Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1516171819202122232425...->|-->
Bieżąca strona: 20 z 32
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: judyta (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 wrz 2006 - 20:09:41

Mam pytanie , czy ktoś stosował jednocześnie " serwatkę" i BSM?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: oncia (---.is.net.pl)
Data: 06 wrz 2006 - 07:42:42

do Mari
Nie trac wiary..ja wierze ze i twojemu synowi uda sie pokonac to swinstwo..Ja pije serwatke i biore kwas foliowy sa to witaminki koszt okolo 3 zł i wierz mi pomaga...Efekt bedziesz widziec- kwestia czasu i wytrwalosci..Wiem co przezywa twoj syn a raczej umiem sobie to wyobrazic ...mialam podobna sytuacje z moim synem ktory zmuszony był do zwolnienia lekarskiego z WF z powodu ostrego tradziku..bardzo cierpiał .. unikał przyjaciół , miał wrazenie ze wszyscy patrza na jego ropny wysyp...w tej chwili jest na leku zwanym IZOTEK dzieki ktoremu odzyskał siłe i wrócił do przyjaciół.. pozdrawiam goracosmiling smiley)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Michał (---.paradyz.com.pl)
Data: 06 wrz 2006 - 09:42:21

Do wodzireja.
Czytając wszystkie posty to ludziska piją raczej własnej roboty, ale mąż Bożenki pije przecież Molkosan czyli coś przetworzonego i mu pomaga. Chyba pozostaje Ci metoda prób i błędów oraz dużo wytrwałości. Ja piję serwatkę robioną przez siebie samego, ale mam też w proszku - spożywczą - w razie czego, na czarną godzinę. Powiem ci jedno - jest różnica w smaku, konsystencji ale co do działania to Ci nie pomogę - za krótko ją piję. A co do laktozy to przecież jest ona w zwykłym mleku, raczej należy zwrócić uwagę na mikroflorę (bakterie), minerały, witaminy itp czyli produkty zakwaszenia mleka.
Pozdrawiam i tradycyjnie zdrowia życzę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: mari (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 wrz 2006 - 10:12:50

Do ONCI
Bardzo dziękuję za te ciepłe słowa, czasem wydaje mi sie , że łatwiej byłoby samemu znosić te chorobę niż patrzeć jak choruje ktoś bliski i jeszcze nadrabiać miną że wszystko jest ok. Jeśli chodzi o dzieci to myślę że właśnie nam rodzicom potrzebne jest wsparcie dlatego jeszcze raz dziękuję.
Do WODZIREJA
Nie próbowałam serwatki w proszku, robię ją sama z mleka od rolnika i nie ma z tym aż tak wiele zachodu. Aha teściowa kupiła mi MOLKOSAN w Niemczech, ale syn nie chce tego pić ,zdecydowanie woli seratke naturalną.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Magda (---.fbx.proxad.net)
Data: 06 wrz 2006 - 10:18:36

ja pije tez Molkosan i dziala i pomaga smiling smiley
jak jest bardzo zimny to nie czuc bardzo
smaku i na pragnienie idealny

pozdrawiam i zycze powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Michał (---.paradyz.com.pl)
Data: 06 wrz 2006 - 11:33:45

Madziu, napisz coś więcej. Jak długo masz ł., jak szybko ją pokonałaś, ile ciała miałaś zajęte itp. Są to ważne informacje dla innych chorych, a nie ma się czego wstydzić, jesteśmy tu właśnie po to.
Gratuluję Ci zdrowia i pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Michał (---.paradyz.com.pl)
Data: 07 wrz 2006 - 10:44:30

Serwatkowicze, co u was??? Może jest ktoś nowy komu pomogło???
Magda odpiszesz w końcu?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Magda (---.fbx.proxad.net)
Data: 07 wrz 2006 - 13:15:14

Witam,

o mojej luszczycy juz pisalam kilka razy na forum w roznych watkach smiling smiley a na forum jestem codziennie i sie udzielam smiling smiley

A wiec luszczyce mam od 12 roku zycia czyli juz 10 lat, jak sie dowiedzilam o chorobie to sie zalamalam, i w ogole, przeszlam przez rozne leczenia, i pokochalam sterydy bo bardzo pomagaly, ja mam luszczyce na skorze glowy, i jedna plamke kolo lokcia i tak czasem wyskoczy gdzies na nodze, boje sie o syawy bo mnie bola ale nie mysle o tym za czesto bo ponoc podswiadomosc rozwija chorobe smiling smiley niegdy nie bylam summienna w leczeniu do jakiegos czasu, dopiero teraz zrozumialam ze trzeba sie wziazc za siebiesmiling smiley a wiec zaczelam pic serwatke nawet da sie przelknac pije Molkosan bo mleko we Francji nie da sie wyprodukowac serwatki ale niedlugo wracam do siebie i bese pic swieza, ja widze tak poprawe ze mam blade plamki i lepiej sie czuje i mniej jem i juz schudlam, na glowe ostatnio stosowalam KERTYOL S bo mialam straszny wysyp i pomoglo sciagnac luske i blo dobrze kilka dni ale teraz mam nawrot i robie atak krem nivea + oliwa z oliwek zeby zlagodzic, no i sciagam luske grzebyczkiem, jak wroce do siebie to zaczynam bsm bo juz sobie dawno ksiazke kupilam i bede robic cuda i widy z drozdzy na glowie no i odwiedze pania doktor bo jej juz rok nie widzialamwinking smiley stosowalam tez ten plyn chinski dct ale nic, po streydach mam zle wyniki, wiec odrzucam wszystkie masci sterydowe.

