Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1920212223242526272829...->|-->
Bieżąca strona: 24 z 32
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: alina (---.38.160.66.resman.pl)
Data: 28 wrz 2006 - 12:35:14

musze powiedziec ze u meza nowe wiesci - mniej kropeczek paznokcie odrastaja zdrowsze, no i samopoczucie lepsze u mnie tez zobaczymy co po weekendzie bo kroi sie imprezka i wodeczka......

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: MONIKA (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29 wrz 2006 - 21:13:33

JA PIJE SERWATKE OD TYGODNIA.NARAZIE NIE WIDZE EFEKTOW ALE CZEKAM.PIJE PRZEZ SLOMKE A W BUZI MAM KAWALEK CZEKOLADY I JEST OWIELE LEPSZA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: wodzirej (---.elpos.net)
Data: 01 pa� 2006 - 21:33:04

Mi niestety nie przedchodzi przez gardlo ta prawdziwa, ciagle waham sie nad ta w proszku mozna kupic na allegro, kurcze sam juz nie wiem co mam robic, żeby dalo się jakioś tą serwatke zrobić tak aby smakowała jakoś narmalnie... może ktoś wie jak to zorbić ?? jakie macie sposoby na ten okropny smak??

2 temat to czy Ktoś z Was może zainteresować tym lekarzy Ci co mieszkaja w dużych miastach w W-wie czy w innych miastach gdzie są takie ośrodki i centra gdzie prowadzi się badania nad łuszczycą może lakarze cos wykryją z tej serwatki jakieś wnioski co o tym myślicie?

pomóżmy sobie razem może warto tym tematem z forum zainteresowac kogoś dalej...

ps. proszę o poradę jak przygotować naturalną serwatke i jak ja pić żeby smakowała jakoś... Aniu jak u Ciebie pijesz dalej dą w praszku? napisz cos dziekuje...

pozdrawiam Wodzirej.... sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Ania (193.30.160.---)
Data: 02 pa� 2006 - 15:56:42

serwatka w proszku smakuje jak mleko w proszku , mnie jej smak nie przeszkadza ale wydaje mi sie ze bardziej by pomogla ta prawdziwa , samo picie tej sproszkowanej mi nic nie pomoglo natomiast wydaje mi sie ze po tych witaminach jest jakby troche lepiej, troche mi ta luszczyca zlagodniała zmiany nie sa az tak czerwone jak byly , od dzisiaj do tych witamin zaczynam lykac selen pozyjemy zobaczymy
moze wyprobuj najpierw witaminy czyli capivit a+e forte, rutinoscorbin olej z wiesiolka ,selen. bo chyba sama serwatka w proszku nic nie da , bynajmniej mnie nie pomogla
pozdrawiam :-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: wodzirej (---.elpos.net)
Data: 02 pa� 2006 - 22:29:52

acha Aniu a ile czasu ja pilas? i czy dalej pijesz jeszcze??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: gosia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 04 pa� 2006 - 18:51:16

Wysypało mnie tylko 3 razy pod rzad. Najpierw samoistnie, lekarz podejrzewal, że too przebytej anginie. Przepisał mi sterydy- DERMOVATE maść, po kilku dniach zniknęło, a po tygodniu miałam nawrót. Za drugim razem miałam to samo. Za porada taty odstawiłam Dermovate, i stosowałam tylko Laticort. ale przed posmarowaniem smarowałam się taką maśćia robioną w aptece Salicyle10%. Smarowałam się 2 razy dziennie , a przed smarowaniem kąpałam się, używałam mydła Protex, ale mozna też uzyć zwykłego Białego Jeleniawinking smiley Wcześniej jeszcze brałam jakis antybiotyk, ale nie wielm jaki. Przeszło i odpukać, nie wróciłowinking smiley A co do Taty, to pije serwatke juz 3 tyg i smaruje się cygnoliną1. Narazie czeka na efekty. Twierdzi tez, że cygnolina jest najbezpieczniejszą maścią.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: alina (---.38.160.66.resman.pl)
Data: 06 pa� 2006 - 13:51:48

serwatka dziala nadal zauwazam u meza zmiany na lepsze - plamki bledna i nikna oby tak dalej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: wodzirej (---.elpos.net)
Data: 07 pa� 2006 - 20:53:47

cos malo juz piszecie szkoda sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: tadek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 pa� 2006 - 11:47:21

