Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...678910111213141516...->|-->
Bieżąca strona: 11 z 32
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Marzenka (---.netia.com.pl)
Data: 23 cze 2006 - 01:06:51

Witam!
Mam pewien problem. Od kilku lat mam bardzo sine kolana. Są szare.. Nie są wynikiem braku higieny lecz czegoś innego. Czy sine kolana należą do objawów łuszczycy? Proszę o odpowiedź. Bo jeśli tak, to ja również będe pić serwatkę smiling smiley Pozdrawiam serdecznie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 23 cze 2006 - 09:03:33

Sine kolana wystepuja przy zlej funkcji tarczycy.Objawy sa dokladnie tak jak ty mowisz ,mimo szorowania i mycia wygladaja jakby byly brudne ,czasem sa szorstkie . Mysle,ze serwatka na pewno w jakis sposob moze pomoc.
Nasz organizm jest jak jedna wielka skomplikowana fabryka,nawala jeden narzad ,zaczynaja tez cierpiec inne organy
.Teza wielu naukowcow jest,ze kazda choroba zaczyna sie w jelicie,a ze serwatka ma zbawienny wplyw na jelito,ktore przez lata ucierpalo ze wzgledu na przyjmowane antybiotyki ,nieodpowiednie zywienie,nie daje sobie rady.Problem jest w tym ,ze wiekszosc z nas ma inne problemy zdrowotne,np.:zmeczenie,choroby skorne,depresje ,nerwice,reumatyzm itd.,
Powinnas zrobic sobie badanie krwi na tarczyce.
Pozdrowienia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Marzenka (---.netia.com.pl)
Data: 23 cze 2006 - 13:20:17

Dziękuje Pani Bożenko..
Uważam, że ma pani rację. Obawiałam się, że to łuszczyca, bo mam trądzik różowaty i nie dość, że mam rozszerzone naczynia krwionośne na twarzy, to jeszcze skróe suchą, która się łuszczy. Dlatego podejrzewałam łuszczycę. Dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: kasia-Szczecin (---.system.szczecin.pl)
Data: 24 cze 2006 - 12:53:39

Bożenko..przed dwoma tygodniami przeczytałam o zbawiennych właściwościach serwatki. borykam sie z łuszczycą od paru lat(mam 36). Jest to odmiana plamkowa na łokciach, kolanach i czasami hmm na pupiesmiling smiley...teraz, chwilowo nie mam nic...ale..jestem zrozpaczona, gdyz właśnie przed dwoma tyg. zauważyłam u córki (15 lat)plamki. nie sa tak czerwone jak u mnie..lekko brązowe. plamki pojawiły się na plecach i brzuchu. Postanowilam zrobic wszystko, aby jej pomóc..to przeciez przeze mniesad smiley...Poniewaz nie mam narazie dostępu do swieżego mleka, kupuję u mnie w sklepiku mleko naturalne ukwaszone(tak się nazywa) i podgrzewam lekko robiąc serwatkę. Córka pije dzielnie, ale nie wiem czy ta serwatka ma takie właściwości jakie powinna mieć....ech...czy wiesz może czy ta serwatka która ty kupujesz jest dostepna wysyłkowo? pisałaś, że jest to jakaś postać skondensowana. Mieszkam w Szczecinie, więc może udałabym się do Niemiec, tylko nie wiem czy ona dostępna jest w każdej aptece, no i nie znam niemieckiegosmiling smileywięc jak tu się dogadać..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Ewa (---.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 24 cze 2006 - 23:20:55

a czy nie można poprostu pic mleka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Anca.wu (---.gprsbal.plusgsm.pl)
Data: 24 cze 2006 - 23:29:17

Witam wszystkich, tak łaże po nocy i szukam informacji o moich problemach no i znalazłam:-) Spróbuję napewno, wszystko może być dobre, co daje nadzieję. Ale jak chodzi o świeże mleko, to od paru miesięcy pokazało się w kartonikch mleko pasteryzowane - nie UHT. Już kilka firm je robi, poszukajcie. Ono ma krótszy termin ważności i trzeba go szybciej zużyć. Kiedyś zostało na dłużej w lodówce i zrobiło się pyszne kwaśne mleczko, polecam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: krzysiek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 25 cze 2006 - 13:03:30

Będę następny który dołączy do grona serwatkowców. Ciekawy jestem jak tam postępy u Marsa???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 25 cze 2006 - 13:10:41

