Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...56789101112131415...->|-->
Bieżąca strona: 10 z 32
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Lolek (---.chello.pl)
Data: 20 cze 2006 - 20:55:48

No mam pierwszą dostawę. Tylko, że ta serwatka jest pasteryzowana i nie wiem czy taka będzie dobra. W każdym razie zaczynam pić. Wygląd obleśny, ale smak mnie nie rusza

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Lolek (---.chello.pl)
Data: 20 cze 2006 - 20:56:30

Na początek 1/2 litra dziennie ;-))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 20 cze 2006 - 23:18:51

Przykro mi,ale moj mily nie pamieta swojej grupy krwi.W starym dowodzie bylo napisane,ale ma od roku nowy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Klawesyn (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2006 - 09:57:24

Heh ja tez mam 0, nie wiem czy to ma jakis zwiazek ze stosowaniem serwatki, ale po dwoch tygoeniach picia jakiegos litra - 1,2 litra dziennie nie widac efektow.
Pozyjemy zobaczymy, wazne ze slonce jest i mozna sie przypalac grinning smiley czas wytepic te cholerstwo na wakacje...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Klawesyn (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2006 - 10:01:43

Echhh... ktos mnie robi w ch**a, widac baba zweszyla interes, serwatka nie ma juz tak skoncentrowanego samku, wlasciwie prawie wogole go nie ma, chyba zrozumiala ze bede to czesto kupowal to teraz miesza wode z serwatka zeby sie bardziej oplacalo //grrr
Mam nadzieje ze wy nie macie takich problemow
pozdrawiam i wracam do picia tej "serwatki"
chyba czas zmienic dostawce...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: EWa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2006 - 10:28:45

mozesz sam zrobić serwatke, jak zlejesz woreczek mleka to na drugi dzien masz serwatke > z litra mleka ok pół litra serwatki , a i serek masz do cebulki smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Klawesyn (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2006 - 11:31:37

problem w tym ze u nas kupuje sie tylko homogenizowane mleko, te w kartonie a z tego sie chyba nie da tak latwo zrobic, najwyzej bede kupowal gdzie indziej
jestem zbyt leniwy zeby samemu robic tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: MARKO (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2006 - 14:17:33

Cześć Teresko, myślę, że grupa krwi nie ma tu nic do rzeczy ja mam B Rh-. W swoim poście oczywiście pomyliłem się dziennie wypijam litr serwatki, po pól litra rano i wieczorem. Niestety pozytywne zmiany jak na razie się zatrzymały. teraz próbuję dodatkowo kąpiele słoneczne. O efekcie dam znać później. Mars

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: EWa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2006 - 17:53:07

Ja juz pije drugi tydzień serwatke i nie wiem czy to moje zludzenie czy to naprawde pomaga ale te nieliczne zmiany ktore mialam pomalu znikaja > musze dodac ze przed piciem serwatki udalo mi sie zaleczyc ł. dosć dobrze rowniez naturalnie , wit. omega , balsamy smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Krzysiek (---.walbrzych.sdi.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2006 - 19:39:22

Witam wszystkich. Z zainteresowaniem śledze ten wątek i praktykuje picie tego mam nadzieje cudownego napoju, jestem już po pierwszym tygodniu picia i trzymam kciuki, ze wkońcu i mi uda się pozbyć tej natrętnej choroby. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i dziękuję Bozenie za światełko nadziei winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 21 cze 2006 - 21:34:14

Witajcie

Ja też zaczęłam pić serwatke, dzisiaj trzeci dzień.

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2006 - 21:37:46

Myślę że grupa krwi ma znaczenie bo ja mam O , serwatkę piję czwarty tydzień i nic.Dodam ze łuszczycę mam od 2 lat czyli nie tak długo.Na temat odżywiania zgodnie z grupą krwi jest też wiele ksiażek więc coś w tym jest.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: jurek (---.e-wro.net.pl)
Data: 21 cze 2006 - 22:18:55

trzeci dzien picia serwatki nawet idzie za dwa dni Zakopane tam bedzie zetyca pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: EWa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2006 - 22:50:49

wydaje mi sie że grupa krwi nie ma nic wspolnego z piciem serwatki , w końcu najstarsza grupa krwi jest 0 w takim razie powinnizmy jesc same mieso a najlepiej surowe tak jak to robili pierwszi ludzie , poprostu każdy reaguje inaczej mozliwe że nie kazdemu sa potzrbne te mineraly ktore posiada w swoim skladzie serwatka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Lidia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 cze 2006 - 10:15:22

Piję serwatkę od tygodnia i moje wykwity zaczęły powoli mi blednąć!!!!!!!!
TO ZACZYNA DZIAŁAĆ!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Tomas (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 22 cze 2006 - 11:26:44

A maślanka to nie to samo?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Klaudyna (---.zicom.pl)
Data: 22 cze 2006 - 11:46:26

pije serwatke juz 5 dni i narazie nic nie zeszlo ale widze ze powoli zmiany staja sie bledsze.Czy to dobry znak? Aha mam jeszcze jedno pytanie ...
Jak duzo wypijacie serwatki w ciagu dnia?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Klaudyna (---.zicom.pl)
Data: 22 cze 2006 - 11:57:18

bylam w niedzile u rodzinki na wsi i ciotka dala mi taka wiejska serwatke , zero konserwantow! powiedzcie mi czy taka jest dobra?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Klawesyn (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 22 cze 2006 - 12:06:02

O ja cie pier.... to dziala grinning smileygrinning smileygrinning smiley
Dziekuje Bozenko :*:*:* co prawda dopiero drugi tydzien ale powoli blednie
na marginesie czy ktos sprawdzal jak serwatka dziala na luszczyce glowy, znacie moze jakies inne zastosowanie poza spozywaniem ???
Za dwa tygodnie wyjezdzam i chcialbym zeby glowa byla najczystsza jak to tylko mozliwe, a lekarz dopiero w sierpniu bedzie sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 22 cze 2006 - 16:55:00

Swierza ,wiejska serwatka jest wspaniala.Ma tylko jedna wade szybko traci wartosc. Powinnas codziennie miec swierza dostawe.Albo ja pasteryzowac. Pasteryzacja jest to proces konserwowaniia produktow mlecznych poprzez podgrzewanie do 60 °.W sklepach nawet biologicznych tez jest pasteryzowana.


Ciesze sie ,ze niektorym zaczyna pomagac,trzymam kciuki.

Serwatka dobrze dziala takze zewnetrznie,mozna sie nia smarowac,albo w niej kapac zmiekcza skore i dostarcza mineralow. Wazne to jest takze w przypadku dodatkowych ognisk zapalnych,gdzie do wrazliwej skory dolaczyly sie drobnoustroje,co powoduje bol, zaczerwienienie,czasem ropienie. Serwatka dziala p/bakt. ,p/wirusowo, p/grzybiczo.
Smaruje sie luski twarogiem,(ktory powstaje przy robieniu serwatki z mleka) ,
zostawia do wyschniecia na ok.2 godz. ,zmywa letna woda ,luski dobrze odchodza.
pozdrowienia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...56789101112131415...->|-->
Bieżąca strona: 10 z 32



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.