Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...2223242526272829303132-->
Bieżąca strona: 31 z 32
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Sylwia2 (---.saton.pl)
Data: 19 kwi 2007 - 17:24:19

Witam wszystkich to jeszcze raz ja. Chcialabym polecic wszystkim tym,ktorzy maja problem z luszczyca glowy pewien srodek leczniczy. Jest to emulsja SQUAMAX. Preparat ten normalizuje procesy zluszczania naskorka i ulatwia penetracje lekow a pozatym jest komfortowy w uzyciu i co najwazniejsze latwo zmywa sie go woda. Niestety nie w kazdej aptece mozna go kupic, ale wystarczy ze sie go zamowi i nie ma problemu. Zycze wszystkim szybkich efektow.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Robert (---.adsl.inetia.pl)
Data: 21 kwi 2007 - 11:48:40

Witam ..Mam luszczyce 35 lat czytam wasze forum i niewiem czy serwatka komus pomogla czy nie bo kazdy z was pisze ze juz sie bierze za picie serwatki ale zebym kogos tu spotkal zeby sie wyleczyl to nie wyczytalem ,moze nie wszystko przeczytalem na tym forum i przepraszam ze cos mi umcklo ale jestescie grupa specjalna na tymforum wiec pytam sie czy pomogla wam serwatka i czy robicie ja sami czy tez stosujecie serwatke w proszku i czy ktos po serwatce w proszku widzi u siebie jakies zmiany w miejscach gdzie wystepuja plamy bo mam zamiar kupic serwatke w proszku dziekuje odpiszcie czesc.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Beti (---.psary.eu)
Data: 21 kwi 2007 - 20:41:33

Pytacie czy jest ktoś komu serwatka pomaga?Jest mój syn ma 10 lat,serwatkę pije od lipca zeszłego roku do dzisiaj i od tamtej pory nie wie co to smarowania maściami,nie ma problemu z zatykającymi się uszami itp.ma niewielkie plamki na kolanach i jedną na łokciu.Reszta zniknęła mam nadzieje że bezpowrotnie.Jedynie nie pomaga mu na głowę,bo tam bez przerwy się odnawia.Lecz cieszmy się tym co mamy.Te zmiany które jeszcze ma tak jak od samego początku smarujemy tylko wazelinką.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: anna (---.cable-modem.tkk.net.pl)
Data: 23 kwi 2007 - 19:50:35

jh

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: lula (88.220.112.---)
Data: 18 maj 2007 - 09:04:49

Kochani, a czy mozna serwatke, zamiast robic z ze zsiadlego mleka, zrobic z kefiru? czy efekt byłby rownie cudowny?smiling smiley czy to wogole inny typ serwatki niepomagajacy przy naszym schorzeniu?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: jola (195.117.249.---)
Data: 18 maj 2007 - 10:36:30

Serwatkę piję równe trzy tygodnie, widzę efekty. Miałam uczulenie po antybiotyku i cała byłam zesypana, później to uczulenie zamieniło się w łuszczycę. I zaraz przeczytała na forum, że dobra jest serwatka zaczęłam pić i poprawa jest znaczna. Smaruję tylko maścią robioną chłodzącą 3 x dziennie. Od tygodnia piję jeszcze zioła Klimuszki i siemię lniane.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: kaxexe (194.50.61.---)
Data: 23 maj 2007 - 10:21:57

Cieszy mnie w sumie,ze juz tak malo osob zaglada na to forum bo to oznaczac moze jedno - serwatka pomaga!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: jola (195.117.249.---)
Data: 23 maj 2007 - 12:03:04

Lula prawdziwa serwatka jest z siadłego krowiego mleka, żaden kefir nie zastąpi serwatki. Ja we wtorki i piątki kupuję po 4 litry mleka przeleam do kamionkowych garnków to stoi 3 dni, wtedy zbieram śmetanę, resztę zsiadłego mleka przelewam do garnka i podgrzewam UWAGA NIE GOTOWAĆ! Następnie przecedzam przez gazę i aż obcieknie. Z tego mam jeszcze bardzo dobry twarożek. I piję bardzo duzo serwatki. Z efektów jestem zadowolona. Ciało smaruję tylko maścią chłodzącą. A wyglądałam fatalnie, wysyp po sterydach i dostałam uczulenie na całym ciele po antybiotyku i to uczulenie przelało się w łuszczycę. To było miesiąc temu, a dziś jest 80% polepszenia, noszę krótki rękaw co było niemożliwe. Ale naprawdę piję intensywnie serwatkę, zioła klimuszki i siemie lniane. Efekty są.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Lula (194.50.61.---)
Data: 24 maj 2007 - 14:19:04

Jola, dzieki za odpowiedz. ja jednak jestem taka dociekliwa bestia i chcialabym wiedziec czym sie rozni serwatka zrobiona z kefiru a ta ze zsiadlego mleka? bo smakiem na pewno nie.niestety nie mam szans kupienia "normalnego" /nie pasteryzowanego/ mleka wiec zdana jestem na zsiadle mleko z pojemniczkow.mam nadzieje, ze to to samo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: jola (---.leb.vectranet.pl)
Data: 25 maj 2007 - 19:16:49

