Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1011121314151617181920...->|-->
Bieżąca strona: 15 z 32
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Bogdano (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 lip 2006 - 10:44:09

dzisiaj wywalilem cala szklanek 250mlsmiling smiley szkoda tylko ze polowa to sok malinowytongue sticking out smiley... ale co tamgrinning smiley... a odnosnie grodektongue sticking out smiley nie ma nic przyjemniejszego jak kawalek serka smyrnie przez gardelkogrinning smileygrinning smiley uuuuu wtedy to jest matrixgrinning smiley juz wiem dlaczego sie chudnie po tymgrinning smiley po takim zabiegu apetyd odbiera na caly dziengrinning smiley:F ..... dobra juz nie nie pisze co by innych nie zniechcecictongue sticking out smiley ...dzieki za rade.... serwatka juz zaaplikowalem do lodowkigrinning smiley niech stygnie.....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: oncia (---.is.net.pl)
Data: 26 lip 2006 - 11:12:05

juz sobie wyobrazam co bedzie jak Ci serwatka Bogdanie nie pomoze<szok> chyba potrafie wyObrazic sobie twoja minkesmiling smiley)zartuje ..oczywiscie ze pomoze pij pij..witam w klubie serwatkowiczow..a i jeszcze jedno w razie 'W" mozna nosek spinaczem zacisnac i wyduldac do dna...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Bogdano (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 lip 2006 - 14:13:23

hehehe nad spinaczem tez myslalemgrinning smiley nad tym ze mi nie pomoze serwatka tez ....juz durzo rzeczy probowalem ktore mi nie pomogly witaminy capiwit sok z noni, wyciag z sosny syberyjskiej(olejek pihtowy) BSM(nie wytrzymalem dluzej niz 2 tygodnie) dtc sterydy i wiele dziadostwa innego najlepiej to mam po cygnolinie tylko ze kuracja trwa dobre 3 miechy ale zato pozniej z miesiac mam spokojsmiling smiley bez smarowania .... moze to mi pomoze dluzej niz na miesiacsmiling smiley..teraz przyszedlem z pracy i juz mi to lepiej weszlo niz ranosmiling smiley zimna jakos lepiej wchodzigrinning smiley z soczkiem jeszcze malonowym ... mam nadzieje ze jutro mi zejdziewinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: marynia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 lip 2006 - 14:53:51

Takie kochające i wyrozumiałe są tylko kobitki; facet chce atrakcyjnej laski... i prędzej czy później (raczej prędzej) wymieni chorą kobitkę na inny model; nie miejcie złudzeń.....ja choruję 51 lat i zdecydowałam się na samotność mając lat 15- jest to moja najmądrzejsza decyzja, która oszczędziła mi wiele goryczy i rozczarowań; znam problemy chorych kobiet, które od 33 lat spotykam w szpitalu -przynajmniej tego sobie oszczędziłam; mimo ciężkiej postaci łuszczycy jestem osobą mocno śmiechliwą a nie była bym mając w domu chłopa, który wypomina mi stałą obecnośc maści w łóżku tudzież innych łuszczących się załączników;
ściskam Was
marynia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Bogdano (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 lip 2006 - 16:05:09

heeeee??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: KRZYSIEK (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 lip 2006 - 17:44:27

Witam wszystkich , właśnie dziś przeczytałem o cudownych efektach kuracji "serwatkowej" . Chciałbym zadac pytanie Pani Bożenie dotyczące mojej choroby zwiazanej z łuszczycą ( taką wiedzę posiadam od lekarzy którzy zdiagnozowali moją chorobę ) - choruję od trzech lat na ŁUSZCZYCOWE ZAPALENIE STAWÓW , zażywam leki farmakologiczne majace zatrzymać tą chorobę , odczuwam już dziś dolegliwości żołądkowe i wątrobowe ( jak sądze zwiazane z ich ubocznym działaniem ) .Czy Pani wiedza na temat działania leków naturalnych sięga również zagadnień zwiazanych z moją chorobą
Uprzejmie proszę , jesli to mozliwe , o odpowiedź . Czekam z nadzieją
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: hanka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 lip 2006 - 19:59:42

Tego posta kieruję do Maryni. Otóż nie tylko wspaniałe i wyrozumiałe są kobiety. Mój mąż od 18 lat smaruje mnie co dzień wieczorem. Jest wyrozumiały i robi wszystko żeby mi ulżyć. Nie mam wątpliwości, że takich jest wielu. Poprostu są ludzie i ludziska i z takim podziałem się zgodzę. Jeśli chodzi o serwatkę. Piję ją od około 1,5 miesiąca. Całe szczęście polega też na tym, że poprostu ją polubiłam. Traktuję ją jak maślankę, którą wcześniej piłam. Jeśli chodzi o zmiany to są znaczne i oczywiście są to zmiany pozytywne. Jestem przygotowana, że mogę ją pić do końca życia, żeby się tylko Ł. odczepiła.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Bogdano (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 lip 2006 - 20:10:40

tak hanka ma racje polac jej serwatkismiling smiley) dobrze gadagrinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: hanka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 lip 2006 - 20:48:01

