Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...23456789101112...->|-->
Bieżąca strona: 7 z 32
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: krystyna (---.attu.pl)
Data: 08 cze 2006 - 20:46:07

dziekuje,ja tez dołanczam sie do Was i od jutra pije serwatke,ale w gdańsku trudno o dobre mleko,pozdrawiam wszystkich

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: paulina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 cze 2006 - 21:04:57

ja mam luszczyce na glowie i lecze ja masciami ale nie wiem gdzie zakupic ta serwatke może ona by mi pomogła

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: mars (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 cze 2006 - 22:07:11

Witam w klubie smakoszy serwatki, mam nadzieję, że z pozytywnym efektem. Zauważyłem, że w moim przypadku ten zbawienny napój lepiej smakuje kiedy piję go przed jedzeniem i trochę schłodzony. pozdrawiam - do następnego wejścia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: EWa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 cze 2006 - 22:42:36

ja kupuje mleko w woreczku 2% i przelewam do szklanego dzbanka po czym stawiam w cieplym miejscu przykryte gaza na drugi dzień juz gotowe smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: karolina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 cze 2006 - 23:52:36

czy serwatke trzeba pic nowa czy mozna pic np 4 dni ta sama bo tyle jej narobilam i co z tym serem ktos wie oklady z niego czy co???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: kaczuszka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 cze 2006 - 02:34:11

kochani czytam i czytam i dzisiaj z samego rana lece do sklepu po mleczko i za dwa dni pije serwakę...bozenko kochanie jestes boska ze sie tak starasz nam pomóc ...napewno napisze jak mi idzie ...a tak apropo to spróbujcie troche ograniczyc papierosy ,nawet pomaga.ja nie pale juz 3 dni i narazie moge napisac tyle ze zmiany mam jakby troche jasniejsze i tak mi łuska nie narasta smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 cze 2006 - 10:05:58

W życiu nie paliłam i nie będę palić papierosów a łuszczycę i tak mam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: EWa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 cze 2006 - 10:19:11

ja z liotra mleka mam serwatkina dwa kubki , jeden wypijam odrazu a drugi na drugi dzien , gdy sie zostawi na 4 ni to serwatka robi sie bardziej niesmaczna , a serka zaczęłam robic maseczki troche na twarz a troche na dekold i cale cialo , zawsze sie wykozysta smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Ania:) (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 cze 2006 - 10:24:17

Witam.A ja Wam się trochę pożalę;/Dopadł mnie wstrętny wirus i nie mogę pić przez jakiś czas serwatki;/A już się do niej przyzwyczaiłam (nawet mam zapas mleka w lodówce).No ale nic będę walczyć z choróbskiem i od razu wracam do picia serwatki oczywiściesmiling smiley
Pozdrawiam cieplutkosmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: rena (80.51.176.---)
Data: 09 cze 2006 - 22:26:34

WITAM WAS WSZYSTKICH SERDECZNIE! JA TEŻ OD JUTRA ZACZYNAM SIĘ LECZYĆ SERWATKĄ , PO WIELU TRUDACH UDAŁO MI SIE JĄ ZDOBYĆ. JAK NA RAZIE GŁĘBOKO WIERZĘ , ŻE POMOŻE BO MĘCZĘ SIĘ Z TĄ ŁUSZCZYCĄ 13 LAT I PO PROSTU NIE MAM SIŁ. OSTATNIO MIAŁAM PROBLEMY ZE STAWAMI I PO ZASTRZYKU W KOLANO PRZECIWKO ZAPALENIU ŁUSZCZYCA USTĄPIŁA BYŁAM SZCZĘŚLIWA,ALE JAK ZASTRZYK PRZESTAŁ DZIAŁAĆ DOSTAŁAM WIĘCEJ .ZAWSZE MIAŁAM TYLKO PUNKTOWO(KOLANA ŁOKCIE I GŁOWA) A TERAZ I POMAŁU CIAŁO . MAM NADZIEJĘ BOŻENKO ŻE TWOJA RADA Z SERWATKĄ POMOŻE. JAKBYŚ MOGŁA TO NAPISZ MI PO JAKIM CZASIE PICIA MOZNA ZAUWAŻYĆ CHOCIAŻ DELIKATNĄ POPRAWĘ . POZDRAWIAM CIĘ I WSZYSTKICH KTÓRZY ZMAGAJĄ SIĘ Z TĄ CHOROBĄ.PA.PA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: monik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 cze 2006 - 22:37:43

ja tez nie pale nie pije i tez mam łuszczycę. Może ta serwatka to dobry pomysł. Trzeba spróbować. Zaszkodzic nie zaszkodzi. Pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 09 cze 2006 - 22:44:28

U mojego chlopaka,trwalo to 2-3 tyg.Pozniej nastapil przelom i luszczyca przestala sie odnawiac.Mysle,ze u kazdego moze byc nieco inaczej,ale sadze ,ze pozytywne efekty powinny najpozniej po miesiacu sie pokazac.On pil serwatke 3 razy dziennie,teraz pije jeszcze 2 razy,jest dobrze jak nie bylo przez ostatnie ok. 20 lat.Pozdrowionka ,trzymam za Was kciuki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: rena (80.51.176.---)
Data: 09 cze 2006 - 22:50:07

