Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...2223242526272829303132-->
Bieżąca strona: 29 z 32
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: iza (---.devs.futuro.pl)
Data: 16 lut 2007 - 10:29:13

Witam.
Moj mąż również choruje na bardzo ciezką łuszczyce paznokci. Przez dwa miesiece było w miare spokojnie, ponieważ brał silne leki, ale od kilku tygodni znowu zaczyna się nasz koszmar od nowa. Paznokcie w bardzo szybkim tempie sie zniekształcają a do tego całe palce zaczynaja ropiec i puchnac. Nie wiem ja mu pomóc. Pocieszam go, ze bedzie lepiej i że napewno sie poprawi, ale juz sama zaczynam w to wątpić. Zaczęłam mu robić tą serwatke od kilku dni i wmuszam na siłę, bo mam nadzieje, ze to pomoże, ale powiem Wam szczerze, ze jak patrzę na ta wstrętna chorobę, jak szybko sie rozprzestrzenia, to juz sama nie wiem w co wierzyć. Skąd się takie świństwa biorą i utrudniają człowiekowi życie? Czy kiedyś wymyśli ktoś na to lekarstwo???Pocieszcie mnie, że ta serwatka jednak pomaga i stanie się cud i stan mojego męża się poprawi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: alina (---.38.160.60.resman.pl)
Data: 16 lut 2007 - 12:02:47

u mojego meza po serwatce zniknela luszczyca z paznokci ale dopiero po 3 - 4 miesiacach regularnego picia, z ciala niestety na razie nie ale jest poprawa.... ja tez wierze ze zniknie mu calkowicie trzymam kciuki i nie poddawaj sie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: darekz (---.cable-modem.tkk.net.pl)
Data: 21 lut 2007 - 00:42:35

jestem z Koszalina i dzisiaj telefonicznie w Sp-lni Mlecz-ej (bo jeszcze taka istnieje wyobraźcie sobie)dogadałem się z panią z działu handlowego ,że mogę przyjść z pojemnikiem i da się załatwić tą serwatkę.Co prawda Spółdzielnia M. sprzedaje serwatkę tylko rolnikom do tuczenia zwierząt, ale pani powiedziała ,że da radę z jakiejś innej rury puścić takiej serwatki dla ludzi.Była trochę zdziwiona kiedy powiedziałem ,że można tym leczyć ( i tu troszkę skłamałem)alergię , skoro daje się to zwierzętom.Doszliśmy jednak do wniosku ,że sarwatka ma bardzo wiele cennych witamin i człek też może spoko ją przyjmować ( tak samo jak z drobiem ,któremu sypie gospodarz bardzo zdrowe otręby).Tak więc zaczynam od dzisiaj .Za bardzo nie muszę bo jestem czysty od listopada 2006 , ale ja wiem ,że lepiej jest zapobiegać.Tym bardziej,że mam jeszcze drobne zmiany na paznokciach.Szukajcie w swoich miejscowościach Spółdzielni lub zakładów mleczarskich ,oni na pewno mają serwatkę.Pozdrawiam Darek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Hellboy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 lut 2007 - 18:02:44

Ja stosuje prostą metodę...Kupuję mleko prosto od krowy na ryneczku u mnie w miescie stawiam w cieple i juz na 2 dzien jest praktycznie gotowe do odlania i spożycia...Strasznie kwaśna ta serwatka z wiejskiego mleka dużo bardziej niż z takiego np woreczka bo taka tez stosowalem smiling smiley poki co zbyt nieregularnie stosuje tą terapię ale mam nadzieje na poprawę...Jutro kupuje 2 butelki po 1.5 litra i zaczynam robic srednio jedna taka butelka tj:1,5 litra starczy na 2,3 dni picia serwatki po 1 duzym kubku dziennie.Pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: wojtek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 lut 2007 - 09:40:31

Masz łuszczycę lub inne paskudztwo? Daj sobie zbadać wątrobę - zdrowa wątroba to podstawa zdrowia - chora powoduje zmiany w całym układzie pokarmowym i wyglądzie skóry. Oprócz badań tradycyjnych możesz znaleźć DOBREGO irydologa -uwaga na natchnionych naciągaczy- który potrafi czytać choroby z oczu. A propos oczy według medycyny to bliźniaczy narząd wątroby. Z serwatką bywa różnie, nie wszystkim i nie zawsze pomaga, bo przyczyna danej choroby nie zawsze jest ta sama, a jeśli już decydujesz się na stosowanie ziół to polecam indywidualny dobór u radiestety - zielarza - to o wiele skuteczniejsza metoda niż choćby zioła ojca Klimuszki. Na koniec pamiętaj, że sama serwatka lub same zioła też nie zawsze potrafią pomóc - ważna jest odpowiednia dieta i harmonia na linii duch-ciało. Pozdrawiam