Dzięki, własnie już sobie polałam, a teraz to już sama rozkosz (chłodna i smaczna)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: oncia (---.is.net.pl)
Data: 27 lip 2006 - 08:19:33

Bogdanie tobie tez poleje co Ty na to?smiling smiley) a za co ??hmm niech pomysle np za odwage picia, patrzenia na serwatke,hahah za ogromne poczucie humorku ..z ogromna przyjemnoscia poleje Tobie i nam wszystkim..na zdrowie!!! raczki z kieliszkami , szklaneczkami podniesmy w goresmiling smiley))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Bogdano (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lip 2006 - 15:50:43

uhhh az buraczka puscilemwinking smiley wrrrr czuje sie wyrozniony ty to umisz faceta docenicgrinning smileygrinning smiley ah ah... coz wiec lejcie pijcie i pod stoly nie ......... oddwajcie;0

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: biedronka25 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 lip 2006 - 22:05:59

piję to serwatkę piąty dzień. ale przeczytałam dziś na www że serwatka jest wspaniała dla kulturystów i ogólnie panów pakujących, ponieważ wpływa na przyrost masy mięśniowej ze względu na zawartość fajnych białek....
wiem, że np. facet Bożeny, albo Bogdano to się ucieszą z tego
ale jjja nie chcę być mięśniakiem. sad smiley
a teraz chodzę na kurs samby i przez 1,5 godziny wyciskają ze mnie poty.
to może odłożę tą serwatkę do końca kursu?

co o tej właściwości serwatki myśli damska część tego forum?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: hanka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 lip 2006 - 22:19:47

Wiesz co, nie wiem może tyle ile Bożena. Nigdy tak naprawdę nie zgłębiałam tajników serwatki ale myślę, że jeśli chodzi o kulturystykę to mowa jest o serwatce w proszku. Każdy sklep dla mięśniaków ogłasza swoją serwatkę. Ja napewno bym połączyła te dwie sprawy (jeśli mówimy o serwatce naturalnej, bo o takiej pisała Bożena). Przecież obserwujesz swoje ciało i Ł. sama będziesz wiedziała co zrobić.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Bogdano (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 lip 2006 - 09:06:37

hanka ma racje zwykla serwatka nie zawiera durzo bilka! wrecz minimalne dawki a sproszkowana anwet do 30% na 100g tak samo jest z mlekiem zwyle mleko zawiera okolo 5 gram a w proszku odtluszczone 23g na 100g
a na koniec dodam zeby miec te miesnie trzeba cwiczyc smiling smiley same sie nie zrobia chodz nie wiem co bys pilawinking smiley po anabolikach nawet same nie urosnatongue sticking out smiley
dodam jeszcze ze facet Bozeny schodl 10 kilo.... a zreszta co ja sie odzywam wiem jedno po tej serwatce jesc mi sie nie chcesmiling smiley i tak jak bym w barkach sie skurczylsad smiley
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: oncia (---.is.net.pl)
Data: 28 lip 2006 - 09:30:32

w takim razie i ja nie bede sie bala i dalej ja popijała... w barkach sie kurczysz powiadasz hmmm i tylko tam?smiling smiley) haha pozdrawiam goracosmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: biedronka25 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29 lip 2006 - 00:37:59

obserwuje, obserwuje. ciutek chyba schudłam.
ale tydzień serwatki minął, a ja nie widzę żadnych efektów. czerwone jak piekło.
mam nadzieje że po tych 2 miesiącach jednak zadziała.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: oncia (---.is.net.pl)
Data: 29 lip 2006 - 07:16:14

biedroneczko po tygodniu ja tez nic nie widzialam..ale po dwoch tygodniach te mniejsze plamki zanikaly..tzn zmniejszały swoja objetosc..pozwol by serwatka sama zadzialala daj jej jeszcze szanse..przedłuż okres jej spozywania..pozdrawiamsmiling smiley)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Bogdano (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 lip 2006 - 12:44:42

mi sie chba powiekszyl troszke ale to przez to ze od 3 dni nie trzezwialemsmiling smiley ale mimo wszystko zawsze po piciu mialem takie zaognione zmiany czerwone jak pomidor a teraz rozowawewinking smiley chyba jest dobrze pozyjemy zobaczymy;0

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 lip 2006 - 10:34:19

znalazłam właśne sproszkowana serwatkę na świstak.pl sprzedaje ją
mustang851. może komuś przyda się ta informacja pozdrawiam wszystkich udręczonych choroba , którzy mimo wszystko chca z nią walczć POWODZENIA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Bela (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 lip 2006 - 11:35:59

Hej wszystkim
Moje myśli ciągle zadręcza pytanie: Mam zmiany łuszczycowe od lat ciągle w jednym i tym samym miejscu, boję się zacząć jakąkolwiek kuracje bo wydaje mi sie że te plamy to już nigdy nie zejdą. Czy udało sie wam zaleczyć takie wieloletnie"kwiatki".czy jest to możliwe?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1011121314151617181920...->|-->
Bieżąca strona: 15 z 32



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.