Kasiu,mysle,ze Twoja serwatka nie jest gorsza od tej z apteki.Jezeli chcesz kupic w aptece niemieckiej,to mysle,ze w kazdej dostaniesz,ale na zamowienie.Jak zamawiam rano,to o 13, najpozniej o 16 lekarstwo jest. Apteki sa z zasady czynne od 9 do 18.30.W soboty od 9 do 13.I tez w soboty zamawiajac rano dostaniesz o 12.30 lek. Nazywa sie MOLKOSAN z Firmy Bioforce A.Vogel.Napisz na kartce nazwe leku,oni rzuca na komputer i powiedza o ktorej masz odebrac,jak nie zrozumiesz karz sobie napisac.
Dla ulatwienia 3 slowa,ktore moga byc pomocne:
kaufen-kupic
bestellen-zamowic
abholen-odebrac
Cena 1 litr 15 &#8364; ,1/2 l -10 &#8364; ok
Z jednego litra wychodzi 10l napoju,poniewarz rozciencza sie 1/10
pozdrowienia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 25 cze 2006 - 13:41:35

Chce wam powiedziec,ze mozna przerwac lancuch genetyczny. Wiadomo,ze w kazdej rodzinie sa jakies predyspozycje do niektorych chorob. Ale to nie sa tylko czynniki genetyczne,ze choroba sie objawia.Zeby wystapila musi miec ku temu warunki.

W japoni do niedawna nie znano wogole tej choroby.Do niedawna mieli zupelnie inny od nas styl zycia pozywienia.Ale tam od pewnego czasu wdarla sie nasza cywilizacja i z tym pojawila sie luszczyca.
W rodzinie w ktorej pala rodzice statystycznie na 5 dzeci 4 sa pozniej palaczami,,w rodzinie ,gdze rodzice nie pala nalogiem tytoniu 1 z pieciu.

Liczba zachorowan na cukrzyce wzrosla w ostatnich 30 latach wielokrotnie.

W rodzinie jest poprostu ten sam wzorzec z odrzywianiem sie. To co zjadalismy u mamy smakuje nam z sentymentem przez cale zycie. Z trudem wprowadzamy cos nowego,zdrowszego,za to rzeczy niezdrowe jak pizza, hamburgery,frytki zastepuja czasami ta Polska tradycyjna kuchnie,ktora i tak nie nalerzy do najzdrowszych.(moze byla zdrowa 50-100 lat temu.)

Na dodatek przechodzimy infekcje na ktore tak czesto zarzywamy antybityki,za 3 dni lepiej sie czujemy gonimy do pracy szloly.

Jeszcze w moim dziecinstwie,jak zachorowalam na angine ,musialam tydzien lerzec w lozku,mama stosowala kuracje napotna ,mimo moich protestow. Chodzilo o to ,ze chorobe trzeba wygrzac i nalerzy wypocic , a 4 tyg,mialam zabronione kapieli w jeziorze.Do dzis pamietam te nieszczesliwe wakacje.

nie tyle same bakterie nam szkodza ,co ich trucizny,ktore moga nam dokuczac po przejsciu choroby jeszcze latami.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: MARS (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 12:57:51

Przepraszam, że się tak długo nie odzywałem, ale nie miałem dostępu do komputera. Ja piję serwatkę już trzeci tydzień, a od kliku dni opalam te swoje łuszczycowe zmiany. Efekty są widoczne. Dodatkowo używam ozonelli i płyn do kąpieli jonizowany. Mam nadzieje, że zmiany na lepsze nie zatrzymaja się. Niesty nie widać efektów w głowie, tam wszystko pozostaje bez zmian. Przez wcześniejsze używanie maści sterydowych nabawiłem się nadciśnienia - 110 dolne i 180 górne. Po ich odtsaieniu wszystko na szczęscie powaraca do normy. Przestrzegajcie wszystkich przed sterydami, bow nie wszyscy lekarze o tym mówią nie wiem czy wynika to z ich niewiedzy, czy partactwa. Mars.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Tomas (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 15:04:05

Po stosowaniu sterydów miałem rany których przez 3 miesiące nie mogłem zaleczyć.Kiepsko to wyglądało .Tez nie polecam sterydów.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: ela (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 16:46:14

Proszę o informację dotyczącą pochodzenia tej serwatki. Czy mówi Pani o serwatce takiej z taśmy produkcyjnej - prosto z mleczarni - , czy muszę robić twarożek ?!? Jeszcze jedno, niedawno czytałam, że serwatka może stanowić zagrożenie dla jakichś organów wewnętrznych. Jaka jest prawda?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Aga (---.unregistered.net.telenergo.pl)
Data: 26 cze 2006 - 18:27:24