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: darekz (---.cable-modem.tkk.net.pl)
Data: 23 lut 2007 - 00:13:37

taak Wojtek racje mo.U każdego przebieg leczenia i efekty mogą być różne.Łuszczyca to taka nie do końca zbadana choroba ,ale jedno jest pewne nie każdemu pomaga to samo tak jak przy grypie.Drugie tez można przyjąć za pewnik -serwatka jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Duch myślę , że też może spokojnie egzystować w astralu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Gosia_gosia24 (194.181.196.---)
Data: 02 mar 2007 - 09:09:23

hej!chcialam sie podzielic z kims tym ze i ja dzis zaczynam kuracje serwatkowa, ale cyba czuje ze jak szybko zaczelam tak syzbko skoncze heheh fuj, jak ona nieladnie pachnie, od 15 minut wypial dopiero dwa łyczki ale ebde sie starac i ebde informowac o efektach, trzymajcie kciuki , buziaczkismiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: darekz (---.cable-modem.tkk.net.pl)
Data: 03 mar 2007 - 01:10:36

nie zniechęcaj się .Jak człowiek popatrzy na siebie w lustro, to myślę ,że zjadłby i g.... aby tylko wyzdrowieć.A serwateczka dobra jest w porównaniu z gó.... .Proponuję stosować ,nie wybrzydzać i czekać na efekty.Smacznego- Darek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Gosia_gosia24 (194.181.196.---)
Data: 04 mar 2007 - 23:21:46

juz mi bardzo smakuje, polubilam ja, i zamierzam pic dopoki moja przyjaciolka mnie nie opuscigrinning smiley bo ja niechce takiej falszywej przyjaznismiling smiley)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Gosia_gosia24 (194.181.196.---)
Data: 05 mar 2007 - 23:47:54

a mam takie pytano, otoz od jakiegos czasu zazywam Sandimum neoral, cyz myslicie ze picie serwatki i jednoczesne zazywanie tego leku ma jakis sens?


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Gosia_gosia24 (194.181.196.---)
Data: 09 mar 2007 - 16:40:15

jestes ktos jeszcze na tym forumsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Lolek (---.chello.pl)
Data: 09 mar 2007 - 16:55:01

Serwatkę walę codziennie już blisko od roku (od maja 2006) i zero poprawy. Właśnie podjąłem decyzję o odstawieniu jej na dobre.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Gosia_gosia24 (194.181.196.---)
Data: 10 mar 2007 - 19:19:51

ale przydałaby sie do serwatki jeszcze jakas dietka, na niektorych albo i na wiekszosc pewnie sama ona nie zadziałasmiling smiley a moze walisz tez browar codzienniewinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Lolek (---.chello.pl)
Data: 12 mar 2007 - 01:17:01

browar tylko w weekendy winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: b@jc (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 mar 2007 - 23:04:47

Witam.
Pytacie gdzie można znaleźć serwatkę z firmy Rolmlecz, można ją kupić na allegro.pl Tutaj jeden z wielu sprzedających oferuje bardzo tanio serwatkę z Rolmlecza http://www.allegro.pl/item176153451_bialko_serwatkowe_serwatka_weglowodany_najtaniej.html
Polecam


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: gosia_gosia_23 (194.181.196.---)
Data: 22 mar 2007 - 12:57:59

hej a mam takie pytanko do kogos kto pije serwatke, czy jakis zcas po wypiciu, macie no.... wzdecia, tzn taki lekki bol brzucha i uczucie ze jest wypelniony powietrzem?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 mar 2007 - 00:14:25

Przeczytałem owaszej serwatce.Prosił bym o podanie dawkowania na cały dzien.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 mar 2007 - 00:17:52

Przeczytałem owaszej serwatce.Prosił bym o podanie dawkowania na cały dzien.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 mar 2007 - 00:41:40

Czy serwatka pomoże też na łuszczycę stawową.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: amelia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 kwi 2007 - 09:51:56

Mam łuszczycę i zaczęła robić mi się najpierw plamy, potem łuska na powiekach, co stosować?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...2223242526272829303132-->
Bieżąca strona: 29 z 32



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.