BOŻENKO DZIĘKUJĘ CI BARDZO ZA RADY ZA PARĘ TYGODNI NAPISZĘ CI JAKIE SĄ U MNIE POSTĘPY .DZIĘKUJĘ CI ZA CIERPLIWOSĆ I ZA ODPISYWANIE.PA PA.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Jarek (---.244.149.31.ostrow2.tnp.pl)
Data: 09 cze 2006 - 23:55:23

38 lat żyłem bez łuszczycy, a teraz jak mnie gruchnęło to się cieszę jak widzę skrawek wolnej skóry bez tego świństwa. Trochę pomagają naświetlania, kompiele, smarowania cygnoliną, ale to jest pikuś. Byłem w szpitalu trochę mi te zabiegi pomogły, ale NFZ wyrzucił mnie ze szpitala po pięciu dniach z dopiskiem "stan ogólny dobry" a mnie potrzeba 21 dni żeby to jakoś zaleczyć. A tak nawiasem mówiąc bardzo mądry profesor ze szpitala w stolicy ......................... polecił pacjętowi, aby sobie kupił lampy do naświetlań do domu, jeśli mu 5 dni w szpitalu nie wystarczają za jedyne 1000000 zł.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 cze 2006 - 10:31:02

Bożenko doceniam twoją mądrość dlatego do ciebie kieruję pytanie.Powiedz mi proszę czy przy braniu witaminy A i E picie serwatki nie przeszkadza ? Pytam bo lekarz przepisał mi je na pękajace pięty z którymi nie mogę się uporać a różnych specyfików już używałam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 10 cze 2006 - 17:29:51

Mialam latami problem z pekajacymi,szorstkimi,balacymi ,nieestetyczny pietami.Najgorzej bylo latem,bo uwielbiam chodzic na boso.Moczylam wprzeroznych czesto w wodzie z dodatkiem przeroznych plynow do nog,szorowalam pumeksem ,tarkami i stosowalam kremy do stop,wazeline na noc w skarpetkach,pelingi do zrogowacialej skory.Efekty byly marne.Przypadkiem natknelam sie na ksiazke o urynoterapi,szczerze mowiac nie potrafilabym pic,chyba,zebym miala smierc w oczach.Ale pomoczyc nozki to zadna sztuka.Wystarczy wlozyc do moczu i szorowac przy pomocy tego ,pekniecia przy tym lekko szczypia,ale juz chwile pozniej mniej bola i ladnie sie goja i bez trudu mozna usunac zrogowacialy naskorek. Na poczatku zrobilam ten zabieg moze z trzy dni pod rzad,Zeby doprowadzic piety do normalnego stanu.Teraz stosuje raz na miesiac,czy dwa dla urody.Od tego czasu wogole nie miewam problemow z pietami,a minelo ok.7 lat.
Jak moj chlopak mial ciezki wysyp luszczycy,tez na dloniach i stopach,chociaz sie bulwersowal,tez mu w ten sposob pomoglam.Osobiscie jestem przeciwniczka syntetycznych witamin,.teraz jest sezon na warzawa i owoce i w wielu z nich jest zawarta wit. i prow. A i wit. D.Te co wymienie zawieraja rowniez wit:z grupy B ;PP ; C:cebula,cytryna,chrzan,czosnek,koperek,marchew,papryka,pietruszka, seler,sliwki wegierki,to talko niektore w kazdym owocu i warzywku cos dobrego tkwi(nie jestem wegetarianka).pozdrowionka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: mala (---.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 10 cze 2006 - 19:18:06

No to i ja dolaczam do grona pijacych serwarte.
Niestety na razie wypilam 2 duze łyki i miałam odruch wymiotny sad smiley
Ale może to dlatego, że piłam jeszcze ciepłe. Wsadziłam do ladówki, może zimne będzie lepsze.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 cze 2006 - 22:18:46

Bożenko dziękuję ci bardzo za pomoc ,skorzystam z tych porad.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: kazik (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 11 cze 2006 - 16:54:30

Fajnie by było jeśli przestali byśmy pisać pojedyńcze wiadomości typu: "ja też zaczełam pić serwatke" itp. Teksty które niczemu nie służą a zajmują kolejne cenne miejsce w tym temacie. Potem coraz częściej pojawiają sie w kółko te same pytania dotyczące serwatki bo nazbierało sie tyle wiadomości, że mało kto przeczyta wszystko od początku i znajdzie to co go interesuje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: elzbieta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 cze 2006 - 20:36:56

od 15 lat zyje z luszczyca o serwatce nie slyszalam, wiem ze oczyszczenie organizmu z toksyn jest bardzo wazne widocznie serwatka ma takie dzialanie. Sprobuje. pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...23456789101112...->|-->
Bieżąca strona: 7 z 32



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.