Pozdrawiam cieplutko
Magda

W razie cos to zostawiam numer gg 9177815

A ty pijesz serwatke???JAk postepy w leczeniu?Zycze powodzenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: ja (217.96.125.---)
Data: 07 wrz 2006 - 13:26:54

Molkosan trzeba zamówić w aptece ?? czy na pewno mogą go sprowadzić ??
Ile kosztuje ?? Niech mi ktoś pomoże smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Michał (---.paradyz.com.pl)
Data: 07 wrz 2006 - 13:34:16

Dziekuje i przepraszam za swoją nachalność. Co do komunikacji GG to mam zablokowane w pracy, także jestem dostepny na forum. Ja walczę od miesiąca za pomocą serwatki czyli krótko (złuszczycą żyję już ok 10 lat), ale na 100 się odezwę (jestem tu codzienniesmiling smiley) PZDR
Ps. Francja jest piękna, zazdroszczę... Byłem kiedyś w St. Jean de Luz niedaleko hiszpańskiego San Sebastian - raj na ziemii.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Magda (---.fbx.proxad.net)
Data: 07 wrz 2006 - 14:28:22

Molkosanu nie mozna kupic w Polsce, znajdziesz go we Francji w sklepach ze zdrowa zywnoscia tzw BIO ja za butelke 500 ml placilam 9,30 E a o tym ile i gdzie mozna kupic w Niemczech pisze Bozena w poczatkowych postach.

Sluze pomoca

Magda

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Magda (---.fbx.proxad.net)
Data: 07 wrz 2006 - 14:31:18

Do Michala smiling smiley wcale nie byles nachalny, duzo jest tu Magd na tym forum winking smiley

P.S upal tu straszny i mi nie sluzy sad smiley

Ja tez kontroluje sytuacje na forum caly czas :°

Ja jestem w Grenoble.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Michał (---.paradyz.com.pl)
Data: 07 wrz 2006 - 14:54:11

Wolisz polskie mrozy? Nie warto, tam jesteś bliżej świata, a francuski to najpiękniejszy język Ziemi winking smiley si wu ple, bą żur, włajaż, włajaż smiling smiley
pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za odpowiedź

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Magda (---.fbx.proxad.net)
Data: 07 wrz 2006 - 18:44:51

studiuje francuski w Polsce smiling smiley tez uwazam ze to najpiekniejszy jezyk swiata smiling smiley

a tak w ogole to chcialam Wam wszystkim powiedziec ze od dwoch dni aplikuje krem nivea na glowe po kilka razy grubo i on sie zaraz wchlania i nie mam luski a skora przybiera kolor blado rozowy, no i oczywiscie popijam serwatke smiling smiley
Sprobujcie moze was tez pomoze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: gosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 wrz 2006 - 19:09:35

witam
mam pytanie czy moge pic serwatke chorujac na cukrzyce?
od 20 lat choruje na łuszczycesad smileysad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Michał (---.paradyz.com.pl)
Data: 08 wrz 2006 - 10:32:54

Gosiu, tylko konsultacja z lekarzem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Michał (---.paradyz.com.pl)
Data: 08 wrz 2006 - 14:15:26

Ej serwatkowicze, co tam u Was na froncie. Szczególnie szkoda że Bożenka, która zainicjowała tą akcję się nie odzywa. Jest ktoś nowy komu pomogło?
PZDR

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: wodzirej (---.elpos.net)
Data: 08 wrz 2006 - 18:17:44

dobra w poniedzialek kupie ta w praszku bo tej prawdziwej nie dam rady zobacyzmy jak to bedzie zamowie na allegro i jazda ogolnie podobno sklad chemiczny ten sam co w prawdziwej ciekawe tylko jak z tymi kulturami barterii i no i czy to ta Laktoza pomaga czy cos innego... powodzenia mi życzccie bo jezeli sie uda to wszyscy przestaniecie robic to z mleka a zaczniemy tak : szklnka 5 łyżeczek + woda i tak- litr dziennie i juz smiling smiley

weeeeekkkkkkeeeeennnnnnddddd smiling smiley huraaaa smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: gosia (80.50.255.---)
Data: 09 wrz 2006 - 17:13:06

Ja tez kiedys mialam takie plamki, ale z czasem poznikaly. Przestalam stosowac leki sterydowe, bo mialam okropne nawroty juz po tygodniu od zniknięcia plam. Łuszczyca nie wrocla mi od prawie 2 lat.Nie stosujcie lekow sterydowych jesli zaczęliscie dopiero chorowac, bo pozniej nie wytepicie tego niczym... Moj tata ma to jyz od 20 lat i chyba zacznie się kurować tą serwatką od przyszlego tygodnia. O efektach poinformuję. Buziaki i pozdrowionka;*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: gosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 wrz 2006 - 20:26:18

DO MICHAŁA
dzieki za radę--sięgnełam porady lekarza i mogę pić serwatke przy cukrzycy z czego bardzo sie ciesze smuci mnie jedynie to ,że opusciła nas Bożenka
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1516171819202122232425...->|-->
Bieżąca strona: 20 z 32



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.