Lula nie wiem gdzie mieszkasz. Ja mieszkam w mieście, ale do nas na rynek we wtroek i piątek przywożą mleka, sery, twarogi śmetanę i biorę mleko właśnie z rynku. Jestem przekonana, że prawdziwa serwatka jest z prawdziwego mleka. Z mleka UHT nie wyjdzie tobie serwatka, bo mleko się nie zsiądzie. A z wireczka niby prawdziwe będzie gorzkie. Lula sprubój postarać się o prawdziwe krowie mleko. Pij może jeszcze siemie lniane. Gotuj 20 min. 2 łyżki na litr wody. Pij 3 razy dziennie przed posiłkami. Kup siemie lniane w ziarenkach. Ono jest tłuste i korzystnie wpływa na skórę.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: lula (---.spray.net.pl)
Data: 26 maj 2007 - 18:52:48

sad smiley mieszkam w stolicy i mam tak zoragnizowane zycie ze nie mam szans na zadne ryneczkisad smileynawet nie wiem czy jest jakis w okolicy.musze sobie jakos bez niego poradzic,moze to zsiadle mleko z kubeczkow tez jest ok...?poza tym zaopatrzylam sie w suszona serwatke i licze na to,ze ona moze tez cos zdziala.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: xx (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 maj 2007 - 15:29:05

na allegro są różne serwatki i w różnych cenach

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Bartek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 pa� 2007 - 17:54:58

gdzie idzie kupic serwatke spozywcza w katowicach bo nie umie jej nabyć prosze o jak najszybsza odp

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Dawid (---.adsl.inetia.pl)
Data: 10 pa� 2007 - 13:53:45

Witam ponownie. Ja Serwatke robie w nastepujacy sposob. Kupuje mleko pasteryzowane, bo do innego nie mam dostepu (wybieram takie z najkrotszym terminem przydatnosci do spozycia) do tego dodaje po lyzce mleka zsiadlego z kubka i zostawiam w litrowych sloikach, a po gora dwoch dniach mam zsiadle mleko. Czasami robie z samego zsiadlego mleka z kubkow (wtedy serwatka wychodzi troche lepsza). Efekty sa. Na poczatku roku paznokcie u jednej reki o raz skore za uchem mialem zajete przez luszczyce. Zrezygnowalem z picia alkoholu na kilka miesiecy, zamiast tego codziennie litr serwatki i po dwoch miesiacach zapomnialem ze mialem luszczyce. Pozniej wiadomo, jak nic nie widac czlowiek sie zapomina i przestaje dbac o siebie znowu. i luszczyca wrocila. znowu mi zasypalo paznokcie i za uchem...i znowu jestem na kuracji serwatkowej od paru tygodni, i znowu efekt jest zaskakujaco dobry. W warszawie, w galerii mokotow i parku wola sa sklepy ze zdrowa zywnoscia i tam sprzedaja ekoserwatke w litrowych szklanych butelkach po 2,50.
Lula, nie mam pojecia jak robisz serwatke z kefiru, ale watpie zeby to o to chodzilo winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: agaa (---.argonet.pl)
Data: 28 pa� 2007 - 17:13:30

ja piłam serwatke 3x dziennie taka prosto ze wsi przez 3,5 mies i nic mi nie pomogło sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: kasik (---.espol.com.pl)
Data: 03 gru 2007 - 18:41:17

Na temat serwatki znajdziecie w goglach.napiszcie maslanka wtedy sie wszystko dowiecie .,maslanka'wyskoczy wam encyklopedia i tam wejdzcie.wszystok pisze jak ja z robic z czego najlepiej,naprawde warto poczytac.wydaje mi sie ze polowa z was zle ja robi i dlatego niema takich efektow.pamietajcie lepiej nie szukac jakis podproduktow bo niebedzie takich efektow.mysle ze zalatwienie mleka prosto od krowy niebedzie takiego duzego problemu .przeciez jaz tyle kasy wydaliscie na leczenie ze szok.a wiec kupic bilet na jakas wioske i wpasc do jakiegos gospodarstwa.mysle ze nawet jakas stara babulenka sie ucieszy ze ja ktos odwiedzil i chce kupic swiezutkie mleczko.MYSLE ZE WARTO.JAK NIE POMOZE NA TO TO NCOS INNEGO.JA PROPONUJE ,MASLANKE I SERWATKE;.BUZIAKI

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: kasik (---.espol.com.pl)
Data: 03 gru 2007 - 19:39:43

pijcie:kefir,maslanke oraz serwatke.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: aldona@ (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 14 lut 2008 - 07:59:02

Witajcie! Trafilam tu na Wasz topik przypadkiem....szukałam pzrepisow ..co zrobic z serwatką jaka zostaje z twarozku.Przeczytalam Wasze posty i bardzo sie ciesze ,ze jej nie wylałam.Nie jestem chora na luszczyce,ale skoro jest ona az tak dobra dla organizmu to spróbuje ją wypić.Moja wątroba pewnie tez potzrebuje regeneracji.Powiedzcie mi jak dziala serwatka na osoby <<<ZDROWE>>>Pozdrawiam Aldona

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de) (---.rybnik.vectranet.pl)
Data: 05 lip 2015 - 13:06:25

Witaj własnie czytam twój wpis z forum''Efekt jest cudowny''z 2006 roku gdzie polecasz i piszesz o diecie warzywnej.Pisze do Ciebie bo mam ten sam problem co Ty miałaś a mianowicie żylaki sad smiley(Wypróbowałam juz wiele metod i nic nie pomaga juz nie mam nadziejii na ich wyleczenie;( To własnie Twój wpis dał mi nadzieje że może jednak jest to możliwe,piszesz tam ze piłas 5 do 10 szt.cutryn-soku z cytryny ale chciałam zapytać czy samego soku czy z wodą.Proszę opisz mi to konkretniej,też marzę zeby pójść na basen a jest to niemożliwe ...sad smileyBędę wdzięczna POZDRAWIAM smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Ela (---.25.22.77.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 24 pa� 2019 - 22:40:51

Można serwatkę użyć do koktajlu owocowego - wówczas nie odrzuca zapach, ani smak.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...2223242526272829303132-->
Bieżąca strona: 31 z 32



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.