Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...2223242526272829303132-->
Bieżąca strona: 27 z 32
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: michal (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29 lis 2006 - 18:07:09

moja kobieta mnie kocha chociarz jestem chory od 5 lat i zyje nam sie cudownie lecze sie czym sie tylko da. sa dni ze niemam a puzniej jak wraca sama wiesz BOZENA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Zbyszek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 30 lis 2006 - 14:19:48

Zacząłem pić serwatkę od dzisiaj.Zobaczę po miesiącu jakie będą efekty.Dam znać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: magda (---.uk.deuba.com)
Data: 01 gru 2006 - 15:24:54

przeciez mozna jak mieszac np z owocami i wtedy smak jest zonsny dla tych kt nie lubia smaku serwatki czystej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Adam (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 gru 2006 - 00:30:59

Ja piłem serwatkę od czerwca do końca października. Wypijałem raz dziennie po dwie, trzy szklanki. zawsze po tygodniu picia miałem 1 lub 2 dni przerwy z powodu braku wiejskiego mleka. Efekt: miałem zajęte okoł 60% ciała, zeszło prawie wszystko. Zostało kilka malutkich kropek. Jak przestałem pić te kropeczki zaczęły się stopniowo powiększać. Najgorzej rozrosły się na łydkach. Dodatkowo kąpię się w krochmalu i smaruję Delatarem (te zabiegi stosuję od dawna ale bez serwatki nie było większych sukcesów). Teraz zamierzam wrócić do picia serwtki i zacząłem od tygodnia brać selen.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: grzegorz (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02 gru 2006 - 00:48:51

Zacząłem pić serwatke pierwsze łyki nic przyjemnego ,ale potrzech dniach nawet znośna. Ziola klimuszki miały znacznie gorszy smak i też się przyzwyczilem,nawet póżniej brakowało mi ich smaku.Jakie będą efekty serwatkowej kuracji napisze póżniej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Daniela (---.slowianin.pl)
Data: 02 gru 2006 - 13:48:30

Ptzez 1,5 m-ca piłam molke / w Niemczech z apteki/ są trzy smaki: naturalny - pd tego zaczełam, nie ma żadnego złego zapacgu ani smaku. potem pilam molke waniliową, leciutki posmaczek wanilii. Piłam i nie była żadnego efektu nawet nie schudłam może tylko finansowo bo na 5 dni trzebea wydać 8 euro. Selen też na razie nic nie daje a biorę już 2 m-ce.BSM po7 m-cach stosowania narazie mówię, że robię przerwę ale raczej zrezygnuję bo też bez efektów. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: aga (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02 gru 2006 - 21:58:35

ja pije serwatke od tygodnia.Narazie nic.Zero efektów. Pije ja bo chce tez zrzucic pare kilo.ale nic narazie mam łuszczyce i zbedne kilogramy jak bedzie jakis efekt dam znac!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: iza (---.38.160.60.resman.pl)
Data: 06 gru 2006 - 10:42:56

maz juz nie pije serwatki a luszczyca nadal zanika zobaczymy czy na dobre zniknie czy zacznie sie pojawiac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: aga (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 gru 2006 - 19:58:49

dzis jest 08.12 pije swrwatke nadal. Nieschudlam i luszczyce tez mam. Ale paznokcie sa ladniejsze a plamki mniejsze i bardziej blade. coz bede w kontakcie!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: iza (---.38.160.60.resman.pl)
Data: 13 gru 2006 - 07:30:49

ja juz sama nie wiem co powoduje zanik ł...,ale codziennie jest jej mniej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: aga (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 14 gru 2006 - 00:44:48

do izy
ale pijesz serwatke, bo ja sie staram choc mam z jej zrobieniem kłopoty te mleko jakos tak slabo i dlugo kisnie.a potem to co pije to niewiem czy to do konca serwatka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: alina (---.38.160.60.resman.pl)
Data: 14 gru 2006 - 07:26:08


do agija nie mam luszczycy tylko maz i pije serwatke 4 miesiace na poczatku nie bylo poprawy ale po jakis 3 miesiacach zaczela powoli znikac a teraz w tempie galopujacym a na imie mam alina tylko nie zauwazylam kiedy corka zamienila moje imie na swoje
w poprzednich moich wypowiedziach mozesz poczytac jak zachodzily zmiany bo jestem na tum forum od poczatku kiedy maz zaczynal kuracja

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: aga (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15 gru 2006 - 00:25:08

pije sobie te serwtke a co mam tylko nadzieje ze nie otruje sie(poniewaz sama ja robie)narazie poprawy widocznej nie ma, ale co tam pije sobie nadal, moze chociaz schudne!pozdrawiam cie goroco alinko. odzywaj sie i pisz co u meza! ja rowniez bede sie odzywac.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: MARCIN (---.netia.com.pl)
Data: 15 gru 2006 - 00:29:09

a czy ktos wie czy mozna kupic serwtke w normalnym sklepie czy jakims tam markecie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: alina (---.38.160.60.resman.pl)
Data: 15 gru 2006 - 14:57:36

nigdzie nie widzialam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Joaśka (---.laczpol.net.pl)
Data: 16 gru 2006 - 09:31:58

dlaczego ma serwatka nieprzyjemnie wania wędzonym serem ? cóż robię nie tak ? :-( do tej pory było ok a od tygodnia okropnie śmierdzi :-( a wszystko robię dokładnie tak samo , poza tym , że zmieniłam dzbanuszek...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Graga (---.pools.arcor-ip.net)
Data: 17 gru 2006 - 18:27:45

Czesc ; mam ten sam problem z Luszczyca co inni ( nie moge jej wyleczyc) mam ja na glowie od ponad 17 lat. Sprobuje pic serwatke zobaczymy. Jak ty ja robisz Joasiu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: alina (---.38.160.60.resman.pl)
Data: 18 gru 2006 - 07:12:10

zalezy czy serwatke robicie z mleka od krowy czy tez kupowanego w sklepie, ponieważ smak serwatki zmienia sie w zaleznosci od stanu ciazy krowy i gdzi krowa jest zacielona to mleko jak i serwatka sa nie do przelkniecia....jeden wielki smrod

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Joaśka (---.laczpol.net.pl)
Data: 18 gru 2006 - 11:04:31

serwatkę robię z mleka RZEKA MLEKA winking smiley dostępnego w biedronce smiling smiley w szklanym dzbanku dodając łyżkę jogurtu naturalnego - zott ...przeważnie po ok. 20 godzinach mam porcję , którą delikatnie podgrzewam a następnie przecedzam i chlup w ten głupi dziub winking smiley no i dziś ma serwatka już ładnie wania.... najwidoczniej krowa się pilnowała winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Lovelas (---.elpos.net)
Data: 19 gru 2006 - 19:57:15

witam wszystkich a czy ktos ma doswiadczeniaz tą serwatką w proszku z ROLMLECZU ? podobno ma bardzo podbne skladniki jak ta prawdziwa tylko nie wiem czy wywoluje te samem efekty czy powstaja podczas trwienia w żołądku te same kultury bakterii jak w prawdziwej serwatce którą robicie sami... mi nie przechodzi przez gardło tak samkuje ze lepiej nie mówić... i druga sprawa czy ten MOLKOSAN mozna kupić w polsce może ktoś wie? dziękuję bardzo za odpowiedzi i ciesze sie ze komus pomaga 3 mam qciuki za was...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...2223242526272829303132-->
Bieżąca strona: 27 z 32



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.