Czy jest tu ktoś na tym forum komu już serwatka pomogła, odkąd pojawiły się pierwsze wypowiedzi Bożeny minęło już trochę czasu ,ok.m-ca. Może się już ktoś wypowie , jeśli mu pomogło, bo ja dopiero dziś przeczytałam po raz pierwszy o tej serwatce i właśnie ciekawa jestem czy warto zaczynać , czy jest chociaż jedna osoba ,która widzi jakieś efekty stosowania serwatki. Jesli jest, to ja też bym zaczęła tą kurację.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 cze 2006 - 10:50:22

Mi jeszcze nie pomogła chociaż piję ją od początku ukazania się tego tematu ale każdy organizm jest inny może tobie pomoże spróbować nie zaszkodzi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Krzysiek (---.walbrzych.sdi.tpnet.pl)
Data: 27 cze 2006 - 12:26:54

Ja sie smaruje cygnoliną i pije to już dwa tygodnie, zmiany zrobiły sie płaskie i bledną. Mam nadzieje, że niedługo znikną.
Pozdrawiam serdecznie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Aga (---.unregistered.net.telenergo.pl)
Data: 27 cze 2006 - 14:39:26

Kupiłam zsiadłe mleko, zrobiłam serek /będę si ę nim smarować / a serwatkę piję - jest okrpna , niestety nie będę mogła tego pić , a już wogóle w dużych ilościach, jest okropna, tak więc będę sie smarować i serwatką . Zobacze jakie będą efekty.- pozdrawiam wszystkich którzy piją serwatkę !!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Aga (---.unregistered.net.telenergo.pl)
Data: 27 cze 2006 - 18:39:34

Właśnie posmarowałam sie tym serkiem z kwasnego mleka i to niesamowite warstwa serka wchłonęła w skórę tak jak maść czy krem że właściwie to nie było by co zmywać , a ja myślałam że to zaschnie tak jak błoto z MM .Napiszcie o waszych uwagach i doświadczeniach ze smarowania serkiem, jeśli ktoś to robił..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 28 cze 2006 - 17:11:10

Elu mysle,ze kazda serwatka jest dobra ,wazne ,zeby byla swieza ,gdyz nie pasteryzowana bardzo szybko traci wartosc.

Po przeczytaniu twojej informacji o szkodliwosci serwatki na narzady wew. przezucalam godzinami strony intrnetowe na ten temat i nic podobnego nie znalazlam,wrecz przeciwnie,wiele pisze o zbawiennym dzialaniu na jelita i na ogolne zdrowie.W jakim zrodle to wyczytalas i jakich organow to dotyczy?

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Czarodziej (---.elpos.net)
Data: 28 cze 2006 - 18:17:10

ciekawe jak tam mars a serwatka dla sportowców jest na allegro do kupienia są też inne produkty w internecie okresloe jako serwatka spożywcza w proszku nawet po 50kg pakowana każda zawiera MELAMIX
SPECYFIKACJA JAKOŚCIOWA NZ 02 Pozmlecz Nr 4

Serwatka wzbogacona melasą -służąca jako komponent paszowy

1. Zawartość wody - max 4%
2. Zawortość tłuszczu w suchej masie - max. 1,5%
3. Wskaźnik rozpuszczalności - min 96% lub 1,0 ml/osadu
4. pH - 5,5-6,6
5. Laktoza + cukry proste - min 70%
6. Białko - min 9%
7. Ogólna liczba drobnoustrojów - 150.000 w 1g
8. Salmonella - nieobecne w 25g
9. Bakterie z grupy coli - nieobecna w 0,01g
10. Gronkowce koagulazododatnie - nieobecne w 25g

termin przydatności : 4 miesiące

info ze strony : http://www.pozmlecz.pl/oferta.htm#

nie wiem moze taka tez sie nadaje ekonomiczna bo polska proszkowana i tania... może Bożena wie coś wiecej zna sie dziewczyna na Tym chyba najlepiej moźr to ta laktoza tak działa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Czarodziej (---.elpos.net)
Data: 28 cze 2006 - 18:18:53

o przepraszam wstawielm wam paszową ale na stronce też jest spozywcza http://www.pozmlecz.pl/oferta.htm#

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...678910111213141516...->|-->
Bieżąca strona: 11 z 32



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.