze juz przestal z to chodowlo. dobra ide brac sie za robienie serwatki.
Beato dajesz nadzieje ludziom smiling smiley
pozdrawiam wszystkich maniakow serwatki winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Lidia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 cze 2006 - 15:41:32

Bożenka! To może głupie pytanie ale serwatkę stosować w stosunku 1 miarka do 10 miarek wody?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 06 cze 2006 - 16:08:26

Zwyklej serwatki nie rozcienczac.Ja pisalam o rozcienczaniu 1 do 10 Molkosanu,czyli koncentratu serwatki,rozciencza sie go do stezenia przypominajacego normalna serwatke.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: mynia2 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 06 cze 2006 - 22:49:29

bozenko dziekuje ci za ten pomysl w gruncie tonoacy brzytwy sie chwyta

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: karolina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 cze 2006 - 09:38:31

kurcze probowalsm ta serwatke ale moj organizm chyba tego nie toleruje na sam zapach mam dreszcze a kazdy lyk to meka mam wrazenie jakbym zaraz to miala oddac czy w takim razie kiedy ogranizm odmawia przyjmowania serwatka pomoze???czy nie ma sensu pic

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Ania:) (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 cze 2006 - 09:53:46

Mam trochę osobiste pytanie do Was (no ale nikogo innego nie mogę zapytać, bo nikt inny nie pija serwatkismiling smiley), czy na Was serwatka też działa przeczyszczajaco?Jest to dla mnie ważne pytanie bo jestem w trakcie brania antybiotyku i nie wiem czy to przez niego czy przez serwatkę?Niby w skutkach ubocznych lekarstwa nie ma biegunki ale sama już nie wiem?Wolę się upewnić.Dlatego proszę o odpowiedź.Wiem, że temat nie jest miły ale wierzę, że mimo wszystko mi pomożeciesmiling smiley
Pozdrawiam cieplutkosmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 5 z 32



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.