Nie piszą, bo niema pewnie efektów i nie ma się czym chwalić. U mnie też coś nic się nie zmienia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Michał (---.paradyz.com.pl)
Data: 09 pa� 2006 - 14:52:03

10 tygodni picia - bez zmian. Piję profilaktycznie, chyba z przyzwyczajenia. Chociaż o profilaktyce to ciężko tutaj mówić. Ale gratuluję wyleczonym i zazdroszczę.
Pozdrawiam i życzę sukcesów, bo niektórym pomaga serwatka, innym selen, jeszcze innym wiesiołek, a ja szukam dalej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Nadja (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 09 pa� 2006 - 15:37:14

Kupilam dzisiaj Molkosan w aptece i zaczelam pic...
Zobaczymy jakie beda efekty.
Bede pila po 1L dziennie...

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: wodzirej (---.elpos.net)
Data: 09 pa� 2006 - 21:18:41

ok to jeszcze jak napiszecie jak mam ja przygotowac zeby to sie dalo spozywac bez odruchu wymiotnego to by bylo super... nie wiem cos tam dodajecie? czy jak ? syrop slodki, soki, nie wiem czyms słodzicie to czy jak?
Co wiecej jak ja przygotowac z mleka w woreczków?? zeby jakos smakowalo to wogóle jak to przecedzic zeby bylo ok? Tylko mi nie piszcie ze wyżej o tym pisano bo ja chce raczej prawdziej porady a nie schatu produkcji serwatki... kurde moze jakos sie zmusze do picia tego jak mi pomożecie troche dzieki z góry.... buziaki wszystkim 3 mam qcuki za WAS serwatkowicze.... piszcie piszcie bo razem możemy wiecejsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: JAN (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 pa� 2006 - 20:51:19

gdzie można kupić molkosan w POLSCE

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Nadja (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 11 pa� 2006 - 13:50:14

Janie....
w Polsce raczej nie kupisz Molkosanu.
W Niemczech jak maz mozliwosc.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Nadja (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 11 pa� 2006 - 14:00:19

Juz 3 dzien pije molkosan i powie wam ze sie pomalutku przyzwyczajam do tego okropnego zapachu...Niekiedy zatykam nawet i nos jak pije.
Co mnie jednak najbardziej cieszy od czasu picia tej serwatki nie mam takiego apetytu jak wczesniej a mam nadzieje ze spadne troche z wagi.
1,5 roku temu rzucilam palenie i mam 7 kila nadwagi...
Napisze jak beda jakies efekty.

Pa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: justa (---.dip.t-dialin.net)
Data: 11 pa� 2006 - 14:49:32

Witam
ja takze zaczynam pic serwatke, musze przyznac , ze mieszkam w Niemczech i znalazlam w Akcencie prawdziwa serwatke Molke Pur, kupilam takze w sklepie bio serwatke-koncentrat Molkur od neuform. Pozdrawiam wszystkich!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Marcin (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 11 pa� 2006 - 18:32:34

a gdzie ta serwatke kupic

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Nadja (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 11 pa� 2006 - 19:46:01

Marcin...

a moze bys troche poczytal...?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Axel (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 pa� 2006 - 12:53:37

Co z wami serwatkowicze? Piszcie o efektach stosowania molkosanu. Narazie nie widzę zbytnio poprawy. Piję go prawie 2 tygodnie. Ale nie poddaję się i dalej go łykam. Pozdrawiam,

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Nadja (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 15 pa� 2006 - 13:52:57

u mnie sa male poprawy po tygodniu picia molkosanu...nawet nie moge w to uwierzyc
pilam wczesniej t.z. przed molkosanem bio serwatke z reformhausu(zielarskiego sklepu) okolo 5 tygodni...
wczoraj posmarowalam na noc cialo molkosanem i bede smarowac dalej bo mi sie wydaje ze robi mi dobrze...

a od 2 tygodni biore selen z cynkiem...
poprawy sa naprawde cudowne na ten krotki czas.
luski prawie ze nie mam juz i l. bladnie...aby tak bylo dalej...byla bym szczesliwa.
od 1.5 roku nie wygladalam tak jak teraz...
normalnie nie do pomyslenia

buziaki
pa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1920212223242526272829...->|-->
Bieżąca strona: 24 z 32



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.